Автор Тема: Запам"ятайте цих соросовських виб...ядків. Вони знищують Україну і сьогодні.  (Прочитано 3309 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Що тут, бабцефіл і далі прикидається вєтошшю ?  :smilie5:

Бабцефіл, а Жулька в нас бореться з всілякими там масонами за національні та сімейні цінності ?   :love:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зав'язуй придурюватися, як буланий якийсь, блядь.  :eyes:
Думав, що у нас двое на галопередолi сидять - Кiт та Бум.
Виявилося, що й третiй приеднався.
Жоржич, я тобi по секрету скажу, що я не Агент Кремля, чи, пак,  Рука Москви.
Ти вже, як medved та Бум... всюди ворогiв шукаеш.
Погана прикмета.
Розумiю Бума - поведений на Мамцi, як справжнiй фанат, який душу й сердце вiддасть, коли треба.
Але що тебе штовхае на такi кроки?..
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Найголовніше, повторюю: твій руський мір ( а ти - його частина, бо ти російськомовна) я на хую бачив.


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Юлька была сегодня в Раде .
Но не голосовала.


''Miroslav Oleshko находится с Mir Oleshko и Мир Олешко.
1 ч ·

Через пол года она начнет пиариться на армии и Небесной Сотне.
Советую приберечь всем у себя этот скрин, как память про голосование закона, которым предусмотрено предоставление активистам Революции Достоинства, которые получили ранения, таких же льгот, как и участникам боевых действий.

Человек не бывавший никогда в зоне АТО за 4 года, не может стать президентом и Главнокомандующим воюющей армии.

p.s. главный призыватель выходить с термосами - тоже отличился.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Підозрюю, що бабцефіла в цій темі можемо вже не побачити  :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Підозрюю, що бабцефіла в цій темі можемо вже не побачити  :smilie7:

теза про тєсную дрючбу змусила його бігати шукати щось з архівів дідуся з фупу  :weep:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
І оті ж виблядки ( які на фото) наполегливо продовжують нам радити робити "Реформи".
І не просто радять, а й цілу орду зібрали під Верховною Радою.
І тримають її вже декілька тижнів. І ні Петя, ні Аваков, не можуть ту орду розігнати, бо відразу зателефонує або посол США, або якийсь підарас з Брюсселя чи з Вашінгтона і наполегливо порадить Петі "Не нагнітати, а намагатись, все вирішити "мирно".
Мирно - це як?????? Почати просто мирно ліквідовувати країну через "здійснення реформ" ???

Привід наполегливо просити "реформ" якраз дає чинна влада, яка їх здійснює вкрай повільно.

Якщо ті діячі вперто шкодять, то чому б спершу не виперти їх з БПП, позбавити депутатського мандату? Петя, якщо захоче, зможе це зробити. Але мабуть для ньому і Авакова ніякої загрози нема.

Орда під ВР - проплачена, на відміну від Майдану 2013-14. Я не впевнений чи знайдеться хоча б 10 тис. людей, які прониклись ідеями того збіговиська, і які готові до рішучих дій. Контрольовані владою ЗМІ можуть просто зробити ігнор і не висвітлювати той шабаш під ВР.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
І оті ж виблядки ( які на фото) наполегливо продовжують нам радити робити "Реформи".
І не просто радять, а й цілу орду зібрали під Верховною Радою.
І тримають її вже декілька тижнів. І ні Петя, ні Аваков, не можуть ту орду розігнати, бо відразу зателефонує або посол США, або якийсь підарас з Брюсселя чи з Вашінгтона і наполегливо порадить Петі "Не нагнітати, а намагатись, все вирішити "мирно".
Мирно - це як?????? Почати просто мирно ліквідовувати країну через "здійснення реформ" ???

Привід наполегливо просити "реформ" якраз дає чинна влада, яка їх здійснює вкрай повільно.

Якщо ті діячі вперто шкодять, то чому б спершу не виперти їх з БПП, позбавити депутатського мандату? Петя, якщо захоче, зможе це зробити. Але мабуть для ньому і Авакова ніякої загрози нема.

Орда під ВР - проплачена, на відміну від Майдану 2013-14. Я не впевнений чи знайдеться хоча б 10 тис. людей, які прониклись ідеями того збіговиська, і які готові до рішучих дій. Контрольовані владою ЗМІ можуть просто зробити ігнор і не висвітлювати той шабаш під ВР.
:weep: :fp2
Я цю стару бюторасну пісню про поганого Ющенка вже 12 років чую.
Та нема питань, поганий Пєця і поганий Ющенко, одне лише не зрозуміло, чому невйїпенно хароші Блеккети та інші Конвекси їм на зміну Януковочів та Макак приводять.
Все ж так просто, Блеккет, якщо захоче, зможе це зробити - привести до влади людей, які швидко та безболісно зроблять всім харашо  :lol:. Ну заодно, щоб 2 рази не вставати, нехай контрольовані Блекетом ЗМІ віднині пишуть правду, всю правду і нічого крім правди.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Та нема питань, поганий Пєця і поганий Ющенко, одне лише не зрозуміло, чому невйїпенно хароші Блеккети та інші Конвекси їм на зміну Януковочів та Макак приводять.
Все ж так просто, Блеккет, якщо захоче, зможе це зробити - привести до влади людей, які швидко та безболісно зроблять всім харашо  :lol:. Ну заодно, щоб 2 рази не вставати, нехай контрольовані Блекетом ЗМІ віднині пишуть правду, всю правду і нічого крім правди.

Я не є прихильником Овоча і Макаки, і за них на попередніх виборах не голосував.
Я не є політиком, щоб приводити до влади людей, і не є медіамагнатом щоб друкувати потрібні статті.

Лише констатую факт, що Петя не спішить робити реформи, хоча має можливість впливати на цей процес.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Та нема питань, поганий Пєця і поганий Ющенко, одне лише не зрозуміло, чому невйїпенно хароші Блеккети та інші Конвекси їм на зміну Януковочів та Макак приводять.
Все ж так просто, Блеккет, якщо захоче, зможе це зробити - привести до влади людей, які швидко та безболісно зроблять всім харашо  :lol:. Ну заодно, щоб 2 рази не вставати, нехай контрольовані Блекетом ЗМІ віднині пишуть правду, всю правду і нічого крім правди.

Я не є прихильником Овоча і Макаки, і за них на попередніх виборах не голосував.
Я не є політиком, щоб приводити до влади людей, і не є медіамагнатом щоб друкувати потрібні статті.

Лише констатую факт, що Петя не спішить робити реформи, хоча має можливість впливати на цей процес.
:lol: :weep:
Давайте чесно. На відміну від Макак, Овочів та Блеккетів нинішня влада рнформи таки проводить. І навіть в мікроскоп не видно нікого, хто б ці реформи проводив замість неї.
Тому швидше за все Блеккет просто бреше, щр йому від влади потрібні реформи. Як брещуть Голомозі Мусі, Сірожі Квартирні на Свєтки Негрошведові разом з кацапоінвалідами Шабуньками.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Лише констатую факт, що Петя не спішить робити реформи, хоча має можливість впливати на цей процес.

Якось дивно чути що люди очікують всіх реформ і негайно і саме от однієї людини.

Давайте пригадаємо, наприклад, історію реформи медицини. Комітет Верховної зради фактично з'їв живцем міністра Квіташвілі, той подав у відставку та втік з цієї країни. 

Так само вони хотіли з'їсти Уляну Супрун, але та виявилася міцна тітка, аж Богомолець у лікарню від неї втекла. Нарешті реформу якось проштовхнули.

Хто винен? Ну звісно шо Порошенко!  :weep:

Тепер подивимось, які новини публікують у своєму фейсбуці Національна поліція, та часто СБУ.
Вчора зловили пенсіонерку, у якої на городі онук виростив два кущики конопель.
Сьогодні арештували небезпечну банду домашніх онаністок.
СБУ викрила контрабандний канал постачання з Аліекспрес суворо заборонених іграшок у вигляді ручки з камерою, ціною два долари.

І тд.

Ну, мабуть тут також винен сам, особисто, Президент. Не міністр внутрішніх справ, яких так ганебно дає користувати Нац.поліцію і не збирається ініціювати зміни в законодавстві, не СБУ, яке як вогню боїться китайських іграшок, не Верховна рада як найвищий законодавчий орган, де сидять такі бородаті бляді як Лещенко, який любить просто потусуватися на публіці, корчачи з себе борцуна з корупцією, рехворматором плять... і там таких - ну мабуть всі.

Ото і казочці кінець. Коли кажуть що Порошенко нічого не робить, хочеться плюнути і покрутити пальцем біля скроні.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Лише констатую факт, що Петя не спішить робити реформи, хоча має можливість впливати на цей процес.
А як виглядае той, хто спiiшить: наведiть приклад тих, хто мiг би справдi робити рехформи - балаболка Тимошенко, клоун Ляшко чи Швонлер Насiння з Борсеточнiком Сракошвiлi, яким краще в Цирку працювати, анiж лiзти в Полiтику.
Справдi, Петя не рехформатор, вiн взагалi нi чого не робить: Економiка сама собою подiймаеться, Банки лопаються, грошi тiкуть в Оффшори, а Петя три роки сидить на Канарах та ловить рибу на двгого хробака.
Сама собою Армiя озброюеться, сам по собi мiняеться iмiдж Украiни, а МОЗ взагалi спутився до лiкування iконами та свiчками.
Нi чого не робиться в Освiтi та Культурi, все погано й великих мiстах - нема гарних шляхiв, Полiцiя ловить мух та збирае хабарi на дорогах, як було при щедрому Януковичi.
Звiсно, все погано в Мiських Радах, бо там сидять дурнi та хапуги, якi лише чекають повернення у Владу Мамцi Юлi та старих систем вiдкатiв та продажних судiв, якi на все закривали очi.
Звiсно, реформ нема, коли Барсеточник з Мусею спiвають одну Арiю в два голоси, а народ дивиться  на це шоу та шукае винних.
А хто ж винний, як не Педро, який лише про свiй гребаний Рошен дбае, а не про Державу.
От яка чудова картина вимальовуеться...
Все погано, а буде ще гiрше...
Ото і казочці кінець.
Коли кажуть що Порошенко нічого не робить, хочеться плюнути і покрутити пальцем біля скроні.
:smiley24:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Давайте чесно. На відміну від Макак, Овочів та Блеккетів нинішня влада рнформи таки проводить. І навіть в мікроскоп не видно нікого, хто б ці реформи проводив замість неї.
Тому швидше за все Блеккет просто бреше, щр йому від влади потрібні реформи. Як брещуть Голомозі Мусі, Сірожі Квартирні на Свєтки Негрошведові разом з кацапоінвалідами Шабуньками.

На то вона і влада щоб проводити реформи, а наскільки ефективно цей процес відбувається, то вже інше питання. Овоч втік, а Макака - політичний труп.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Ну, мабуть тут також винен сам, особисто, Президент. Не міністр внутрішніх справ, яких так ганебно дає користувати Нац.поліцію і не збирається ініціювати зміни в законодавстві, не СБУ, яке як вогню боїться китайських іграшок, не Верховна рада як найвищий законодавчий орган, де сидять такі бородаті бляді як Лещенко, який любить просто потусуватися на публіці, корчачи з себе борцуна з корупцією, рехворматором плять... і там таких - ну мабуть всі.

Ото і казочці кінець. Коли кажуть що Порошенко нічого не робить, хочеться плюнути і покрутити пальцем біля скроні.

Президент може ініціювати звільнення керівників, які координують полювання на бабульок з коноплею і обшуки посилок з-за кордону. Коли треба призначити потрібну людину на посаду генпrокуrоrа, то все чомусь відбулось дуже швидко.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Давайте чесно. На відміну від Макак, Овочів та Блеккетів нинішня влада рнформи таки проводить. І навіть в мікроскоп не видно нікого, хто б ці реформи проводив замість неї.
Тому швидше за все Блеккет просто бреше, щр йому від влади потрібні реформи. Як брещуть Голомозі Мусі, Сірожі Квартирні на Свєтки Негрошведові разом з кацапоінвалідами Шабуньками.

На то вона і влада щоб проводити реформи, а наскільки ефективно цей процес відбувається, то вже інше питання. Овоч втік, а Макака - політичний труп.
Ну коли Ви починаєте паплюжити нинішню владу за тими самими рецептами, за якими паплюжили Ющенка, логічно припустити, що у Вас та сама мета, яку мали обсирачі Пасічника. І розраховуєте на той самий результат. Сковирнете цю владу і розквітнете під управлінням нового Овоча (байдуже, як називається цей Овоч - Макака, сміттємер чи свинособака Левченко, результат буде такий самий, як і в Януковоча).
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ну, мабуть тут також винен сам, особисто, Президент. Не міністр внутрішніх справ, яких так ганебно дає користувати Нац.поліцію і не збирається ініціювати зміни в законодавстві, не СБУ, яке як вогню боїться китайських іграшок, не Верховна рада як найвищий законодавчий орган, де сидять такі бородаті бляді як Лещенко, який любить просто потусуватися на публіці, корчачи з себе борцуна з корупцією, рехворматором плять... і там таких - ну мабуть всі.

Ото і казочці кінець. Коли кажуть що Порошенко нічого не робить, хочеться плюнути і покрутити пальцем біля скроні.


Президент може ініціювати звільнення керівників, які координують полювання на бабульок з коноплею і обшуки посилок з-за кордону. Коли треба призначити потрібну людину на посаду генпrокуrоrа, то все чомусь відбулось дуже швидко.
:weep:
Луценка призначили після довгих закулісних домовленностей і тому, що він влаштовує більшість впливових людей в Україні, а не лише Пороха.
А от з тим же Корбаном Українська влада впоратись по суті не могла, хоча й СБУ та адміністрація президента старались.
З бурштиновими мародерами навіть не пробують боротись, а купка Ваших братів по розуму прорвала нещодавно український кордон, побила прикордонників і занесла в Україну грузинську приблуду. І нічого Порох вдіяти не може.
Так що не брешіть так нахабно, нібито реформи в Україні стопоряться лише через одну людину. Цією бздурою Ви фактично визнаєте, що звичайним кацапоботом являєтесь.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Президент може ініціювати звільнення керівників, які координують полювання на бабульок з коноплею і обшуки посилок з-за кордону. Коли треба призначити потрібну людину на посаду генпrокуrоrа, то все чомусь відбулось дуже швидко.

Тобто, ви вважаєте, що Президент має бути найрадикальнійшим посадовцем, а чи народ вибирав такого? Може найрадикальнійшим є Ляшко, але ж народ його не обрав, чому Порошенко має виконувати обіцянки когось іншого? Народ обрав того кого обрав, тобто, поточна ситуація є прямим результатом волі народу.

Генпгокугога не обирає народ, тому то це тут ні до чого.

Це частина проблеми. Інша частина полягає в тому, що якщо змістити того ж Авакова за те, що його служба (МВС) виконує закон, то як це буде виглядати? За що його знімати?

Не знаю взагалі про що ви, яких реіформ очікуєте, я от очікую що ми будемо хоча б як Грузія, де легалізоване вирощування марихуани. На мій погляд, це одна з ключових реформ, доки цього не буде, ми будем залишатися махровим таким совком. Нація буде зпиватися та деградувати. Але, зауважте - ніхто, просто ніхто не хоче на це йти, депутати нюхають кокс, нахуй їм та марихуана. А ви - президент, президент... не президент, зовсім не він. А всі ми - народ, і депутати, й міністри, всі... не робіть крайнім Президента, то ні до чого не призведе.


Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Всі причитання про чудо-рехворми, які типу не проводяться - ідіотська херня в стилі квартирооптимістичних мусь і сірож.

Он борсєточнік рветься їх проводити, аж пищить  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Не знаю взагалі про що ви, яких реіформ очікуєте, я от очікую що ми будемо хоча б як Грузія, де легалізоване вирощування марихуани. На мій погляд, це одна з ключових реформ, доки цього не буде, ми будем залишатися махровим таким совком. Нація буде зпиватися та деградувати. Але, зауважте - ніхто, просто ніхто не хоче на це йти, депутати нюхають кокс, нахуй їм та марихуана. А ви - президент, президент... не президент, зовсім не він. А всі ми - народ, і депутати, й міністри, всі... не робіть крайнім Президента, то ні до чого не призведе.
Я напевно дрімучий совок, але якби від мене залежало, то я швидше би за сухий закон для України проголосував, а не за легалізацію наркотиків  :shuffle:.
Проте така діаметральність в поглядах українців напевно лише зайвий раз доводить усю складність реформування такої країни, як Україна.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Всі причитання про чудо-рехворми, які типу не проводяться - ідіотська херня в стилі квартирооптимістичних мусь і сірож.

Он борсєточнік рветься їх проводити, аж пищить  :weep:
Реформи нам звичайно життєво потрібні ще вчора, проте ці необхідні реформи мають дуже мало подібності з тими химерами, які науявляв собі Блеккет під впливом барсєточників та квартирооптимістів.
В сусідній темі Злата дала рецепт успішних реформ від ізраільтян, але конвексам та блеккетам марно пропонувати їх почитати. Вони просто не розуміють про що йдеться.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Всі причитання про чудо-рехворми, які типу не проводяться - ідіотська херня в стилі квартирооптимістичних мусь і сірож.

Он борсєточнік рветься їх проводити, аж пищить  :weep:
Реформи нам звичайно життєво потрібні ще вчора, проте ці необхідні реформи мають дуже мало подібності з тими химерами, які науявляв собі Блеккет під впливом барсєточників та квартирооптимістів.
В сусідній темі Злата дала рецепт успішних реформ від ізраільтян, але конвексам та блеккетам марно пропонувати їх почитати. Вони просто не розуміють про що йдеться.

Любить в нас народ причитати, що хтось йому не приніс щастя та процвітання на тарілочці. Тут спитай кількох людей, які реформи їм потрібні - 100% не буде чіткої та зрозумілої відповіді.

А взагалі-то, всіляких борзописців за слово 'реформи' треба нещадно пиздити. Ми вже наслухались від них про 'боротьбу з корупцією', навіть побачили її здійснення на практиці   :weep:

 

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Я напевно дрімучий совок, але якби від мене залежало, то я швидше би за сухий закон для України проголосував, а не за легалізацію наркотиків  :shuffle:.
Проте така діаметральність в поглядах українців напевно лише зайвий раз доводить усю складність реформування такої країни, як Україна.

Сухий закон - то неможливо, бо якщо забрати останнє що є у манюпасів - алкоголь, то або вони збожеволіють, або буде народне самоговоноваріння, що все одно краще ніж спонсорувати виробників алкоголю.

А от поставити на один рівень наркотики - маріхуану та алкоголь - це дасть поштовх нації. Люди просто тупо перестануть бухати, а що таке перестати бухати? Це визволити величезні сили, потенціал для творення країни. Проти цього йде страшенний опір, увесь істеблішмент проти цього. Чому - для мене загадка, мабуть не хочуть розвитку України. Це дуже зайобує та дає велике розчарування  :smilie9:

Хочу просто підкреслити - це системне питання. Це не питання майданів за легалайз, це питання реального виживання нації. Не буду пояснювати чому так, це просто моя особиста думка.

Якщо казати про реформи - з цього все має початися, доки цього не буде, не буде жодних реальних реформ, лише косметика, якась дурня, потомькінські дєрєвні.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Дещо від підараса Квартирного


Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Це частина проблеми. Інша частина полягає в тому, що якщо змістити того ж Авакова за те, що його служба (МВС) виконує закон, то як це буде виглядати? За що його знімати?

Не знаю взагалі про що ви, яких реіформ очікуєте, я от очікую що ми будемо хоча б як Грузія, де легалізоване вирощування марихуани. На мій погляд, це одна з ключових реформ, доки цього не буде, ми будем залишатися махровим таким совком. Нація буде зпиватися та деградувати. Але, зауважте - ніхто, просто ніхто не хоче на це йти, депутати нюхають кокс, нахуй їм та марихуана. А ви - президент, президент... не президент, зовсім не він. А всі ми - народ, і депутати, й міністри, всі... не робіть крайнім Президента, то ні до чого не призведе.

Проблема не в тому, що менти вооють з бабульками які мають коноплю. А в тому, що у них на відділі стопудово є більш тяжкі злочини, але щоб їх розкрити, треба напрягатись. Але для чого напрягатись, коли є бабульки?

Яких реформ я очікую? Ліквідація корупції, принаймні щоб 99% манюпасів з нею не стикались, коли звертаються до державних установ.
Реальне покарання для чиновників, які дерибанять бюджет, типу купівля ноутбука за 199999 грн. без тендеру.
Ліквідація пільгового проїзду в транспорті = монетизація пільг.

Щодо марихуани, можливо і правильно її легалізувати. Але чи це є найбільш приіоритетним?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Народ перестанет бухать не тогда когда разрешат марихуану, а тогда когда в государстве будет выстроена система позволяющая людям реализоваться с минимальными сторонними усилиями. Не всем понятно, а активной части

Под сторонними усилиями понимаются действия не связанные напрямую со сферой деятельности

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Я напевно дрімучий совок, але якби від мене залежало, то я швидше би за сухий закон для України проголосував, а не за легалізацію наркотиків  :shuffle:.
Проте така діаметральність в поглядах українців напевно лише зайвий раз доводить усю складність реформування такої країни, як Україна.

Сухий закон - то неможливо, бо якщо забрати останнє що є у манюпасів - алкоголь, то або вони збожеволіють, або буде народне самоговоноваріння, що все одно краще ніж спонсорувати виробників алкоголю.

А от поставити на один рівень наркотики - маріхуану та алкоголь - це дасть поштовх нації. Люди просто тупо перестануть бухати, а що таке перестати бухати? Це визволити величезні сили, потенціал для творення країни. Проти цього йде страшенний опір, увесь істеблішмент проти цього. Чому - для мене загадка, мабуть не хочуть розвитку України. Це дуже зайобує та дає велике розчарування  :smilie9:

Хочу просто підкреслити - це системне питання. Це не питання майданів за легалайз, це питання реального виживання нації. Не буду пояснювати чому так, це просто моя особиста думка.

Якщо казати про реформи - з цього все має початися, доки цього не буде, не буде жодних реальних реформ, лише косметика, якась дурня, потомькінські дєрєвні.
Наркотики як і алкоголь ІМХО не вихід. Почитайте, що сталось з Єменом, в якому легалізували доволі легкий наркотик. Пропала вся нація практично.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Ось ще виб...ки кучкуються  :weep: