Автор Тема: І до питання про "Хіларі, каторую ми патєрялі"...  (Прочитано 831 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Цитувати
Незадовго до виборів у нас в Гуверовському інституті пройшла зустріч з впливовими фігурами з американського зовнішньополітичного істеблішменту, колишніми високопоставленими функціонерами, деякі з яких зайняли б високі пости в разі обрання Хілларі Клінтон президентом. Вони були переконані, що незалежно від того, хто прийде в Білий дім, США спробують почати щось на зразок нового перезавантаження. - Пол Грегорі, професор університету Східної Кароліни

Звідси: https://www.svoboda.org/a/usa-today-trump-putin-lies/28861104.html

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
У бабці є ше о...уєнний стратєґ і автор переґрузкі, колишній посол у Москві Майкл Макфолл. Його розумні люди ще в 2008 попереджали. Але воно ж дурне і самозакохане.
Вчора написав опус до Вашінгтон Компост, де назав бан кацапів на Олімпіаду " a tragedy". Зате йому, сцуко, бомби кацапів на сирійські міста і щоденні вбивства кацапами українців - не tragedy. :smiley23: :smiley23:
Він там у демкратів зараз головний авторитет по Хуйлостану. Сцуко продажне...  :smilie9: :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Мабуть таки у кацапів бабла реально дохуя, нічим іншим пояснити таку лояльність  закордонних пі...сів до РАССІЇ я не можу.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Мабуть таки у кацапів бабла реально дохуя, нічим іншим пояснити таку лояльність  закордонних пі...сів до РАССІЇ я не можу.

Ти прозрівати став потроху...  :gigi: :gigi:

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Мабуть таки у кацапів бабла реально дохуя, нічим іншим пояснити таку лояльність  закордонних пі...сів до РАССІЇ я не можу.

Ти прозрівати став потроху...  :gigi: :gigi:

Та хто я такий? :gigi: ....Я про те, як на тлі цього лютого  закордонного проруссссскаво блядства виглядає нинішня українська "Злочинна влада Шоколадного Бариги".Скажу так ...непогано виглядає, достойно  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Українці мають достатньо свободи і ресурсів змінити все в країні на краще. Бракує системної праці і бажання порозумітися.

Дружина пробула три місяці в Україні.
Найбільше шокувало, що манюпаси клянуть Порошенка, ніби він особисто їх усіх пограбував і усім особисто винен.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26866
Українці мають достатньо свободи і ресурсів змінити все в країні на краще. Бракує системної праці і бажання порозумітися.

Дружина пробула три місяці в Україні.
Найбільше шокувало, що манюпаси клянуть Порошенка, ніби він особисто їх усіх пограбував і усім особисто винен.  :smilie2:

Есть такое
Но за товарища Саахова и его братьев по сумашествию голосовать пока не собираются

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Мабуть таки у кацапів бабла реально дохуя, нічим іншим пояснити таку лояльність  закордонних пі...сів до РАССІЇ я не можу.

Підараси, вони і за кордоном підараси. А кацапське бабло як бонус  :moskali:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Найбільше шокувало, що манюпаси клянуть Порошенка, ніби він особисто їх усіх пограбував і усім особисто винен.  :smilie2:

Це все йобаний телевізор, блядь.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Мабуть таки у кацапів бабла реально дохуя, нічим іншим пояснити таку лояльність  закордонних пі...сів до РАССІЇ я не можу.
Думаю, там не стiльки бабло, стiльки... скрепи та велiч, яка давно випарилася.
Бабки не роблять людину свободною.
Золота клiтка - та ж сама тюрьма - лише люкс-класу.
Скiльки Буржуiв вiдiйшло в той Свiт?..
Було бабло у Березовського.
Мульярди були -  в шоколадi жив, на яхтах катався.
А прислав Путя  Рабiновича - той швидко вирив яму Берьозе, iз усiма його мульярдами, маетками та жiнками.
 :moskali:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Найбільше шокувало, що манюпаси клянуть Порошенка, ніби він особисто їх усіх пограбував і усім особисто винен.  :smilie2:

Це все йобаний телевізор, блядь.


100%.
 Лєщенків з Піховшиками та інш. Пуштунами  непогано годують саме за це.
Заливати у голови пересічних кал .

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
100%.
 Лєщенків з Піховшиками та інш. Пуштунами  непогано годують саме за це.
Заливати у голови пересічних кал .
Не так вже багато вони заливають.
"Звичайний" Цирк на дротi.
Перше вiддiлення - Яйцеговий рве дупу Лещу.
Друге вiдделення - Барсеточнiк бiгае по даху... вiд ментiв та СБУ.
 :smilie7: