Автор Тема: Ти власник польських блях?  (Прочитано 9080 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #90 : Листопада 10, 2018, 11:03:33 11:03 »
ну как минимум пошлину, раз это ввоз товара

Товар ввозить трейдер чи розетка
Я собі вожу б.у. ПОКУПКУ і вона не стане товаром допоки я її не захочу продати... тут як з квартирою, був власником менше 5 років - плати податок, більше - не плати податок
І НДС з того товару вже давно сплачений, правда в іншій державі.
Скажу більше, у родича в німеції стоїть Е39 універсал 2 літра з пробігом 70тищ і він віддає її БЕЗКОШТОВНО... як віддав дружині imac27, що по ціні такий же, віз він його через кордон сам в коробці і ВНЄЗАПНО його не заставляли платити мито

Пропоную піти далі. ВСІ гроші, що йдуть в Україну від арбайтерів треба оподатковувати по нашим законам! А то бачеш, вони там створили ВВП, заплатили податки... платіть ТУТ

ЗІ. ПОки ви пизділи, вам прийняли закон про покупки за кордоном, де зменшили ліміт до 100євро
Тепер хуй вам а не купити середній смартфон в Китаї, будете за середній сяомі платити або 45долларів+ до ціни митниці, або ці 45долл в чистий прибуток розетці, що продовжить контрабасити їх і без цього закону.
Скажу коротко: йди в сраку, кацапоботе!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #91 : Листопада 10, 2018, 11:37:47 11:37 »
ну как минимум пошлину, раз это ввоз товара

Товар ввозить трейдер чи розетка
Я собі вожу б.у. ПОКУПКУ і вона не стане товаром допоки я її не захочу продати... тут як з квартирою, був власником менше 5 років - плати податок, більше - не плати податок
І НДС з того товару вже давно сплачений, правда в іншій державі.
Скажу більше, у родича в німеції стоїть Е39 універсал 2 літра з пробігом 70тищ і він віддає її БЕЗКОШТОВНО... як віддав дружині imac27, що по ціні такий же, віз він його через кордон сам в коробці і ВНЄЗАПНО його не заставляли платити мито

Пропоную піти далі. ВСІ гроші, що йдуть в Україну від арбайтерів треба оподатковувати по нашим законам! А то бачеш, вони там створили ВВП, заплатили податки... платіть ТУТ

ЗІ. ПОки ви пизділи, вам прийняли закон про покупки за кордоном, де зменшили ліміт до 100євро
Тепер хуй вам а не купити середній смартфон в Китаї, будете за середній сяомі платити або 45долларів+ до ціни митниці, або ці 45долл в чистий прибуток розетці, що продовжить контрабасити їх і без цього закону.

Я собі вожу б.у. ПОКУПКУ і вона не стане товаром допоки я її не захочу продати...

хуйня якась малограмотна написана.

А скажи но, європеєць ти наш , якого хера в Німеччині ліміт на закордонні посилки 20 євро ? Це ж пиздець зрада, Меркель - барига ( чи баригиня, хз як правильно  :smilie7:)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #92 : Листопада 10, 2018, 11:45:28 11:45 »
Насправді, всі ці верески про халявне ввезення транспорту і бляхарство - долбойобство чистої води.

Я згоден, що треба добиватись розумного зменшення платежів на ввезення транспорту (включно з новим, не тільки б.у.), враховуючи, що в Україні власне автовиробництво пішло по писті вже давно. Те що налоббіювали за минулі роки різні васадзе-святаші - херня повна.

Але більшість гандонів-бляхарів таке не цікавить, вони за рахунок власної хитросракості думають всіх наіпати.   

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #93 : Листопада 10, 2018, 11:52:10 11:52 »
Насправді, всі ці верески про халявне ввезення транспорту і бляхарство - долбойобство чистої води.

Я згоден, що треба добиватись розумного зменшення платежів на ввезення транспорту (включно з новим, не тільки б.у.), враховуючи, що в Україні власне автовиробництво пішло по писті вже давно. Те що налоббіювали за минулі роки різні васадзе-святаші - херня повна.

Але більшість гандонів-бляхарів таке не цікавить, вони за рахунок власної хитросракості думають всіх наіпати.   

Меня давно не покидает ощущение что гдето сидит главный "бляхар" который как раз в стиле Васадзе лобирует "отечественного ввозителя"

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #94 : Листопада 10, 2018, 01:14:13 13:14 »
Ну, судячи по цих організованих движняках бляхарів, ляльководи там вже знайшлись.

Святе місце пусте не буває  :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #95 : Листопада 10, 2018, 01:31:17 13:31 »
Ну, судячи по цих організованих движняках бляхарів, ляльководи там вже знайшлись.

Святе місце пусте не буває  :smilie7:

Звичайно. Національна забава- створи проблему, а потім героїчно поборюй її. Очевидно ж, що питання треба було вирішувати значно швидше і універсально, не допускаючи до створення і очолення. Це ж дебілу навіть було зрозуміло, ще рік-два тому.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #96 : Листопада 10, 2018, 01:32:39 13:32 »
А скажи но, європеєць ти наш , якого хера в Німеччині ліміт на закордонні посилки 20 євро ? Це ж пиздець зрада, Меркель - барига ( чи баригиня, хз як правильно  :smilie7:)

Все дуже просто.
Промисловість EU (а між країнами еврозони нема мита) здатна закрити 90% потреб в товарах... наша дай бог на 10%

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #97 : Листопада 10, 2018, 01:35:15 13:35 »
Скажу коротко: йди в сраку, кацапоботе!

Це гарно, що в тебе нема аргументів.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #98 : Листопада 10, 2018, 01:37:57 13:37 »
Але більшість гандонів-бляхарів таке не цікавить, вони за рахунок власної хитросракості думають всіх наіпати.   

Це виключно твої фантазії, що ти натягуєш на інших... я наприклад бляхи не маю, теперішнє авто коштувало податками 110% від ціни,  їзжу 11-й рік, авто 22 роки

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #99 : Листопада 10, 2018, 01:43:16 13:43 »
А скажи но, європеєць ти наш , якого хера в Німеччині ліміт на закордонні посилки 20 євро ? Це ж пиздець зрада, Меркель - барига ( чи баригиня, хз як правильно  :smilie7:)

Все дуже просто.
Промисловість EU (а між країнами еврозони нема мита) здатна закрити 90% потреб в товарах... наша дай бог на 10%


Пистець логіка  :fp2

З таким підходом вони взагалі не повинні обмежувати нічого  :weep:

Скажу по секрету - товари, що продаються в ЄС, так само, як і в нас, переважно зроблені в Китаї чи в інших азіатських країнах.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #100 : Листопада 10, 2018, 01:46:29 13:46 »
Але більшість гандонів-бляхарів таке не цікавить, вони за рахунок власної хитросракості думають всіх наіпати.   

Це виключно твої фантазії, що ти натягуєш на інших... я наприклад бляхи не маю, теперішнє авто коштувало податками 110% від ціни,  їзжу 11-й рік, авто 22 роки

Ну і чому твої бляхарі проти цього не виступають, а хочуть шару тільки для своїх корит ?

Якийсь час тому я чув, що ці підараси протестували проти цін на паливо  :weep:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #101 : Листопада 10, 2018, 02:01:24 14:01 »
Скажу по секрету - товари, що продаються в ЄС, так само, як і в нас, переважно зроблені в Китаї чи в інших азіатських країнах.

Переважно - брехня, може у всяких венгріях і так, але в Німеччині - ні
Друге.
Те, що вироблено в Китаї з розробки Німців (як іпони з розробки америкосів) - ти чорта купиш на аліекспресс ДЕШЕВШЕ

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #102 : Листопада 10, 2018, 02:04:47 14:04 »
Ну і чому твої бляхарі проти цього не виступають, а хочуть шару тільки для своїх корит ?

Мда... дивлюсь ти повністю пропустив останні два роки життя
Нічого, почтай інтернети, може дізгаєшся, що бляхарі не за своє кричать, вони давлять на послабшання ВСЬОГО васадзетягаря оподаткування авто

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #103 : Листопада 10, 2018, 02:39:56 14:39 »
Ну і чому твої бляхарі проти цього не виступають, а хочуть шару тільки для своїх корит ?

Мда... дивлюсь ти повністю пропустив останні два роки життя
Нічого, почтай інтернети, може дізгаєшся, що бляхарі не за своє кричать, вони давлять на послабшання ВСЬОГО васадзетягаря оподаткування авто

Не дуже звертаю увагу на цю херню, але краєм ока часом дивлюсь.

Про високі ціни на паливо від бляхарів чув. Про відмову взагалі платити за розмитнення блях теж чув. Про зміну оподаткування на імпорт авто - такого не чув  :smilie7:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #104 : Листопада 10, 2018, 02:45:20 14:45 »
Про високі ціни на паливо від бляхарів чув. Про відмову взагалі платити за розмитнення блях теж чув. Про зміну оподаткування на імпорт авто - такого не чув  :smilie7:

Тоді твоя участь в гілці на рівні бабки біля підїзду
Проти тому, навіть не знаєш чому і головне ненависті побільше

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #105 : Листопада 10, 2018, 02:46:06 14:46 »
Скажу по секрету - товари, що продаються в ЄС, так само, як і в нас, переважно зроблені в Китаї чи в інших азіатських країнах.

Переважно - брехня, може у всяких венгріях і так, але в Німеччині - ні
Друге.
Те, що вироблено в Китаї з розробки Німців (як іпони з розробки америкосів) - ти чорта купиш на аліекспресс ДЕШЕВШЕ

Що ні, пляць. Всі лахи і 90% взуття, що в Німеччині, що будь-де - робляться в Азії. З іншим хламом - те саме. Я балакав з нашими німецькими колегами (логістика) - вони прекрасно знають, що і звідки.

Те, що більшість товару туди везеться товарними партіями, а не посилками на фізосіб - це якраз тому, що такі обмеження на вартість посилок.     

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #106 : Листопада 10, 2018, 02:51:00 14:51 »
Про високі ціни на паливо від бляхарів чув. Про відмову взагалі платити за розмитнення блях теж чув. Про зміну оподаткування на імпорт авто - такого не чув  :smilie7:

Тоді твоя участь в гілці на рівні бабки біля підїзду
Проти тому, навіть не знаєш чому і головне ненависті побільше

Чоловіче, мені твої бляхарі до дупи. Просто не хочу, щоб це лайно ще на голову всім сідало і диктувало свої умови.

Давай посилання на когось з бляхарських діячів, де йдеться про оподаткування імпорту авто.

 

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #107 : Листопада 10, 2018, 03:05:37 15:05 »
Автобляхеры уже организовывают полит.платформу "Сила избирателей" с прицелом на парламент. Предсказуемо..

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #108 : Листопада 10, 2018, 06:09:41 18:09 »
Насправді, всі ці верески про халявне ввезення транспорту і бляхарство - долбойобство чистої води.

Я згоден, що треба добиватись розумного зменшення платежів на ввезення транспорту (включно з новим, не тільки б.у.), враховуючи, що в Україні власне автовиробництво пішло по писті вже давно. Те що налоббіювали за минулі роки різні васадзе-святаші - херня повна.

Але більшість гандонів-бляхарів таке не цікавить, вони за рахунок власної хитросракості думають всіх наіпати.   
Ти тут зараз популістичну дурню пишеш про розумне зменшення податків на всьо, забуваючи, що в нас повний пісєц з фінансами. Про війну, про захмарний зовнішній борг та про те, що катастрофічно кількість пенсів переважає кількість працюючих.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #109 : Листопада 10, 2018, 06:21:36 18:21 »
Ну, судячи по цих організованих движняках бляхарів, ляльководи там вже знайшлись.

Святе місце пусте не буває  :smilie7:

Звичайно. Національна забава- створи проблему, а потім героїчно поборюй її. Очевидно ж, що питання треба було вирішувати значно швидше і універсально, не допускаючи до створення і очолення. Це ж дебілу навіть було зрозуміло, ще рік-два тому.
Єдиний універсальний розв'язок цього питання - це закриття "проекту Україна".

Можна триндіти довго і наполегливо, але це не відмінить простого факту, що війни виграють ті, хто має більше бабла, ефективніше його використовує і вчасно витрачає на воєнні потреби. Україна це змагання поки що безнадійно програє, бо вічно витрачає гроші то на "газ по піісят", то на офшори, то на ФОПи, то на бурштинокопачів з євробляхерами.
Поздоровляю. Вас, Ксеню, Ви зараз стали в ряди помічників Ху№ла, таких як Люксотенебріс або той же митрополит Онуфрій.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #110 : Листопада 10, 2018, 06:27:54 18:27 »
Бордер, а піздюліну з ксеню не хочеш? :bch:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #111 : Листопада 10, 2018, 06:30:14 18:30 »
Бордер, а піздюліну з ксеню не хочеш? :bch:
Начхати.
Ти теж з тих патріотиків, які в саратніки Любрікантіса записались?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #112 : Листопада 10, 2018, 06:35:21 18:35 »
Бордер, а піздюліну з ксеню не хочеш? :bch:
Начхати.
Ти теж з тих патріотиків, які в саратніки Любрікантіса записались?

Друже, ти хуйню написав.
Я тобі адекватно відповів.
Є реальна проблема , а ти Оксану на масона помножив.
Хто тобі дохтур? Йобєг Ісроїличь?
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #113 : Листопада 10, 2018, 06:42:58 18:42 »
Бордер, а піздюліну з ксеню не хочеш? :bch:
Начхати.
Ти теж з тих патріотиків, які в саратніки Любрікантіса записались?

Друже, ти хуйню написав.
Я тобі адекватно відповів.
Є реальна проблема , а ти Оксану на масона помножив.
Хто тобі дохтур? Йобєг Ісроїличь?
Ця реальна проблема десь сто сімнадцята в списку українських пріоритетів.

Ти сам подумай, який вам з Оксаною дохтур терміново потрібен, якщо ви пісеньки масона повторювати з якогось дива починаєте.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #114 : Листопада 10, 2018, 06:49:36 18:49 »
Бордер, а піздюліну з ксеню не хочеш? :bch:
Начхати.
Ти теж з тих патріотиків, які в саратніки Любрікантіса записались?

Друже, ти хуйню написав.
Я тобі адекватно відповів.
Є реальна проблема , а ти Оксану на масона помножив.
Хто тобі дохтур? Йобєг Ісроїличь?
Ця реальна проблема десь сто сімнадцята в списку українських пріоритетів.

Ти сам подумай, який вам з Оксаною дохтур терміново потрібен, якщо ви пісеньки масона повторювати з якогось дива починаєте.

Проблема кшталту, що бюджет України на чверть фінансувався від розмитнення автівок.
Зара відходняк
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #115 : Листопада 10, 2018, 07:24:56 19:24 »
Насправді, всі ці верески про халявне ввезення транспорту і бляхарство - долбойобство чистої води.

Я згоден, що треба добиватись розумного зменшення платежів на ввезення транспорту (включно з новим, не тільки б.у.), враховуючи, що в Україні власне автовиробництво пішло по писті вже давно. Те що налоббіювали за минулі роки різні васадзе-святаші - херня повна.

Але більшість гандонів-бляхарів таке не цікавить, вони за рахунок власної хитросракості думають всіх наіпати.   
Ти тут зараз популістичну дурню пишеш про розумне зменшення податків на всьо, забуваючи, що в нас повний пісєц з фінансами. Про війну, про захмарний зовнішній борг та про те, що катастрофічно кількість пенсів переважає кількість працюючих.

Яку нафіг дурню.

Якщо податки завищені - їх збирають МЕНШЕ, ніж при розумних ставках.

Тому що:

а) Офіційно завозиться і продається суттєво менша кількість автівок в білих салонах через дуже завищені ціни;

б) Зростає рівень різних схем - від тупо бляхарських до різних сірих схем розмитнення, в результаті яких бюджет отримує по мінімуму, та ще й різні корупціонери плодяться і процвітають.

Якщо би була власна автопромисловість, то ще куди не йшло завищувати збори на імпорт. А так - херня це повна.   

     

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #116 : Листопада 10, 2018, 07:29:23 19:29 »
А какой инфраструктурный проект осуществило правительство за свою каденцию, что бы по финансовому эффекту можно было сравнить с попыткой залезть в карман покупателей автомобилей?
Ну были в Ю Корее в свое время огромные пошлины на иномарки, что БМВ или японскую машинку могли себе позволить считанные единицы. Так они в результате построили гигантов автостроения.
А тут шариковщина чистой воды - ага, у тебя есть несколько тысяч на машину? Тогда делись с нами, решай наши проблемы своими деньгами.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #117 : Листопада 10, 2018, 07:35:44 19:35 »
А какой инфраструктурный проект осуществило правительство за свою каденцию, что бы по финансовому эффекту можно было сравнить с попыткой залезть в карман покупателей автомобилей?
Ну были в Ю Корее в свое время огромные пошлины на иномарки, что БМВ или японскую машинку могли себе позволить считанные единицы. Так они в результате построили гигантов автостроения.
А тут шариковщина чистой воды - ага, у тебя есть несколько тысяч на машину? Тогда делись с нами, решай наши проблемы своими деньгами.

У Вас ус отклєілся(ци)

Мова не про йобаного васадзе, бо я знаю про нього більше , ніж тона зрадойобів.
Мова про ломку. Про те що бюджет зараз переходить на фінансування від платників податків
Євробляхери - це білий шум
Mocsia delenda est

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #118 : Листопада 10, 2018, 09:04:37 21:04 »
б) Зростає рівень різних схем - від тупо бляхарських до різних сірих схем розмитнення, в результаті яких бюджет отримує по мінімуму, та ще й різні корупціонери плодяться і процвітають.

Фігню написав
Сірих схем не зростає
Всі сірі схеми проспонсорував Васадзе, коли розтаможку влоб "закрив" тарифом і відкрив на пів шишечки поагрегатку ДЛЯ СЕБЕ (розтаможка тілки кузова ЗНАЧНО дешевше), після чого вони почали прикручувати колеса і це вважалось УКРАЇНСЬКИМ ВИРОБНИКОМ

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Ти власник польських блях?
« Reply #119 : Листопада 10, 2018, 10:10:21 22:10 »
Ого, непоганий срач  :gigi: