Автор Тема: Я в шоці,панове...  (Прочитано 526 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Я в шоці,панове...
« : Січня 08, 2018, 11:51:37 23:51 »
А для початку вітаю всіх з різдвом Христовим, бажаю всім гарного настрою та всіляких гараздів в житті. :pooh_honey:
В шоці я була сьогодні з самого ранку, коли прокинулась та включила ненароком Прямий канал. І що ж я бачу - лицемірного москальского попа - митрополита Павла, та радника голови СБУ Юрія Тандіта, який типу бере в нього інтерв"ю. О. Павло на всю веде москальску пропаганду та всіляко принижує Україну, стверджуючи, що Україну не поважають в світі, а радник голови СБУ всіляко йому піддакує.
Оцей пан Тандіт давно відомий своєю принаймі ватною позицією - це він 9-го травня організовував промоскальский Марш нескорених. Взагалі, дуже схожий на кацапського агента. Але вдумайтесь - це радник голови СБУ.
Чому тоді дивуватись, що купа каналів викидає в ефір купу кацапського лайна - починаючи зі співаків і закінчуючи російськими серіалами та радянськими фільмами - навіть не дубльованими.
І  не потрібно говорити, що пан Тандіт і УПЦ МП, допомогли визволити з полону 87 наших бійців - аякже, допомогли поміняти 87 наших на 309 їхніх. Нерівноцінний обмін. При цьому радник голови СБУ розпіарив агентів Кремля - УПЦ МП.  Тепер оцей москальский гадючник виглядає мало не святим - як же, миротворці. І весь оцей бруд вливають у вуха непересічних громадян, які можуть подумати, що вони й справді святі та Божі.
Як то кажуть, нам з такими друзями і ворогів не треба. Якщо оцю інформаційну та москальску церковну вакханалію не зупинити, то це все може погано закінчитися для держави.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Я в шоці,панове...
« Reply #1 : Січня 08, 2018, 11:58:04 23:58 »
Радник  -  :smiley23:
У кожнiй конторi, хiба ще в Морзi та ЖЕКах... радникiв немае.
Слухати  ПаДла - не поважати себе.
Не дивиться ви Прямий канал - москальське кубло ГаМнопольського й Ко.
Його ледь здихалися с FM простору, так воно собi телеканал прикупило.
Та й бiс iз ним.
Не звертайте увагу.
Прямий канал... мало хто дивиться.
А  ПаДла - взагалi мало хто знае.
Та ще суча мерзота.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Я в шоці,панове...
« Reply #2 : Січня 09, 2018, 12:56:28 00:56 »
То все Трамп винний.
І ковбасники.

 :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Я в шоці,панове...
« Reply #3 : Січня 09, 2018, 01:49:08 01:49 »
То все Трамп винний.
І ковбасники.

 :lol: :lol:

Німці?  :smilie11:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Я в шоці,панове...
« Reply #4 : Січня 09, 2018, 03:38:34 03:38 »
І німці теж... :laugh:
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Я в шоці,панове...
« Reply #5 : Січня 09, 2018, 10:46:33 22:46 »
Радник  -  :smiley23:
У кожнiй конторi, хiба ще в Морзi та ЖЕКах... радникiв немае.
Слухати  ПаДла - не поважати себе.
Не дивиться ви Прямий канал - москальське кубло ГаМнопольського й Ко.
Його ледь здихалися с FM простору, так воно собi телеканал прикупило.
Та й бiс iз ним.
Не звертайте увагу.
Прямий канал... мало хто дивиться.
А  ПаДла - взагалi мало хто знае.
Та ще суча мерзота.
 :smilie7:

Якраз оцього, як мовиться Падла, дуже добре знають в Україні. Давно відомий своїми темними справами. А скільки бруду вилив на Україну.
І ви погляньте, як зараз активізувались прокацапські сили. Лізуть з усіх каналів, влаштовують всілякі акції. Це нормально взагалі? Бійці боронять країну на Сході, а ці падлюки стараються розірвати її зсередини. І не факт, що це їм не вдасться. Якщо навіть у голови СБУ такі радники.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
Re: Я в шоці,панове...
« Reply #6 : Січня 09, 2018, 10:53:32 22:53 »
Радник  -  :smiley23:
У кожнiй конторi, хiба ще в Морзi та ЖЕКах... радникiв немае.
Слухати  ПаДла - не поважати себе.
Не дивиться ви Прямий канал - москальське кубло ГаМнопольського й Ко.
Його ледь здихалися с FM простору, так воно собi телеканал прикупило.
Та й бiс iз ним.
Не звертайте увагу.
Прямий канал... мало хто дивиться.
А  ПаДла - взагалi мало хто знае.
Та ще суча мерзота.
 :smilie7:

Якраз оцього, як мовиться Падла, дуже добре знають в Україні. Давно відомий своїми темними справами. А скільки бруду вилив на Україну.
І ви погляньте, як зараз активізувались прокацапські сили. Лізуть з усіх каналів, влаштовують всілякі акції. Це нормально взагалі? Бійці боронять країну на Сході, а ці падлюки стараються розірвати її зсередини. І не факт, що це їм не вдасться. Якщо навіть у голови СБУ такі радники.

Краще мовчи!  :smilie2: Бо путін нападе!  :laugh:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Я в шоці,панове...
« Reply #7 : Січня 09, 2018, 11:32:04 23:32 »
Але ж тим не менше, не забуваймо, що у нас в країні дуже великий відсоток вати. В тому числі і в гілках влади, і серед артистів, і серед москальских попів. А звичайні люди орієнтуються на більш-менш авторитети.
Я тут провела бліц опитування серед друзів та рідні. Виявляється, що досить багато людей передпенсійного та пенсійного віку дивляться оці тупі російські серіали та всілякі новинні канали. Серед людей середнього віку та молоді прив"язка до телевізору набагато менша. Та все ж вона є. Але кількість людей похилого віку і молодшого, залежних від телевізора, не можна ігнорувати.
Якщо хтось збирається виграти вибори, то він повинен враховувати і цих виборців. А боротьба за їх світогляд ніяк не проводиться. Велика кількість каналів, що приймаються в віддалених містечках і селах просто ватні і повністю, або частково російськоорієнтовані. І ще, в церквах москальського патріархату, вкладається в голови думка, що Україна - це не країна, а суцільне непорозуміння. І "мишебратья". Тут не гріх і "Путін ввєді" закричати. І знову ж таки, на Східній Україні в тих же містечках та селах інших церков, окрім того ж москальського патріархату, просто не існує.
Отака фігня,малята.   

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Я в шоці,панове...
« Reply #8 : Січня 10, 2018, 12:21:19 00:21 »
Якщо хтось збирається виграти вибори, то він повинен враховувати і цих виборців.
А боротьба за їх світогляд ніяк не проводиться.
Велика кількість каналів, що приймаються в віддалених містечках і селах просто ватні і повністю, або частково російськоорієнтовані.
Взагалi не так багато людей дивляться навiть УТ 1.
Iнтер - справдi Рос. мовне лайно.
Але... Педро не буде його закривати, бо туди вкладено великi кошти.
За три роки Iнтернет став ближче та й швидкiсть чудова.
Всi серiали перейшли в Iнтернет..
Всi отi НТН, ТЕТ, Плюси, Мiнуси, Прямий, Кривий й Горбатi канали... менi байдуже.
Щодо ПаДла... та й хрiн iз ним - нащо на те лайно витрачати час.
Це так само, як на Ю-Тубi викладають купу лайна про Кирiла.
А толку з того?..
Будьте певнi - прийде час, все у нас буде добре.
Просто за старою звичкою ми й досi дурнi, бо бiднi.
А бiднi, бо дурнi.
Все у нас буде добре, бо...  :Razom: