Автор Тема: Після шипіння Ізраїлю в поляків вуха затрусилися (щоб ніхто не мав іллюзій).  (Прочитано 188 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5774
  • Стать: Чоловіча
Варшава шукає "порозуміння": Голова уряду Польщі прирівняв Богдана Хмельницького до Гітлера та Гіммлера

При цьому "толерантні сусіди" відмовляються засуджувати звірства Яреми Вишневецького та інших "ясновельможних панів" Польщі, котрі з вогнем, мечем, палями, сокирами та шибеницями винищували Україну.

Польський прем’єр поставив Хмельницького в один ряд з Гітлером та Гіммлером. Про це прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький заявив 11 лютого під час зустрічі у публічній бібліотеці з жителями Холма, що в Люблінському воєводстві, передають Патріоти України.

Головною темою виступу очільника Ради міністрів Польщі була історія непростих взаємин польського та єврейського народу упродовж віків. «У нас майже тисяча років співпраці на одній землі з євреями, цього не можна порівняти з іншими країнами в Європі та світі. Євреї почувалися на наших землях щасливими. Багато з них проживало в Холмі», – зазначив Матеуш Моравєцький.

Як додав прем’єр-міністр, у спільних інтересах Польщі та сучасного Ізраїлю є боротьба за історичну правду. Кажучи про історію польсько-єврейських відносин, Матеуш Моравєцький підкреслив, що суверенна Польща ніколи не виганяла євреїв. Навпаки, різними привілеями створила їм добрий простір для життя. Прем’єр-міністр також нагадав, що в Польщі вперше в Європі заборонено фальшиве звинувачення євреїв у ритуальних убивствах. «Польські правителі скористалися мудрістю наших єврейських братів», – зазначив глава уряду.

Разом з тим, Матеуш Моравєцький, розповідаючи про гоніння євреїв у середні віки, зазначив, що в єврейській історіографії повстання Богдана Хмельницького порівнюється практично з Голокостом. У цей час доходило до значних злочинів, в результаті яких вбито майже сто тисяч євреїв. Польський прем’єр також розповів історію про облогу Львова військами Хмельницького, під час якої городяни відмовились буцімто на вимогу гетьмана видати йому міщан-євреїв. Моравєцький у своєму виступі також навів слова одного з рабинів, який нібито під час недавньої конференції у Торуні поставив Хмельницького в один ряд з Гітлером та Гіммлером.

http://patrioty.org.ua/politic/varshava-shukaie-porozuminnia-holova-uriadu-polshchi-pryrivniav-bohdana-khmelnytskoho-do-hitlera-ta-himmlera-video-216311.html
« Останнє редагування: Лютого 12, 2018, 11:59:48 23:59 від Бумеранг »

Online svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14142
"в Польщі вперше в Європі заборонено фальшиве звинувачення євреїв у ритуальних убивствах."

щось знають курви?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8499
Ця хуйня йому не допоможе: жиди збудилися на заборону згадувати польских колабораціоністів, котрі приймали участь у Голокості, і всі ці віляння дупою та згадки про якогось там Хмельницького до того факту перпендикулярні.  :weep: