Автор Тема: Посудомийна машина  (Прочитано 2202 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stri4ka

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Стать: Жіноча
Посудомийна машина
« : Листопада 13, 2017, 09:21:43 21:21 »
Хочу зробити подарунок чоловікові, аби нагадати, що юбілей, то наше спільне свято. Швидше за все він мені подарує дрона, але то таке. Яку посудимийку, дорогу і класну можна купити, аби вистачило на роки, бо мені подобається мій манюкюр і чим більше він мені подобається, тим менше я взагалі хочу заходити на кухню(
Одна така на всю планету...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Посудомийна машина
« Reply #1 : Листопада 13, 2017, 09:27:18 21:27 »
Хочу зробити подарунок чоловікові, аби нагадати, що юбілей, то наше спільне свято.
Швидше за все він мені подарує дрона, але то таке.
Яку посудимийку, дорогу і класну можна купити, аби вистачило на роки, бо мені подобається мій манюкюр і чим більше він мені подобається, тим менше я взагалі хочу заходити на кухню(
Як що це на жарт, краще за все BOSS або SIEMENS.
Нiмцi роблять кращу побутову технiку в Свiтi.
 :smilie7:

Offline manul

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Чоловіча
Re: Посудомийна машина
« Reply #2 : Листопада 13, 2017, 10:09:46 22:09 »
Чужая семья - не террариум)) Не буду делать акцент на отношениях, но видимо дело не в маникюре или кухонном труде, не мое дело. А по теме, посмотрите на http://studio-bosch.com.ua/ , если по цене подойдет, то можете смело покупать. Почти как советская техника по надежности. Ну и удачи, вам)
У людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя лише одне.

Offline Машарік

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 55
Re: Посудомийна машина
« Reply #3 : Листопада 13, 2017, 11:43:51 23:43 »
BOSS не купляйте, хто ж тоды робитиме пакетики?!)

Offline Машарік

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 55
Re: Посудомийна машина
« Reply #4 : Листопада 13, 2017, 11:44:39 23:44 »
Хочу зробити подарунок чоловікові, аби нагадати, що юбілей, то наше спільне свято. Швидше за все він мені подарує дрона, але то таке. Яку посудимийку, дорогу і класну можна купити, аби вистачило на роки, бо мені подобається мій манюкюр і чим більше він мені подобається, тим менше я взагалі хочу заходити на кухню(
краще їхати кудись відпочити разом, а то все якось буде)

Offline Chikka

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 29
Re: Посудомийна машина
« Reply #5 : Листопада 16, 2017, 03:20:54 15:20 »
Крутой подарок

Offline dalila

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 392
  • Стать: Жіноча
Re: Посудомийна машина
« Reply #6 : Листопада 17, 2017, 03:17:07 15:17 »
Звичайно якщо купувати, то німецького виробництва .. Але особисто я відмовилася від покупки посудомийки, не бачу в ній сенсу .. і при цьому мій манікюр мені теж подобається. Просто користуюся гумовими рукавичками коли мию посуд.

Offline Нинулька

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 36
  • Стать: Жіноча
Re: Посудомийна машина
« Reply #7 : Січня 09, 2018, 09:55:39 21:55 »
Ребятки, сама себе хочу купить посудомоечную машинку. Интересует меня как за неё ухаживать и какое моющее средство для посуды лучше использовать?

Offline Xtresh

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 73
  • Стать: Чоловіча
Re: Посудомийна машина
« Reply #8 : Січня 09, 2018, 11:10:34 23:10 »
Нинулька, если у Вас до сих пор нету посудомоечной машинки, то Вы пол жизни потеряли. Ведь сейчас без посудомоечной машинки жить - это то же, что и без стиральной машинки. Вы же хорошо помните времена, когда появились стиральные машинки и как они облегчили жизнь людей. Вот также и посудомоечные машинки сейчас.
Вот по поводу выбора моющего средства для посудомоечной машины - это интересный вопрос. Сейчас лучшим вариантом есть использование специальных таблеток https://rozetka.com.ua/sredstva-dlya-posudy/c4625091/tip-sredstva-72039=302192/ Это лучше, чем пользоваться обычным моющим средством и плюс нету негативного влияния на состояние самой машинки.
Я уже давно использую эти таблетки для посудомоечной машинки. Стоят они конечно недёшево, но и результат сразу на лицо при их использовании. Посуда блестит как новая после мойки)

Offline Хомячок

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Стать: Чоловіча
  • Все супер!
Re: Посудомийна машина
« Reply #9 : Січня 09, 2018, 11:56:45 23:56 »
Для посудомоечной машинки нужно использовать однозначно только специальные таблетки. Обычное моющее будет давать не тот эффект(