Автор Тема: “Що мене найбільше вразило в Україні за останні 25 років?“  (Прочитано 214 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Цікаве інтерв“ю із американським науковцем з економіки:

Американський професор розповів, чому Україні бракує економічної свободи, як значна присутність держави в економіці впливає на темпи зростання ВВП, і чому українці бідні.

"З чим у вас асоціюється Україна?".

Джеймс Ґвартні, професор економіки і почесний вчений Гаса А. Ставроса в Університеті штату Флорида, на мить задумується і відповідає.

"Напевне, Україна у мене асоціюється з "житницею Європи". Це країна з плодовитими землями та людьми із сильним підприємницьким духом. Я це бачу з того, що українці успішні у всіх країнах, окрім, хіба що, самої України".

Ґвартні приїхав в Україну на запрошення Bendukidze free market center для презентації свого дослідження. Вчений аналізує трансформацію економічних та політичних інститутів 25 колишніх централізовано-планових країн.

Як співавтор світового Індексу економічної свободи Інституту Фрейзера він ще й носій знань про розвиток економік сотні держав протягом останніх 30 років.

Професор розповів ЕП, чому Україні бракує економічної свободи, як присутність держави в економіці впливає на темпи зростання ВВП, і чому українці бідні.

https://www.epravda.com.ua/publications/2017/12/20/632367/
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Бендукідзе Центр... epravda...  :weep:

Кацапську консерву прислали на допомогу Сракошвілі  :moskali:

Іудушка працює  :smilie7: