Автор Тема: Часом, коли кількість "зради" зашкалює, у людей опускаються руки.  (Прочитано 392 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Де ти особисто знаходиш сили, щоб боротися далі?

– Попри все, є якесь розуміння, що все буде нормально. Недарма ж у нас стільки людей поклали за це голови. Вони з чистими помислами і дерев'яними щитами йшли проти куль, а ти думаєш, що маєш опускати руки?

Або ж люди, які продовжують місити болото десь там в околицях Горлівки. Мене чого іноді тягне в АТО? Бо коли вже взагалі-взагалі нестерпно, то це – найкраща терапія. Там усе простіше – чорне є чорне, біле є біле. І їм усе нормально, вони сміються і жартують!


Цікава стаття думки автора я цілком розділяю
Роман Сініцин: Я до Майдану хотів емігрувати, а зараз ні. Хоча в країні не все добре, але в нас ще шанси є
http://vybory.pravda.com.ua/articles/2018/01/11/7149551/
« Останнє редагування: Січня 13, 2018, 06:23:16 18:23 від optimist »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
у мене не від зради опускаються руки а від того що світ глобально переходить у епоху постправди та мракобісся

свого роду наступає середньовіччя
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
у мене не від зради опускаються руки а від того що світ глобально переходить у епоху постправди та мракобісся

свого роду наступає середньовіччя


Недумаю что все настолько хреново

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
у епоху постправди

є таке.
Мене це теж штирить, лидина з кількома якісними освітами свідомо  несе дику адську херню, коли запитуєш, як же ж так, ти ж гониш лютий треш ..каже, знаю, але такий зараз розклад життя.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Цитувати
у епоху постправди

є таке.
Мене це теж штирить, лидина з кількома якісними освітами свідомо  несе дику адську херню, коли запитуєш, як же ж так, ти ж гониш лютий треш ..каже, знаю, але такий зараз розклад життя.

Образование тут непричем
Это называется просто - аморальность

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
І не забувайте, що саме ліва пиздобратія на Заході вже понад 50 років вбиває манюпасам що традиційні вартості і всілякі там моралі - то така собі навязлива хєрня яку білі капітилісти використовують щоб тримати манюпаса під контролем. І шо святі і моральні є лише геї, транси, лесбіянки і всі угнєтьонниє темношкірі single mothers.

Ну а на Сході - високоморальні гундяєвці вчать манюпаса шо убівать нєкананічєскіх хахлов єсть дєлом богоугодним, бо так дєлал Сталін.

Такий собі постмодерн ітійогоумать.
« Останнє редагування: Січня 13, 2018, 06:31:11 18:31 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
у епоху постправди

є таке.
Мене це теж штирить, лидина з кількома якісними освітами свідомо  несе дику адську херню, коли запитуєш, як же ж так, ти ж гониш лютий треш ..каже, знаю, але такий зараз розклад життя.

Образование тут непричем
Это называется просто - аморальность

Десь так
Аморальність +маркетинг+фінансування+ ЗМІ= сода для помягчання води в пральних машинах з маржою 500%
Аморальність +маркетинг+фінансування+ ЗМІ=антикорупціонні павліни що роблять на фейках грубий профіт для себе
Аморальність +маркетинг+фінансування+ ЗМІ=журналісти  що свідомо гонять  заказуху від Бень, Юль, Віть

це і є пост правда.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Вишкребіть з країни все кацапське і прокацапське гівно включно з церквою і язиком і проблема зникне.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Вишкребіть з країни все кацапське і прокацапське гівно включно з церквою і язиком і проблема зникне.

Іудушка, ну тебе, підкацапника, вже випердолили з країни  :smilie5:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Вишкребіть з країни все кацапське і прокацапське гівно включно з церквою і язиком і проблема зникне.

а в США що вишкребти?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
у мене не від зради опускаються руки а від того що світ глобально переходить у епоху постправди та мракобісся

свого роду наступає середньовіччя


Недумаю что все настолько хреново

Я бачу проблему в тому що на відміну від XX століття знищено свого роду цензуру на інформацію.
Тобто якщо раніше були книги, ТБ, радіо, газети, журнали - то ці засоби масової інформації якось фільтрували те, що доносилося до споживача інформації.

Ці книги, ТБ, радіо, газети, журнали - вони мали такий важливий параметр як репутацію. Ну умовно кажучи  у Спід-інфо була одна репутація, у журнала Тайм інша і т.д.

Зараз канали інформації стали доступні абсолютно всім. І наприклад професор медицини має той самий канал (блог), що і домогосподарка, причому домогосподарка скоріше за все буде мати більшу аудиторію. 100 домогосподарок в 100 разів більшу аудиторію.

По друге таке поняття як репутація розмивається. Стаття на сайті, відео на ютубі може отримати сотні коментарів від анонімних користувачів ботів і десятки тисяч накручених лайків для потрібних коментарів.

В соціальних мережах зараз треба витрачати купу часу щоб відсіяти інформаційне сміття.

Тобто якась подія "Доколе, судья отпустил корупционера прям из зала суда". Якщо раніше припустимо журналіст таблоїда брав і висмоктував сенсацію та шкандаль з цього приводу, то журналіст авторитетного видання проводив факт-чекінг, розслідував деталі. Але й таблоїд мав одну репутацію, а авторитетне видання іншу репутацію

Зараз такі "новини" пишуть професіонали з інформаційної війни. Десятки акаунтів публікують новини, і тисячи або й десятки тисяч акаунтів ретвітять або репостять. І тіж самі домогосподарки або перелякані зрадофіли(непрофесійні) будуть так само репостити не перевіряючи, якщо буде якісно з точки зору психології розписаний фейк або маніпуляція
« Останнє редагування: Січня 13, 2018, 07:42:28 19:42 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Вишкребіть з країни все кацапське і прокацапське гівно включно з церквою і язиком і проблема зникне.

а в США що вишкребти?

Нічого. Тут проблеми немає крім перманентної істерики в середовищі лівої ...здобратії.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.