Автор Тема: Ринок житлового будівництва обвалиться цього року  (Прочитано 2577 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Гадаю час створити тут таку гілку.

Чому зараз. Бо зараз на ринку будівництва житла, принаймні в Києві, назріла криза перевиробництва.

Цікаво, що як і напередодні обвалу 2008-го забудовники в один голос говорять, що все норм. Але ось незалежні експерти і навіть ріелтори на відміну від 2008-го масово попереджають про скорий обвал ринку.

https://me3.com.ua/article/4805-dlya-stolichnogo-rinku-budivnictva-zhitla-2018-rik-stane-rokom-viklikiv
... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Талана
Буитдаражать!  :alen

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
та да. Оленів, правда, вже практично не залишилось
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
і що ще показово.
Нацбанк ще пів року тому попередив про насування кризи
 https://me3.com.ua/article/3902-nacbank-poperedzhaye-pro-nasuvannya-krizi-na-rinku-zhitlovogo-budivnictva
... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
і що ще показово.
Нацбанк ще пів року тому попередив про насування кризи
 https://me3.com.ua/article/3902-nacbank-poperedzhaye-pro-nasuvannya-krizi-na-rinku-zhitlovogo-budivnictva

Я бы еще увеличил налог на недвигу и ввел земельный. Шоб отэта категория "громадяни, що купують нові квартири як інвестиційний інструмент" исчезла как класс. Жилье должно быть доступны, а эти пидарасы поднимают на него цену

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
і що ще показово.
Нацбанк ще пів року тому попередив про насування кризи
 https://me3.com.ua/article/3902-nacbank-poperedzhaye-pro-nasuvannya-krizi-na-rinku-zhitlovogo-budivnictva

Я бы еще увеличил налог на недвигу и ввел земельный. Шоб отэта категория "громадяни, що купують нові квартири як інвестиційний інструмент" исчезла как класс. Жилье должно быть доступны, а эти пидарасы поднимают на него цену

Я думаю, справедлива комуналка і так робить це. Скоріше треба взятися за «чорну» оренду.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
і що ще показово.
Нацбанк ще пів року тому попередив про насування кризи
 https://me3.com.ua/article/3902-nacbank-poperedzhaye-pro-nasuvannya-krizi-na-rinku-zhitlovogo-budivnictva

Я бы еще увеличил налог на недвигу и ввел земельный. Шоб отэта категория "громадяни, що купують нові квартири як інвестиційний інструмент" исчезла как класс. Жилье должно быть доступны, а эти пидарасы поднимают на него цену

Я думаю, справедлива комуналка і так робить це. Скоріше треба взятися за «чорну» оренду.

За "чорну" оренду не впевнений. Ще з часів Кучми, коли Азаров ще податковою рулив, думали-гадали, як щось "поіметь" з чорної оренди. Так досі нічого і не вийшло.
А ось справедлива комуналка та податок з нерухомості (справедливий податок з нерухомості) свою справу зробить.
... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
і що ще показово.
Нацбанк ще пів року тому попередив про насування кризи
 https://me3.com.ua/article/3902-nacbank-poperedzhaye-pro-nasuvannya-krizi-na-rinku-zhitlovogo-budivnictva

Я бы еще увеличил налог на недвигу и ввел земельный. Шоб отэта категория "громадяни, що купують нові квартири як інвестиційний інструмент" исчезла как класс. Жилье должно быть доступны, а эти пидарасы поднимают на него цену

Я думаю, справедлива комуналка і так робить це. Скоріше треба взятися за «чорну» оренду.

С землей коммуналка проблему не решает, на нее коммуналки нет
Кроме того это решает проблему с "зависшими" участками и недостроями - конфискация в счет налоговой задолженности. Полно участков хозяин которых погиб например или еще что и родичей нет. Так они десятилетиями и "висят", бомжей собирают

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
тим часом пропозиція на первинному ринку продовжує зростати
https://me3.com.ua/article/4846-propoziciya-na-pervinnomu-rinku-stolichnogo-zhitla-zrostaye-i-v-2018-roci

У січні пропонувалися квартири в 198 столичних ЖК від 72 операторів
... і хай Росія згине як держава

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Просто інформація - вчора мені дзвонили і пропонували вкладення у нерухомість.
Ніколи ще я не траплявся у списки телефонного обдзвону з цього приводу

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Просто інформація - вчора мені дзвонили і пропонували вкладення у нерухомість.
Ніколи ще я не траплявся у списки телефонного обдзвону з цього приводу
З чим вас поздоровляю.
Одного разу матуся була на презентацii якоiсь автолавки.
Потiм не раз дзвонили.
Одного разу я пiдняв трубку та послав нах... оператора.
З того часу пропозицii припинилися.
 :smilie7:

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Просто інформація - вчора мені дзвонили і пропонували вкладення у нерухомість.
Ніколи ще я не траплявся у списки телефонного обдзвону з цього приводу

Нмд, це говорить про те, що продажі падають. Тому маркетологи думають, що звичайні методи не діють та пробують нові механізми "залученя" клієнтів
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Щось я не розумію, пишуть, що за підсумками 2017 року в Києві було укладено 31 389 угод. І це типу найвищий показник за всю історію продажів на ринку в Україні в цьому регіоні... Приріст становить близько 8%

https://www.epravda.com.ua/news/2018/02/13/634050/


Як це? Екстремальних стрибків валюти е спостерігалось, ЗП залишились на низькому рівні, іпотеки так і нема, а вони кажуть про рекорд продажів нерухомості.
Звідки таке?
... і хай Росія згине як держава

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
В тій статті внутішнє протиріччя:

"Зазначимо, раніше повідомлялося, що за даними компанії ARPA Real Estate у 2017 році в Києві продано 2350 квартир на первинному ринку і 3210 - на вторинному, в той час як у 2016 році було укладено 4515 і 4960 договорів про продаж відповідно."

Або  тут, або вище помиилкові дані.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
В тій статті внутішнє протиріччя:

"Зазначимо, раніше повідомлялося, що за даними компанії ARPA Real Estate у 2017 році в Києві продано 2350 квартир на первинному ринку і 3210 - на вторинному, в той час як у 2016 році було укладено 4515 і 4960 договорів про продаж відповідно."

Або  тут, або вище помиилкові дані.

Може це конкретно компанія ARPA Real Estate стільки договорів уклала?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
В тій статті внутішнє протиріччя:

"Зазначимо, раніше повідомлялося, що за даними компанії ARPA Real Estate у 2017 році в Києві продано 2350 квартир на первинному ринку і 3210 - на вторинному, в той час як у 2016 році було укладено 4515 і 4960 договорів про продаж відповідно."

Або  тут, або вище помиилкові дані.

Може це конкретно компанія ARPA Real Estate стільки договорів уклала?
я тут говорив з одним спецом на ринку нерухомості. Так от він не зміг ані підтвердити, ані спростувати цю інформацію. Але, як він сказав, що цілком можливо ARPA отримала в Мінюсті дані за рік і тут є один нюанс. В минулому році активно наповнювався електронний реєстр нерухомості. Тобто туди заносилися операції з нерухомістю двох, п'яти, десяти річної давнини. Звідси і така цифра.
Знову ж таки, він підкреслив, що це лише його припущення.
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
знову ж таки тут ось вважають, що цінам первинного ринку столиці ще є куди падати
https://me3.com.ua/article/4959-ekspert-cinam-pervinnogo-rinku-stolici-she-ye-kudi-padati
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
щодо кількості будмайданчиків у столиці
у Києві будівництво ведеться на 1443 ділянках

 https://me3.com.ua/article/4988-oprilyudneno-najbilshi-budivelni-majdanchiki-stolici

Найбільші майданчики (якщо не брати ТРЦ Республіка) такі:
 
Другу за розміром ділянку надано ВАТ «Київрибгосп» у Голосіївському районі столиці на вулиці Промисловій для будівництва офісних та торгово-розважальних комплексів загальною площею 66,14 га.

У тому ж Голосіївському районі Київська овочева фабрика освоює 4 ділянки загальною площею понад 36,74 га під будівництво торговельно-розважальних комплексів, офісних центрів та об'єктів житлової забудови.

ТОВ «Столична проектно-будівельна компанія» у Святошинському районі будує житлово-офісний торгівельний комплекс на ділянці площею понад 30,88 га.

У Дніпровському районі ТОВ «Будівельний міжгалузевий альянс» в урочищі Горбачиха під будівництво торговельно-офісного  центру, житлово-офісного та готельного комплексів отримала ділянку площею майже 29,44 га.

У тому ж Дніпровському районі на вулиці Регенераторній ПАТ «НЕО ВІТА» для будівництва житлово-офісного торговельного комплексу отримала ділянку 27,68 га.

В урочищі Оболонь біля затоки Дніпра ТОВ «Дніпровська рив'єра», зокрема, для будівництва котеджної забудови отримала десятки ділянок, найбільша з якої має площу понад 21,31 га.

ТОВ «Консультаційне бюро НТТ» у Дарницькому районі столиці отримало дві великих ділянки для будівництва комплексу багатоповерхових житлових будинків площею понад 20,41 га та 15,13га.

У Голосіївському районі ТОВ «Господарник» на проспекті Червонозоряний під будівництво розважально-торговельного комплексу отримало ділянку понад 19,11 га.
... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Меня лично в строительной отрасли интересует только одно - когда наконец введут запрет на высотное жилищное строительство

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Найбільші будівельники - Київрибгосп, Київська овочева фабрика...   :hot:
Russia delenda est.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Найбільші будівельники - Київрибгосп, Київська овочева фабрика...   :hot:
консультаційне бюро теж нічого так будує
... і хай Росія згине як держава

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Може обвалиться, а може й не обвалиться - як карта ляже. :pooh_lol:

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Може обвалиться, а може й не обвалиться - як карта ляже. :pooh_lol:

карта лягає як на замовлення

У Києві та області в минулому році ввели в експлуатацію 51283 квартири, що становить понад 40% всіх побудованих в Україні квартир.

https://me3.com.ua/article/5050-ponad-40-vsih-vvedenih-torik-v-ekspluataciyu-kvartir-pobuduvali-u-kiyivskomu-regioni
... і хай Росія згине як держава

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Я бы еще увеличил налог на недвигу и ввел земельный. Шоб отэта категория "громадяни, що купують нові квартири як інвестиційний інструмент" исчезла как класс. Жилье должно быть доступны, а эти пидарасы поднимают на него цену

Доступна ціна житла - це скільки?

Останні роки ціна новобудов тільки знижувалась, хоча у кожному місті можуть бути свої особливості ринку.

Зараз є новобудови, де на етапі фундаменту розпродано 20-30% квартир. Про обвал можна буде говорити тоді, коли по завершенню будівництва буде продано 20-30% квартир. В такому разі забудовники будуть змушені відмовитись від наступного будівництва і скидати ціни на вже збудоване.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Я бы еще увеличил налог на недвигу и ввел земельный. Шоб отэта категория "громадяни, що купують нові квартири як інвестиційний інструмент" исчезла как класс. Жилье должно быть доступны, а эти пидарасы поднимают на него цену

Доступна ціна житла - це скільки?

Останні роки ціна новобудов тільки знижувалась, хоча у кожному місті можуть бути свої особливості ринку.

Зараз є новобудови, де на етапі фундаменту розпродано 20-30% квартир. Про обвал можна буде говорити тоді, коли по завершенню будівництва буде продано 20-30% квартир. В такому разі забудовники будуть змушені відмовитись від наступного будівництва і скидати ціни на вже збудоване.

Нормальная цена на жилье это такая что человек со средней зарплатой может выплатить стоимость квартиры за половину стажа, лет двадцать примерно

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Нормальная цена на жилье это такая что человек со средней зарплатой может выплатить стоимость квартиры за половину стажа, лет двадцать примерно

Берем наприклад Хмельницький. Повно новобудов з ціною квадрата 7500 грн, тобто ціна однушки вийде ~300 тис. грн.
300 000 / 12 / 20 = 1250 грн./міс - при великому бажанні таку суму відкласти цілком реально.

Якщо двоє працюючих, то можна розраховувати вже на трьошку. Бо площа 3к як правило менша ніж двох 1к.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
Берем наприклад Хмельницький. Повно новобудов з ціною квадрата 7500 грн, тобто ціна однушки вийде ~300 тис. грн.
300 000 / 12 / 20 = 1250 грн./міс - при великому бажанні таку суму відкласти цілком реально.

Якщо двоє працюючих, то можна розраховувати вже на трьошку. Бо площа 3к як правило менша ніж двох 1к.

Іпотеку під 0% не дають ніде.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Іпотеку під 0% не дають ніде.

Щоб іпотека була під 5% в гривні, потрібно щось хтось поніс депозит під 2% в гривні.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Нормальная цена на жилье это такая что человек со средней зарплатой может выплатить стоимость квартиры за половину стажа, лет двадцать примерно

Берем наприклад Хмельницький. Повно новобудов з ціною квадрата 7500 грн, тобто ціна однушки вийде ~300 тис. грн.
300 000 / 12 / 20 = 1250 грн./міс - при великому бажанні таку суму відкласти цілком реально.

Якщо двоє працюючих, то можна розраховувати вже на трьошку. Бо площа 3к як правило менша ніж двох 1к.

Я согласен что 11-15 тыс баксов за однушку это нормально
Но новострои это не показатель бо они здаются в виде голого бетона
Смотреть надо цены вторичного рынка - "под косметику"

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Іпотеку під 0% не дають ніде.

Щоб іпотека була під 5% в гривні, потрібно щось хтось поніс депозит під 2% в гривні.

А щоб несли депозит під 2-3% повинна бути інфляція до 2%.
А щоб інфляція була до 2% повинно бути сальдо імпорт/експорт  значно в бік експорт.
А щоб був переважаючий експорт, потрібна конкурентноспроможна, на світових ринках, економіка .
А для цього потрібні інвестиції в неї (в економіку) Бариг (тм) .

А комуністи соціалісти ...популісти  на це піти не можуть, тому що від бариг - Алігархів  - саме Зло  :love: