Автор Тема: Єдина причина,чому я проти щоб "скинути" донецьку і луганську область..  (Прочитано 2377 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ladzio

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 112
Там надто багато етнічних українців. Хоча, в душі я відчуваю,це було б найраціональніше рішення. Уявіть,що в 91 ми були б без Криму і цих областей... Яка Партія регіонів,які пророійскі партії? Яка російска мова? Але маємо що маємо. І,напевно,потрібно боротись за ті 65 відсотків,байдужих,але все ж українців.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
які вони українці, лише по паспорту, а в голові совок

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Там надто багато етнічних українців. Хоча, в душі я відчуваю,це було б найраціональніше рішення. Уявіть,що в 91 ми були б без Криму і цих областей... Яка Партія регіонів,які пророійскі партії? Яка російска мова? Але маємо що маємо. І,напевно,потрібно боротись за ті 65 відсотків,байдужих,але все ж українців.
Я ярый стронник их отсоединения еще с 2004 года но,если честно,65 видсоткив меня шокировали и я теперь в больших раздумиях.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Треба таки дати шанс визначитись людям, а не щоб за них вирішили росіяни та їх володарі.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
тре їх огранізувати, листівки, пропаганда, об'єднання, щось робити, але більшості з них начхати де жити в Україні, чи в Росії (там жє зарплаты большє!), виросло покоління пох

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
ladzio, ты сам откуда?
скинешь сейчас Донецк-Луганск, война будет на твоей земле, и даже не надейся что путлер остановится.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Там надто багато етнічних українців. Хоча, в душі я відчуваю,це було б найраціональніше рішення. Уявіть,що в 91 ми були б без Криму і цих областей... Яка Партія регіонів,які пророійскі партії? Яка російска мова? Але маємо що маємо. І,напевно,потрібно боротись за ті 65 відсотків,байдужих,але все ж українців.

Треба . І не справа в тому , чи є там українці чи нема . Треба , щоб там не було Росії. Бо віддали Крим - москаль поліз в Донбас , віддамо донбас - полізе  в Харків і в Херсон .

Доречі , я вважаю , що віддавши Крим ми виграли час . Два місяці на відновлення армії і мєнтовки. Але схоже що наша теперішня влада ці два місяці використала абсолютно неефективно . Єдине її досягнення - вбивство Музичка . А ні серед мєнтів ні серед армійців порядку не наведено.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани

Бо віддали Крим - москаль поліз в Донбас , віддамо донбас - полізе  в Харків і в Херсон .

Після Харкова, піде на Києв. А потім на Західну Україну і почне із Закарпаття :smilie2:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Розмовляв десь о 13-30 зі знайомим з Горлівки. Дядько в розпачі, чутно постріли. Їх о 14 розпустили з роботи по домам. Масовці платять по 500 грн за постояти та поволати "росіііія". Дійсно серед тамтешнього елекорату багато зомбаків. Але віддавши їм донбас будемо рити чотириметрові рови на кордоні Доннецької та Дніпропетровської областей, потім далі, і так до польського кордону.

Offline Светлана

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 62
Там надто багато етнічних українців. Хоча, в душі я відчуваю,це було б найраціональніше рішення. Уявіть,що в 91 ми були б без Криму і цих областей... Яка Партія регіонів,які пророійскі партії? Яка російска мова? Але маємо що маємо. І,напевно,потрібно боротись за ті 65 відсотків,байдужих,але все ж українців.
Я ярый стронник их отсоединения еще с 2004 года но,если честно,65 видсоткив меня шокировали и я теперь в больших раздумиях.
Да не совки мы, я уже 10 лет работаю в Европе, но у меня там родственники. Да только сейчас поняла, что я Украинка, хотя все время хотела, чтобы хоть когда нибудь в Украине стало как здесь, думала сейчас начнем строить нормальную страну..Но теперь я уже горжусь что я украинка, потому что был Майдан и очень переживаю

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Скидати не можна. Люди там, може, і специфічні, але наші. Ці області ніхто нам не дарував, тому кримська історія не пройде. А як почати віддавати по кусочку, то точно зупинемось лише під Львовом. Не той у нас сусід, що буде задовольнятись малим...

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Якщо доля України залежатиме від того, скине хтось мою область чи ні - скидайте. Я не відчуваю що маю право вимагати боротися, а може й скласти голову за мене. Ми тут українці, нас багато, але ми не надто войовничі, не найкращим чином проявили себе під час Майдану. Але коли зможете повертайтеся, я буду чекати (може по партизаню, та по саботую поки шо). (Миколаївська) :Prapor2:
Ник зарезервирован

Offline Megan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Да не совки мы, я уже 10 лет работаю в Европе, но у меня там родственники. Да только сейчас поняла, что я Украинка, хотя все время хотела, чтобы хоть когда нибудь в Украине стало как здесь, думала сейчас начнем строить нормальную страну..Но теперь я уже горжусь что я украинка, потому что был Майдан и очень переживаю

ви вже тривалий час живете в цивілізованих країнах, тому й точка зору змінилась.

а які шанси змінити того хто нічого не бачив, сам думати не вміє і нічого чути не хоче? :smilie8:

Offline Светлана

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 62
Да не совки мы, я уже 10 лет работаю в Европе, но у меня там родственники. Да только сейчас поняла, что я Украинка, хотя все время хотела, чтобы хоть когда нибудь в Украине стало как здесь, думала сейчас начнем строить нормальную страну..Но теперь я уже горжусь что я украинка, потому что был Майдан и очень переживаю

ви вже тривалий час живете в цивілізованих країнах, тому й точка зору змінилась.

а які шанси змінити того хто нічого не бачив, сам думати не вміє і нічого чути не хоче? :smilie8:
Вот я и хочу, даст бог все будет хорошо, повезти своих племянников хотя бы в Киев и Львов

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Тю - щось в вас тут  поминки ...
Та і Франківськ  віддамо щоб потім повернути разом з  Кримом ... :)
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Светлана

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 62
 
Тю - щось в вас тут  поминки ...
Та і Франківськ  віддамо щоб потім повернути разом з  Кримом ... :)
:smiley15:

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
От меня только два слова - сланцевый газ  :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Тю - щось в вас тут  поминки ...
Та і Франківськ  віддамо щоб потім повернути разом з  Кримом ... :)

Франківськ вони самі не візьмуть (я сподіваюся, хіба би Путлєр геть впав в маразм).

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Вот сегодня и посмотрим сколько людей будет на митинге и сделаем по этому поводу выводы.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615

Offline KingSolomon

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Причем здесь украинцы или русские.
Дебилов украинцев и русских на донбассе равное количество. Куча украинцев с колорадами и такая же куча русских за единую Укриану.
Другое дело если бы ты сказал, что бороться нужно за адекватных людей донбасса!!! А так твой пост попахивает на заявку Киселева.

Offline Alex_A

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
На самом деле причин 3
-там наши люди;
-там наша земля;
-там по грубым прикидкам 150 млн. живых денег (по прайсу Коломойского)
Батя, мы стараемся ...

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615


север Луганщины - украиномовный
Да, я, как бы в курсе.
Поэтому не нужно рассказывать, что вся Луганщина за 2-й государственный и тем более их кому-то отдавать.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Там надто багато етнічних українців. Хоча, в душі я відчуваю,це було б найраціональніше рішення. Уявіть,що в 91 ми були б без Криму і цих областей... Яка Партія регіонів,які пророійскі партії? Яка російска мова? Але маємо що маємо. І,напевно,потрібно боротись за ті 65 відсотків,байдужих,але все ж українців.
Так можно по самую Троещину наотдаваться....

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Там всё намешано. Раньше это была Кальмиусская паланка ВЗ на севере и Ногайская орда на юге. Моя мама с Павлограда - Западный Донбасс. Я там всё детство провел, а последних классах два сезона на каникулах отработал на току. Раз мы были на комбикормовом в Петропавловском районе - дальше уже Донецкая область, так вот в уже там стоят села наши в перемешку с кацапским. Кацапов туда начали еще при Николашке первом стаскивать. Мои же родаки все из украинского села и там , в селе иначе как кацапами "русских" не звали
Mocsia delenda est