Автор Тема: Пресс-конференция Юлии Тимошенко. ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ  (Прочитано 13527 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Strangeways

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 296
а то ще злі люди   кажуть, що Тягнибок і Тимошенко в президенти підтримає  :Ganba:

 :Ganba: :Ganba: :Ganba:

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
а то ще злі люди   кажуть, що Тягнибок і Тимошенко в президенти підтримає  :Ganba:

 :Ganba: :Ganba: :Ganba:

ну, мають відробляти кремлядське бабло

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Істерикою тупаків і ворогів України цілком задоволений, як і тим, що вони із цікавістю і натхненням "від корки до корки" прослухали програмний виступ свого, невдовзі, Президента.  :super:

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
а то ще злі люди   кажуть, що Тягнибок і Тимошенко в президенти підтримає  :Ganba:

 :Ganba: :Ganba: :Ganba:

ну, мають відробляти кремлядське бабло




страшно жити, одні кремляді.


пора витягати на світ божий єдиного непідконтрольного кремлю, якщо він і досі в Москву не втік   :gigi:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
а то ще злі люди   кажуть, що Тягнибок і Тимошенко в президенти підтримає  :Ganba:

 :Ganba: :Ganba: :Ganba:

Чи ти чокнувся? :( За таке йому свої ж бошку відірвуть.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
а то ще злі люди   кажуть, що Тягнибок і Тимошенко в президенти підтримає  :Ganba:

 :Ganba: :Ganba: :Ganba:

Чи ти чокнувся? :( За таке йому свої ж бошку відірвуть.

за рукостискання Пеці уже відірвали ? чи тіко глубоко стурбовані?

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Вія, ти тупа курка. Тягнибок разом із "Свободою" БЕЗУМОВНО ПІДТРИМАЄ Тимошенко на посаді Президента. І КОЛИ ЦЕ СТАНЕТЬСЯ, я буду очікувати ВІД ТЕБЕ САМОЇ твого визнання, що ти тупа курка :)

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
а то ще злі люди   кажуть, що Тягнибок і Тимошенко в президенти підтримає  :Ganba:

 :Ganba: :Ganba: :Ganba:

ну, мають відробляти кремлядське бабло




страшно жити, одні кремляді.


пора витягати на світ божий єдиного непідконтрольного кремлю, якщо він і досі в Москву не втік   :gigi:


Я вже багато років Юща звинувачую. Після того, як Яник став презом. Тому - мимо.
А щодо нового Президента, то я б хотів бачити Кличка. Їздив би по світу. де його знають і поважають, і збирав інвестиції. І він точно не агент кремля. Порох міг бути прем"єром, якщо Сєня облажається.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Вія, ти тупа курка. Тягнибок разом із "Свободою" БЕЗУМОВНО ПІДТРИМАЄ Тимошенко на посаді Президента. І КОЛИ ЦЕ СТАНЕТЬСЯ, я буду очікувати ВІД ТЕБЕ САМОЇ твого визнання, що ти тупа курка :)

Довго і надривно сміялася на всю квартиру. Ти дурень.

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Побачимо, Вія, побачимо :) Нагадую, що до цього часу всі твої "прогнози" не справдились жодного разу...  :laugh:

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
...Тягнибок разом із "Свободою" БЕЗУМОВНО ПІДТРИМАЄ Тимошенко на посаді Президента....


Ну, це залежатиме від суми.
При певних розкладах може й Добкіна підтримати. Або Рабиновича. Чому нi?


Партбудівництво потребує коштів.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Вія, ти тупа курка. Тягнибок разом із "Свободою" БЕЗУМОВНО ПІДТРИМАЄ Тимошенко на посаді Президента. І КОЛИ ЦЕ СТАНЕТЬСЯ, я буду очікувати ВІД ТЕБЕ САМОЇ твого визнання, що ти тупа курка :)




коли це станеться, вона скаже, що Тягнибока підмінили москалі. Вона так завжди робить   :gigi:

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66

А щодо нового Президента, то я б хотів бачити Кличка. Їздив би по світу. де його знають і поважають, і збирав інвестиції. І він точно не агент кремля. Порох міг бути прем"єром, якщо Сєня облажається.


президентство Ющенка трохи спотворило ситуацію із розумінням повноважень. Президент по діючій конституції це не блаженний дурачок, який медальками приторговує і по світу мандрує. Це перша особа держави, яка має значно більше влади ніж премєр і повинна формувати курс держави.

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371

А щодо нового Президента, то я б хотів бачити Кличка. Їздив би по світу. де його знають і поважають, і збирав інвестиції. І він точно не агент кремля. Порох міг бути прем"єром, якщо Сєня облажається.


президентство Ющенка трохи спотворило ситуацію із розумінням повноважень. Президент по діючій конституції це не блаженний дурачок, який медальками приторговує і по світу мандрує. Це перша особа держави, яка має значно більше влади ніж премєр і повинна формувати курс держави.

Президент має працювати у тандемі з ПМ.
Бо якщо знову лише кидання какашками, то все...країні піздєц...вона й так на волоску тримається

Offline OldBoy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66

А щодо нового Президента, то я б хотів бачити Кличка. Їздив би по світу. де його знають і поважають, і збирав інвестиції. І він точно не агент кремля. Порох міг бути прем"єром, якщо Сєня облажається.


президентство Ющенка трохи спотворило ситуацію із розумінням повноважень. Президент по діючій конституції це не блаженний дурачок, який медальками приторговує і по світу мандрує. Це перша особа держави, яка має значно більше влади ніж премєр і повинна формувати курс держави.

Президент має працювати у тандемі з ПМ.
Бо якщо знову лише кидання какашками, то все...країні піздєц...вона й так на волоску тримається




Ну от Юля із Яценюком і працюватимуть у тандемі.
а у Порошенка окрім нього немає команди, і партія його пролетить, буде плакатись що його у .раді не підтримують.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Ну от Юля із Яценюком і працюватимуть у тандемі.
а у Порошенка окрім нього немає команди, і партія його пролетить, буде плакатись що його у .раді не підтримують.

От тому після президентських потрібні парламентські вибори, щоб позбавитись від сьогоднішнього болота в Раді! Зате у Пеці Рошена є 5 канал, а це вартує партії  :smilie7:

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Щоб зупинити агресора, треба бути при владі. Я радила владі з першого дня. Ото ми і бачимо!

ВОНА уже даже проговаривается,что оказывается то была в процессе...просёра крыма

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Щоб зупинити агресора, треба бути при владі. Я радила владі з першого дня. Ото ми і бачимо!

ВОНА уже даже проговаривается,что оказывается то была в процессе...просёра крыма

а потом тут же рассказывает, что не влияет на то, что делает власть,
чтобы либо вовремя отмежеваться, либо вовремя примазаться...
по ситуации...

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Кароче..С ВОНОй нада шото делать..Нада длать ей какую нить должность...шоб была типа при деле,но в тоже время ни во что важное не лезла..

 

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Кароче..С ВОНОй нада шото делать..Нада длать ей какую нить должность...шоб была типа при деле,но в тоже время ни во что важное не лезла..

 

да ничего с ней не надо делать,
само пройдёт :)

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Кароче..С ВОНОй нада шото делать..Нада длать ей какую нить должность...шоб была типа при деле,но в тоже время ни во что важное не лезла..

 

да ничего с ней не надо делать,
само пройдёт :)
Не, с ВОНОЙ, как и с Януком, само не пройдет: невменяемое, несгибаемое и неистребимое.

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
 
[
 
да ничего с ней не надо делать,
само пройдёт :)

иевсезаудут... будитсидеть...  :lol:

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Кароче..С ВОНОй нада шото делать..Нада длать ей какую нить должность...шоб была типа при деле,но в тоже время ни во что важное не лезла..

 

да ничего с ней не надо делать,
само пройдёт :)

Не пройдёт..Это врождённое..Должна чем нить руководить....

Может ей какой отстающий колхоз дать..Хай поднимает

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
А может лучше янука вернуть, то то радости у многих будет.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
А может лучше янука вернуть, то то радости у многих будет.

Любимый юлько-тезис..Наша цяця чуток лучше,чем ихня кака