Автор Тема: Саакашвілі заявив, що готовий очолити уряд України  (Прочитано 430 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Екс-президент Грузії, екс-голова Одеської облдержадміністрації, лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі заявляє про відсутність президентських амбіцій в Україні, але водночас готовий очолити Кабмін.

"Я готовий узяти відповідальність у нормальному уряді України однозначно. Я ніколи не балотуватимуся під жодним соусом у президенти України", - сказав М.Саакашвілі в прямому ефірі телеканалу "Zik" у вівторок увечері.

Аргументуючи свою позицію, політик заявив, що, на його думку, главою Української держави має бути лише українець, який народився і виріс в Україні. "Я прожив понад 13 років в Україні, але українці зі стажем мають бути президентами, а в уряді можуть працювати різні люди залежно від потреб України", - пояснив він.

При цьому лідер "Руху нових сил" заявив, що отримував раніше від президента України Петра Порошенка пропозиції очолити український уряд, але відповів йому категоричною відмовою. "Він увесь час натякав, мабуть, Яценюку (лідер партії "Народний фронт", екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк - ІФ), що я наступний прем'єр-міністр, але коли я дізнався, що він натякав, я сказав: "Петре Олексійовичу, невже ви це говорите?". Він говорить: "Чом би й ні?". Я сказав: "Ні!", - розповів М.Саакашвілі.

Окрім того, на запитання про те, чи піде він у понеділок на допит до Генпрокуратури, М.Саакашвілі відповів ствердно.

http://ua.interfax.com.ua/news/political/469389.html

Гарно потролив Авакяна...
 :lol: :lol: :lol:

Але й Авакян не дурний - очком відчував перспективу. І тому не чморив грузина.  :gigi: :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Свiй власний Уряд... вiн може очольоти... на даху будинку по вул. Костьольнiй, де його на тому тижнi менти ганяли.
На  бiльше Барсеточнiку не варто сподiватися.
 :smilie7: