Автор Тема: - Я жітєль Данєцка, прішла пасматрєть іскусства.  (Прочитано 752 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Тут 40 років буде замало. Тут і вісімдесят років Мойсеїві б не допомогли б... :smilie2:
Але цікаво те, що кілька чоловік - українських активістів на чолі із Сергієм Стерненком таки зірвали концерт того виродка в Одесі.

А от куди подіти виродків, подібних до цієї мерзоти скацапленої із Данєцка?  :smilie2:

« Останнє редагування: Листопада 20, 2017, 05:07:53 17:07 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: - Я жітєль Данєцка, прішла пасматрєть іскусства.
« Reply #1 : Листопада 20, 2017, 05:36:36 17:36 »
вата головного мозку
... і хай Росія згине як держава

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: - Я жітєль Данєцка, прішла пасматрєть іскусства.
« Reply #2 : Листопада 20, 2017, 06:03:17 18:03 »
Музичко Олександр
1 hr ·
За усім срачем навколо щасливого вигнання Райкіна з Одеси мало хто взагалі задався питанням, а що саме усі ці Райкіни роблять в Українському театрі Одеси? Ну я розумію, коли Гордон і т.п. виступають на "Русском Одесском театре". Це принаймні чесно і якось навіть кошерно... Куди вже там "великой русской культуре" без ефіопів та Гордонів. На жаль, "Український" театр в Одесі давно вже є місцем паломництва туди російських акторів та "українських" "співаків" та ін., яких з Україною споріднює рівно те саме, що і колишніх мамонтів - місце проживання.
If you are going through hell, keep going.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: - Я жітєль Данєцка, прішла пасматрєть іскусства.
« Reply #3 : Листопада 20, 2017, 06:17:33 18:17 »
Музичко Олександр
1 hr ·
За усім срачем навколо щасливого вигнання Райкіна з Одеси мало хто взагалі задався питанням, а що саме усі ці Райкіни роблять в Українському театрі Одеси? Ну я розумію, коли Гордон і т.п. виступають на "Русском Одесском театре". Це принаймні чесно і якось навіть кошерно... Куди вже там "великой русской культуре" без ефіопів та Гордонів. На жаль, "Український" театр в Одесі давно вже є місцем паломництва туди російських акторів та "українських" "співаків" та ін., яких з Україною споріднює рівно те саме, що і колишніх мамонтів - місце проживання.

У меня подозрение что театр так просто зарабатывает деньги. В Симферополе похожая ситуация была

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: - Я жітєль Данєцка, прішла пасматрєть іскусства.
« Reply #4 : Листопада 20, 2017, 06:22:00 18:22 »
Коли буде Закон, тодi буде вiдповiть на питання - Що робити iз тими Па-Рашними калiками.
Органiторам концерту чi як воно там було... треба все ж таки дати в морду.
Невже iм треба було робити провокацiю пiсля того, що було в Одесi три роки тому?..
Нам лише Райкiних не висточало.
Тим паче... вiн вже старий та мало кому цiкавий.
 :smilie7: