Автор Тема: Ахиллесова пята России.  (Прочитано 606 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ахиллесова пята России.
« : Лютого 10, 2018, 03:15:54 15:15 »
Похоже на то, что ее нашли.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #1 : Лютого 10, 2018, 03:16:19 15:16 »
Oksana Dykhnich
9 мин. ·

Для офицера РФ есть очень чувствительная тема, которая сразу сбивает с него всю великодержавную спесь, вызывает очень болезненные воспоминания, и как максимум заставляет задуматься, как минимум- уйти в запой.

Это тема Чеченской войны.
Напоминание о том как вначале их отымели чеченцы,а потом ровно также отымело правительство присвоив Кадырову звание Героя России, а до этого Аслан Масхадов присвоил Рамзану звание Героя Нации за мужество и героизм, проявленные в борьбе с российскими войсками.
О том, что во время вручения Кадырову 'Героя России' боевые офицеры поснимали с себя звёзды Героя России.
О том что Кадырову вручили краповый берет...
О том, что Россияне платят убийце охрененную дань в виде дотаций, в то время как российские регионы прозябают в нищете.
Что Кадыровцы чувствуют себя на улицах Москвы хозяевами, а хваленая росгвардия только стыдливо прячет глаза.

Вот после этого чела сильно накрывает. И все что он может выдавить из себя - "Нет не забыл, я все помню... был там ...98-2000г".
Потом уже (главное без агрессии) можно разговаривать про Украину.
Поверьте, вначале разговора и в конце- два совершенно разных человека.
Тот который вначале "Скорей бы приказ на хохлов "
А заканчивается разговор "ОЧЕНЬ надеюсь(о том что приказа не будет).... ЗДРАВИЯ ЖЕЛАЮ ..........."

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #2 : Лютого 10, 2018, 03:19:08 15:19 »
Пишут, что работает.

Кириченко Олег Кого это ты разгромила в одну калитку?

Oksana Dykhnich та беседовала с одним сегодня. Я эту схему уже не раз применяла. Результат почти 100%.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #3 : Лютого 10, 2018, 10:23:26 22:23 »
Довелося поспілкуватися з російським військовим, який воював в Чечні.
Не помітив такого. Навпаки - дуже вразило те що в його голові якось співіснує те що кадирівці разом з росіянами воюють проти України.

Мене дуже вразило інше - вони сильно накачані підготовленими відповідями на всі повороти дискусії.
Хоча не на всі звісно :), але оця підготовленість до питань вказує, що той хто їх накачує, прораховує нас, прораховує що ми можемо казати і готує відповіді, які якимось чином оперативно росповсюджуються серед їх віськових. Відчувається що у них система інформаційної накачки дуже складна і дуже потужна.
Настільки потужна що мене це навіть вразило. І особливо вразило те що вони заздалегідь прораховують нас, наші аргументи досить точно, а своі відповіді вони готують досить несподівані і продумані.

Але я не втомлюся повторювати - їх слабке місце - відсутність цільного бачення. Те що вони мають, це купа неузгоджених уламків.
Тому на загальному рівні вони програють, їм нема чого відповісти. А коли їм нема чого відповісти вони стають дуже безпорадні. Я б навіть сказав що коли заздалегідь заготваної відповіді нема, то їх просто паралізує.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #4 : Лютого 10, 2018, 11:02:54 23:02 »
Аххіллесова п'ята кацапа - це його макітра, в той момент, коли по ній йобнути чимось важким  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #5 : Лютого 11, 2018, 12:23:46 00:23 »
нахуя взагалі про щось теревенити з хуйлятами?   :Sho_za:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #6 : Лютого 11, 2018, 01:58:44 01:58 »
нахуя взагалі про щось теревенити з хуйлятами?   :Sho_za:

Ну наприклад той про кого я згадував вище проти України не воював і не збирався.
Якщо є хоча б найменьша можливість переконати в тому у що віриш сам, то чому ні?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #7 : Лютого 11, 2018, 02:21:51 02:21 »
нахуя взагалі про щось теревенити з хуйлятами?   :Sho_za:

Ну наприклад той про кого я згадував вище проти України не воював і не збирався.
Якщо є хоча б найменьша можливість переконати в тому у що віриш сам, то чому ні?


Може ви ще і з клещами чи клопами, котрі вас поки що не кусали, будете "душєшчіпатєльниє бєсєди" проводити?  :smilie10:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #8 : Лютого 11, 2018, 02:40:51 02:40 »
нахуя взагалі про щось теревенити з хуйлятами?   :Sho_za:

Ну наприклад той про кого я згадував вище проти України не воював і не збирався.
Якщо є хоча б найменьша можливість переконати в тому у що віриш сам, то чому ні?

Може ви ще і з клещами чи клопами, котрі вас поки що не кусали, будете "душєшчіпатєльниє бєсєди" проводити?  :smilie10:

Не треба наділяти росіян надлюдськими демонічними якостями.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #9 : Лютого 11, 2018, 06:24:12 06:24 »
нахуя взагалі про щось теревенити з хуйлятами?   :Sho_za:

Ну наприклад той про кого я згадував вище проти України не воював і не збирався.
Якщо є хоча б найменьша можливість переконати в тому у що віриш сам, то чому ні?

Може ви ще і з клещами чи клопами, котрі вас поки що не кусали, будете "душєшчіпатєльниє бєсєди" проводити?  :smilie10:

Не треба наділяти росіян надлюдськими демонічними якостями.

хулі "надлюдського" у клопах?  :Sho_za:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #10 : Лютого 11, 2018, 08:45:14 08:45 »
Не треба наділяти росіян надлюдськими демонічними якостями.
Декодере, шановний ви наш аналiтик, як не назови чорта, вiн такий й буде.
 >:(

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #11 : Лютого 11, 2018, 10:48:11 10:48 »
Я,конечно, не военспец, но уверена, что деморализация военной силы противника - это важнейшая составляющая  победы над  Мордором.

Рашка ведёт с нами в том числе и психологическую войну.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #12 : Лютого 11, 2018, 11:04:09 11:04 »
Християнська філософія передбачає ділитися тим у що віриш з тими хто це сприймає.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Ахиллесова пята России.
« Reply #13 : Лютого 11, 2018, 05:16:04 17:16 »
Християнська філософія передбачає ділитися тим у що віриш з тими хто це сприймає.

Ти про чарівну силу піздюлін ?  :smilie5: