Автор Тема: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все  (Прочитано 1237 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Прагнення знати до найдавніших віків свій родовід існувало завжди. Сучасні фанати цієї справи риються у порохнявих архівах, досліджують церковні книги, хоча дуже багато їх знищено в полум’ї революцій і воєн. Зазвичай ми знаємо свій рід не глибше третього-четвертого коліна (діди-баби, прадіди-прабабусі). Та тепер, із розвитком генетики, стало можливим дізнатися, до якої групи чи раси належали ваші найдавніші предки, і чи не було серед них когось із королівського роду.

Платите гроші - і американська компанія «23andMe» робить аналіз вашої ДНК. Ми поговорили із Яною Калашник, студенткою, котра навчається у США. Вона зробила такий аналіз собі, а потім так захопилася, що заплатила за дослідження ДНК своїх батьків і навіть дідуся (бабуся, на жаль, на той час вже померла).

- Як дослідити свою ДНК?

- Купуєш в Америці тест, відбираєш слину в пробірку, яка потім герметично закривається, і надсилаєш у лабораторію. Це коштувало мені 200 доларів. Перед відправленням заповнюєш анкету, в якій відповідаєш на кілька запитань про параметри тіла й стан здоров’я. Десь через місяць-півтора на електронну адресу приходить рапорт (звіт), у якому багато текстової інформації, таблиць і схем.

- Що ти дізналася про своїх предків?

- Я на 78 % - східноєвропейка, на 9% - балканка, в мені 6% фінської крові і 5,6% західноєвропейської, 0,5% - арабської і навіть 0,3% єврейської. В рапорті є таблиця, яка показує, в яких поколіннях у мене були предки, котрі й дали мені такий набір генів. Моя материнська гаплогрупа Н-32 18 тисяч років тому (під час льодовикового періоду) прийшла з Середнього Сходу (регіон від Єгипту до Ірану з Афганістаном).

Також виявилося, що ми з Марією Антуанеттою, австрійською принцесою з роду Габсбургів, що вийшла заміж за французького короля, - родички, бо належимо до цієї жіночої гаплогрупи й маємо спільного предка-жінку.


http://texty.org.ua/pg/article/hohobi/read/81933/Osobystyj_DNKanaliz_rozpovidaje_pro_sekrety_predkiv_i

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #1 : Січня 06, 2018, 03:25:28 15:25 »
Цікаво... його вже давно роблять, але раніше це коштувало десь біля тищі баксів, а он як подешевшало.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #2 : Січня 06, 2018, 03:26:20 15:26 »
Дуже цікава інформація! Дякую!

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #3 : Січня 06, 2018, 04:08:00 16:08 »
Дуже цікава інформація! Дякую!

Після тесту Ваша інформація залишається у приватній компанії, яка нічого не гарантує відносно її подальшого використання як самою компанією, так і іншимі приватними чи державними установами.  Компанії Енн Воджицкі, екс-дружини Сергія Бріна.  І Ви за це ще доплачуєте!  Дуже цікава пропозиція!
« Останнє редагування: Січня 06, 2018, 04:32:52 16:32 від мабуть »
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #4 : Січня 06, 2018, 04:58:33 16:58 »
Компанії Енн Воджицкі, екс-дружини Сергія Бріна.  І Ви за це ще доплачуєте!  Дуже цікава пропозиція!

А вони розлучилися? Якось нетипово для людей того кола.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #5 : Січня 06, 2018, 09:28:57 21:28 »
У мене поруч двi ларботорii СIНЕВО - е в iх перелiку й аналiз ДНК.
Iнша справа, скiлько воно буде кошгувати.
Хоча, дехто каже, що за пошуком iстини... ,ДНК не дае 100% гарантii.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #6 : Січня 06, 2018, 10:21:15 22:21 »
То аналіз ДНК на батьківство, взагалі не те.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46441
  • Never give in!
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #7 : Січня 06, 2018, 11:29:13 23:29 »
Класичний лохотрон... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46441
  • Never give in!
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #8 : Січня 06, 2018, 11:31:04 23:31 »
Дуже цікава інформація! Дякую!

Після тесту Ваша інформація залишається у приватній компанії, яка нічого не гарантує відносно її подальшого використання як самою компанією, так і іншимі приватними чи державними установами.  Компанії Енн Воджицкі, екс-дружини Сергія Бріна.  І Ви за це ще доплачуєте!  Дуже цікава пропозиція!

Exactly!Exactly!  (c)
 :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #9 : Січня 07, 2018, 01:16:48 01:16 »
Лохотрон ? Серйозно?

А б перевірився б. Може галогрупи моєї ДНК % на 90 співпадають з тими які є в ДНК пересічних євреїв  :smilie5:

Був колись такий пізньосовєцький кінофільм "Парк культури"  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #10 : Січня 07, 2018, 08:57:28 08:57 »
Лохотрон ? Серйозно?
А б перевірився б. Може галогрупи моєї ДНК % на 90 співпадають з тими які є в ДНК пересічних євреїв  :smilie5:
Був колись такий пізньосовєцький кінофільм "Парк культури"  :smilie5:
Без евреiв... Бум нi як не може.
Пунктiк у тебе на евреях чи що?..
 :smilie7:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33043
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #11 : Січня 07, 2018, 01:26:00 13:26 »
Лохотрон ? Серйозно?
А б перевірився б. Може галогрупи моєї ДНК % на 90 співпадають з тими які є в ДНК пересічних євреїв  :smilie5:
Був колись такий пізньосовєцький кінофільм "Парк культури"  :smilie5:
Без евреiв... Бум нi як не може.
Пунктiк у тебе на евреях чи що?..
 :smilie7:

Мабуть, не признали за свого  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #12 : Січня 07, 2018, 09:05:27 21:05 »
Мабуть, не признали за свого  :smilie5:
:smiley24:
Бум... не той, за кого себе видае
Щось Мамця дала вольную своiм Секретарям.
 :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #13 : Січня 08, 2018, 03:19:29 15:19 »
яка різниця які були предки?
головне що ти є ЗАРАЗ

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #14 : Січня 08, 2018, 09:35:22 21:35 »
Прагнення знати до найдавніших віків свій родовід існувало завжди. Сучасні фанати цієї справи риються у порохнявих архівах, досліджують церковні книги, хоча дуже багато їх знищено в полум’ї революцій і воєн. Зазвичай ми знаємо свій рід не глибше третього-четвертого коліна (діди-баби, прадіди-прабабусі). Та тепер, із розвитком генетики, стало можливим дізнатися, до якої групи чи раси належали ваші найдавніші предки, і чи не було серед них когось із королівського роду.

Платите гроші - і американська компанія «23andMe» робить аналіз вашої ДНК. Ми поговорили із Яною Калашник, студенткою, котра навчається у США. Вона зробила такий аналіз собі, а потім так захопилася, що заплатила за дослідження ДНК своїх батьків і навіть дідуся (бабуся, на жаль, на той час вже померла).

- Як дослідити свою ДНК?

- Купуєш в Америці тест, відбираєш слину в пробірку, яка потім герметично закривається, і надсилаєш у лабораторію. Це коштувало мені 200 доларів. Перед відправленням заповнюєш анкету, в якій відповідаєш на кілька запитань про параметри тіла й стан здоров’я. Десь через місяць-півтора на електронну адресу приходить рапорт (звіт), у якому багато текстової інформації, таблиць і схем.

- Що ти дізналася про своїх предків?

- Я на 78 % - східноєвропейка, на 9% - балканка, в мені 6% фінської крові і 5,6% західноєвропейської, 0,5% - арабської і навіть 0,3% єврейської. В рапорті є таблиця, яка показує, в яких поколіннях у мене були предки, котрі й дали мені такий набір генів. Моя материнська гаплогрупа Н-32 18 тисяч років тому (під час льодовикового періоду) прийшла з Середнього Сходу (регіон від Єгипту до Ірану з Афганістаном).

Також виявилося, що ми з Марією Антуанеттою, австрійською принцесою з роду Габсбургів, що вийшла заміж за французького короля, - родички, бо належимо до цієї жіночої гаплогрупи й маємо спільного предка-жінку.


http://texty.org.ua/pg/article/hohobi/read/81933/Osobystyj_DNKanaliz_rozpovidaje_pro_sekrety_predkiv_i

Така собі суб`єктивна штука
Тому як загалом список гаплогруп і їх відповідності узгоджували ботани на всесвітніх конференціях
Тому всі ці аналізи - чисто фантазія на тему "родичі"

Є така наука - антропологія... вона не популярна, тому як граничить з Адіком Гітлеровичем і її відригає більшість
Але тим паче наука така є і вона вже століття вивчає мордулиця

Вона набагато краще описує раси і підраси... просто по фото обличчя до 50ти років

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #15 : Січня 09, 2018, 08:48:38 08:48 »
Прагнення знати до найдавніших віків свій родовід існувало завжди. Сучасні фанати цієї справи риються у порохнявих архівах, досліджують церковні книги, хоча дуже багато їх знищено в полум’ї революцій і воєн. Зазвичай ми знаємо свій рід не глибше третього-четвертого коліна (діди-баби, прадіди-прабабусі). Та тепер, із розвитком генетики, стало можливим дізнатися, до якої групи чи раси належали ваші найдавніші предки, і чи не було серед них когось із королівського роду.

Платите гроші - і американська компанія «23andMe» робить аналіз вашої ДНК. Ми поговорили із Яною Калашник, студенткою, котра навчається у США. Вона зробила такий аналіз собі, а потім так захопилася, що заплатила за дослідження ДНК своїх батьків і навіть дідуся (бабуся, на жаль, на той час вже померла).

- Як дослідити свою ДНК?

- Купуєш в Америці тест, відбираєш слину в пробірку, яка потім герметично закривається, і надсилаєш у лабораторію. Це коштувало мені 200 доларів. Перед відправленням заповнюєш анкету, в якій відповідаєш на кілька запитань про параметри тіла й стан здоров’я. Десь через місяць-півтора на електронну адресу приходить рапорт (звіт), у якому багато текстової інформації, таблиць і схем.

- Що ти дізналася про своїх предків?

- Я на 78 % - східноєвропейка, на 9% - балканка, в мені 6% фінської крові і 5,6% західноєвропейської, 0,5% - арабської і навіть 0,3% єврейської. В рапорті є таблиця, яка показує, в яких поколіннях у мене були предки, котрі й дали мені такий набір генів. Моя материнська гаплогрупа Н-32 18 тисяч років тому (під час льодовикового періоду) прийшла з Середнього Сходу (регіон від Єгипту до Ірану з Афганістаном).

Також виявилося, що ми з Марією Антуанеттою, австрійською принцесою з роду Габсбургів, що вийшла заміж за французького короля, - родички, бо належимо до цієї жіночої гаплогрупи й маємо спільного предка-жінку.


http://texty.org.ua/pg/article/hohobi/read/81933/Osobystyj_DNKanaliz_rozpovidaje_pro_sekrety_predkiv_i

Така собі суб`єктивна штука
Тому як загалом список гаплогруп і їх відповідності узгоджували ботани на всесвітніх конференціях
Тому всі ці аналізи - чисто фантазія на тему "родичі"

Є така наука - антропологія... вона не популярна, тому як граничить з Адіком Гітлеровичем і її відригає більшість
Але тим паче наука така є і вона вже століття вивчає мордулиця

Вона набагато краще описує раси і підраси... просто по фото обличчя до 50ти років


Підраси - звучить якось по-гомофобськи  :laugh:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже скоро кожен з нас знатиме про себе все
« Reply #16 : Січня 09, 2018, 08:51:21 08:51 »
Підраси - звучить якось по-гомофобськи  :laugh:
Навiть Нiкiта Сергiйович Хрушов... не мiг вимовити це ганебне слово.
 :smilie7: