Автор Тема: Залупоголовий зраду качнув  (Прочитано 2482 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8065
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #30 : Лютого 20, 2018, 09:49:59 21:49 »
Бабцефіл, тобі скільки було в 91 році ?

Якщо ти тоді до кота під столом не казав 'дядьку, посуньтесь', а хоча би малолєткою прищавим був, то пригадай ті часи і не неси херні про якийсь там гірший економічний чи політичний чи хз який ще стан.

А кінець 13 - початок 14 року ти взагалі незрозуміло якого фіга приплів  :smilie11:  Це типу підсумок після титанічних трудів макаки і азірова на благо країни ? :weep:   

Виїзд народу за кордон, починаючи з 16 року - це взагалі феєрично. Хто ж ці новітні Пилипів та Єлиняк, піонери трудової еміграційної хвилі  :weep:

Паскуднику,  запам"ятай, я взагалі -то не бабцефіл.

Хоча ти - дрище-паскудник - то це без варіантів :gigi:
..........
Ти зацікавився моїм віком?  :smilie11: Та стільки навіть не живуть!  :laugh:

В 1991-му я вже вуз майже закінчував, а перед цим, в 1985-1987 роках ( рівно 2 роки ) я в Совєцькій Армії лямку тягнув. Мені 4 рази об"являли арешт, але відсидів я тільки раз, останній раз, 7 діб відсидів.
Бо в начальства до мене руки не доходили ( тобто, в суєті забувалось, але я таки допік їх :gigi:)

На губі я навіть навчився сидячи спати, на привареній до підлоги залізній табуретці, схилившись спиною до примкнутих на ніч дерев"яних нар.
4 "пасажири" в камері було - то це ж був майже курорт :gigi: ( камера 2,5м Х на 2,5 м, в камері двоє широких нар, повезло, спали не по черзі, могли розміщатись вдвох). :smilie5:
Деякі "пасажири" що сиділи тижнів по 2, то добре, що літо було, до отбою просто лягали на підлогу, не соромляючись, звикши до обстановки, щоб одіспатись після робіт.

Ти мене питаєш про можливість мого спілкування з котом під столом ? :smilie8:
То ти мабуть, охуїв хлопчику!  :smilie9: Хуй за м"ясо не вважаєш, образно кажучи

В 1990 році десь навесні чи зимою, я тоді вчився на 3-му курсі, бачив живого Донія, який тоді проводив коротенький мітинг зі студентами універа, агітував їх боротися активніше за свої права і т.п.
2 жовтня 1990 року Доній вже очолював "революцію на граніті", яка закінчилась нічим крім відставки Масола. Я таж тоді в той день був на Майдані і все те бачив. Все оте заслуговує окремих розмов.
................................
...Все те, про  що ти "противсіхнуто, паскудно і дрищаво" тільки думаєш, то я вже давним - давно висрав. Причому ще тоді, коли твій батько на тебе ще тільки хуй мастирив  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #31 : Лютого 20, 2018, 10:26:32 22:26 »
Пацаньонок ти ще, 'на 3 курсі вчився'  :weep:

Мій молодший на 5 років брат ( теж спудей на той час)  приймав участь в тій революції на граніті. Донія після цього завжди мудаком називав, я ще навіть трохи сперечався з ним про це. Як виявилось, брат абсолютно правим виявився  :smilie5:

Життя тоді було заіпісь хіба що в тому плані, що стояв краще і в голові бажать різноманітних дохера вирувало  :smilie5:

А матеріально тоді реально херовато було, просто якось не думалось в такому віці про це особливо. І в головах тоді совок такий твердий і закостенілий сидів в багатьох обивателів, навіть якщо вони і за комуняк вже не виступали. 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46399
  • Never give in!
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #32 : Лютого 20, 2018, 10:29:30 22:29 »
Блядь, та ви ще діти.... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8065
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #33 : Лютого 20, 2018, 10:34:11 22:34 »
Пацаньонок ти ще, 'на 3 курсі вчився'  :weep:

Мій молодший на 5 років брат ( теж спудей на той час)  приймав участь в тій революції на граніті. Донія після цього завжди мудаком називав, я ще навіть трохи сперечався з ним про це. Як виявилось, брат абсолютно правим виявився  :smilie5:

Життя тоді було заіпісь хіба що в тому плані, що стояв краще і в голові бажать різноманітних дохера вирувало  :smilie5:

А матеріально тоді реально херовато було, просто якось не думалось в такому віці про це особливо. І в головах тоді совок такий твердий і закостенілий сидів в багатьох обивателів, навіть якщо вони і за комуняк вже не виступали.

Ти хочеш сказать що ти старший за мене? :smilie11:
То тим більше, тоді твоя поведінка і особливо твої політичні вподобання викликають в мене тільки щирий подив.

Коли Доній робив оту свою революцію, мені тоді 23 вже було.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8065
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #34 : Лютого 20, 2018, 10:35:24 22:35 »
І про Донія.
Те що я вчора тут казав: ідеальних політиків не буває.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46399
  • Never give in!
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #35 : Лютого 20, 2018, 10:37:11 22:37 »
Бумере, а що дивного у моїх уподобаннях і поведінці?
Поясни плз... :smilie3:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8065
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #36 : Лютого 20, 2018, 10:47:36 22:47 »
Бумере, а що дивного у моїх уподобаннях і поведінці?
Поясни плз... :smilie3:

Я вибачаюсь, то коли я писав свій пост, то не побачив, що з"вився вже твій пост.

Той мій пост був адресований RG

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46399
  • Never give in!
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #37 : Лютого 20, 2018, 11:00:00 23:00 »
RG виглядає як колишній член КУНу іменя Слави Стецько і Романа Зварича.
Цікаво де той Зварич зараз? Я колись був у його шикарному поменшканні біля Ботанічного Саду. У нього як у справжнтого естета була жінка-брюнетка і шикарна німецька вівчарка.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8065
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #38 : Лютого 21, 2018, 12:02:12 00:02 »
RG виглядає як колишній член КУНу іменя Слави Стецько і Романа Зварича.
Цікаво де той Зварич зараз? Я колись був у його шикарному поменшканні біля Ботанічного Саду. У нього як у справжнтого естета була жінка-брюнетка і шикарна німецька вівчарка.  :smilie7:
Я б навіть і не дав би йому конкретної "партійної" оцінки.
Але з усіх його постів складається враження ніби він в 90-х і на початку 2000-х в Україні й не жив.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8065
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #39 : Лютого 21, 2018, 12:10:32 00:10 »
Роман Зварич? Син емігрантів, що народився в Нью-Йорку ?
Той ? Якщо той - то він колись відзначився тим, що був колись організатором якоїсь лгбтешної тусовки ( десь в 90-х) Так, він справжній естет :gigi:

Муся й сірожа на той момент ще не підросли. :smilie5:
............
Я й сам дуже поважаю ідеї покійної Слави Стецько, тільки ж треба дивитися на сучасну Україну "всеохоплююче"

Мова - найголовніше, тут без варіантів. Але треба й рахуватися трохи  і з соціальними запитапи людей, бо прозбігаються в закордони. Або буде надто мало прихильників. Укр. реалії такі, що держава ще досі не відомо як існує (формально, навіть).

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #40 : Лютого 21, 2018, 08:42:24 20:42 »
RG виглядає як колишній член КУНу іменя Слави Стецько і Романа Зварича.
Цікаво де той Зварич зараз? Я колись був у його шикарному поменшканні біля Ботанічного Саду. У нього як у справжнтого естета була жінка-брюнетка і шикарна німецька вівчарка.  :smilie7:
Я б навіть і не дав би йому конкретної "партійної" оцінки.
Але з усіх його постів складається враження ніби він в 90-х і на початку 2000-х в Україні й не жив.

З якого пальця такі висновки висмоктані ? Хочеш сказати, що в ті часи в плані заможності процвітали, а ось зараз вже зубожіння так зубожіння ?  :weep:

Хлопе, якщо ти мав тоді понад 20 років, то повинен знати, яка тоді дупа була в матеріальному плані. Як я вже казав, що такому віці про це особливо не задумуєшся, але хоча б в дорослому стані ти це б мав зрозуміти з точки зору хоч якогось життєвого досвіду  :smilie7:

Про всілякі ідеологічно-політичні справи та баталії навіть не згадую, все це давно вже мохом поросло і мало що комусь скаже.   

 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #41 : Березня 18, 2018, 01:33:14 01:33 »
Хе-хе, залупоголового  'опєрдолили', як кажуть наші сусіди-поляки  :smilie5:

Ляшко назвал Найема обезьяной, работающей на Коломойского

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26893
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #42 : Березня 18, 2018, 09:10:15 09:10 »
Хе-хе, залупоголового  'опєрдолили', як кажуть наші сусіди-поляки  :smilie5:

Ляшко назвал Найема обезьяной, работающей на Коломойского

Не понял при чом там поляки

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #43 : Березня 18, 2018, 09:17:43 09:17 »
Слово просто польське підходить, в нашій чомусь немає його хорошого аналога :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32986
  • Стать: Чоловіча
Re: Залупоголовий зраду качнув
« Reply #44 : Березня 18, 2018, 08:54:55 20:54 »
Як прогинається 'журналізд' :smilie5: