Автор Тема: Гео  (Прочитано 7426 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #30 : Грудня 30, 2017, 09:48:25 21:48 »
Ну то я тобі скажу, якщо він завдав шкоди партнеру Шоколада - це б була дорога до буцегарні. Тому не треба тут давити на жалість, до таких людей немає ніякої поваги.

можеш сказати зрозумілими словами- що тебе хвилює ?
Мене хвилює наявність людей, котрі знаючи гнилість режиму топлять за Петра і його друзів олігархів, включно з Путіним.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Гео
« Reply #31 : Грудня 30, 2017, 09:57:51 21:57 »
Ну то я тобі скажу, якщо він завдав шкоди партнеру Шоколада - це б була дорога до буцегарні. Тому не треба тут давити на жалість, до таких людей немає ніякої поваги.

можеш сказати зрозумілими словами- що тебе хвилює ?
Мене хвилює наявність людей, котрі знаючи гнилість режиму топлять за Петра і його друзів олігархів, включно з Путіним.

вибач, я не буду опонувати твоїм лозунгам

це було б реально тупо

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #32 : Грудня 31, 2017, 12:39:12 00:39 »
Поговорив з бурятом ?   :weep:


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Гео
« Reply #33 : Грудня 31, 2017, 12:50:15 12:50 »
Хай до нас йде.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Гео
« Reply #34 : Грудня 31, 2017, 01:23:58 13:23 »
Поговорив з бурятом ?   :weep:

так, поговорили від душі

таке спілкування нагадує про ФУП

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Гео
« Reply #35 : Грудня 31, 2017, 01:24:46 13:24 »
Хай до нас йде.

і бажано не сам, а з виборцями

говорю як виборець Гео

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #36 : Грудня 31, 2017, 02:27:38 14:27 »
Та ви його хоч запросіть хто-небудь, а то будемо тут про це говорити рік, а він і не в курсі буде  :smilie5:

Я на узб форумі самоліквідувався, так що не зможу  :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Гео
« Reply #37 : Грудня 31, 2017, 02:48:16 14:48 »
Та ви його хоч запросіть хто-небудь, а то будемо тут про це говорити рік, а він і не в курсі буде  :smilie5:

Я на узб форумі самоліквідувався, так що не зможу  :smilie7:

думаю, забіжить і сюди

набридати напевно не варто

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #38 : Січня 01, 2018, 11:52:32 23:52 »
Та ви його хоч запросіть хто-небудь, а то будемо тут про це говорити рік, а він і не в курсі буде  :smilie5:

Я на узб форумі самоліквідувався, так що не зможу  :smilie7:

думаю, забіжить і сюди

набридати напевно не варто

Чому набридати... озвучити пропозицію, тільки й всього. А далі вже йому вирішувати.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #39 : Січня 02, 2018, 01:16:56 01:16 »
ФУП захватывают зрадофилы. Особи с интеллектом ниже обезьяны не известно кто. Кто эти обезьяны и по какую сторону Майдана они находились , во время последних событи? Но по всем признакам из Мариинки орущие "Януковощ"  , которые кроме влада во всех случаях орать сегодня  не научены.  Деградация идет полным ходом.
« Останнє редагування: Січня 02, 2018, 01:22:02 01:22 від Южанин »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #40 : Січня 02, 2018, 01:24:16 01:24 »
ФУП захватывают зрадофилы. Особи с интеллектом ниже обезьяны не известно кто. Кто эти обезьяны и по какую сторону Майдана они стояли, во время последних событи? Но по всем признакам из Мариинки орущие "Януковощ"  , которые кроме влада во всех случаях орать сегодня  не научены.  Деградация идет полным ходом.

Та забий, світ не обмежується узбекофорумом.

Це ніяке не захоплення, а свідома політика господарів цього підкацапного ресурсу. Дають там за бабло писати бригадним, ось ті й херачать з кількох ніків кожен  :moskali:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #41 : Січня 02, 2018, 01:34:15 01:34 »
ФУП захватывают зрадофилы. Особи с интеллектом ниже обезьяны не известно кто. Кто эти обезьяны и по какую сторону Майдана они стояли, во время последних событи? Но по всем признакам из Мариинки орущие "Януковощ"  , которые кроме влада во всех случаях орать сегодня  не научены.  Деградация идет полным ходом.

Та забий, світ не обмежується узбекофорумом.

Це ніяке не захоплення, а свідома політика господарів цього підкацапного ресурсу. Дають там за бабло писати бригадним, ось ті й херачать з кількох ніків кожен  :moskali:

Что значит забей? Я стоял у истоков ФУПа в 2003 году и там был собран интеллект , который долго сохранялся . Очень сильный удар по нему был в 2013 году , когда свое плече поставил СУП.  Сейчас происходит второй сильный удар. 

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #42 : Січня 02, 2018, 01:48:37 01:48 »
Ну то я тобі скажу, якщо він завдав шкоди партнеру Шоколада - це б була дорога до буцегарні. Тому не треба тут давити на жалість, до таких людей немає ніякої поваги.

можеш сказати зрозумілими словами- що тебе хвилює ?

Вы и сюда зрадоёбы поющие кремлёвские песни проникли?  :eyes: Чем вас дегенаративное шобло,  СУП заинтересовал?  Ты та личинка зрадоёба кремлёвского с ФУПа? Под каким ником ты там вылизываешь жопу грузинскому фрику с горы на деньги /Курченка?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Гео
« Reply #43 : Січня 02, 2018, 08:22:45 08:22 »
Ну він начебто пішов але знову пише

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Гео
« Reply #44 : Січня 02, 2018, 09:06:13 09:06 »
Та ви його хоч запросіть хто-небудь, а то будемо тут про це говорити рік, а він і не в курсі буде  :smilie5:

Я на узб форумі самоліквідувався, так що не зможу  :smilie7:

думаю, забіжить і сюди

набридати напевно не варто

Чому набридати... озвучити пропозицію, тільки й всього. А далі вже йому вирішувати.

Я на фупі не буваю

Хіба хтось інший

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Гео
« Reply #45 : Січня 02, 2018, 09:07:17 09:07 »
Ну то я тобі скажу, якщо він завдав шкоди партнеру Шоколада - це б була дорога до буцегарні. Тому не треба тут давити на жалість, до таких людей немає ніякої поваги.

можеш сказати зрозумілими словами- що тебе хвилює ?

Вы и сюда зрадоёбы поющие кремлёвские песни проникли?  :eyes: Чем вас дегенаративное шобло,  СУП заинтересовал?  Ты та личинка зрадоёба кремлёвского с ФУПа? Под каким ником ты там вылизываешь жопу грузинскому фрику с горы на деньги /Курченка?

Що це було ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Гео
« Reply #46 : Січня 02, 2018, 09:08:44 09:08 »
Ну він начебто пішов але знову пише

Таки грамотно побудована концепція ФУПу

Тепер я ще більше пишаюсь собою

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #47 : Січня 02, 2018, 11:59:11 11:59 »
ФУП захватывают зрадофилы. Особи с интеллектом ниже обезьяны не известно кто. Кто эти обезьяны и по какую сторону Майдана они стояли, во время последних событи? Но по всем признакам из Мариинки орущие "Януковощ"  , которые кроме влада во всех случаях орать сегодня  не научены.  Деградация идет полным ходом.

Та забий, світ не обмежується узбекофорумом.

Це ніяке не захоплення, а свідома політика господарів цього підкацапного ресурсу. Дають там за бабло писати бригадним, ось ті й херачать з кількох ніків кожен  :moskali:

Что значит забей? Я стоял у истоков ФУПа в 2003 году и там был собран интеллект , который долго сохранялся . Очень сильный удар по нему был в 2013 году , когда свое плече поставил СУП.  Сейчас происходит второй сильный удар.

Все колись закінчується  :smilie7:

Мені простіше - я там з 14 року, а взагалі починав писати саме тут. Так що ніяких сантиментів не відчуваю.   

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Гео
« Reply #48 : Січня 02, 2018, 06:17:14 18:17 »
ФУП захватывают зрадофилы. Особи с интеллектом ниже обезьяны не известно кто. Кто эти обезьяны и по какую сторону Майдана они стояли, во время последних событи? Но по всем признакам из Мариинки орущие "Януковощ"  , которые кроме влада во всех случаях орать сегодня  не научены.  Деградация идет полным ходом.

Та забий, світ не обмежується узбекофорумом.

Це ніяке не захоплення, а свідома політика господарів цього підкацапного ресурсу. Дають там за бабло писати бригадним, ось ті й херачать з кількох ніків кожен  :moskali:

Что значит забей? Я стоял у истоков ФУПа в 2003 году и там был собран интеллект , который долго сохранялся . Очень сильный удар по нему был в 2013 году , когда свое плече поставил СУП.  Сейчас происходит второй сильный удар.

Все колись закінчується  :smilie7:

Мені простіше - я там з 14 року, а взагалі починав писати саме тут. Так що ніяких сантиментів не відчуваю.

наркомани в цирку зрадойобів

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Гео
« Reply #49 : Січня 02, 2018, 06:22:46 18:22 »
Чув Гео йде з ФУПу

Єдино правильний крок- ФУП модель російського політикуму, де для картинки залишають кілька притомних політиків

100%

Помилка українців у тому, що вони вважають нормальним вести дискусії із ворогами, які їм завжди нав“язують формати і тематику.

З ворогами (а це кацапи і скацаплені) — дискусій вести не треба.
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #50 : Січня 02, 2018, 07:26:55 19:26 »
Ну то я тобі скажу, якщо він завдав шкоди партнеру Шоколада - це б була дорога до буцегарні. Тому не треба тут давити на жалість, до таких людей немає ніякої поваги.

можеш сказати зрозумілими словами- що тебе хвилює ?

Меня утомило очень тупое шобло с регистрацией сентябрь 2014 года, которое по любому поводу и часто без повода орут "волки".

Вы и сюда зрадоёбы поющие кремлёвские песни проникли?  :eyes: Чем вас дегенаративное шобло,  СУП заинтересовал?  Ты та личинка зрадоёба кремлёвского с ФУПа? Под каким ником ты там вылизываешь жопу грузинскому фрику с горы на деньги /Курченка?

Що це було ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Гео
« Reply #51 : Січня 02, 2018, 09:31:53 21:31 »
Ну то я тобі скажу, якщо він завдав шкоди партнеру Шоколада - це б була дорога до буцегарні. Тому не треба тут давити на жалість, до таких людей немає ніякої поваги.

можеш сказати зрозумілими словами- що тебе хвилює ?

Меня утомило очень тупое шобло с регистрацией сентябрь 2014 года, которое по любому поводу и часто без повода орут "волки".

Вы и сюда зрадоёбы поющие кремлёвские песни проникли?  :eyes: Чем вас дегенаративное шобло,  СУП заинтересовал?  Ты та личинка зрадоёба кремлёвского с ФУПа? Под каким ником ты там вылизываешь жопу грузинскому фрику с горы на деньги /Курченка?

Що це було ?

що це було ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Гео
« Reply #52 : Січня 02, 2018, 09:38:19 21:38 »
Чув Гео йде з ФУПу

Єдино правильний крок- ФУП модель російського політикуму, де для картинки залишають кілька притомних політиків

100%

Помилка українців у тому, що вони вважають нормальним вести дискусії із ворогами, які їм завжди нав“язують формати і тематику.

З ворогами (а це кацапи і скацаплені) — дискусій вести не треба.

де б українці могли б подискутувати, як не на кацапському ресурсі, який навіть не особливо і приховує своє зрадофільне спрямування

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Гео
« Reply #53 : Січня 02, 2018, 11:05:55 23:05 »

що це було ?

Мабуть НЛО.
Не сіло, не впало,
По небу пливло... :pooh:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #54 : Січня 03, 2018, 12:02:03 00:02 »
Южанін нормальний хлоп, просто на узбекохворумі нервовий якийсь став.

Напевне, зрадойоби дістали  :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Гео
« Reply #55 : Січня 03, 2018, 08:19:25 08:19 »
Южанін нормальний хлоп, просто на узбекохворумі нервовий якийсь став.

Напевне, зрадойоби дістали  :smilie7:

Взагалі, якщо замислитися, то шкідливо читати такі ресурси як фуп, різні підписки в фейсбуці на різних зрадопідарасів, дивитися ТСН та інші задрочені канали - там робиться все для нагнітання стресу в суспільстві, і про це вже багато написано розумних статей.

Але чи є альтернатива, хз. На ФБ знаю дві спільноти - зрадостоп та антивсепропальщик-антипопуліст. Ну начебто цікаво пишуть, але сам тон повідомлень вже свідчить про те, що знову з кимось боремося, щось комусь доводимо, як-би на зло все це пишеться...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Гео
« Reply #56 : Січня 03, 2018, 08:30:18 08:30 »
Вони там часто виводять на чисту воду всю цю сєпарську наволоч, яка прикривається патріотизмом та іншими гаслами.


Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #57 : Січня 03, 2018, 11:24:12 11:24 »
Вони там часто виводять на чисту воду всю цю сєпарську наволоч, яка прикривається патріотизмом та іншими гаслами.


Порохатих вже дуже дивує той факт, що Янукович запросив армію Путіна до України в письмовому вигляді?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Гео
« Reply #58 : Січня 03, 2018, 11:31:17 11:31 »
Порохатих вже дуже дивує той факт, що Янукович запросив армію Путіна до України в письмовому вигляді?

А хіба цей бидлоскот має на увазі янучару? :laugh:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Гео
« Reply #59 : Січня 03, 2018, 01:23:58 13:23 »
...
 Порохатих вже дуже дивує той факт, що Янукович запросив армію Путіна до України в письмовому вигляді?

Бурятососущий, ти щось сказати хочеш ?  :weep: