Автор Тема: Споглядаючи на цей кавказус -циркус на думку спадає  (Прочитано 428 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Що Міхо Ібрагімовичу Бендеру відведена роль торпеди, яка до виборів повинна не тільки знищити  себе (у політичному і репутаційному сенсі), а і суттєво зменшити відсотки опоненту.

І тут, і з маміной із спальні, кривоногій і хромой, вибігає Тімошенко ...і хитає головой.

Ось до чого довели Україну ці два політікана(с) , витирає крокодилячу сльозу .

Але я вас спасу! :alen  всі в захваті.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Щось підозріло ця зміюка відмовчується з приводу художеств грузина.

Дуже схоже на те, що Міхо записався до чаєчкі у камікадзе.
Думаю, що ми скоро побачимо ще лютіший пиздець у виконанні  Саакашвілі, бо на мій погляд мета його перформансів, не заробляти собі електоральні бали, а поставити на свій рівень, рівень - фріка основного конкурента чаєчкі - Пороха.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Щось підозріло ця зміюка відмовчується з приводу художеств грузина.

Дуже схоже на те, що Міхо записався до чаєчкі у камікадзе.
Думаю, що ми скоро побачимо ще лютіший пиздець у виконанні  Саакашвілі, бо на мій погляд мета його перформансів, не заробляти собі електоральні бали, а поставити на свій рівень, рівень - фріка основного конкурента чаєчкі - Пороха.

100%

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Також...якось тихенько, на ципках, від Міхо почали відповзати квартирооптимісти.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Макака сама з абреком зашкварилась по кордонах та судах всіляких так, що будь здоров. Правда тут є питання, що всілякі медіапиздотники будуть тулити обивателю в якості 'істини з тілівізара'.

Про ньюзвани і зіки навіть питань немає. А судячи по горндонах, інша ж-пропаганда теж вимагає бути добряче пиждженою, щоб не вийопуватись занадто  :smilie7: