Автор Тема: Знову Гордон...  (Прочитано 675 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Знову Гордон...
« : Лютого 24, 2018, 12:49:01 12:49 »
... пардон, Гондон

Гордон: В США рассматривается план, по которому Крым остается за Россией, а Донбасс – за Украиной

"Американцы давно хотят уже разрешить этот вопрос. Насколько я знаю из своих источников, план рассматривается один, главный: Крым остается за Россией, Донбасс остается за Украиной. Украина берет на себя обязательство не вступать в НАТО. Под эгидой американцев и немцев для Украины выделяются огромные деньги в рамках своеобразного "плана Маршалла" (программа восстановления Европы после Второй мировой войны, предложенная госсекретарем США Джорджем Маршаллом в 1947 году. – "ГОРДОН") и огромное количество западных бизнесменов заводят сюда деньги и идут потоками инвестиции", – отметил он, комментируя высказывание госсекретаря США Рекса Тиллерсона о том, что конфликт на Донбассе может быть урегулирован и вне рамок минского формата.

Гордон, ссылаясь на источники, добавил, что Украине придется выбирать между потерей Крыма, возвращением Донбасса, внеблоковым статусом Украины и "огромными деньгами для страны".


Чи не пора вже взятись за цього лисого афериста ?  :smilie11:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Знову Гордон...
« Reply #1 : Лютого 24, 2018, 01:00:28 13:00 »
... пардон, Гондон

Гордон: В США рассматривается план, по которому Крым остается за Россией, а Донбасс – за Украиной

"Американцы давно хотят уже разрешить этот вопрос. Насколько я знаю из своих источников, план рассматривается один, главный: Крым остается за Россией, Донбасс остается за Украиной. Украина берет на себя обязательство не вступать в НАТО. Под эгидой американцев и немцев для Украины выделяются огромные деньги в рамках своеобразного "плана Маршалла" (программа восстановления Европы после Второй мировой войны, предложенная госсекретарем США Джорджем Маршаллом в 1947 году. – "ГОРДОН") и огромное количество западных бизнесменов заводят сюда деньги и идут потоками инвестиции", – отметил он, комментируя высказывание госсекретаря США Рекса Тиллерсона о том, что конфликт на Донбассе может быть урегулирован и вне рамок минского формата.

Гордон, ссылаясь на источники, добавил, что Украине придется выбирать между потерей Крыма, возвращением Донбасса, внеблоковым статусом Украины и "огромными деньгами для страны".


Чи не пора вже взятись за цього лисого афериста ?  :smilie11:

Почему афериста? Я не сомневаюсь что такой план рассматривается, вопрос в том будет ли он принят
Как по мне так от Донбасса без Крыма надо отказаться. Как по мне план оставления Крыма за РФ не дает США никаких политических и репутационных выгод

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Знову Гордон...
« Reply #2 : Лютого 24, 2018, 01:18:16 13:18 »
... пардон, Гондон

Гордон: В США рассматривается план, по которому Крым остается за Россией, а Донбасс – за Украиной

"Американцы давно хотят уже разрешить этот вопрос. Насколько я знаю из своих источников, план рассматривается один, главный: Крым остается за Россией, Донбасс остается за Украиной. Украина берет на себя обязательство не вступать в НАТО. Под эгидой американцев и немцев для Украины выделяются огромные деньги в рамках своеобразного "плана Маршалла" (программа восстановления Европы после Второй мировой войны, предложенная госсекретарем США Джорджем Маршаллом в 1947 году. – "ГОРДОН") и огромное количество западных бизнесменов заводят сюда деньги и идут потоками инвестиции", – отметил он, комментируя высказывание госсекретаря США Рекса Тиллерсона о том, что конфликт на Донбассе может быть урегулирован и вне рамок минского формата.

Гордон, ссылаясь на источники, добавил, что Украине придется выбирать между потерей Крыма, возвращением Донбасса, внеблоковым статусом Украины и "огромными деньгами для страны".


Чи не пора вже взятись за цього лисого афериста ?  :smilie11:
За такі речі- пора

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову Гордон...
« Reply #3 : Лютого 24, 2018, 02:46:26 14:46 »
... пардон, Гондон

Гордон: В США рассматривается план, по которому Крым остается за Россией, а Донбасс – за Украиной

"Американцы давно хотят уже разрешить этот вопрос. Насколько я знаю из своих источников, план рассматривается один, главный: Крым остается за Россией, Донбасс остается за Украиной. Украина берет на себя обязательство не вступать в НАТО. Под эгидой американцев и немцев для Украины выделяются огромные деньги в рамках своеобразного "плана Маршалла" (программа восстановления Европы после Второй мировой войны, предложенная госсекретарем США Джорджем Маршаллом в 1947 году. – "ГОРДОН") и огромное количество западных бизнесменов заводят сюда деньги и идут потоками инвестиции", – отметил он, комментируя высказывание госсекретаря США Рекса Тиллерсона о том, что конфликт на Донбассе может быть урегулирован и вне рамок минского формата.

Гордон, ссылаясь на источники, добавил, что Украине придется выбирать между потерей Крыма, возвращением Донбасса, внеблоковым статусом Украины и "огромными деньгами для страны".


Чи не пора вже взятись за цього лисого афериста ?  :smilie11:

Почему афериста? Я не сомневаюсь что такой план рассматривается, вопрос в том будет ли он принят
Как по мне так от Донбасса без Крыма надо отказаться. Как по мне план оставления Крыма за РФ не дает США никаких политических и репутационных выгод

Ну, за пірамідки для лікуваня раку, які цей підар колись тулив, для нього назва 'аферист' буде занадто гуманною.

А за заклики проти територіальної цілісності треба би вздрючити мудака.

Де там всілякі йопані правосєки і різні дружинники ? Питання, звісно, риторичне. 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову Гордон...
« Reply #4 : Лютого 24, 2018, 07:21:36 19:21 »
Не хочу каркати, але... Гардона... чекае доля Шеремета й Бузiни.
Може, нагадати, як це лайно лiзло в депутати Киiвради та як його звiдти виперли?..
Годi носитися з цим педерастом.
Ця, так звана,  Вiльна Преса...  добре фiнасуеться ОППО блоком.
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9271
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Знову Гордон...
« Reply #5 : Лютого 24, 2018, 09:23:42 21:23 »
Драстііі...Гордон або Америку відкрив, або ллє воду на колесо Кацапії. Це був "геніальний" план Росії ще з 2014 року. Так що Гордон нічого нового не сказав, окрім того, що росіяни вже підсунули цей план американцям. Або розказують казки "наївному" Гордону.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову Гордон...
« Reply #6 : Лютого 24, 2018, 10:10:16 22:10 »
Та кацапи й відлистали бабла підарасу, щоб він цю херню активно розкручував.

Миротворець, бля, маланський  :at 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову Гордон...
« Reply #7 : Лютого 25, 2018, 09:45:58 09:45 »
Та кацапи й відлистали бабла підарасу, щоб він цю херню активно розкручував.
Миротворець, бля, маланський  :at
Звiсно, що для Кремля Дм. Iллiч ГоНдон - чудова лялька.
Але,  як завжди бувае, iнколи, коли щось йде не так... ляльки раптово зникають.
КГБ просто так грошей не дае.
ГоНдон це повинен зрозумiти.
Якщо не розумiе, то його доля - Гiвi iз Моторолою.
Слава Богу, в Киiвi вистачае несправних лифтiв.
А пiдiрвати можуть... будь якоi митi.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову Гордон...
« Reply #8 : Лютого 25, 2018, 10:00:19 10:00 »
Та кацапи й відлистали бабла підарасу, щоб він цю херню активно розкручував.
Миротворець, бля, маланський  :at
Звiсно, що для Кремля Дм. Iллiч ГоНдон - чудова лялька.
Але,  як завжди бувае, iнколи, коли щось йде не так... ляльки раптово зникають.
КГБ просто так грошей не дае.
ГоНдон це повинен зрозумiти.
Якщо не розумiе, то його доля - Гiвi iз Моторолою.
Слава Богу, в Киiвi вистачае несправних лифтiв.
А пiдiрвати можуть... будь якоi митi.
 :smilie7:

Ще й жертвою хунти зроблять, воно ж типу 'журналізд'  :fp2

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову Гордон...
« Reply #9 : Лютого 25, 2018, 10:08:18 10:08 »
Ще й жертвою хунти зроблять, воно ж типу 'журналізд'  :fp2
Та який вiн там журналiст?..
Ви його бiографiю читали?..
Свого часу, в 90... закiнчiло Арх-буд.Iiнститут,
Але так сталося, що в тi часи почалася мода на всяке лайно - Кашпiровськi, Чумак, Марiя-Стефанiя тощо.
Добре памятаю, як Дiма бiгав по редакцiям iз величезними роздрукiвками матерiалiв...
"Вечiрка", "Комс. знаямя"... не було жодного Медiа, де б Дiма не друкував своiх екстрасенсiв.
А потiм Гордона пригрiв у себе Швець - людина Пiнчука, яка тримала "Факти й коментарii" -  в своему Медiа-Холдiнгу...
От коли настав зоряний час Гордона.
Але... Майдан... трохи сплутав карти й Дiма спочатку був за реформи, а потiм... течiя його вiднесла до iншого берега.
Не дивно, що Гордон, як класична повiя, працюе на тих, хто дае грошi.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову Гордон...
« Reply #10 : Лютого 25, 2018, 10:32:01 10:32 »
Типовий маланець, в нас є таких  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову Гордон...
« Reply #11 : Лютого 25, 2018, 10:40:38 10:40 »
Типовий маланець, в нас є таких  :smilie7:
Причому, поганий, незрозумiлий, з яким нi хто не може працювати й дружити.
Свого часу Дiма намагався стати популярним, навiть спiвав (без голосу) та намагався добре себе роз PRити, аля Шоу Опри.
Але... як у маланця... не висточiло анi шарму, анi почуття гумору...
Все ж таки не всiм дано бути Шоу-меном, як Якубович або Пельш.
 :smilie7: