Автор Тема: демократія та слов'яни  (Прочитано 10037 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #60 : Жовтня 23, 2017, 11:38:56 23:38 »
Джордан Пітерсон -  професор клінічної психології з Університету Торонто (раніше років 10 працював у Гарварді). Він взагалі виняткова людина - надзвичайно принциповий і послідовний захисник свободи слова і активний борець проти політичної коректності нав“язаної культурними марксистами Західному суспільству як зассіб знищення індивідуальних свобод і насамперед свободи слова в університетському середовищі.
Надзвичайно смілива людина і просто чудовий лектор.  :smiley24: :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #61 : Жовтня 23, 2017, 11:40:56 23:40 »
Демократія - це така хуйня, яка придумана євреями, для того щоб в потрібний час пудрити мізки лохуватим гоям і при цьому суттєво збільшувати власні заробітки.
....................................
Але ж це не значить, що євреї зациклені на демократії.
-----------------------
Євреї взагалі ні на чому не зациклені.
Життя йде, обставини змінюються і весь час придумуються якісь нові мульки ( для пудріння мізків гоям, для полегшення заробляння цінностей)

Історичні приклади:
1. Під час епохи язичеських вірувань були придумані нові релігії ( єдинобожжя).
Це сталось тоді, коли євреї почали відчувати некомфортність власного життя і своєї життєдіяльності.

А коли гої стали занадто релігійні - то придумуються всілякі "єресі". Той же протестантизм.
А потім - взагалі "харизматичні церкви"
А потім - ще щось.

Єдинобожжя породило монархії, нації і конкретні держави.
А коли в конкретних державах євреям стає важко заробляти гроші - то з"являються "революціонери" які пропонують "демократію".

Але якщо гої тупуваті - то підставляючи своїх "есфірів" під "принців крові",  євреї непогано облаштовуються навіть і при монархіях ( і без демократії).
Коли стає некомфортно й важко - то зароджується революційний рух і розвал тієї ж монархії ( тобто починається епоха "великого хапка").
....
Історичні аналогії й приклади можна приводити й перераховувати безкінечно.
................................................................
Російський поет Ігор Губерман дуже точно в своїх "гаріках" описав і дуже коротко і влучно зобразив всі ці приклади й ситуації, які я, Бумеранг, описав тут прямо в цьому пості :

Будет нужно - язык суахили
Сложный звуком и словом обильный,
Чисто выучат внуки Рахили
И фольклор создадут суахильный.
...
Везде где слышен хруст рублей,
Где звонко цокает копейка
Невдалеке сидит еврей,
А в крайнем случае еврейка.

........................
.............
Тому я не раджу нікому зациклюватись на намаганні зрозуміти якісь ситуаційні єврейські "мульки", як-то: демократія, ринкова економіка, " всі різні -всі рівні" "українцям треба радикальні реформи" і т.п.
Краще спробуйте зрозуміти всесвітньо-історичну сутність єврейства взагалі.

І тоді ви розумітимете все.

Ото напистів  :weep:

Йди краще розкажи, навіщо Жулька Моніка до Філарета тягала за собою  :smilie7:

Хто такий  Нестор монік ?

Монік Лівінський - той, що на фотці в Бумеранговій темі про Жульку і Філарета. Це як Моніка Левінські Клінтона ублажала, так і Монік Жулью  :love: 

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: демократія та слов'яни
« Reply #62 : Жовтня 23, 2017, 11:44:34 23:44 »
Джордан Пітерсон -  професор клінічної психології з Університету Торонто (раніше років 10 працював у Гарварді). Він взагалі виняткова людина - надзвичайно принциповий і послідовний захисник свободи слова і активний борець проти політичної коректності нав“язаної культурними марксистами Західному суспільству як зассіб знищення індивідуальних свобод і насамперед свободи слова в університетському середовищі.
Надзвичайно смілива людина і просто чудовий лектор.  :smiley24: :smiley24:

OK, не  гуманітарій, а психолог та інтелектуал
Не знав про такого

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #63 : Жовтня 23, 2017, 11:45:48 23:45 »
Демократія - це така хуйня, яка придумана євреями, для того щоб в потрібний час пудрити мізки лохуватим гоям і при цьому суттєво збільшувати власні заробітки.
....................................
Але ж це не значить, що євреї зациклені на демократії.
-----------------------
Євреї взагалі ні на чому не зациклені.
Життя йде, обставини змінюються і весь час придумуються якісь нові мульки ( для пудріння мізків гоям, для полегшення заробляння цінностей)

Історичні приклади:
1. Під час епохи язичеських вірувань були придумані нові релігії ( єдинобожжя).
Це сталось тоді, коли євреї почали відчувати некомфортність власного життя і своєї життєдіяльності.

А коли гої стали занадто релігійні - то придумуються всілякі "єресі". Той же протестантизм.
А потім - взагалі "харизматичні церкви"
А потім - ще щось.

Єдинобожжя породило монархії, нації і конкретні держави.
А коли в конкретних державах євреям стає важко заробляти гроші - то з"являються "революціонери" які пропонують "демократію".

Але якщо гої тупуваті - то підставляючи своїх "есфірів" під "принців крові",  євреї непогано облаштовуються навіть і при монархіях ( і без демократії).
Коли стає некомфортно й важко - то зароджується революційний рух і розвал тієї ж монархії ( тобто починається епоха "великого хапка").
....
Історичні аналогії й приклади можна приводити й перераховувати безкінечно.
................................................................
Російський поет Ігор Губерман дуже точно в своїх "гаріках" описав і дуже коротко і влучно зобразив всі ці приклади й ситуації, які я, Бумеранг, описав тут прямо в цьому пості :

Будет нужно - язык суахили
Сложный звуком и словом обильный,
Чисто выучат внуки Рахили
И фольклор создадут суахильный.
...
Везде где слышен хруст рублей,
Где звонко цокает копейка
Невдалеке сидит еврей,
А в крайнем случае еврейка.

........................
.............
Тому я не раджу нікому зациклюватись на намаганні зрозуміти якісь ситуаційні єврейські "мульки", як-то: демократія, ринкова економіка, " всі різні -всі рівні" "українцям треба радикальні реформи" і т.п.
Краще спробуйте зрозуміти всесвітньо-історичну сутність єврейства взагалі.

І тоді ви розумітимете все.

Ото напистів  :weep:

Йди краще розкажи, навіщо Жулька Моніка до Філарета тягала за собою  :smilie7:

Хто такий  Нестор монік ?

Монік Лівінський - той, що на фотці в Бумеранговій темі про Жульку і Філарета. Це як Моніка Левінські Клінтона ублажала, так і Монік Жулью  :love:

А звідки ти знаєш? :smilie11:
Досліджуєш ?  :smilie11: :laugh:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #64 : Жовтня 23, 2017, 11:47:58 23:47 »
Демократія - це така хуйня, яка придумана євреями, для того щоб в потрібний час пудрити мізки лохуватим гоям і при цьому суттєво збільшувати власні заробітки.
....................................
Але ж це не значить, що євреї зациклені на демократії.
-----------------------
Євреї взагалі ні на чому не зациклені.
Життя йде, обставини змінюються і весь час придумуються якісь нові мульки ( для пудріння мізків гоям, для полегшення заробляння цінностей)

Історичні приклади:
1. Під час епохи язичеських вірувань були придумані нові релігії ( єдинобожжя).
Це сталось тоді, коли євреї почали відчувати некомфортність власного життя і своєї життєдіяльності.

А коли гої стали занадто релігійні - то придумуються всілякі "єресі". Той же протестантизм.
А потім - взагалі "харизматичні церкви"
А потім - ще щось.

Єдинобожжя породило монархії, нації і конкретні держави.
А коли в конкретних державах євреям стає важко заробляти гроші - то з"являються "революціонери" які пропонують "демократію".

Але якщо гої тупуваті - то підставляючи своїх "есфірів" під "принців крові",  євреї непогано облаштовуються навіть і при монархіях ( і без демократії).
Коли стає некомфортно й важко - то зароджується революційний рух і розвал тієї ж монархії ( тобто починається епоха "великого хапка").
....
Історичні аналогії й приклади можна приводити й перераховувати безкінечно.
................................................................
Російський поет Ігор Губерман дуже точно в своїх "гаріках" описав і дуже коротко і влучно зобразив всі ці приклади й ситуації, які я, Бумеранг, описав тут прямо в цьому пості :

Будет нужно - язык суахили
Сложный звуком и словом обильный,
Чисто выучат внуки Рахили
И фольклор создадут суахильный.
...
Везде где слышен хруст рублей,
Где звонко цокает копейка
Невдалеке сидит еврей,
А в крайнем случае еврейка.

........................
.............
Тому я не раджу нікому зациклюватись на намаганні зрозуміти якісь ситуаційні єврейські "мульки", як-то: демократія, ринкова економіка, " всі різні -всі рівні" "українцям треба радикальні реформи" і т.п.
Краще спробуйте зрозуміти всесвітньо-історичну сутність єврейства взагалі.

І тоді ви розумітимете все.

Ото напистів  :weep:

Йди краще розкажи, навіщо Жулька Моніка до Філарета тягала за собою  :smilie7:

Хто такий  Нестор монік ?

Монік Лівінський - той, що на фотці в Бумеранговій темі про Жульку і Філарета. Це як Моніка Левінські Клінтона ублажала, так і Монік Жулью  :love:

А звідки ти знаєш? :smilie11:
Досліджуєш ?  :smilie11: :laugh:

Це якби секрет полішинеля  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #65 : Жовтня 23, 2017, 11:49:34 23:49 »
Шкода, що в Україні зараз пішла пошесть поширення тоталітарної маячні в стилі Дерріди та Фуко. Дивишся на ідіотів, які як мавпи повторюють цитати цих філозОфів, і розумієш настільки був правий Шевченко:

А то залізете на небо:
«І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,
Нема ні пекла, ані раю,
Немає й Бога, тілько я!
« Останнє редагування: Жовтня 24, 2017, 12:12:51 00:12 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: демократія та слов'яни
« Reply #66 : Жовтня 23, 2017, 11:52:40 23:52 »
Джордан Пітерсон -  професор клінічної психології з Університету Торонто (раніше років 10 працював у Гарварді). Він взагалі виняткова людина - надзвичайно принциповий і послідовний захисник свободи слова і активний борець проти політичної коректності нав“язаної культурними марксистами Західному суспільству як засіб знищення індивідуальних свобод і насамперед свободи слова в університетському середовищі.


я розумію його мотиви, але думка про те, що "постмодернізм в його політичному аспекті є новою обкладинкою (палітуркою, шкірою) старого марксизму" не видається мені такою вже беззаперечною

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: демократія та слов'яни
« Reply #67 : Жовтня 23, 2017, 11:56:30 23:56 »
Шкода, що в Україні зараз пішла пошесть поширення тоталітарної маячні в стилі Дерріди та Фуко. Дивишся на ідіотів, які як мавпи повторюють цитати цих філозОфів, і розумієш настільки був правий Шевченко:

А то залізете на небо:
«І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,
Нема ні пекла, ані раю,
Немає й бога, тілько я!
Як я розумію цю ситуацію з  течією  "ліберального націоналізму" в Україні ( як то Микола Рябчук і інші), то це інтелектуальний мейнстрім в Україні, що не має достойних альтернатив. Може, вони й є, але я про них не чув

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #68 : Жовтня 23, 2017, 11:57:07 23:57 »
RG

А отакі от подробиці, ти справді теж знаєш ?  :laugh: :laugh: :laugh:
Я от про це й не чув ніколи :smilie5:
Та мене ця сторона Юліного життя ніколи й не цікавила.

Для мене ЮВТ - це лише політик і більш нічого.
Її особисте житя для мене мене не цікаве.
І, наприклад, особисте житя Порошенка (чи не проти ночі будь сказано -Саакашвілі :laugh:), чи Ірини Геращенко, чи Гонтарєвої, чи Сироїд і т.п. мені теж не цікаво.
Кого їбе Петя крім жінки чи кого їбе Саакашвілі, мені теж просто-напросто не цікаво.
Це все мені якось так похуй. :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #69 : Жовтня 24, 2017, 12:05:25 00:05 »
Джордан Пітерсон -  професор клінічної психології з Університету Торонто (раніше років 10 працював у Гарварді). Він взагалі виняткова людина - надзвичайно принциповий і послідовний захисник свободи слова і активний борець проти політичної коректності нав“язаної культурними марксистами Західному суспільству як засіб знищення індивідуальних свобод і насамперед свободи слова в університетському середовищі.


я розумію його мотиви, але думка про те, що "постмодернізм в його політичному аспекті є новою обкладинкою (палітуркою, шкірою) старого марксизму" не видається мені такою вже беззаперечною

А я з ним абсолютно згоден. Бо я це щодня спостерігаю американських коледжах.
Просто можете більше послухати Пітерсона. Він аргументує ці речі дуже прозоро.

Можете ще подивитися лекції таких людей як Ben Shapiro. Він популярний оглядач, публіцист. Має юридичну освіту із Гарварду. Єдина проблема - дуже швидко говорить.


« Останнє редагування: Жовтня 24, 2017, 12:26:00 00:26 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #70 : Жовтня 24, 2017, 12:07:51 00:07 »
А тут про Дерріду:

If you are going through hell, keep going.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: демократія та слов'яни
« Reply #71 : Жовтня 24, 2017, 12:36:59 00:36 »
Джордан Пітерсон
Надзвичайно смілива людина

я розумію його мотиви, але думка про те, що "постмодернізм в його політичному аспекті є новою обкладинкою (палітуркою, шкірою) старого марксизму" не видається мені такою вже беззаперечною

От, якби цей чудовий лектор ще й розказав про те, для чого ж став новою палітуркою старий марксизм, можна було б його й запідозрити в певній сміливості.
 А так.. Нє вєрю!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #72 : Жовтня 24, 2017, 12:42:30 00:42 »
На те питання Карл Маркс може відповісти.
Він знав, що робив, коли відмовився стопами татка йти...  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: демократія та слов'яни
« Reply #73 : Жовтня 24, 2017, 10:48:05 10:48 »
На те питання Карл Маркс може відповісти.
Він знав, що робив, коли відмовився стопами татка йти...  :gigi:

Так вже й відмовився! Просто перефарбував дідусево-татусеві штиблети, а то надто вони наслідили та гоям примелькалися. :smilie5:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #74 : Жовтня 24, 2017, 11:08:14 11:08 »
WestNik

Людське життя взагалі - це завжди відповідальність (а не тільки демократія чи авторитаризм).

І відповідальність(тобто просто людське життя) -   не залежно від відсутності чи наявності євреїв чи ще будь-кого.

Авторитаризм вимагає не відповідальності, а покори

І так, євреї тут дійсно ні до чого- це, власне, я і хотів сказати

Аворитарне суспільство складається теж не тільки з наглядачів з нагайками в руках.

Авторитарне суспільство має свою соціальну піраміду.
І на кожному рівні - свій формат( і об"єм) відповідальності.
І в авторитарних суспільствах - відповідальність, це не завжди тільки покора і більше нічого.

Врешті решт ідеальних суспільних формацій не існує, та вони й не можливі.
Бо людство постійно розвивається й змінюється.
І періодично виникає потреба чи на більшу авторитарність, чи на більш вільні економічні взаємовідносини.
...
А при чому тут євреї?
Та при тому, що вони все це розуміють ( їхні лідери) і завжди фінансово грамотно організовують для себе використання суспільно-економічних і соціальних перетворень.

в авторитарних суспільствах завжди покора

в демократичних внутрішня відповідальність

і може вистачає безкоштовної реклами євреїв- чи Ваша реклама не безкоштовна ?



Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #75 : Жовтня 24, 2017, 11:24:42 11:24 »
Переважна більшість плебсу в усіх націях- тупе бидло, хами й жлоби
Але в англосаксів наприкінці 17 століття після так званої Славної Революції виникли  так звані інклюзивні інститути. Які вони потім розповсюдили на весь світ, де військовим шляхом ( Японія), де за допомогою грошей ( Східно-Центральна Європа після розвалу соцтабору), а подекуди й те й інше ( окупація Західної Німеччини плюс "План Маршала)"
Менталітет тут ні до чого. Якщо Ви візьмете дві країни поряд, Нідерланди та Німеччину, то в Нідерландах крадуть велосипеди, а в Німеччині- ні. А тим не менше демократія є в обох країнах, в Нідерландах ліберальна демократія виникла навіть раніше... Власне, сама Славна Революція- це прихід до влади у Великій Британії Вільгельма ІІ Оранського ( нідерландська династія), який став насаджувати нові порядки... Живуть нідери ще багатше за німців, мають дуже близьку до них мову ( в середньовіччя вважалась одним з діалектів німецької)- нідерландську ( голландську, фламандську - навіть сталої, однозначної назви для неї немає ), але придурки , судячи з референдуму по Україні, ще ті... Це якщо взяти звичайних людей.
В Німеччині кріпацтво відмінили лише під час окупації країни Бонапартом... За що його там настигла "дубина народної війни" в обличчі Тугенбундту на фоні загального сплеску німецького патріотизму ( до болю нагадує Московію )... Можливо, німці такі чесні ( що не крадуть ) саме внаслідок свого кріпацтва, коли, як пише Нітцше, злодіям відрубували руки, колесували та четвертували - саме для того, щоб вивести нову породу людей- раба, який не краде, та сам іде в тюрму, коли там звільниться койко-місце, як у нас у лікарнях... ( останнє не жарт- сучасні німці після суду чекають, коли в тюрмі звільниться вакансія та добираються до місця свого покарання самостійно... )

Тобто менталітети можуть бути різними, слов'яни тут не є самим цікавим винятком чи прикладом, що ілюструє певну думку... Навіть у штатах обрали безвідповідального популіста, просто часи такі... Тут головне- чи настільки міцні в країні інститути, щоб поставити трампів на місце... Нідерландський реф теж є показовим- а вони одна з найбагатших країн у світі... а такі ж придурки, як і всі навколо...

не бачу у голосуванні голандців на референдумі нічого особливо дивного, і такого, що суперечить їх "демократичній відповідальності"

вони вже очевидно наїлися гастарбайтерів і всього лише в такий спосіб опонують цьому

крім цього, можливо, голанці дивляться на нас- слов'ян, як на людей, які не цінують демократичні цінності ?

і так,  я розумію, що іноді бувають "відкати", але настільки системного "провалу" демократій, як в вищеназваних країнах, я більше ніде в цивілізованому світі не спостерігаю

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #76 : Жовтня 24, 2017, 11:28:09 11:28 »
Демократія - це така хуйня, яка придумана євреями, для того щоб в потрібний час пудрити мізки лохуватим гоям і при цьому суттєво збільшувати власні заробітки.
....................................
Але ж це не значить, що євреї зациклені на демократії.
-----------------------
Євреї взагалі ні на чому не зациклені.
Життя йде, обставини змінюються і весь час придумуються якісь нові мульки ( для пудріння мізків гоям, для полегшення заробляння цінностей)

Історичні приклади:
1. Під час епохи язичеських вірувань були придумані нові релігії ( єдинобожжя).
Це сталось тоді, коли євреї почали відчувати некомфортність власного життя і своєї життєдіяльності.

А коли гої стали занадто релігійні - то придумуються всілякі "єресі". Той же протестантизм.
А потім - взагалі "харизматичні церкви"
А потім - ще щось.

Єдинобожжя породило монархії, нації і конкретні держави.
А коли в конкретних державах євреям стає важко заробляти гроші - то з"являються "революціонери" які пропонують "демократію".

Але якщо гої тупуваті - то підставляючи своїх "есфірів" під "принців крові",  євреї непогано облаштовуються навіть і при монархіях ( і без демократії).
Коли стає некомфортно й важко - то зароджується революційний рух і розвал тієї ж монархії ( тобто починається епоха "великого хапка").
....
Історичні аналогії й приклади можна приводити й перераховувати безкінечно.
................................................................
Російський поет Ігор Губерман дуже точно в своїх "гаріках" описав і дуже коротко і влучно зобразив всі ці приклади й ситуації, які я, Бумеранг, описав тут прямо в цьому пості :

Будет нужно - язык суахили
Сложный звуком и словом обильный,
Чисто выучат внуки Рахили
И фольклор создадут суахильный.
...
Везде где слышен хруст рублей,
Где звонко цокает копейка
Невдалеке сидит еврей,
А в крайнем случае еврейка.

........................
.............
Тому я не раджу нікому зациклюватись на намаганні зрозуміти якісь ситуаційні єврейські "мульки", як-то: демократія, ринкова економіка, " всі різні -всі рівні" "українцям треба радикальні реформи" і т.п.
Краще спробуйте зрозуміти всесвітньо-історичну сутність єврейства взагалі.

І тоді ви розумітимете все.

Ото напистів  :weep:

Йди краще розкажи, навіщо Жулька Моніка до Філарета тягала за собою  :smilie7:

Хто такий  Нестор монік ?

Монік Лівінський - той, що на фотці в Бумеранговій темі про Жульку і Філарета. Це як Моніка Левінські Клінтона ублажала, так і Монік Жулью  :love:

дякую за пояснення- з моніком загалом зрозуміло, та і з юльою також

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #77 : Жовтня 24, 2017, 11:29:30 11:29 »
Джордан Пітерсон -  професор клінічної психології з Університету Торонто (раніше років 10 працював у Гарварді). Він взагалі виняткова людина - надзвичайно принциповий і послідовний захисник свободи слова і активний борець проти політичної коректності нав“язаної культурними марксистами Західному суспільству як зассіб знищення індивідуальних свобод і насамперед свободи слова в університетському середовищі.
Надзвичайно смілива людина і просто чудовий лектор.  :smiley24: :smiley24:

Хтось йому закриває рот ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #78 : Жовтня 24, 2017, 04:22:46 16:22 »
Тиск постійний. Всілякі там попередження від адміністрації. Більшість колег мовчки підтримують, але мовчки.

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #79 : Жовтня 24, 2017, 04:23:50 16:23 »
На те питання Карл Маркс може відповісти.
Він знав, що робив, коли відмовився стопами татка йти...  :gigi:

Так вже й відмовився! Просто перефарбував дідусево-татусеві штиблети, а то надто вони наслідили та гоям примелькалися. :smilie5:

Можна й так сказати. Творчо застосував у нових соціяльно-економічних умовах.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #80 : Жовтня 24, 2017, 08:26:43 20:26 »
Тиск постійний. Всілякі там попередження від адміністрації. Більшість колег мовчки підтримують, але мовчки.

де це- в Північній Кореї ?


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #81 : Жовтня 24, 2017, 08:33:59 20:33 »
На те питання Карл Маркс може відповісти.
Він знав, що робив, коли відмовився стопами татка йти...  :gigi:

Так вже й відмовився! Просто перефарбував дідусево-татусеві штиблети, а то надто вони наслідили та гоям примелькалися. :smilie5:

Можна й так сказати. Творчо застосував у нових соціяльно-економічних умовах.  :gigi:

тільки в мене враження, що тема єврейства для вас має хворобливий характер ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #82 : Жовтня 24, 2017, 09:16:23 21:16 »
Абсолютно ні.
У мене до євреїв питань нема. Як і у них до мене.
А щодо Маркса та його послідовників, то тут вже нікуди правди діти - тут їх таки більшість. Як і більшість серед різного роду науковців, музикантів, та гумористів..
Серед них так само порівняно великий відсоток невротичних і психіатричних захворювань, самогубств, різного роду збочень.

Талановиті люди...  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: демократія та слов'яни
« Reply #83 : Жовтня 24, 2017, 09:42:10 21:42 »
коли дивишся на Польщу, Чехію, тепер Хорватію- починаєш думати, що демократія для слов'ян- це лише етап перед автократією.

Починай думати перед тим як дивишся
Віче - це норма для словян
Воно навіть до 16го столвття було в Москві... потім заордилась москва

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #84 : Жовтня 24, 2017, 10:35:50 22:35 »
Абсолютно ні.
У мене до євреїв питань нема. Як і у них до мене.
А щодо Маркса та його послідовників, то тут вже нікуди правди діти - тут їх таки більшість. Як і більшість серед різного роду науковців, музикантів, та гумористів..
Серед них так само порівняно великий відсоток невротичних і психіатричних захворювань, самогубств, різного роду збочень.

Талановиті люди...  :smilie2:

абсолютно ні - при тому , що практично кожний пост про заговор сіоністів 

і навіть в цьому пості, де до євреїв питань абсолютно немає- далі якась статистика захворювань серед євреїв

а тема не про євреїв, а про демократію і відповідальність

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #85 : Жовтня 24, 2017, 10:37:32 22:37 »
коли дивишся на Польщу, Чехію, тепер Хорватію- починаєш думати, що демократія для слов'ян- це лише етап перед автократією.

Починай думати перед тим як дивишся
Віче - це норма для словян
Воно навіть до 16го столвття було в Москві... потім заордилась москва

починай думати перед тим, як хамити

поясни, що відбувається в слов'янських країнах в сенсі відкату демократії в популізм і попсу

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Re: демократія та слов'яни
« Reply #86 : Жовтня 24, 2017, 10:43:29 22:43 »
Це відбувається скрізь. В усіх країнах, де сяка така демократія існує.
Подякувати треба соціальним медія, які розносять за кілька секунд по всій країні (чи по всьому світу) маячню якихось ідіотів, і на це ведуться інші ідіоти. Позаяк дурнів завжди було багато більше від розумних - то результат є такий який є.
До того ж, нарід хоче хліба і видовищ, але працювати над собо - ніхєра.
Так само загнулася Румська імперія. Правда інтернету тоді ще не було...  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #87 : Жовтня 25, 2017, 10:44:12 10:44 »
Це відбувається скрізь. В усіх країнах, де сяка така демократія існує.
Подякувати треба соціальним медія, які розносять за кілька секунд по всій країні (чи по всьому світу) маячню якихось ідіотів, і на це ведуться інші ідіоти. Позаяк дурнів завжди було багато більше від розумних - то результат є такий який є.
До того ж, нарід хоче хліба і видовищ, але працювати над собо - ніхєра.
Так само загнулася Румська імперія. Правда інтернету тоді ще не було...  :gigi:

не думаю,що це відбувається скрізь- наприклад, в прибалтиці

і якщо б це відбувалося скрізь, то ми б тут зараз не пописували


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: демократія та слов'яни
« Reply #88 : Січня 13, 2018, 06:27:36 18:27 »
Чинний президент Чехії Мілош Земан лідирує на президентських виборах, про це свідчать попередні дані підрахунку бюлетенів.

За результатами підрахунку бюлетенів із 45 відсотків виборчих дільниць, Земан, відомий своїми антиіммігрантськими, проросійськими позиціями, отримав 42 відсотки голосів.

Його найближчий конкурент, колишній президент Академії наук Чехії Їржі Драгош, якого вважають проєвропейським лібералом, отримав 25 відсотків підтримки виборців.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: демократія та слов'яни
« Reply #89 : Січня 13, 2018, 06:49:30 18:49 »
Пепіки часто як ідіоти надрочували на кацапів, навіть незважаючи на те, що бували ними жорстко виіпані ( як то в 68 році)  :Ganba: