Автор Тема: "Я не бачу перспективи сьогодні розв’язання українсько-російського конфлікту."  (Прочитано 670 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
"Представник України в тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма вважає, що Росія фактично хоче створити на лінії зіткнення на Донбасі новий кордон.

Про це він заявив у Києві журналістам, коментуючи розмову помічника президента Росії Владислава Суркова зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером у Белграді.

З приводу миротворчої місії екс-президент сказав:

"29 пунктів Сполучені Штати запропонували, три Росія готова прийняти – і то, бачте, каже: три – це ж не нуль. Так це нуль, бо головна проблема – і головна позиція українська повинна бути незмінна: миротворчі війська мають бути присутні на всій території України, включаючи українсько-російський кордон!".

"А те, що пропонує Росія на лінії зіткнення, – це зробити новий кордон з Україною, і зробити щось на зразок Придністров'я, знову заморожений конфлікт. Але це буде щось набагато гірше за Придністров'я, бо у Придністров'я немає кордону з Росією. А тут 420 кілометрів кордону, який ми не контролюємо взагалі – то що це буде?", – заявив Кучма

На його думку, "до чого хоче привести та сторона – зрозуміло".

"Я не бачу перспективи сьогодні розв’язання українсько-російського конфлікту. Не бачу. Такими поступками шансів домогтися миру в тому регіоні України нема", – сказав Кучма."


-------------------------------------------------
Я згоден із Кучмою, що немає невійськового вирішення проблеми.
Єдиний варіант - військовий. Чи вдадуться до нього українці, чи ні - невідомо.
Скоріш за все - ні.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Народний депутат Олег Петренко в ефірі телеканалу «112» висловив сумнів в ефективності миротворчої місії на Донбасі, якщо вона таки буде створена.

«Якщо основним завданням миротворчої місії буде роззброєння незаконних воєнізованих формувань, то чим же мають бути оснащені миротворці, які повинні роззброювати найбільше в Європі танкове угрупування?» – запитав він.

Народний депутат додав, що в порівнянні з 20-ма тисячами легко озброєних миротворців по обидва боки розмежування перебуватиме понад 200 тисяч бійців з важкою ствольною і реактивною артилерією, за винятком хіба що авіації.

«Тому я дуже скептично ставлюся до ефективності миротворчої місії», – сказав Петренко.

На його думку, найближчі півроку буде створюватись видимість того, що всі намагаються вирішити проблему на Сході України саме за рахунок миротворчої місії, обговорюючи її мандат, а потім бюджетування.

«Українська місія ризикує стати взагалі найдорожчою в історії ООН, якщо буде ставити за мету результативну частину, а не присутність і замороження конфлікту», – вважає народний депутат.
Разом з тим, Петренко зазначив, що перебування миротворців на всій окупованій території Донбасу, як про це говорять США, як мінімум, ускладнить поставки з РФ озброєння бойовикам.
«Хоча озброєння там вже стільки, що його вистачить на кілька десятків років активних бойових дій, навіть, якщо кордон перекриється», – сказав він.

Втім, народний депутат також зауважив, що йдеться не про повноцінний контроль кордону українськими прикордонниками.
«Мова йде про те, щоб миротворці були присутні вздовж українського кордону і з нашого боку спостерігали за тим, що там відбувається», – пояснив він.

Однак, за словами Петренка, навіть такий сценарій не сприймається Росією реалістично.
http://nationalcorps.org/page/petrenko-jak-mirotvorc-rozzbrojuvatimut-najblshe-v-evrop-tankove-ugrupuvannja-ordlo
If you are going through hell, keep going.


Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Почему Путин не пойдёт на мир в Украине

Нє пойдьот, ну і заібісь. Все йде не так погано, свідчення тому - причитання нашого Іудушки  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Почему Путин не пойдёт на мир в Украине

Нє пойдьот, ну і заібісь. Все йде не так погано, свідчення тому - причитання нашого Іудушки  :smilie7:

Дык это в развитие "почему Украина не пойдет войной на Дамбас" которую я мог написать еслиб имел "час та натхнення"

Короче - пояснение почему Лугандон всерьез и надолго именно в том состоянии что есть сейчас

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Просто треба чітко усвідомлювати, що війна - це не з якимось там Дамбасом, а безпосередньо з Раіссєй. І це, на даний момент, буде вигідно саме кацапам   :moskali:

Тому Іудушка тут і розводиться, як нам різко, аж до срачки, треба кинутись воювати.     

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
«Хоча озброєння там вже стільки, що його вистачить на кілька десятків років активних бойових дій, навіть, якщо кордон перекриється», – сказав він.

на кілька ДЕСЯТКІВ років не вистачить і в самої кацапії (якщо не виробляти постійно)

он нє понімал значєнія цифр... (с)