Автор Тема: Собчак в Оксфорді виступила  (Прочитано 345 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Собчак в Оксфорді виступила
« : Грудня 06, 2017, 04:27:17 16:27 »
Не ідеальний оксфордський акцент, звісно, але краще, ніж у Пороха чи в Яценюка. На мою скромну опінію. Але судіть самі:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #1 : Грудня 06, 2017, 04:30:01 16:30 »
Такий собі адаптований під фореін спікерс  (  тих, для кого англійська не є рідною мовою) ар-пі.  :) ))))

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #2 : Грудня 06, 2017, 04:34:48 16:34 »
Все ж таки прокололась з раша акцентом- дифтонги вимовляє російською, через -й-: фаЙтинґ замість fighting, кампеЙн замість campaign
Трохи перехвалив я її
« Останнє редагування: Грудня 06, 2017, 07:32:22 19:32 від Sebastian Brant »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #3 : Грудня 06, 2017, 04:57:50 16:57 »
Так що, Захід ставить на Собчачку?  :idea:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #4 : Грудня 06, 2017, 06:53:15 18:53 »
Так що, Захід ставить на Собчачку?  :idea:

А на кого ще? Крім неї лише Явлінський має хоробрість стверджувати, що Крим український... Але він у російському істеблішменті давно, отже, ніхто від нього нічого не очікує

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #5 : Грудня 06, 2017, 08:17:43 20:17 »
Путя, тим часом, приiхав на Горьковський (Нижнiй Новгород) автозавод та видавив з себе - Може буду на Преза боотуватися.
 :moskali:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #6 : Грудня 06, 2017, 08:28:27 20:28 »
Похер, це все 'трюкачєство', як кажуть самі москалі  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #7 : Грудня 06, 2017, 08:30:29 20:30 »
Похер, це все 'трюкачєство', як кажуть самі москалі  :smilie7:
Зрозумiло.
Батьки казали, саме так Сталiна обирали.
 :moskali:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #8 : Грудня 06, 2017, 10:05:34 22:05 »
Нахуя взагалі дивитися будь-яку кацапську хуйню? Нема чим зайнятися, блядь?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #9 : Грудня 07, 2017, 09:00:53 09:00 »
Здається, вони це серйозно... уявіть - Собчачка буде президентом, ото буде номер :jg:

Телеведущая Ксения Собчак на встрече с жителями Нижнего Новгорода прокомментировала решение Владимира Путина баллотироваться на должность президента России в 2018 году. Об этом сообщается на сайте Собчак.

«Кто-то сомневался, что будет иначе? Путин будет и через шесть лет, и пока здоровье будет позволять. Я не вижу здесь никакого события, мы все это знаем», — заявила телеведущая.

«Единственный способ показать, что мы есть — это участвовать в выборах», — сказала собравшимся Собчак. Она указала, что идет на выборы с целью одержать победу и быть услышанной.

«Я хочу, чтобы у нас был выбор и чтобы люди могли сами решать, кто лучше: Собчак, [Алексей] Навальный, Путин или [Григорий] Явлинский. А сейчас все решает Путин. И я не верю в такую систему», — резюмировала телеведущая.

О своем желании идти на новый президентский срок Владимир Путин заявил в среду, 6 декабря, во время встречи с работниками ГАЗ в Нижнем Новгороде.

18 октября Собчак объявила о намерении претендовать на высший государственный пост. Собчак объяснила, что попытается собой заменить отсутствующую в бюллетенях графу «против всех».


Рашка - унікальна країна, її не важко зрозуміти, вони майже все говорять відкритим текстом, лише присипають тонами брехні, але воно все одно видно. Як хуйло сказав на процедурі прийняття Криму в рашку - нам данбас не нужен (не пряма мова, але сенс такий), таки й не збрехав.

Так само і тут. Хуйло вирішив поставити замість себе дочку свого товариша - чим не варіант?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #10 : Грудня 07, 2017, 11:49:52 11:49 »
Здається, вони це серйозно... уявіть - Собчачка буде президентом, ото буде номер :jg:

Телеведущая Ксения Собчак на встрече с жителями Нижнего Новгорода прокомментировала решение Владимира Путина баллотироваться на должность президента России в 2018 году. Об этом сообщается на сайте Собчак.

«Кто-то сомневался, что будет иначе? Путин будет и через шесть лет, и пока здоровье будет позволять. Я не вижу здесь никакого события, мы все это знаем», — заявила телеведущая.

«Единственный способ показать, что мы есть — это участвовать в выборах», — сказала собравшимся Собчак. Она указала, что идет на выборы с целью одержать победу и быть услышанной.

«Я хочу, чтобы у нас был выбор и чтобы люди могли сами решать, кто лучше: Собчак, [Алексей] Навальный, Путин или [Григорий] Явлинский. А сейчас все решает Путин. И я не верю в такую систему», — резюмировала телеведущая.

О своем желании идти на новый президентский срок Владимир Путин заявил в среду, 6 декабря, во время встречи с работниками ГАЗ в Нижнем Новгороде.

18 октября Собчак объявила о намерении претендовать на высший государственный пост. Собчак объяснила, что попытается собой заменить отсутствующую в бюллетенях графу «против всех».


Рашка - унікальна країна, її не важко зрозуміти, вони майже все говорять відкритим текстом, лише присипають тонами брехні, але воно все одно видно. Як хуйло сказав на процедурі прийняття Криму в рашку - нам данбас не нужен (не пряма мова, але сенс такий), таки й не збрехав.

Так само і тут. Хуйло вирішив поставити замість себе дочку свого товариша - чим не варіант?

Собчак сама чітко озвучила для чого її запхали у вибори і в кандидати, головне, це забезпечити явку, бо якщо прийде 30% то це буде катастрофа, а так, прийдуть 70% і пох, як вони проголосують, все вже пораховано

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Собчак в Оксфорді виступила
« Reply #11 : Грудня 07, 2017, 12:00:59 12:00 »

Собчак сама чітко озвучила для чого її запхали у вибори і в кандидати, головне, це забезпечити явку, бо якщо прийде 30% то це буде катастрофа, а так, прийдуть 70% і пох, як вони проголосують, все вже пораховано

100%