Автор Тема: А що там із Ющенком?  (Прочитано 287 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
А що там із Ющенком?
« : Грудня 06, 2017, 04:39:59 16:39 »
спробував подивитись Солов'йова через провокативну назву: "Чому Захід не бере Україну в НАТО та ЄС", так ця сволота почала прогу з "цитати" Ющенка в дусі Саахова- мовляв, Україні потрібно 20 років щоб повернути рівень життя за Януковича... Ющ дійсно сказав таку абсолютну дурість?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: А що там із Ющенком?
« Reply #1 : Грудня 06, 2017, 04:54:36 16:54 »
Справді, ти ба.

Ющенко: Україна може повернути рівень життя “як при Януковичу” не раніше 2032 року
9:46 / 02 Грудня 2017

Політика

Наш земляк екс-президент України і колишній голова Національного банку (НБУ) Віктор Ющенко спрогнозував, що при продовженні поточної економічної моделі, населення України поверне рівень життя “як при Януковичі” – не раніше 2032 року.

Також Ющенко спрогнозував до 2032 року ще чотири “майдани”.

“Якщо ми будемо розвиватися так, як розвиваємося останні кілька років, наприклад, два роки, то зможемо повернути рівень життя 2013 року тільки до 2032 року. Кого така модель і такий економічний план влаштовують? У нас так буде чотири “майдани” до 2032 року , в такій бідності ніхто не захоче жити. Нам потрібні темпи від 5-7% “, – сказав Ющенко.

При цьому він вважає, що поки не завершиться конфлікт в Донбасі, не вийде вирішити питання економіки.


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: А що там із Ющенком?
« Reply #2 : Грудня 06, 2017, 04:56:43 16:56 »
І ще  :laugh:

Ющенко: Влада використовує війну на Донбасі для власного виправдання
34746 ПЕРЕГЛЯДІВ  67
Субота, 28 жовтня 2017, 00:59
5308 0 24
Конфлікт на Донбасі часто використовується владою для виправдання своєї неефективної політики або її відсутності. Між тим в країні вищий рівень корупції, ніж будь-коли.
Про це заявив екс-президент України Віктор Ющенко в інтерв’ю польскому виданню Rzeczpospolita.

Ющенко не вважає, що  війна на Донбасі, яка триває три роки, гальмує реформи в Україні.
"Це не правда. Війна часто використовується, щоб обгрунтувати неефективну політику або відсутність якої б то не було політики. Це правда, що вона створює багато нових проблем, але другим її фронтом є економіка. Якщо тут зазнати поразки, то на першому теж програєш", - сказав екс-президент.

Ющенко розкритикував фінансову політику уряду.

"Протягом трьох років девальвація української гривні досягла 350 відсотків. Але чому Сталін девальвував рубль не в 1942 році, а тільки в 1946-му? Тому що стабільна національна валюта є ефективним методом боротьби з окупантом. Я не в змозі пояснити, чому протягом останніх півтора років половина українських банків збанкрутували. Я не можу зрозуміти, що ще півтора роки тому у нас була 47-відсоткова інфляція. Тут мова йде не про війну, а про слабку фінансову, монетарну, а також банківську політику", - констатував він.

"Є дуже багато прикладів того, що багаторічна війна не заважає розвитку держави. Я маю на увазі Ізраїль. Коли там не було війни?", - пояснив Ющенко.
Серед помилок нинішньої влади він назвав провал деолігархізації. За його словами, монополізація й олігархізація української моделі економіки позбавляє Україну не тільки економічної, а й соціальної перспективи.

"Це близько 20 або 30 осіб, які отримують прибуток. Незалежні аналітичні кола вважають, що з України виведено у податкові гавані 140 мільярдів доларів. Звичайно, цей процес тривав не два, не три роки. Тепер ми стоїмо у черзі до Міжнародного валютного фонду, аби отримати $ 17 млрд за чотири роки. Може бути, варто організувати круглий стіл і спробувати відповісти на питання: що нам потрібно зробити, щоб повернути ці 140 мільярдів доларів Україні?", - заявив екс-президент.

Ющенко також висловив переконання, що такого високого рівня корупції,  як зараз, ніколи не було.
"Десять-вісім років тому ситуація була іншою. Тому протестуючі під Верховною Радою вимагають боротьби з корупцією та створення антикорупційного суду", - сказав він, маючи на увазі нинішні протести біля Верховної Ради, які очолив Міхеіл Саакашвілі.

"Думаю, що президент України повинен рахуватися з такими виступами. Є таке мудре висловлювання: якщо ви хочете бути лідером, ви повинні бути слугою для всіх. Ви маєте пам'ятати, що обіцяли під час виборів. Міхеїл Саакашвілі показує жовту картку, яка свідчить, що правителі мають бути більш відповідальними і послідовними", - підкреслив екс-президент.

Як повідомлялося, 27 жовтня Ющенко заявив, що Україні потрібен політичний курс, якого він притримувався під час своєї роботи.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: А що там із Ющенком?
« Reply #3 : Грудня 06, 2017, 07:07:32 19:07 »
Справді, ти ба.

Ющенко: Україна може повернути рівень життя “як при Януковичу” не раніше 2032 року
9:46 / 02 Грудня 2017

Політика

Наш земляк екс-президент України і колишній голова Національного банку (НБУ) Віктор Ющенко спрогнозував, що при продовженні поточної економічної моделі, населення України поверне рівень життя “як при Януковичі” – не раніше 2032 року.

Також Ющенко спрогнозував до 2032 року ще чотири “майдани”.

“Якщо ми будемо розвиватися так, як розвиваємося останні кілька років, наприклад, два роки, то зможемо повернути рівень життя 2013 року тільки до 2032 року. Кого така модель і такий економічний план влаштовують? У нас так буде чотири “майдани” до 2032 року , в такій бідності ніхто не захоче жити. Нам потрібні темпи від 5-7% “, – сказав Ющенко.

При цьому він вважає, що поки не завершиться конфлікт в Донбасі, не вийде вирішити питання економіки.



Тобто 15 років, якщо вже бути коректним
Але все одне Андрійович, на жаль, показав відсутність у нього економічної компетенції. Бо, очевидно, переплутав усе на світі- рівень життя з ВВП, номінальний ВВП з реальним ВВП та ВВП з урахуванням ПКС...
Він, очевидно, не в курсі , що рівень життя краще описується реальними зарплатами, які в 10 областях України вже в цьому році вийшли на рівень 2013 року... А вся Україна ( в цілому ) відстає по реальним ЗП від України 2013 року всього на 4% .... перевищивши рівень України 2012 року та всіх попередніх років ( до 2012 року) ... Оскільки між 2012 роком і 2013 роком пройшов всього рік, то саме такими часовими масштабами треба оперувати, говорячи про те, коли Україна досягне "рівня життя" 2013 року. Зрозуміло, що таким близьким до театру АТО та промислово розвинутим до 2014 року, як Луганщина та Донеччина, в наступному році вийти на такий рівень не світить. Але Україна в цілому- може, це досить реально. Але навіть якщо реальні зарплати зростуть лише на 3% ( як прогнозує уряд), - теж нестрашно. Оскільки це складе лише на 1%  нижче рівня 2013 року та, отже, будуть усі підстави вважати, що в наступному, 2019 році, Україна не лише досягне рівня 2013 року, але й перевищить його

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: А що там із Ющенком?
« Reply #4 : Грудня 06, 2017, 07:12:46 19:12 »
А потім пропагандон Соловйов встає в позу та каже- а покажіть, де я збрехав? Мовляв, навіщо мені брехати, коли за мене цю роботу роблять ваші ж люди... Мені лише цитувати їх залишається... Як він почав: "напевно, самий антиросійський президент"... Це він у тому розрізі, що якщо вже самий антиросійський президент таке каже, про Україну,- то це ж не російська пропаганда, це - справжнісінька правда...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: А що там із Ющенком?
« Reply #5 : Грудня 06, 2017, 07:25:36 19:25 »
Проблема всіх українських політиків і державних чиновників в тому що вони забагато теревенять і замало роблять.
If you are going through hell, keep going.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: А що там із Ющенком?
« Reply #6 : Грудня 06, 2017, 07:37:10 19:37 »
Проблема всіх українських політиків і державних чиновників в тому що вони забагато теревенять і замало роблять.
А потім пропагандон Соловйов встає в позу та каже- а покажіть, де я збрехав? Мовляв, навіщо мені брехати, коли за мене цю роботу роблять ваші ж люди... Мені лише цитувати їх залишається... Як він почав: "напевно, самий антиросійський президент"... Це він у тому розрізі, що якщо вже самий антиросійський президент таке каже, про Україну,- то це ж не російська пропаганда, це - справжнісінька правда...

1000%

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там із Ющенком?
« Reply #7 : Грудня 06, 2017, 08:08:07 20:08 »
Андрійовичу не варто зараз багато патякати про актуальні справи, його потяг вже давно відбув зі станції.

Нехай зосереджується на якихось концептуальних справах  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: А що там із Ющенком?
« Reply #8 : Грудня 06, 2017, 10:09:53 22:09 »
А потім пропагандон Соловйов встає в позу та каже- а покажіть, де я збрехав?

А чому тобі не похуй, в якій позі стоїть салавйоб?  :smilie8: