Автор Тема: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?  (Прочитано 1678 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Andriy Kovalov

У Запоріжжі дієї бойова проросійська організація «Радомір» під прикриттям Московського Патріархату?

Два дні тому кілька учасників АТО у Запоріжжі принесли ляльку під храм Московського Патріархату #Церкваокупанта. Ви про цю акцію мабуть чули. Охоронець храму викликав на підмогу проросійських тітушок, які напали і побили учасника АТО. Йому поламали кістки і тепер він потребує операції. Ці тітушки, за свідченням очевидців належать до проросійської бойової організації «Радомір», яка діє з благословення і під прикриттям Запорізької єпархії Московського Патріархату в Україні #Церкваокупанта. Фактично «Радомір»- це бойове крило Московського Патріархату у Запоріжжі.

Публічним лідером «Радоміра» є громадянин України Денис Сергійович Свириденко, який ще донедавна був вчителем інформатики Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14.
Духівником тутішків з “Радоміра” є священик Запорізької єпархії Московського Патріархату — “протоієрей” Константін Колодка, який у часи режиму Януковича був капеланом запорізького “Беркута”.

Активісти Радоміра за словами моїх запорізьких друзів-журналістів — це спортсмени, колишні міліціонери і силовики, відверті сепаратисти і околоцерковні активісти Московського Патріархату, колишні активісти Партії Регіонів і КПУ, медвудчуківці. Активісти Радоміра були організаторами і учасниками спроби захоплення Запорізької облдержадміністрації і Запорізької облради у неділю, 13 квітня 2014 року. Нагадаю, що тоді у місці перемогли проукраїнські сили, а сепаратистів закидали яйцями.
Радомір бере участь у всіх проросійських акціях у Запоріжжі.

У січні минулого року вони провели у Запоріжжі спортивний турнір пам’яті загиблого “беркутівця”. Про цю акцію написав українофобський сайт “Русссская вєсна”-
http://rusvesna.su/news/1485165683
У травні вони прославилися тим, що охороняли акцію “Безсмертний полк”.
https://risu.org.ua/…/…/community/religion_and_policy/67401/
Бойовиків з «Радоміра» наймає для охорони не тільки Московський Патріархат. Друзі з Запоріжжя повідомили, що тітушки з Радоміра охороняють місцеві стадіони, хоч не мають на охоронну діяльність ліцензії.

Дуже грунтовне розслідування про українофобську бойову (читай терористичну) організацію “Союз православних Радомір” провела журналіст Tatiana Derkatch. Рекомендую прочитати: https://petrimazepa.com/churchandmercenaries.html
Читаючи про тітушків із запорізького “Радоміра” у мене мимоволі напрошуються асоціації з харківським “Оплотом”. Спочтаку СБУ і МВС теж не реагували на існування “Оплоту”, а потім їхні бойовики брали участь у захопленні Харківської ОДА і облради, а пізніше влилися до терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР”.





« Останнє редагування: Січня 12, 2018, 09:47:30 21:47 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #1 : Січня 12, 2018, 09:56:25 21:56 »


Служба безпеки України
Published on Jan 12, 2018
11 січня 2017 року співробітники Служби безпеки України у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 161 Кримінального кодексу України, у Запоріжжі провели санкціоновані обшуки у представників проросійської громадської організації «Союз православный «Радомир».

Оперативники спецслужби вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну і холодну зброю, значну кількість набоїв, медалі «патріот Росії», проросійську символіку вказаної організації, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту.

Попередньо встановлено і задокументовано, що ГО «Радомир» надавала так звані «охоронні послуги» Запорізькій Єпархії Української православної церкви. Окремі представники останньої порушують рівноправність громадян, чим створюють передумови для міжетнічних та міжконфесійних конфліктів. Вони також виправдовують агресивні дії РФ по відношенню до України.
If you are going through hell, keep going.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1741
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #2 : Січня 12, 2018, 10:31:36 22:31 »
 :super:
Нарешті свєта бикова мене за дописи в аналогічній гілці на хвупі забанила в ніколи.
тиць

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #3 : Січня 12, 2018, 10:54:42 22:54 »
ФЦБ цих свєт бикових напхало в усі дірки. І славів на додачу...   :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #4 : Січня 13, 2018, 08:31:50 08:31 »
Пам"ятаю як люди братів Аврамових мені казали, ще десь у січні 14 року, що в Слов"янський монастир вже заїхав російський спецназ. Попи покривали їх під видом козаків, які охороняють лавру. Я так розумію що з відти вони й вийшли на захват Слав"янска та Кромахі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #5 : Січня 13, 2018, 08:38:58 08:38 »
Пам"ятаю як люди братів Аврамових мені казали, ще десь у січні 14 року, що в Слов"янський монастир вже заїхав російський спецназ.
Попи покривали їх під видом козаків, які охороняють лавру.
Я так розумію що з відти вони й вийшли на захват Слав"янска та Кромахі.
Можливо.
Треба було ту наволоч на мiстi перестреляти.
Годi робити з них жертовних баранiв.
Яка гидота.
 :smiley23:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #6 : Січня 13, 2018, 10:09:36 10:09 »
:super:
Нарешті свєта бикова мене за дописи в аналогічній гілці на хвупі забанила в ніколи.
тиць


Welcome back!  :smiley15:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #7 : Січня 13, 2018, 11:20:10 11:20 »
:super:
Нарешті свєта бикова мене за дописи в аналогічній гілці на хвупі забанила в ніколи.
тиць

Фігня, розбанять тебе узбеки через якийсь час і побіжиш до них знову, аж курява здійметься  :smilie5:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1741
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #8 : Січня 13, 2018, 11:42:54 11:42 »
:super:
Нарешті свєта бикова мене за дописи в аналогічній гілці на хвупі забанила в ніколи.
тиць

Фігня, розбанять тебе узбеки через якийсь час і побіжиш до них знову, аж курява здійметься  :smilie5:
Читав і писав інколи на хвупі тому, що це розкручений бренд ще Гією Гонгадзе.
Але, на жаль, цей ресурс Севгілі, Притули, Бикови, Слави і Турчиноффи перетворили на українофобський ресурс, цинічно використовуючи його ім'я і світлу пам'ять про видатну людину.
Гія мабуть у труні перевертається, споглядаючи на що перетворили ці мародери колись українську правду.
Мирослава не дасть збрехати.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #9 : Січня 13, 2018, 11:48:26 11:48 »
:super:
Нарешті свєта бикова мене за дописи в аналогічній гілці на хвупі забанила в ніколи.
тиць

Фігня, розбанять тебе узбеки через якийсь час і побіжиш до них знову, аж курява здійметься  :smilie5:
Читав і писав інколи на хвупі тому, що це розкручений бренд ще Гією Гонгадзе.
Але, на жаль, цей ресурс Севгілі, Притули, Бикови, Слави і Турчиноффи перетворили на українофобський ресурс, цинічно використовуючи його ім'я і світлу пам'ять про видатну людину.
Гія мабуть у труні перевертається, споглядаючи на що перетворили ці мародери колись українську правду.
Мирослава не дасть збрехати.

Тому дописування там ( неважливо що, навіть правильних та патріотичних речей) - це підтримка цього антиукраїнського ресурсу.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1741
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #10 : Січня 13, 2018, 11:55:25 11:55 »
:super:
Нарешті свєта бикова мене за дописи в аналогічній гілці на хвупі забанила в ніколи.
тиць

Фігня, розбанять тебе узбеки через якийсь час і побіжиш до них знову, аж курява здійметься  :smilie5:
Читав і писав інколи на хвупі тому, що це розкручений бренд ще Гією Гонгадзе.
Але, на жаль, цей ресурс Севгілі, Притули, Бикови, Слави і Турчиноффи перетворили на українофобський ресурс, цинічно використовуючи його ім'я і світлу пам'ять про видатну людину.
Гія мабуть у труні перевертається, споглядаючи на що перетворили ці мародери колись українську правду.
Мирослава не дасть збрехати.

Тому дописування там ( неважливо що, навіть правильних та патріотичних речей) - це підтримка цього антиукраїнського ресурсу.
Неоднозначне питання...
Там досить багато відвідувачів, і якщо залишаться тільки українофобські, то буде видаватися, що така загальна суспільна думка.
Це як з телебаченням - я його не дивлюся, але мільйони глядачів дивляться, а це виборці.
І якось доводити до них альтернативні думки потрібно.
Можна, звісно, сховати голову в пісок, але ці відвідувачі ні куди не дінуться.
Хоча, можливо, Ви маєте рацію, а я помиляюся...
Неоднозначно...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #11 : Січня 13, 2018, 12:11:52 12:11 »
:super:
Нарешті свєта бикова мене за дописи в аналогічній гілці на хвупі забанила в ніколи.
тиць

Фігня, розбанять тебе узбеки через якийсь час і побіжиш до них знову, аж курява здійметься  :smilie5:
Читав і писав інколи на хвупі тому, що це розкручений бренд ще Гією Гонгадзе.
Але, на жаль, цей ресурс Севгілі, Притули, Бикови, Слави і Турчиноффи перетворили на українофобський ресурс, цинічно використовуючи його ім'я і світлу пам'ять про видатну людину.
Гія мабуть у труні перевертається, споглядаючи на що перетворили ці мародери колись українську правду.
Мирослава не дасть збрехати.

Тому дописування там ( неважливо що, навіть правильних та патріотичних речей) - це підтримка цього антиукраїнського ресурсу.
Неоднозначне питання...
Там досить багато відвідувачів, і якщо залишаться тільки українофобські, то буде видаватися, що така загальна суспільна думка.

Це як з телебаченням - я його не дивлюся, але мільйони глядачів дивляться, а це виборці.
І якось доводити до них альтернативні думки потрібно.
Можна, звісно, сховати голову в пісок, але ці відвідувачі ні куди не дінуться.
Хоча, можливо, Ви маєте рацію, а я помиляюся...
Неоднозначно...

Ні, тоді вони просто здуються і зійдуть на пси, а в той же час піднімуться альтернативні ресурси  :smilie7:

А дописування в узбеків - це в певному сенсі допомога їм утримувати становище провідного форуму. А в результаті - в потрібний час вкидати в інфопростір необхідні мислевіруси.   

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1741
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #12 : Січня 13, 2018, 12:26:20 12:26 »
:super:
Нарешті свєта бикова мене за дописи в аналогічній гілці на хвупі забанила в ніколи.
тиць

Фігня, розбанять тебе узбеки через якийсь час і побіжиш до них знову, аж курява здійметься  :smilie5:
Читав і писав інколи на хвупі тому, що це розкручений бренд ще Гією Гонгадзе.
Але, на жаль, цей ресурс Севгілі, Притули, Бикови, Слави і Турчиноффи перетворили на українофобський ресурс, цинічно використовуючи його ім'я і світлу пам'ять про видатну людину.
Гія мабуть у труні перевертається, споглядаючи на що перетворили ці мародери колись українську правду.
Мирослава не дасть збрехати.

Тому дописування там ( неважливо що, навіть правильних та патріотичних речей) - це підтримка цього антиукраїнського ресурсу.
Неоднозначне питання...
Там досить багато відвідувачів, і якщо залишаться тільки українофобські, то буде видаватися, що така загальна суспільна думка.

Це як з телебаченням - я його не дивлюся, але мільйони глядачів дивляться, а це виборці.
І якось доводити до них альтернативні думки потрібно.
Можна, звісно, сховати голову в пісок, але ці відвідувачі ні куди не дінуться.
Хоча, можливо, Ви маєте рацію, а я помиляюся...
Неоднозначно...

Ні, тоді вони просто здуються і зійдуть на пси, а в той же час піднімуться альтернативні ресурси  :smilie7:

А дописування в узбеків - це в певному сенсі допомога їм утримувати становище провідного форуму. А в результаті - в потрібний час вкидати в інфопростір необхідні мислевіруси.
Можливо і так...

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #13 : Січня 13, 2018, 12:36:16 12:36 »
Какое Запорожье?
Смотри выше.

Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Бойовики ФСБ контролюють місто Запоріжжя?
« Reply #14 : Січня 13, 2018, 01:08:49 13:08 »
Чмок-чмок-чмок...

Свинособачий відсмоктувач, ану пішов нахуй звідси  :smilie7: