Автор Тема: демократія та слов'яни  (Прочитано 10040 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #30 : Жовтня 23, 2017, 04:39:28 04:39 »
Всралися вам якісь слов“яни!....  Шафарики-...уярики . :weep:

За демократію тривожно?
Слухайте, що розумний чоловік каже, і проясниться вам... :smiley24: :smilie5:
Йому теж тривожно... :smilie2:

If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: демократія та слов'яни
« Reply #31 : Жовтня 23, 2017, 08:21:04 08:21 »
Мадяри йоббіків вибирають, це не краще, ніж комуняки  :smilie7:

Як на мене- краще

Це , як мінімум , не дозволяє сумніватись у відсутності в угорців провалів у історичній пам’яті
не бачу принципової різниці між Угорщиною та Польщею.
В обох країнах гору беруть імперіалісти націоналістичного гатунку, вкрай вороже налаштовані до України.
В Угорщині ці націоналісти ще й явно з ФСБ Росії співпрацюють.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #32 : Жовтня 23, 2017, 11:47:45 11:47 »
Мадяри йоббіків вибирають, це не краще, ніж комуняки  :smilie7:

Як на мене- краще

Це , як мінімум , не дозволяє сумніватись у відсутності в угорців провалів у історичній пам’яті
не бачу принципової різниці між Угорщиною та Польщею.
В обох країнах гору беруть імперіалісти націоналістичного гатунку, вкрай вороже налаштовані до України.
В Угорщині ці націоналісти ще й явно з ФСБ Росії співпрацюють.

угорці, і я про це вже тут писав, не змінюються- вони завжди дружать з імперіями, бо самі імперці

а що відбувається зі слов'янами, і чому вони безвідповідально голосують- у цьому питання

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: демократія та слов'яни
« Reply #33 : Жовтня 23, 2017, 03:26:00 15:26 »
Мадяри йоббіків вибирають, це не краще, ніж комуняки  :smilie7:

Як на мене- краще

Це , як мінімум , не дозволяє сумніватись у відсутності в угорців провалів у історичній пам’яті
не бачу принципової різниці між Угорщиною та Польщею.
В обох країнах гору беруть імперіалісти націоналістичного гатунку, вкрай вороже налаштовані до України.
В Угорщині ці націоналісти ще й явно з ФСБ Росії співпрацюють.

угорці, і я про це вже тут писав, не змінюються- вони завжди дружать з імперіями, бо самі імперці

а що відбувається зі слов'янами, і чому вони безвідповідально голосують- у цьому питання
Якщо мадяри та поляки поводяться однаково безвідповідально, причому мадярська безвідповідальність перевершує польську, то нема сенсу говорити про слов'янство як вирішальний чинник.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #34 : Жовтня 23, 2017, 03:42:23 15:42 »
Мадяри це азіятські абізяни. До чого тут слов'яне?
Сказано ж вам було Нестором, шо нездатні словяне правити самі у себе.
То чого вам не фата? (с)

Ви шо, розумніші за Нестора?  :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #35 : Жовтня 23, 2017, 04:40:41 16:40 »
Мадяри йоббіків вибирають, це не краще, ніж комуняки  :smilie7:

Як на мене- краще

Це , як мінімум , не дозволяє сумніватись у відсутності в угорців провалів у історичній пам’яті
не бачу принципової різниці між Угорщиною та Польщею.
В обох країнах гору беруть імперіалісти націоналістичного гатунку, вкрай вороже налаштовані до України.
В Угорщині ці націоналісти ще й явно з ФСБ Росії співпрацюють.

угорці, і я про це вже тут писав, не змінюються- вони завжди дружать з імперіями, бо самі імперці

а що відбувається зі слов'янами, і чому вони безвідповідально голосують- у цьому питання
Якщо мадяри та поляки поводяться однаково безвідповідально, причому мадярська безвідповідальність перевершує польську, то нема сенсу говорити про слов'янство як вирішальний чинник.

власне, що угорці поводяться відповідально з точки зору свого локального імперіалізму- вибирають владу, яка поверне території, або хоча б пострашить сусідів

Але чого чехи вибирають комуністів і піратів- не розумію. Чи вони нащадки корсарів ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #36 : Жовтня 23, 2017, 04:44:24 16:44 »
Мадяри це азіятські абізяни. До чого тут слов'яне?
Сказано ж вам було Нестором, шо нездатні словяне правити самі у себе.
То чого вам не фата? (с)

Ви шо, розумніші за Нестора?  :Sho_za:

хто такий Нестор ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #37 : Жовтня 23, 2017, 04:57:58 16:57 »
Літописець...  :lol: :lol: :lol:


Вигнали [чудь, словени, кривичі і весь] варягів за море, і не дали їм данини, і стали самі в себе володіти. І не було в них правди, і встав рід на рід, і були усобиці в них, і воювати вони між собою почали. І сказали вони: «Пошукаємо самі собі князя, який би володів нами і рядив за угодою, по праву».

Пішли вони за море до варягів, до русі. Бо так звали тих варягів — русь, як ото одні звуться свеями, а другі — норманами, англами, інші — готами, — отак і ці. Сказали русі чудь, словени, кривичі і весь: «Земля наша велика і щедра 7, а порядку в ній нема. Ідіть-но княжити і володіти нами».
« Останнє редагування: Жовтня 23, 2017, 05:01:04 17:01 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #38 : Жовтня 23, 2017, 08:34:36 20:34 »
Літописець...  :lol: :lol: :lol:


Вигнали [чудь, словени, кривичі і весь] варягів за море, і не дали їм данини, і стали самі в себе володіти. І не було в них правди, і встав рід на рід, і були усобиці в них, і воювати вони між собою почали. І сказали вони: «Пошукаємо самі собі князя, який би володів нами і рядив за угодою, по праву».

Пішли вони за море до варягів, до русі. Бо так звали тих варягів — русь, як ото одні звуться свеями, а другі — норманами, англами, інші — готами, — отак і ці. Сказали русі чудь, словени, кривичі і весь: «Земля наша велика і щедра 7, а порядку в ній нема. Ідіть-но княжити і володіти нами».


А я вже подумав, що тут шуфрича до чогось ліплять

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #39 : Жовтня 23, 2017, 09:43:30 21:43 »
Я це все до того, що Господа не обдуриш. Землю то він добру виділив, але мізків не дав. Відтак бардак із року в рік, із століття у століття...
Що тисячу років тому, що зараз.

А щодо демократії, то справа дуже проста - вона трмається лише там, де закон є для всіх один. Таке рідко в історії трапляється, і якщо й трапляється, то триває історично недовго - до того часу поки це правило не руйнується.

Так було в стародавній Греції, де первинна демократія згодом стала занепадати через корупцію і почали виникати або ж олігархії або ж диктатури. Так було і з Римською республікою, яка виродилася в Імперію, щоб впасти під ударами варварів.

Аналогічні процеси зараз відбуваються і у старій Європі та США, де у дуже багатьох випадках the rule of law підмінюється політичною доцільністю чи політичною коректністю.

Все тече, все минає...  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #40 : Жовтня 23, 2017, 10:19:14 22:19 »
Я це все до того, що Господа не обдуриш. Землю то він добру виділив, але мізків не дав. Відтак бардак із року в рік, із століття у століття...
Що тисячу років тому, що зараз.

А щодо демократії, то справа дуже проста - вона трмається лише там, де закон є для всіх один. Таке рідко в історії трапляється, і якщо й трапляється, то триває історично недовго - до того часу поки це правило не руйнується.

Так було в стародавній Греції, де первинна демократія згодом стала занепадати через корупцію і почали виникати або ж олігархії або ж диктатури. Так було і з Римською республікою, яка виродилася в Імперію, щоб впасти під ударами варварів.

Аналогічні процеси зараз відбуваються і у старій Європі та США, де у дуже багатьох випадках the rule of law підмінюється політичною доцільністю чи політичною коректністю.

Все тече, все минає...  :smilie7:

З цим всім можна погодитись, але:

Яка політична доцільність для чехів у виборі комуністів чи піратів ?

І яка політична доцільність в виборі словенцями лузера- популіста ?

І яка політична доцільність для поляків у виборі клерикалів- хуторян ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #41 : Жовтня 23, 2017, 10:23:02 22:23 »
Я мав на увазі США і Західну Європу.
Польща, Чехія, Словенія і Угорщина до цієї цивілізаційної системи ніяк не належать.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #42 : Жовтня 23, 2017, 10:25:08 22:25 »
Демократія - це така хуйня, яка придумана євреями, для того щоб в потрібний час пудрити мізки лохуватим гоям і при цьому суттєво збільшувати власні заробітки.
....................................
Але ж це не значить, що євреї зациклені на демократії.
-----------------------
Євреї взагалі ні на чому не зациклені.
Життя йде, обставини змінюються і весь час придумуються якісь нові мульки ( для пудріння мізків гоям, для полегшення заробляння цінностей)

Історичні приклади:
1. Під час епохи язичеських вірувань були придумані нові релігії ( єдинобожжя).
Це сталось тоді, коли євреї почали відчувати некомфортність власного життя і своєї життєдіяльності.

А коли гої стали занадто релігійні - то придумуються всілякі "єресі". Той же протестантизм.
А потім - взагалі "харизматичні церкви"
А потім - ще щось.

Єдинобожжя породило монархії, нації і конкретні держави.
А коли в конкретних державах євреям стає важко заробляти гроші - то з"являються "революціонери" які пропонують "демократію".

Але якщо гої тупуваті - то підставляючи своїх "есфірів" під "принців крові",  євреї непогано облаштовуються навіть і при монархіях ( і без демократії).
Коли стає некомфортно й важко - то зароджується революційний рух і розвал тієї ж монархії ( тобто починається епоха "великого хапка").
....
Історичні аналогії й приклади можна приводити й перераховувати безкінечно.
................................................................
Російський поет Ігор Губерман дуже точно в своїх "гаріках" описав і дуже коротко і влучно зобразив всі ці приклади й ситуації, які я, Бумеранг, описав тут прямо в цьому пості :

Будет нужно - язык суахили
Сложный звуком и словом обильный,
Чисто выучат внуки Рахили
И фольклор создадут суахильный.
...
Везде где слышен хруст рублей,
Где звонко цокает копейка
Невдалеке сидит еврей,
А в крайнем случае еврейка.

........................
.............
Тому я не раджу нікому зациклюватись на намаганні зрозуміти якісь ситуаційні єврейські "мульки", як-то: демократія, ринкова економіка, " всі різні -всі рівні" "українцям треба радикальні реформи" і т.п.
Краще спробуйте зрозуміти всесвітньо-історичну сутність єврейства взагалі.

І тоді ви розумітимете все.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #43 : Жовтня 23, 2017, 10:28:33 22:28 »
Колись мій покійний нині приятель Василь Барладяну казав мені - Демократія це влада грошових мішків.  Певно в цьому є значна доля правди. Яка система може бути кращою, я поки не бачу.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #44 : Жовтня 23, 2017, 10:29:02 22:29 »
Демократія - це така хуйня, яка придумана євреями, для того щоб в потрібний час пудрити мізки лохуватим гоям і при цьому суттєво збільшувати власні заробітки.
....................................
Але ж це не значить, що євреї зациклені на демократії.
-----------------------
Євреї взагалі ні на чому не зациклені.
Життя йде, обставини змінюються і весь час придумуються якісь нові мульки ( для пудріння мізків гоям, для полегшення заробляння цінностей)

Історичні приклади:
1. Під час епохи язичеських вірувань були придумані нові релігії ( єдинобожжя).
Це сталось тоді, коли євреї почали відчувати некомфортність власного життя і своєї життєдіяльності.

А коли гої стали занадто релігійні - то придумуються всілякі "єресі". Той же протестантизм.
А потім - взагалі "харизматичні церкви"
А потім - ще щось.

Єдинобожжя породило монархії, нації і конкретні держави.
А коли в конкретних державах євреям стає важко заробляти гроші - то з"являються "революціонери" які пропонують "демократію".

Але якщо гої тупуваті - то підставляючи своїх "есфірів" під "принців крові",  євреї непогано облаштовуються навіть і при монархіях ( і без демократії).
Коли стає некомфортно й важко - то зароджується революційний рух і розвал тієї ж монархії ( тобто починається епоха "великого хапка").
....
Історичні аналогії й приклади можна приводити й перераховувати безкінечно.
................................................................
Російський поет Ігор Губерман дуже точно в своїх "гаріках" описав і дуже коротко і влучно зобразив всі ці приклади й ситуації, які я, Бумеранг, описав тут прямо в цьому пості :

Будет нужно - язык суахили
Сложный звуком и словом обильный,
Чисто выучат внуки Рахили
И фольклор создадут суахильный.
...
Везде где слышен хруст рублей,
Где звонко цокает копейка
Невдалеке сидит еврей,
А в крайнем случае еврейка.

........................
.............
Тому я не раджу нікому зациклюватись на намаганні зрозуміти якісь ситуаційні єврейські "мульки", як-то: демократія, ринкова економіка, " всі різні -всі рівні" "українцям треба радикальні реформи" і т.п.
Краще спробуйте зрозуміти всесвітньо-історичну сутність єврейства взагалі.

І тоді ви розумітимете все.

Ото напистів  :weep:

Йди краще розкажи, навіщо Жулька Моніка до Філарета тягала за собою  :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #45 : Жовтня 23, 2017, 10:31:54 22:31 »
Демократія - це така хуйня, яка придумана євреями, для того щоб в потрібний час пудрити мізки лохуватим гоям і при цьому суттєво збільшувати власні заробітки.
....................................
Але ж це не значить, що євреї зациклені на демократії.
-----------------------
Євреї взагалі ні на чому не зациклені.
Життя йде, обставини змінюються і весь час придумуються якісь нові мульки ( для пудріння мізків гоям, для полегшення заробляння цінностей)

Історичні приклади:
1. Під час епохи язичеських вірувань були придумані нові релігії ( єдинобожжя).
Це сталось тоді, коли євреї почали відчувати некомфортність власного життя і своєї життєдіяльності.

А коли гої стали занадто релігійні - то придумуються всілякі "єресі". Той же протестантизм.
А потім - взагалі "харизматичні церкви"
А потім - ще щось.

Єдинобожжя породило монархії, нації і конкретні держави.
А коли в конкретних державах євреям стає важко заробляти гроші - то з"являються "революціонери" які пропонують "демократію".

Але якщо гої тупуваті - то підставляючи своїх "есфірів" під "принців крові",  євреї непогано облаштовуються навіть і при монархіях ( і без демократії).
Коли стає некомфортно й важко - то зароджується революційний рух і розвал тієї ж монархії ( тобто починається епоха "великого хапка").
....
Історичні аналогії й приклади можна приводити й перераховувати безкінечно.
................................................................
Російський поет Ігор Губерман дуже точно в своїх "гаріках" описав і дуже коротко і влучно зобразив всі ці приклади й ситуації, які я, Бумеранг, описав тут прямо в цьому пості :

Будет нужно - язык суахили
Сложный звуком и словом обильный,
Чисто выучат внуки Рахили
И фольклор создадут суахильный.
...
Везде где слышен хруст рублей,
Где звонко цокает копейка
Невдалеке сидит еврей,
А в крайнем случае еврейка.

........................
.............
Тому я не раджу нікому зациклюватись на намаганні зрозуміти якісь ситуаційні єврейські "мульки", як-то: демократія, ринкова економіка, " всі різні -всі рівні" "українцям треба радикальні реформи" і т.п.
Краще спробуйте зрозуміти всесвітньо-історичну сутність єврейства взагалі.

І тоді ви розумітимете все.

Для мене демократія - це в першу чергу відповідальність кожного

І я не думаю, що ми- гої, мусимо бути безвідповідальними тільки тому, що ми не євреї

І я не думаю, що легенди про євреїв придумані не євреями

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #46 : Жовтня 23, 2017, 10:35:32 22:35 »
Колись мій покійний нині приятель Василь Барладяну казав мені - Демократія це влада грошових мішків.  Певно в цьому є значна доля правди. Яка система може бути кращою, я поки не бачу.

Як і в деяких інших відомих афоризмах, цьому , мабуть, також бракує закінчення - влада грошових мішків над дурнями

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #47 : Жовтня 23, 2017, 10:37:44 22:37 »
Демократія - це така хуйня, яка придумана євреями, для того щоб в потрібний час пудрити мізки лохуватим гоям і при цьому суттєво збільшувати власні заробітки.
....................................
Але ж це не значить, що євреї зациклені на демократії.
-----------------------
Євреї взагалі ні на чому не зациклені.
Життя йде, обставини змінюються і весь час придумуються якісь нові мульки ( для пудріння мізків гоям, для полегшення заробляння цінностей)

Історичні приклади:
1. Під час епохи язичеських вірувань були придумані нові релігії ( єдинобожжя).
Це сталось тоді, коли євреї почали відчувати некомфортність власного життя і своєї життєдіяльності.

А коли гої стали занадто релігійні - то придумуються всілякі "єресі". Той же протестантизм.
А потім - взагалі "харизматичні церкви"
А потім - ще щось.

Єдинобожжя породило монархії, нації і конкретні держави.
А коли в конкретних державах євреям стає важко заробляти гроші - то з"являються "революціонери" які пропонують "демократію".

Але якщо гої тупуваті - то підставляючи своїх "есфірів" під "принців крові",  євреї непогано облаштовуються навіть і при монархіях ( і без демократії).
Коли стає некомфортно й важко - то зароджується революційний рух і розвал тієї ж монархії ( тобто починається епоха "великого хапка").
....
Історичні аналогії й приклади можна приводити й перераховувати безкінечно.
................................................................
Російський поет Ігор Губерман дуже точно в своїх "гаріках" описав і дуже коротко і влучно зобразив всі ці приклади й ситуації, які я, Бумеранг, описав тут прямо в цьому пості :

Будет нужно - язык суахили
Сложный звуком и словом обильный,
Чисто выучат внуки Рахили
И фольклор создадут суахильный.
...
Везде где слышен хруст рублей,
Где звонко цокает копейка
Невдалеке сидит еврей,
А в крайнем случае еврейка.

........................
.............
Тому я не раджу нікому зациклюватись на намаганні зрозуміти якісь ситуаційні єврейські "мульки", як-то: демократія, ринкова економіка, " всі різні -всі рівні" "українцям треба радикальні реформи" і т.п.
Краще спробуйте зрозуміти всесвітньо-історичну сутність єврейства взагалі.

І тоді ви розумітимете все.

Ото напистів  :weep:

Йди краще розкажи, навіщо Жулька Моніка до Філарета тягала за собою  :smilie7:

Хто такий  Нестор монік ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #48 : Жовтня 23, 2017, 10:40:36 22:40 »
Колись мій покійний нині приятель Василь Барладяну казав мені - Демократія це влада грошових мішків.  Певно в цьому є значна доля правди. Яка система може бути кращою, я поки не бачу.

Правильно! :smilie5:100%

І якщо в якісь країні більшістю грошових мішків виявляться не євреї, то відразу з"являться "революціонери", або "обгрунтовувачі необхідності радикальних економічних реформ"   :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #49 : Жовтня 23, 2017, 10:44:26 22:44 »
Але в Україні грошові мішки є переважно з кузинів.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #50 : Жовтня 23, 2017, 10:45:13 22:45 »
Колись мій покійний нині приятель Василь Барладяну казав мені - Демократія це влада грошових мішків.  Певно в цьому є значна доля правди. Яка система може бути кращою, я поки не бачу.

Правильно! :smilie5:100%

І якщо в якісь країні більшістю грошових мішків виявляться не євреї, то відразу з"являться "революціонери", або "обгрунтовувачі необхідності радикальних економічних реформ"   :laugh:

Тобто євреї винні, що навколо лохи ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #51 : Жовтня 23, 2017, 10:45:51 22:45 »
WestNik

Людське життя взагалі - це завжди відповідальність (а не тільки демократія чи авторитаризм).

І відповідальність(тобто просто людське життя) -   не залежно від відсутності чи наявності євреїв чи ще будь-кого.
« Останнє редагування: Жовтня 23, 2017, 10:53:17 22:53 від Бумеранг »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #52 : Жовтня 23, 2017, 10:48:28 22:48 »
Але в Україні грошові мішки є переважно з кузинів.  :gigi:

Хто такі Нестори моніки кузини ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #53 : Жовтня 23, 2017, 10:52:44 22:52 »
Колись мій покійний нині приятель Василь Барладяну казав мені - Демократія це влада грошових мішків.  Певно в цьому є значна доля правди. Яка система може бути кращою, я поки не бачу.

Правильно! :smilie5:100%

І якщо в якісь країні більшістю грошових мішків виявляться не євреї, то відразу з"являться "революціонери", або "обгрунтовувачі необхідності радикальних економічних реформ"   :laugh:

Тобто євреї винні, що навколо лохи ?

Лохи винні, що вони лохи.( в першу чергу)

Але якщо, наприклад, десь, колись, лохи робляться занадто розумними, то для них придумують нові "мульки": наркоманія, рок-музика, флеш-моби, що завгодно, щоб розслабити гойські мізки, щоб не були вони занадто розумними і продуманими.

І гої поступово "розслабляються" і це в решті-решт породжує складний комплекс соціальних хвороб, в результаті яких, чисто гойське облаштування життя руйнується І невдовзі з"являються "революціонери" і "рехворматори".( що далі - ти здогадуєшся).

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #54 : Жовтня 23, 2017, 10:57:47 22:57 »
WestNik

Людське життя взагалі - це завжди відповідальність (а не тільки демократія чи авторитаризм).

І відповідальність(тобто просто людське життя) -   не залежно від відсутності чи наявності євреїв чи ще будь-кого.

Авторитаризм вимагає не відповідальності, а покори

І так, євреї тут дійсно ні до чого- це, власне, я і хотів сказати

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #55 : Жовтня 23, 2017, 11:01:14 23:01 »
Колись мій покійний нині приятель Василь Барладяну казав мені - Демократія це влада грошових мішків.  Певно в цьому є значна доля правди. Яка система може бути кращою, я поки не бачу.

Правильно! :smilie5:100%

І якщо в якісь країні більшістю грошових мішків виявляться не євреї, то відразу з"являться "революціонери", або "обгрунтовувачі необхідності радикальних економічних реформ"   :laugh:

Тобто євреї винні, що навколо лохи ?

Лохи винні, що вони лохи.( в першу чергу)

Але якщо, наприклад, десь, колись, лохи робляться занадто розумними, то для них придумують нові "мульки": наркоманія, рок-музика, флеш-моби, що завгодно, щоб розслабити гойські мізки, щоб не були вони занадто розумними і продуманими.

І гої поступово "розслабляються" і це в решті-решт породжує складний комплекс соціальних хвороб, в результаті яких, чисто гойське облаштування життя руйнується І невдовзі з"являються "революціонери" і "рехворматори".( що далі - ти здогадуєшся).

 Світу, в якому ти живеш , можна позаздрити- нуль відповідальності, за всі процеси відповідають євреї.

Якщо виникають якісь сумніви- див. п. 1

Прямо як про кран і воду

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #56 : Жовтня 23, 2017, 11:09:59 23:09 »
WestNik

Людське життя взагалі - це завжди відповідальність (а не тільки демократія чи авторитаризм).

І відповідальність(тобто просто людське життя) -   не залежно від відсутності чи наявності євреїв чи ще будь-кого.

Авторитаризм вимагає не відповідальності, а покори

І так, євреї тут дійсно ні до чого- це, власне, я і хотів сказати

Аворитарне суспільство складається теж не тільки з наглядачів з нагайками в руках.

Авторитарне суспільство має свою соціальну піраміду.
І на кожному рівні - свій формат( і об"єм) відповідальності.
І в авторитарних суспільствах - відповідальність, це не завжди тільки покора і більше нічого.

Врешті решт ідеальних суспільних формацій не існує, та вони й не можливі.
Бо людство постійно розвивається й змінюється.
І періодично виникає потреба чи на більшу авторитарність, чи на більш вільні економічні взаємовідносини.
...
А при чому тут євреї?
Та при тому, що вони все це розуміють ( їхні лідери) і завжди фінансово грамотно організовують для себе використання суспільно-економічних і соціальних перетворень.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #57 : Жовтня 23, 2017, 11:15:30 23:15 »
WestNik

Євреї взагалі ні за що не відповідають і не намагаються.

Вони просто вміло використовують соціально економічні обставини в різних країнах, для організації комфортного й без напруги життя для себе.

Євреї, це свого роду, "соціальна мережа" яка поступово переміщується в просторі( тобто поширює свою діяльність на цікаві й корисні території і країни) і переміщується в часі.(тобто завжди зберігається й передається наступним поколінням потрібна історична пам"ять).

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: демократія та слов'яни
« Reply #58 : Жовтня 23, 2017, 11:23:21 23:23 »
Переважна більшість плебсу в усіх націях- тупе бидло, хами й жлоби
Але в англосаксів наприкінці 17 століття після так званої Славної Революції виникли  так звані інклюзивні інститути. Які вони потім розповсюдили на весь світ, де військовим шляхом ( Японія), де за допомогою грошей ( Східно-Центральна Європа після розвалу соцтабору), а подекуди й те й інше ( окупація Західної Німеччини плюс "План Маршала)"
Менталітет тут ні до чого. Якщо Ви візьмете дві країни поряд, Нідерланди та Німеччину, то в Нідерландах крадуть велосипеди, а в Німеччині- ні. А тим не менше демократія є в обох країнах, в Нідерландах ліберальна демократія виникла навіть раніше... Власне, сама Славна Революція- це прихід до влади у Великій Британії Вільгельма ІІ Оранського ( нідерландська династія), який став насаджувати нові порядки... Живуть нідери ще багатше за німців, мають дуже близьку до них мову ( в середньовіччя вважалась одним з діалектів німецької)- нідерландську ( голландську, фламандську - навіть сталої, однозначної назви для неї немає ), але придурки , судячи з референдуму по Україні, ще ті... Це якщо взяти звичайних людей.
В Німеччині кріпацтво відмінили лише під час окупації країни Бонапартом... За що його там настигла "дубина народної війни" в обличчі Тугенбундту на фоні загального сплеску німецького патріотизму ( до болю нагадує Московію )... Можливо, німці такі чесні ( що не крадуть ) саме внаслідок свого кріпацтва, коли, як пише Нітцше, злодіям відрубували руки, колесували та четвертували - саме для того, щоб вивести нову породу людей- раба, який не краде, та сам іде в тюрму, коли там звільниться койко-місце, як у нас у лікарнях... ( останнє не жарт- сучасні німці після суду чекають, коли в тюрмі звільниться вакансія та добираються до місця свого покарання самостійно... )

Тобто менталітети можуть бути різними, слов'яни тут не є самим цікавим винятком чи прикладом, що ілюструє певну думку... Навіть у штатах обрали безвідповідального популіста, просто часи такі... Тут головне- чи настільки міцні в країні інститути, щоб поставити трампів на місце... Нідерландський реф теж є показовим- а вони одна з найбагатших країн у світі... а такі ж придурки, як і всі навколо...

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: демократія та слов'яни
« Reply #59 : Жовтня 23, 2017, 11:32:20 23:32 »
Всралися вам якісь слов“яни!....  Шафарики-...уярики . :weep:

За демократію тривожно?
Слухайте, що розумний чоловік каже, і проясниться вам... :smiley24: :smilie5:
Йому теж тривожно... :smilie2:



Термін "постмодернізм" не є однозначним. Багато "розумних людей" його не визнають
Але дякую за лінк- цікаво слухати англомовного гуманітарія з чудовою вимовою