Автор Тема: Запам"ятайте цих соросовських виб...ядків. Вони знищують Україну і сьогодні.  (Прочитано 3310 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
Залупоголовий Мустафа  - праворуч ( а якже ж!) від того мадярсько-жидівського дегенерата. Сірожу Кончіту після квартирного скандалу відсунули подалі. Всі інші ольонині підараси й підараски теж поруч.

« Останнє редагування: Листопада 13, 2017, 11:03:56 11:03 від Бумеранг »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Хто крайній праворуч?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Бютовка Алена Шкрум рядом с Мустафой.
Бумеранг ''облажался''. Как всегда.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ще Немирю запам'ятайте !

(З 2001 по 2005 рік обіймав посаду голови правління «Міжнародного фонду „Відродження“», що входить до мережі фондів фінансиста і філантропа Джорджа Сороса[5][8]. Був директором Центру європейських та міжнародних досліджень Інст)

--------
Я ,вообще, ни ''за'',ни ''против'' Сороса.
Я против Бумерангов, которые сеют злобу и ненависть...а их , бумеранговые шефини и шефы, с Соросом сотрудничают.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
Бютовка Алена Шкрум рядом с Мустафой.
Бумеранг ''облажался''. Как всегда.

Через БЮТ проходили різні персонажі, за більш як 18 річну історію.
Деяких доводилось брати в команду , щоб не ліквідували як партію зовсім.

Приклад - Яценюк Арсеній.
І Шкрум - теж приклад.

І син Петра Порошенка(Олексій) теж приклад. Колись він на місцевих виборах болотувався від "Батьківщини".

« Останнє редагування: Листопада 13, 2017, 01:52:57 13:52 від Бумеранг »

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
ЗЛАТУСЮ, ЧИ ТЕ ПРО ЦЕ НЕ ЗАБУЛА ?




Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
ЗЛАТУСЮ, ЧИ ТЕ ПРО ЦЕ НЕ ЗАБУЛА ?


Надо же !
Не побоялся работать с винницкими  юльками во время Януковича !
это ему скорее ''плюс'',чем ''минус''.
 :smilie7:

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
ЗЛАТА

...А його батько ( тобто Петро) Не побоявся не один рік і неодноразово порацювати в Уряді Азарова, з команди януковичів.
І не побоявся бути одним з засновників СДПУ(обрізана).

То йому це плюс чи мінус? Як ти вважаєш?  :laugh:

Насправді, сім"я Порошенків - це надзвичайно хоробрі люди! :laugh:



Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
ЗЛАТА

...А його батько ( тобто Петро) Не побоявся не один рік і неодноразово порацювати в Уряді Азарова, з команди януковичів.
І не побоявся бути одним з засновників СДПУ(обрізана).

То йому це плюс чи мінус? Як ти вважаєш?  :laugh:

Насправді, сім"я Порошенків - це надзвичайно хоробрі люди! :laugh:
Да.
Заарканил Петя Януковича знатно.
Вел в Евросоюз.
Но ..Вмешался Володька, и увы...Янукович ''соскочил с крючка''.

А потом Петя вышел с сыном на Евромайдан.
''Під час сутичок на Банковій 1 грудня 2013 року Порошенко разом з сином вийшов на захист мирних демонстрантів від міліції та провокаторів.[40] ''( wiki)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
И про партию.
Два года Петро был в СДПУ. С 1998 до 2000 года.
Потом сделал свою партмию, которую в том же году ''рейданули'' регионалы.
И с 2001 года стойко придерживается курса на евроинтеграцию.
(click to show/hide)

-----
А ты ,Бумеранг, небось с коммунистами лазил в то время.
 :smilie5:

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
ЗЛАТА

...А його батько ( тобто Петро) Не побоявся не один рік і неодноразово порацювати в Уряді Азарова, з команди януковичів.
І не побоявся бути одним з засновників СДПУ(обрізана).

То йому це плюс чи мінус? Як ти вважаєш?  :laugh:

Насправді, сім"я Порошенків - це надзвичайно хоробрі люди! :laugh:
Да.
Заарканил Петя Януковича знатно.
Вел в Евросоюз.
Но ..Вмешался Володька, и увы...Янукович ''соскочил с крючка''.

А потом Петя вышел с сыном на Евромайдан.
''Під час сутичок на Банковій 1 грудня 2013 року Порошенко разом з сином вийшов на захист мирних демонстрантів від міліції та провокаторів.[40] ''( wiki)

Куди, куди вийшов????? А на трактор( на грейдер) синок Петі разом з Петьою лазив ?( 1 грудня 2013 року, задля недопущення штурму будівлі АП на Банковій) ?
 
Чи просто поруч стояв, боягузливо все оте спостерігаючи?

Та в нас усе те гівно якраз і почалося з того дня(1 грудня), коли Петя лазив на той грейдер і цим самим призупинив накал революції й вигнання Януковича зі свого лігвища  вже того ж дня.
петя тим самим, дав можливість всім регам переформатуватися й стати на захист свого бабла ( а потім ще й успішно втекти і ще й на прощання вбити близько 100 чоловік на Майдані !"Небесна Сотня").

Ти не забула про це ????

Хоча петя виявився значно хитрішим за багатьох ригів.
Тому що ще й досі Петя не в Ростові, а ще й досі тут царює.
....
Я не Янукович, але оцю "євроінтеграцію" я на хую бачив, разом з Петьою, з Хуйлом і з Януковичем.
Я, на відміну, віл офісних овечок "Петю в один тур", не ідіот.


Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
Злата.

ЗА БЮТ і партію Батьківщина я голосую з 2002 року і ніколи про це не шкодував.
До цього я голосував за "Національний Фронт" в 1998 році, до цього, по мажоритарці - за Юрія Костенка, був колись такий політик. Бо в окрузі кращого тоді не було.

Сам я безпартійний, при СРСР колись я був в ВЛКСМ, бо тоді ще в школі майже всіх туди приймали, бо тоді такий час був, бо без цього тоді подавати документи до вузу було даремною абсолютно справою.

З 2002 року голосую тільки за партію "Батьківщину", чого й тобі бажаю. Хоча в 2004 році тричі голосував за Ющенка. І не шкодую, бо він тоді себе ще не проявив, ким він є насправді.

Найголовніше, повторюю: твій руський мір ( а ти - його частина, бо ти російськомовна) я на хую бачив.
Але так само, я на хую бачив і твою любиму "євроінтеграцію" ( точніше євреєінтеграцію).

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
И про партию.
Два года Петро был в СДПУ. С 1998 до 2000 года.
Потом сделал свою партмию, которую в том же году ''рейданули'' регионалы.
И с 2001 года стойко придерживается курса на евроинтеграцию.
(click to show/hide)

-----
А ты ,Бумеранг, небось с коммунистами лазил в то время.
 :smilie5:

І ще, Златусю.
Якщо колись рейдернули в Петі партію - значить Петя опущений  :laugh: ( так собі й запам"ятай! :smilie5:)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Бабцефіл, харош всіляку малозмістовну агітаційну пургу нести.

Ось ти тему Сороса зачепив. А скажи но, міл чілавєк, які оборудки крутила непорочна Жулія з цим 'кровопівцем' під час свого прем'єрства ?

Кажуть люди, на українських боргах та можливому дефолту по них вона з Соросом рубанули нехиле бабло  :love:

Тут Квартирний жваво макав бапцю по темі ботоксом в фекалії  :gigi:

Юлія Тимошенко провела таємні переговори з Джорджем Соросом

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
И про партию.
Два года Петро был в СДПУ. С 1998 до 2000 года.
Потом сделал свою партмию, которую в том же году ''рейданули'' регионалы.
И с 2001 года стойко придерживается курса на евроинтеграцию.
(click to show/hide)

-----
А ты ,Бумеранг, небось с коммунистами лазил в то время.
 :smilie5:

І ще, Златусю.
Якщо колись рейдернули в Петі партію - значить Петя опущений  :laugh: ( так собі й запам"ятай! :smilie5:)
Путин ''рейданул'' Крым и Донбасс.
Ты путаешься в понятиях, Бумеранг.


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Злата.

ЗА БЮТ і партію Батьківщина я голосую з 2002 року і ніколи про це не шкодував.
До цього я голосував за "Національний Фронт" в 1998 році, до цього, по мажоритарці - за Юрія Костенка, був колись такий політик. Бо в окрузі кращого тоді не було.

Сам я безпартійний, при СРСР колись я був в ВЛКСМ, бо тоді ще в школі майже всіх туди приймали, бо тоді такий час був, бо без цього тоді подавати документи до вузу було даремною абсолютно справою.

З 2002 року голосую тільки за партію "Батьківщину", чого й тобі бажаю. Хоча в 2004 році тричі голосував за Ющенка. І не шкодую, бо він тоді себе ще не проявив, ким він є насправді.

Найголовніше, повторюю: твій руський мір ( а ти - його частина, бо ти російськомовна) я на хую бачив.
Але так само, я на хую бачив і твою любиму "євроінтеграцію" ( точніше євреєінтеграцію).
Судя по твоей риторике , именно ты - русский мир. Матюкливый и коммунистический азиатский  мир.

 :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Ох ця, Злата, тріщить і тріщить, як Хвеська  :fp2

А бабцефіл тепер зіскочить з пояснень про Жулью і Сороса, зробить вигляд, що не побачив запитання   :smilie9:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ох ця, Злата, тріщить і тріщить, як Хвеська  :fp2

А бабцефіл тепер зіскочить з пояснень про Жулью і Сороса, зробить вигляд, що не побачив запитання   :smilie9:
Щебетушка.
 :smilie1:

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
Ох ця, Злата, тріщить і тріщить, як Хвеська  :fp2

А бабцефіл тепер зіскочить з пояснень про Жулью і Сороса, зробить вигляд, що не побачив запитання   :smilie9:

А хто такі "бабцефіл" і "Жулька" ?

Хто це такі  :smilie11:
Поясни.
« Останнє редагування: Листопада 13, 2017, 09:13:06 21:13 від Бумеранг »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Ох ця, Злата, тріщить і тріщить, як Хвеська  :fp2

А бабцефіл тепер зіскочить з пояснень про Жулью і Сороса, зробить вигляд, що не побачив запитання   :smilie9:

А хто такі "бабцефіл" і "Жулька" ?

Хто це такі  :smilie11:
Поясни.

Пляць, бабцефіл, ти тут не коси занадто під притрушеного, а то вже давно і так особливої різниці не видно  :smilie5:

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
То ти мене словом "бабцефіл" називаєш ????

То тоді в мене єдине запитання до тебе: чи ти не довбойоб:smilie11:
« Останнє редагування: Листопада 13, 2017, 09:49:41 21:49 від Бумеранг »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
То ти мене словом "бабцефіл" називаєш ????

То тоді в мене єдине запитання до тебе: чи не довбойоб:smilie11:

Хто, ти ? Та мабуть, що так; але хворих, кажуть, по можливості не треба дратувати   :smilie7:

От я з тобою і делікатно розмовляю. Взагалі, правильно тебе називати 'бабцейобнутий', тобто йобнутий на бапці, ну або йобнутий бапцею по обох мозкових півкулях одночасно  :weep: 

То що там по зустрічі з Соросом ? 

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
А якщо конкретно - яким способом ці діячі знищують Україну?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А якщо конкретно - яким способом ці діячі знищують Україну?
Та приблизно так само, як інші політичні шльондри.
Здебільшого на Кремль за бабло шустерять, як Сірожа Квартирний, Муся Голомозий та Аоьонка Шкрум.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
А якщо конкретно - яким способом ці діячі знищують Україну?

ну я би сказав так: ці персонажі, які позиціонують себе як найбільш ліберальні ліберали, виступають проти побудови національної держави (не завжди відкрито, але де факто це так).
Відповідно, вони в Україні є захисниками будь-якої іншої культури, будь-якої мови, головне, щоби вона була не українська (також не завжди відкрито, але де факто - так).
Вони є агресивними ворогами націоналістів. Вони ніколи не стають на їх захист, проте, якщо буде можливість клюнути націоналіста за якийся гріх - вони це радо зроблять (найвищій кайф, щоби грішний націоналіст виявився справжнім героєм війни - захисником України).
Вони є послідовними руйнівніками українських сімейних цінностей. Вони влаштовуватимуть марші збоченців і завозитимуть їх на акції зза кордону, якщо їх буде надто мало. Вони будуть активними їх пропагандистами (згадайте скандальні книжечки для дітей) та адвокатами в разі чого. Натомість захисникам традиційних сімейних цінностей саме вони наліплять ярлики консерваторів, дрімучих закомплексованих представників минулого, або традиціоналістів (що в їх розумінні майже дорівнює фашистам).
Вони всіляко пропагуватимуть ідею космополитизму, це коли ти є громадянином всього світу, а не якоїсь окремої держави. А отже, якщо хтось зруйнує твою Батьківщину - то не трагедія, бо ти громадянин світу і можеш жити буть де. Тож навіть не варто перейматись через якусь там російську агресію. Україна - це всього лише територія, де вже так сталося здавна живуть українці, що не мають ніяких переважних прав на своїй землі. Українці мають віддати все іншим, інакше їх закліймлять як егоїстичні, націоналістичні, маргінальні, дрімучо-консервативні угрупування, з якими треба боротись всім світом.
І т.п.
... і хай Росія згине як держава

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
А якщо конкретно - яким способом ці діячі знищують Україну?

ну я би сказав так: ці персонажі, які позиціонують себе як найбільш ліберальні ліберали, виступають проти побудови національної держави (не завжди відкрито, але де факто це так).
Відповідно, вони в Україні є захисниками будь-якої іншої культури, будь-якої мови, головне, щоби вона була не українська (також не завжди відкрито, але де факто - так).
Вони є агресивними ворогами націоналістів. Вони ніколи не стають на їх захист, проте, якщо буде можливість клюнути націоналіста за якийся гріх - вони це радо зроблять (найвищій кайф, щоби грішний націоналіст виявився справжнім героєм війни - захисником України).
Вони є послідовними руйнівніками українських сімейних цінностей. Вони влаштовуватимуть марші збоченців і завозитимуть їх на акції зза кордону, якщо їх буде надто мало. Вони будуть активними їх пропагандистами (згадайте скандальні книжечки для дітей) та адвокатами в разі чого. Натомість захисникам традиційних сімейних цінностей саме вони наліплять ярлики консерваторів, дрімучих закомплексованих представників минулого, або традиціоналістів (що в їх розумінні майже дорівнює фашистам).
Вони всіляко пропагуватимуть ідею космополитизму, це коли ти є громадянином всього світу, а не якоїсь окремої держави. А отже, якщо хтось зруйнує твою Батьківщину - то не трагедія, бо ти громадянин світу і можеш жити буть де. Тож навіть не варто перейматись через якусь там російську агресію. Україна - це всього лише територія, де вже так сталося здавна живуть українці, що не мають ніяких переважних прав на своїй землі. Українці мають віддати все іншим, інакше їх закліймлять як егоїстичні, націоналістичні, маргінальні, дрімучо-консервативні угрупування, з якими треба боротись всім світом.
І т.п.

 :smiley24:
100%

Це нагадує, те що було і 100 років тому назад, коли було проголошене гасло "у пролєтарієв нет Родіни!"

І зараз робиться приблизно те ж саме, тільки в масштабах України.
................
Пам"ятаєте, десь в травні 2014 року, коли в нас почалася війна на Донбасі і був окупований Крим, то відомий масон Боріс Нємцов, на одній з передач в Шустера, заявляв: "Ви ні на что нє обращайтє вніманія, продолжайтє рєформи!"

В нас відбирають територію, в Донецьку стоять танки з написами "На Кієв!" "На Львов!", а нам наполегливо радили ні на що не звертати уваги, а "Продовжувати реформи".

Пам"ятаєте?

І оті ж виблядки ( які на фото) наполегливо продовжують нам радити робити "Реформи".
І не просто радять, а й цілу орду зібрали під Верховною Радою.
І тримають її вже декілька тижнів. І ні Петя, ні Аваков, не можуть ту орду розігнати, бо відразу зателефонує або посол США, або якийсь підарас з Брюсселя чи з Вашінгтона і наполегливо порадить Петі "Не нагнітати, а намагатись, все вирішити "мирно".
Мирно - це як?????? Почати просто мирно ліквідовувати країну через "здійснення реформ" ???
.....................
Всі ті "реформи" здійснюються за лекалами світового єврейства і оті ольонинські реформатори беруть в цьому найактивнішу участь.
.....
Тільки треба й зауважити: оті молоді підараси працюють паралельно й на Росію.
А чому б і ні?
Заробляють і звідти й звідти.

Вони століттями й тисячоліттями так робили.

Росія з великим ентузіазмом сприйматиме всі ті "рехворми" як і призведуть до втрати Україною суверенітету, хоча б над більшістю своїх територій.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Ох ця, Злата, тріщить і тріщить, як Хвеська  :fp2

А бабцефіл тепер зіскочить з пояснень про Жулью і Сороса, зробить вигляд, що не побачив запитання   :smilie9:

А хто такі "бабцефіл" і "Жулька" ?

Хто це такі  :smilie11:
Поясни.

Це ти і косата пизда на лабутенах.  :Vedy_sebe:

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
Ох ця, Злата, тріщить і тріщить, як Хвеська  :fp2

А бабцефіл тепер зіскочить з пояснень про Жулью і Сороса, зробить вигляд, що не побачив запитання   :smilie9:

А хто такі "бабцефіл" і "Жулька" ?

Хто це такі  :smilie11:
Поясни.

Це ти і косата пизда на лабутенах.  :Vedy_sebe:

Ти йобнутий?  :smilie11:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Ох ця, Злата, тріщить і тріщить, як Хвеська  :fp2

А бабцефіл тепер зіскочить з пояснень про Жулью і Сороса, зробить вигляд, що не побачив запитання   :smilie9:

А хто такі "бабцефіл" і "Жулька" ?

Хто це такі  :smilie11:
Поясни.

Це ти і косата пизда на лабутенах.  :Vedy_sebe:

Ти йобнутий?  :smilie11:

Нікак нєт, вашєблагародіє.  :smiley14:

Зав'язуй придурюватися, як буланий якийсь, блядь.  :eyes: