Автор Тема: Про взаємоповагу поляків та громадян України  (Прочитано 484 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Поляки ставляться до українців як до смердів? Невже?

Учора мій знайомий на мене нелетів, що поляки ставляться до українців як до смердів. Невже? Я вам розкажу, хто до вас так ставиться.

Знаєте, чим є Bla Bla Car? Сьогодні я їхав до Познані з Варшави, зареєстрував маршрут, трьох поляків викупило місця. Дзвонить один з них і каже, що це не для нього а для робітника, і працівник до мене задзвонить о 16.30 сказати, де він мене жде.

О 15.55 хтось дзвонить.

- Słucham.
- Dziń dobri, ja siejcias uże zdies.
- Proszę? W jakiej sprawie pan dzwoni?
- Pa Bla Bla Car. Dzie pan jest?
- Ale jest dopiero 15.55, będę za 40 minut. Pan jest z Ukrainy?
- Да.
- Знаю українську мову, говоріть, будь ласка українською.
- Хорошо. Когда будешь?
- По-перше, ми не на ти, а по-друге я ж вам казав, щоб ви говорили українською.
- А ты украинец?
- Ні, я поляк.
- Врёшь, бл@дь! Никакой поляк так не говорит на украинском. Ты меня не заставишь говорить на украинском, блядь.

Я роз'єднався і зателефонував до людини, що бронювала переїзд. Кажу, що пасажира не візьму, бо він агресивний і матюкається. Він попросив вибачення і сказав, що до хама задзвонить.

Пройшло ще 5 хвилин, хам до мене надзвонює. Кілька разів. Кінець кінців я відповів. Хам вже "получил" від свого знайомого і той йому сказав, що поляки так один з одним не розмовляють. Почав мене благальним тоном, ламаною польською прохати його забрати. Psieprasiam pana, psieprasiam pana, ja jusz tak nie bende.

Хама я таки не взяв. Я отетерів коли зрозумів, що до поляка можна звертатися благальним тоном і просити вибачення, а до українця: бл@дь!

Ви з ними, в Україні, живете в одній державі. Співчуваю

http://forpost.lviv.ua/replika/8424-poliaky-stavliatsia-do-ukraintsiv-iak-do-smerdiv-nevzhe

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Про взаємоповагу поляків та громадян України
« Reply #1 : Листопада 29, 2017, 04:45:17 16:45 »
Скажем так. Типичный типаж

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Про взаємоповагу поляків та громадян України
« Reply #2 : Листопада 29, 2017, 05:25:02 17:25 »
не гірше і не краще за місцевих роботодавців, я маю на увазі в Україні
таке саме хамське до некваліфікованих працівників

якщо ти приперся працювати негром, то і відношення відповідне
а якщо спеціалістом і спеціалістом необхідним, то будуть дуже
і дуже уважно ставитись

не мав проблем ніколи, коли здавав проекти
і власник фірми додому ночувати запрошує, а не в готелі номер
і українську розуміє без проблем, а я польську

по сто грам і абсолютно нормальне спілкування на рівних

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Про взаємоповагу поляків та громадян України
« Reply #3 : Листопада 30, 2017, 11:07:10 23:07 »
Поляки ставляться до українців як до смердів? Невже?

Учора мій знайомий на мене нелетів, що поляки ставляться до українців як до смердів. Невже? Я вам розкажу, хто до вас так ставиться.

Знаєте, чим є Bla Bla Car? Сьогодні я їхав до Познані з Варшави, зареєстрував маршрут, трьох поляків викупило місця. Дзвонить один з них і каже, що це не для нього а для робітника, і працівник до мене задзвонить о 16.30 сказати, де він мене жде.

О 15.55 хтось дзвонить.

- Słucham.
- Dziń dobri, ja siejcias uże zdies.
- Proszę? W jakiej sprawie pan dzwoni?
- Pa Bla Bla Car. Dzie pan jest?
- Ale jest dopiero 15.55, będę za 40 minut. Pan jest z Ukrainy?
- Да.
- Знаю українську мову, говоріть, будь ласка українською.
- Хорошо. Когда будешь?
- По-перше, ми не на ти, а по-друге я ж вам казав, щоб ви говорили українською.
- А ты украинец?
- Ні, я поляк.
- Врёшь, бл@дь! Никакой поляк так не говорит на украинском. Ты меня не заставишь говорить на украинском, блядь.

Я роз'єднався і зателефонував до людини, що бронювала переїзд. Кажу, що пасажира не візьму, бо він агресивний і матюкається. Він попросив вибачення і сказав, що до хама задзвонить.

Пройшло ще 5 хвилин, хам до мене надзвонює. Кілька разів. Кінець кінців я відповів. Хам вже "получил" від свого знайомого і той йому сказав, що поляки так один з одним не розмовляють. Почав мене благальним тоном, ламаною польською прохати його забрати. Psieprasiam pana, psieprasiam pana, ja jusz tak nie bende.

Хама я таки не взяв. Я отетерів коли зрозумів, що до поляка можна звертатися благальним тоном і просити вибачення, а до українця: бл@дь!

Ви з ними, в Україні, живете в одній державі. Співчуваю

http://forpost.lviv.ua/replika/8424-poliaky-stavliatsia-do-ukraintsiv-iak-do-smerdiv-nevzhe

Смішно. Але сміх тут сусідить з ненавистю до російськомовної вати