Автор Тема: Петро злив Джавеліни.  (Прочитано 1891 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Петро злив Джавеліни.
« : Січня 06, 2018, 02:06:31 14:06 »
 А ви мені не вірили :laugh:
Держдеп Сполучених Штатів готовий передати Україні протитанкові ракетні комплекси Javelin, однак за умови, що зброю триматимуть подалі від лінії фронту. ТСН
США передадут Украине ПТРК Javelin в расположенные далеко от фронта воинские части. Цензор.
Предоставленные США джавелины будут наготове, но вдали от линии фронта. Инсайдер.
США велят Украине держать «джавелины» подальше от Донбасса
 І жодної силкі на офіційні джерела. От такі справи малята.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #1 : Січня 06, 2018, 02:48:02 14:48 »
И каким боком к этому президент Украины?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #2 : Січня 06, 2018, 02:56:32 14:56 »
Tech уже п'є
Зранку.
 :smilie5:

Тот, шо зліва,на малюнку, - мабуть Бутусов,інсайдер.
А справа, баран - це ,мабуть Tech.
« Останнє редагування: Січня 06, 2018, 03:01:03 15:01 від злата »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33195
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #3 : Січня 06, 2018, 02:56:58 14:56 »
Хе-хе, як в бурятососущого пердак запалав  :weep:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #4 : Січня 06, 2018, 02:57:52 14:57 »
Цензор . Бутусов. Інсайдер ...

Ням ням.   :lol:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #5 : Січня 06, 2018, 03:19:23 15:19 »
Сруть кацапи цеглинами  :smiley24:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #6 : Січня 07, 2018, 11:25:47 11:25 »
Нехай передають ще ракети середньої дальності. Будемо тримати у Прикарпатті :smilie1:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #7 : Січня 07, 2018, 12:13:58 12:13 »
Нехай передають ще ракети середньої дальності. Будемо тримати у Прикарпатті :smilie1:
А люди без зброї нехай гинуть на фронті. Так педроте?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33195
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #8 : Січня 07, 2018, 01:24:48 13:24 »
...

Що, багато ваших обдроченців та іхтамнєтов здохло ?   :moskali:


Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #9 : Січня 07, 2018, 02:44:45 14:44 »
...

Що, багато ваших обдроченців та іхтамнєтов здохло ?   :moskali:
Мало.
 Я не поняв, тебе ж вроді обіцяли на бальні танці записати? Чи прогулюєшь вже?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #10 : Січня 07, 2018, 02:50:10 14:50 »
Нехай передають ще ракети середньої дальності. Будемо тримати у Прикарпатті :smilie1:
А люди без зброї нехай гинуть на фронті. Так педроте?

Спроба маніпуляції детектед. :gigi:
Люди будуть гинути завжди, бо це війна, діванний воїну Tech.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33195
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #11 : Січня 07, 2018, 02:56:37 14:56 »
Нехай передають ще ракети середньої дальності. Будемо тримати у Прикарпатті :smilie1:
А люди без зброї нехай гинуть на фронті. Так педроте?

Спроба маніпуляції детектед. :gigi:
Люди будуть гинути завжди, бо це війна, діванний воїну Tech.

Це ольгінський воїн підар рєзвіцца  :moskali:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #12 : Січня 07, 2018, 04:12:14 16:12 »
Нехай передають ще ракети середньої дальності. Будемо тримати у Прикарпатті :smilie1:
А люди без зброї нехай гинуть на фронті. Так педроте?

Спроба маніпуляції детектед. :gigi:
Люди будуть гинути завжди, бо це війна, діванний воїну Tech.
Ага, спроба. Порошенко з Путіним в усю манюпулюють українцями а винен якийсь Теч. Я знаю як літали Гради ЗСУ до 20 вересня і після, знаю скільки людей розстріляли кацапи за те що ті довали вогневі коордінати для ЗСУ. Знаїшь хто їх здавав? Їх здавало твоє улюблене МТС, котрому ти сплачуєшь кожного місяця, а вони платять твоєму Педру - за те щоб було все гаразд.
 Порошенко це Іуда і те що він не допустить амерську зброю на фронт було ясно на 100%. Дивись за розвітком подій, вони вже почались.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33195
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #13 : Січня 07, 2018, 05:25:35 17:25 »
Нехай передають ще ракети середньої дальності. Будемо тримати у Прикарпатті :smilie1:
А люди без зброї нехай гинуть на фронті. Так педроте?

Спроба маніпуляції детектед. :gigi:
Люди будуть гинути завжди, бо це війна, діванний воїну Tech.
Ага, спроба. Порошенко з Путіним в усю манюпулюють українцями а винен якийсь Теч. Я знаю як літали Гради ЗСУ до 20 вересня і після, знаю скільки людей розстріляли кацапи за те що ті довали вогневі коордінати для ЗСУ. Знаїшь хто їх здавав? Їх здавало твоє улюблене МТС, котрому ти сплачуєшь кожного місяця, а вони платять твоєму Педру - за те щоб було все гаразд.
 Порошенко це Іуда і те що він не допустить амерську зброю на фронт було ясно на 100%. Дивись за розвітком подій, вони вже почались.

Коцап, ти вже поприсідав сьогодні на бутилочкє ? :moskali:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #14 : Січня 07, 2018, 05:25:36 17:25 »
Які нахер джавеліни.  :lol: :weep:

Гранатомети компанії AirTronic USA – це смертоносна зброя, але вона має обмежену дальність попадання. Тож американський уряд гарантує, що PSRL використовуватимуть лише з оборонною метою.

"PSRL – це система летальної зброї. Але це оборонна летальна зброя. Це не є якісь серйозні ракетні установки, вони мають лише дальність попадання 1 000 метрів. То ж допоки ці системи озброєнь лишатимуться на українській частині від кордону, це не є наступальна зброя. Але якщо наступальні війська почнуть перетинати кордон, тоді, я думаю, українські збройні сили могли б використати наші системи, щоб зупинити наступ", - заявив директор компанії Ричард Вандівер.

Зазначається, що гранатомет PSRL - це створена у США удосконалена версія радянського РПГ-7.




Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #15 : Січня 07, 2018, 05:27:43 17:27 »
Які нахер джавеліни.  :lol: :weep:

Гранатомети компанії AirTronic USA – це смертоносна зброя, але вона має обмежену дальність попадання. Тож американський уряд гарантує, що PSRL використовуватимуть лише з оборонною метою.

"PSRL – це система летальної зброї. Але це оборонна летальна зброя. Це не є якісь серйозні ракетні установки, вони мають лише дальність попадання 1 000 метрів. То ж допоки ці системи озброєнь лишатимуться на українській частині від кордону, це не є наступальна зброя. Але якщо наступальні війська почнуть перетинати кордон, тоді, я думаю, українські збройні сили могли б використати наші системи, щоб зупинити наступ", - заявив директор компанії Ричард Вандівер.

Зазначається, що гранатомет PSRL - це створена у США удосконалена версія радянського РПГ-7.

Гавно. Чисто символический акт

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33195
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #16 : Січня 07, 2018, 05:27:43 17:27 »
Та це кацапська насадка на пляшку щось кукурікає  :moskali:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #17 : Січня 07, 2018, 05:39:57 17:39 »
Які нахер джавеліни.  :lol: :weep:

Гранатомети компанії AirTronic USA – це смертоносна зброя, але вона має обмежену дальність попадання. Тож американський уряд гарантує, що PSRL використовуватимуть лише з оборонною метою.

"PSRL – це система летальної зброї. Але це оборонна летальна зброя. Це не є якісь серйозні ракетні установки, вони мають лише дальність попадання 1 000 метрів. То ж допоки ці системи озброєнь лишатимуться на українській частині від кордону, це не є наступальна зброя. Але якщо наступальні війська почнуть перетинати кордон, тоді, я думаю, українські збройні сили могли б використати наші системи, щоб зупинити наступ", - заявив директор компанії Ричард Вандівер.
Зазначається, що гранатомет PSRL - це створена у США удосконалена версія радянського РПГ-7.

Гавно. Чисто символический акт


Іксперди з ТV программи Ахуїтєльниє Історії   не сказали, що Турчинов з Парубієм заблокували передачу Україні 100500 шт Абрамсів?
А Генштаб відмовився взяти на озброєння Зірку Смерті з трьома іскадрілями Файтерів 5 го покоління.  :lol:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #18 : Січня 07, 2018, 05:51:32 17:51 »
Які нахер джавеліни.  :lol: :weep:

Гранатомети компанії AirTronic USA – це смертоносна зброя, але вона має обмежену дальність попадання. Тож американський уряд гарантує, що PSRL використовуватимуть лише з оборонною метою.

"PSRL – це система летальної зброї. Але це оборонна летальна зброя. Це не є якісь серйозні ракетні установки, вони мають лише дальність попадання 1 000 метрів. То ж допоки ці системи озброєнь лишатимуться на українській частині від кордону, це не є наступальна зброя. Але якщо наступальні війська почнуть перетинати кордон, тоді, я думаю, українські збройні сили могли б використати наші системи, щоб зупинити наступ", - заявив директор компанії Ричард Вандівер.
Зазначається, що гранатомет PSRL - це створена у США удосконалена версія радянського РПГ-7.

Гавно. Чисто символический акт


Іксперди з ТV программи Ахуїтєльниє Історії   не сказали, що Турчинов з Парубієм заблокували передачу Україні 100500 шт Абрамсів?
А Генштаб відмовився взяти на озброєння Зірку Смерті з трьома іскадрілями Файтерів 5 го покоління.  :lol:

Чо ты ерничаеш? Эту хрень нам поставляют толи с 16, а то и 15 го года.
Нахрена ее наши закупают хз, скорее с какойто политической целью потому как современному танку она как слону дробина
В любом случае это никакого отношения к возможным планируемым поставкам не имеет.
Хотя я и джавелинов не большой фанат. Лучше бы штаты помогли наладить серийный выпуск или модернизацию наших ПТРК

Все эти договоренности скорее акт символический чем реально увеличивающий боеспособность.

Хотя у меня большая надежда что за кулисами происходят более серьезные вещи чем эти открытые договорености. По косвеным признакам

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #19 : Січня 07, 2018, 06:14:34 18:14 »
Закупаються у першу чергу дефіцитні боєприпаси (великий калібр для снайперів, гранати для агс, міни малого і надмалого калібру ну т.д).


Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #20 : Березня 02, 2018, 11:03:24 11:03 »
А ви мені не вірили :laugh:
Держдеп Сполучених Штатів готовий передати Україні протитанкові ракетні комплекси Javelin, однак за умови, що зброю триматимуть подалі від лінії фронту. ТСН




 :laugh: :lol:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #21 : Березня 02, 2018, 11:07:09 11:07 »
Я даже знаю инсайдера Бутусова лично. Мы с ним из одной тарелки кашу жрали четыре года. С инсайдером.

 :smilie3:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #22 : Березня 02, 2018, 11:22:49 11:22 »
Фокс 

Посол США Марі Йованович повідомила, що американський уряд надасть Україні зброю, в тому числі протитанкові комплекси "Джавелін", безкоштовно. - сказала вона в інтерв'ю "РБК-Україна".

https://ukr.lb.ua/news/2018/01/16/387403_posol_ssha_ukraina_otrimaie_dzhavelini.html


Зі. Правила форуму  5.3 Публікация завідомо неправдивої інформциї  = БАН

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #23 : Березня 02, 2018, 11:26:34 11:26 »
:laugh: :lol:

Фокс, цікаво хто тупіший - ти чи той мудак з ФБ. Александр Скубченко  :fp2

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #24 : Березня 02, 2018, 11:30:03 11:30 »
Инсайдер Бутусова  - полковник запаса ЗСУ - А.К.
Миротворец.
Штабист.
Стратег.
Блестящая военная карьера.
Бывший советник министра обороны.
Сейчас на пенсии.

Чудесным образом свободно пересекает границу с РФ туда и обратно. Там у него живет...(не важно).

Кстати, совсем недавно мы с ним встречались на похоронах одного хорошего человека.

Такі справи, малята.

(может мне попробовать для эксперимента смотраться на границу с РФ? Как думаете, два шага сделаю по рашкованской земле?)

 :gigi:
« Останнє редагування: Березня 02, 2018, 11:42:30 11:42 від Geo »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #25 : Березня 02, 2018, 02:25:56 14:25 »

(может мне попробовать для эксперимента смотраться на границу с РФ? Как думаете, два шага сделаю по рашкованской земле?)

 :gigi:

Я думаю лишних экспериментов не надо. В Крыму он каждые три дня нового человека арестовывают

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46559
  • Never give in!
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #26 : Березня 02, 2018, 04:04:44 16:04 »
Нахуя постити відвертий фейк і брехню щодо американців і Джавелінів?
If you are going through hell, keep going.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #28 : Березня 02, 2018, 04:15:35 16:15 »
Нахуя постити відвертий фейк і брехню щодо американців і Джавелінів?

Чё, ПОЦреоты колбасные, хотите ещё бабла на украинцах срубить?
Обещали бесплатно, а сами поглубже в карманы залезли?
 :Ganba:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46559
  • Never give in!
Re: Петро злив Джавеліни.
« Reply #29 : Березня 02, 2018, 04:49:17 16:49 »
Українське керівництво висловило подяку США за рішення щодо надання Україні 210 протитанкових переносних ракетних комплексів Jаvеlin («Джавелін») загальною вартістю 47 мільйонів доларів. Прибуття ракетних комплексів очікується в найближчі кілька тижнів. В Україні вважають, що такі протитанкові комплекси суттєво посилять спроможність українських військ, але Держдепартамент США наполягає, що поставки не вплинуть на військовий баланс в регіоні.

Держдепартамент США схвалив пропонований продаж 210 ракетних комплексів Javelin першого березня. Угоду було оголошено Агенцією з питань співпраці в царині оборони та безпеки.

Агенція повідомила, що уряд України запросив 210 ракет і 37 пускових установок. Угода передбачає також навчання, технічну допомогу, транспорт та інші аспекти логістики.

Загальна вартість угоди не перевищуватиме 47 мільйонів доларів, говориться у заяві американського агентства, яке, однак, додало, що узгодження Держдепартаментом США не означає, що продаж вже відбувся.
If you are going through hell, keep going.