Автор Тема: Повний текст "відео по Савченко". Розбирайте на цитати.  (Прочитано 650 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
23.11.2017 на КПВВ "Майорськ" Рубан В.В. та Савченко Н.В. перетинають лінію розмежування поза контролем.
При цьому Савченко Н.В. переховується у авто, де зберігається зброя, надана ватажками так званої "ДНР".

Березень Г.П.: Где Надя?

Кіт В.В.: Она сзади. Она не выберется.

Березень Г.П.: Как не выберется? А ту дверь открыть можно, заднюю?

Кіт В.В.: Только если она…

Березень Г.П.: Надя, дверь открывай, быстрее. Надя, открывай дверь!

Кіт В.В.: Она вылазит.

Березень Г.П.: На ту сторону. На.

Кіт В.В.: За ручку потяни просто.

Далі розмова відбувається після того, як Савченко Н.В. вийшла з кузова автомобіля, в якому знаходилась зброя і боєприпаси,
привезені з тимчасово окупованої території окремих районів Донецької та Луганської областей.

Рубан В.В.: Я не знаю, что, но должно быть: четыре трубы…

Березень Г.П.: 120-х?

Рубан В.В.: Без тележки. Треугольник… треугольник и поддоны, "Утес", два цинка к нему, две на "утесовых" стволах противоснайперские.

Савченко Н.В.: Чого дві: Він казав 5.

Рубан В.В.: Две…

Савченко Н.В.: Чи то він не за то казав?

Рубан В.В.: Два таких топаза. Оно тебе надо?

Березень Г.П.: Да, я хочу почитать. Я отдам тебе

Рубан В.В.: Два цинка, один ящик с МОНками. Не знаю, с какими. Должно быть штук пять. Ящик с гранатами.

Березень Г.П.: Если пять штук, то 50-е.

Рубан В.В.: Два РПГ-7. По три выстрела должно быть. Три пистолета не дал. Сказал: я дам и пять, но…
Я сказал, для кого и зачем, потом говорит: "Та их еще не сделали". Такое впечатление – или забыл, или "сциканул", поэтому будет разговаривать с тобой.
===============================
23.11.2017 Савченко Н.В. та Рубан В.В., перетнувши лінію розмежування, зустрілися в квартирі у місті Бахмут з Кітом В.В. та Березнем Г.П.

Савченко Н.В.: Вони укрепились, да вони чуствують, що в них все получається, в них получається лучше чим в Луганську, тоїсть порядок вони держать.
Понятне діло, що не всі довольні, але тим нє мєнєє. Город світиться, нас покатали, показали, да, тіпа відємость, що все хорошо. По всьому решта.
Вони понімають, що Росія їх все одно буде віддавать в Україну, да, ну тоїсть, геополітично ніяк не зростеться, що вони остануться практіческі незавісімимі або під Росією.
Вони, пока Петя, не хочуть ніяк. Тоїсть їхнє прохання: "Міняйте власть". Вони готові, як би, все що надо зі своєї сторони зробить, готові говорить з тобою, готові говорить
з Лящем. Я сказала, що там, де више, там більше прєдатєльства. Тоїсть лучше говорить, хоть вони себе і чуствують там тіпа "главами держави" – від них там тіпа все зависить,
то від них тоже не все зависить, там якби Росія вєздє ходить хвостиком, но тєм нє мєнєє. Обмін повинен відбутися, того вони не віддають зараз, щоб нічого не спортить
Медведчуку, тому що опять запорють і т.д. і бла-бла-бла.
По всьому решта. Якщо будете, якщо буде причина з ними говорить, вони зараз пока з Луганськом будуть розбираться так, щоб тіпа не начудить.
Єдине що тільки просять, не трогать сіру зону, тому що потом тіпа знов бої будуть. А якщо будете рішать, коли прийде час з ними говорити, то зв'язок через Рубана.

Березень Г.П.: Угу.

Савченко Н.В.: Він на них буде виходить. В мене є його прямий телефон, но це ніочом. Я йому пишу СМС, коли надо, то він відповідає.
Але вже так написать там, знаєш, щось про політику… По Ташкенту. Вмирати вони не бояться, чувствують себе там хорошо.
Тоїсть, куди діваться. Він каже: я не хочу так, як Плотя, так шо "не осрамим Донбасс". Так що вони остаються там. І що ще? А, і ще.
Прохання Турчинова їм лічно віддати. Я кажу: прохання буде… проще нам самим з ним розібраться. Ну це було лічне прохання цього, Захара,
за війну на Донбасі і за все решта, за його прикази. Турчинов, кажу ходить озброєний лучше, чим ви. В Захара, конечно, 5 машин,
одна з глушилками за ним їздить віздє, тоїсть броніроване, в Ташкента так само. Тоїсть забезпечення хороше.
В Захара діти вже в бронірованій машині з жінкою їздять, бо тоже кажуть, що недавно МОНку поставили, тіпа. Кажу, що та МОНка бронірованій машині.
Він каже: вони ж не знали, що жена на бронірованій…
===================================
01.12.2017. Зустріч у кабінеті військової частини у м. Хмельницький. В приміщенні знаходяться: Рубан В.В., Савченко Н.В., Березень Г.П., Лящ С.В.

Савченко Н.В.: Що ви зараз хочете почути, крім того, що ми поїдемо і подивимося, як воно стріляє, як воно дише, якщо є така можливість?

Березень Г.П.: Да-да! Все там организовал. Надежда Викторовна, в первую очередь после того, что приехало – подарки, мы понимаем всю серьезность вопроса.
И это все не для того, чтобы сделать материальную помощь Полку. Поэтому я ничего не могу доложить, но мы хотим услышать от вас конкретно, что вы видите и как?
То, что мы с тобою разговаривали, – это все, конечно, интересно. Свое видение я сказал по этому вопросу. Да оно может быть, так как ты видишь с нашими доработками.
Теперь понимаю, что пошло обеспечение. Мы должны понимать, что вы конкретно от нас хотите и что вы от нас видите?

Рубан В.В.: Как минимум мне понадобится в Киеве. Всего 3 этапа. На 1 этапе люди выходят. И я этот этап пока не разглашаю, все киевляне выходят. На втором этапе…

Березень Г.П.: Куда выходят?

Рубан В.В.: Из дому. На улицы.

Березень Г.П. А чего они пойдут?

Рубан В.В. Мы их выгоним. Это первый этап. На втором этапе мы сносим красивые здания на чертовом месте построенное, может быть, и весь правительственный.
И на третьем этапе мы либо выгоняем его, а это крупнокалиберное, и Товарищ и иже с ним, если они сами не убегают, либо загоняем его...
Они планируют второй срок ему. Они нашли уже бойцов на второй тур – Ляшко или Бойко. И он легко выходит на второй срок.
И (н.ц.л.) Украине, и земле украинской (н.ц.л.). Я не знаю, поставили или нет, примут в декабре?

Лящ С.В.: На снятие моратория?

Рубан В.В.: Тот же Хмельницкий за что (н.ц.л.), хитрил, блин, за эту землю, вся полита кровью, все продадут.

Савченко Н.В.: Ви хороший стратег, ви самі можете розробить і підказати що. Головне бачення таке. Моє бачення трошки інше. Тому що, по-перше, з Юлькою вони не договорилися.
Вона їм буде не конкурент. Її Росія не підтримує і Америку вона не устроює. "Порох" заручається підтримкою олігархів, йому (н.ц.л.) на захід і схід, європейці,
він бере собі слабких гравців на другий тур. У Бойка – ні о чом, він сразу виграє. Ляшко – тоже ні о чом. Ляшка він просто купить, в черговий раз (н.ц.л.) продасть.

Я бачу ситуацію в іншому плані, я бачу те, що пропонує Володя, – це революція (незрозуміло). Я пропоную переворот.
Тому що їх надо убирати фізично, причому всіх і зразу. Це є один метод. Один день і тільки зсередини. Може бути пару днів, але тільки один найбільш удачний.
До цього надо ждать ще до року часу. Далі надо робити так, щоб вони бігли. Тоїсть, мене менше цікавить правітєльствєнний квартал, мене більше цікавить їхнє жиліще.
Я думаю, що вони почнуть бігти, коли їм не буде куди вертатися, вони почнуть бігти всі.

Дальше ваша задача – це держать периметр. Я понімаю, що армія і міліція, вони повинні зробити так, щоб не почався хаос.
Тобто скрізь війська получать задачу яку? Яку дадуть зверху. Якщо верха нема, придумаємо самі. Порядок (незрозуміло).

В будь-якому випадку, якщо ми зараз не зробимо цей прорив любими способами, то (н.ц.л.)тоді вообще не нада жить (незрозуміло). Ми десь (н.ц.л.)...

Рубан В.В.: Хаоса боятся не надо, хаос нужен, хаос нужен, хаосом нужно управлять.

Березень Г.П.: Я по поводу правительственного квартала категорически против. Господа, это лишние жертвы среди гражданского населения, а тем самым настраивание народа против.
Это море крови. У вас есть второй вариант?

Савченко Н.В.: Їх жиліща. Там теж є люди, повір, охрана, горнічні, уборщиці.

Рубан В.В.: Ну, Верховная Рада как символ. Я их и так половлю, в одном месте…

Савченко Н.В. Одне діло, коли жертви з гражданського населення, друге діло, коли жертвами зразу стають ті, хто повинні бути, решта прощається "во ім’я нєзавісімості".

Березень Г.П.: Кто сейчас управляет державой? Назови мне три ключевые фигуры, а я тебе скажу – да или нет.

Савченко Н.В.: Порошенко.

Рубан В.В.: Турчинов.

Савченко Н.В.: Турчинов.

Рубан В.В.: Аваков.

Савченко Н.В.: В центрі всіх взірвати.

Березень Г.П.: Там жилых домов…

Савченко Н.В.: Я тобі не про те, я тобі із середини це зроблю.

Березень Г.П.: А когда их, когда они соберуться все в одном месте?

Лящ С.В.: Мы сейчас говорим о ком, о правительстве?

Березень Г.П.: О Верховной Раде.

Савченко Н.В.: Дивись, є один день, коли збираються всі міністри, не зами, а міністри, всі глави служб. Тобто Служба безпеки, коротше, всі служби, прокурор, всі депутати.
І виступає президент. Це один день в рік.

Березень Г.П.: Когда?

Савченко Н.В.: Коли Президент читає свій доклад.

Березень Г.П.: Когда он читает? Я не знаю.

Рубан В.В.: Это за один-два дня становиться известно.

Березень Г.П.: Сколько спецслужб в этот день находится в правительстве?

Рубан В.В.: Много.

Березень Г.П.: Сколько поляжет людей?

Савченко Н.В.: Я тобі ще раз скажу, мені із середини не надо, тобто, із середини, так, там вплоть до того, що люстра падає від усіх тих вибухів.
Дальше цей квартал нічим не цікавий, цікаві їх житлові жиліща, для того щоб пішло залякування.

Березень Г.П.: Где взять столько людей?

Лящ С.В.: Хотя бы сотни три минимум, и не из робкого десятка.

Савченко Н.В.: Для цього треба одна людина всередині, все решта треба зупинять, а не робить. Малювати ще раз? Дай сюди листок. Пронумеровано.
Ти що, знущаєшся? Як я вирву листок? Ручку дай.
Порошенко…

Це президія, це трибуни, оце ряди, тут збираються всі спецслужби, тут сідає весь уряд. А це зовнішній балкон.
Тільки тут журналісти, щоб видно, як президент читає доклад. Тут запускають гостей, но коли виступає президент,
не можуть ввійти навіть помічники депутатів. Ось тут пускають дипломатів. Тут, коли президент читає доклад, депутати убивають.
На всю цю… ми рахували 8 на 200. Зверху є купол, який від струсу вибухів, оця люстра, вона просто падає. Оце все завалить під відеокамери.
Пояснить чому? Це можна завалити звідси, можна завали звідси. Там відстань, повір, навіть я докину. Можна завалити звідси, можна зайти через журналістів.
Це робить одна людина впродовж півтори хвилини, живою, правда, не залишиться. Охорона президента ось тут, тут, ось тут.

Рубан В.В.: Ты хоть как-то назови его, морковкой, ну что ж ты так, под запись.

Савченко Н.В.: Якби було дві людини із числа ось цих, було б хорошо. Вони б не заважали одне одному, їм всім хорошо. Це можна зробити один раз із середини.
Все решта буде тут стояти.

Березень Г.П.: Сколько охраны, как правило, с ним?

Савченко Н.В.: Дивись, коли він виступав, я вийшла, зайшла сюди, постояла, подивилася, сидів ось тут один охоронець.
Він просто дивився. Я ходжу із сумкою, до мене ніхто…

Березень Г.П.: У них тут дверь, по-моему, есть?

Савченко Н.В.: У них тут куча дверей. Куча дверей. Скоро зайти, якщо даже хтось кудись вискочить, просто першим надо вибити центр, лоджії,
саме головне, ось сюди розкидати.

Березень Г.П.: Ты понимаешь, там стоит куча мебели, даже если это Ф1…

Савченко Н.В.: Дивися, вона, там куча меблів, я знаю, причому нормальної такої, дерев’яної. Я дивилася.
Понятне діло, що це не буде такого ефекту. Ну Ф1, скажемо, дасть нормальний більш-менш ефект.

Березень Г.П.: Ты в Мелитополе видела чего? Бачила, яка комнатушка?

Савченко Н.В.: Він кинув що? Ф25, ой.

Березень Г.П.: Нет, там скорее Ф1.

Лящ С.В.: Ф1.

Березень Г.П.: Его напополам там разорвало.

Савченко Н.В.: Ну дивись, зверху падає люстра, да, я не кажу тобі про те, що…

Березень Г.П.: Не упала?

Савченко Н.В.: Люстра?

Березень Г.П.: Люстра, не упала.

Савченко Н.В.: Ну можна взяти ще автомат і достріляти… Ну а нашо?

Березень Г.П.: Хорошо, а кто будет Жанной д’Арк?

Рубан В.В.: Жанна д’Арк и будет…

Савченко Н.В.: Жанна д’Арк и будет…

Березень Г.П. А смысл тогда?

Рубан В.В.: Красивый костер.

Савченко Н.В.: Слухай, герої не вмирають, герої повинні бути мертві, якщо не померла там, от хорошо.

Березень Г.П.: Ты себя видишь в этой роли?

Рубан В.В.: Да

Березень Г.П.: А зачем тогда весь этот замес?

Савченко Н.В.: Хто ще?

Березень Г.П.: Хорошо, тебя нет, дальше кто?

Савченко Н.В.: Вера.

Березень Г.П.: Та нет.

Савченко Н.В.: Мені все одно.

Рубан В.В.: Нет никакого дублирования. Здесь чисто у нее есть такая мечта, после этого и родилось четыре трубы в духовом оркестре.

Савченко Н.В.: Значить так, ви будете дивитися зараз відеозапис. Я достану вам, як він виступає на трибуні і що там відбувається.
Взагалі немає нікого, щоб добігти до нього, є ось тут двері, отут двері, отут двері, отут зверху. Де б я не стояла, у мене може цілитися охоронник,
скільки пуль я витримаю? Я витримаю "скількість" пуль. Потом на швидкість гранати кидаються дві відразу, чека відстрілюється зразу і ждеться певний час і швиряється.
Так само викидати шість гранат я встигну одночасно.

Березень Г.П.: Это риск, это неправильно. Давай начнем с того, что мы бачили, як ты их кидаешь, без обид, ты ж себе их под ноги бросишь.

Савченко Н.В.: Слухай, мені ось тут якраз і треба її під ноги бросить. Потом балкон закриває так само, там є куча перегородок, за якими я можу сховатися.
Ти не хвилюйся, себе я не взірву.

Березень Г.П.: Еще раз услышь меня.

Савченко Н.В.: Хорошо, обдумайте цей варіант, а я вислухаю ваш варіант. Обдумати ми можемо будь-який варіант, спішити все одно немає куди.

Березень Г.П.: После лета, я тебе еще тогда сказал, мое мнение не меняется. Работа внутри Верховной Рады сводится к нулю, мебель тяжелая.
Когда взрывали Гитлера, то стол на себя взял такой заряд, и толку никакого в одном помещении, даже никто не был сильно контужен, легко. "МОНка" это вещь, но…

Лящ С.В.: Хорошо, не станет тебя, кто поднимет флаг революции?

Березень Г.П.: За это время мы должны понимать позицию Захарченко, раз. Пойти с ним на контакт в плане поддержки, потому что на территории "ДНР"
российских вооруженных сил достаточно, регулярных подразделений.

Лящ С.В.: В каком смысле?

Березень Г.П.: Ну чтобы он с той стороны не начались движения сюда.

Савченко Н.В.: Або начались, тільки такі, як надо.

Рубан В.В.: 700 километров движения.

Березень Г.П.: Чтобы не начались движения оттуда, понимаешь? Чтобы он действительно поддержал этот момент.

Савченко Н.В.: Ми говорили з Захарченком, він готовий…

Рубан В.В.: Готов, но только не прекратить огонь по Крымскому среди ночи, когда мы сами обос**лись и…

Березень Г.П.: Крымское каким боком?

Савченко Н.В.: Никаким. Наступали на Луганське.

Рубан В.В.: А он командует всей линией фронта. Все подчинены якобы ему. Имею в виду, что не Плотницкому.

Березень Г.П.: В нашей ситуации это должен быть не хаос, а организованное движение. Тогда будет толк. Это первое.
Второе – у нас силенек на это дело будет маловато, однозначно. Вот это чтобы осуществить, нужно хотя бы человек двести-триста.

Рубан В.В.: Да.

Березень Г.П.: Притом дерзких.

Рубан В.В.: Сумасшедших.

Березень Г.П.: Дерзких, которые не забздят. Ми должны мыслить не локально, а стратегически.

Савченко Н.В.: Давайте будем собирать їх з усіх країв. Що нас підвозив, з Донбасу, Сєрьога. На квартирі. З ним треба буде говорити.

Рубан В.В.: С ним надо говорить накануне. Заранее ни с кем.

Савченко Н.В.: Зустрітися з хлопцями і просто поговорить про ситуацію, про все.

Березень Г.П.: Помимо нас у вас есть кто-то?

Рубан В.В. Ну, мы ж, поэтому теория хаоса. Поэтому мы рассчитывали, мы не рассчитывали сначала…
======================
01.12.2017. Після розмови у кабінеті Рубан В.В. та Савченко Н.В. відвідали полігон військової частини, де випробували зброю, надану терористами.

Савченко Н.В.: Проблема пока у нас – время.

Березень Г.П.: Главное, чтобы ти сказала...

Савченко Н.В.: Чотириста тисяч, я даю чотириста тисяч.

Рубан В.В.: Чего? Денег?

Савченко Н.В.: Та яких денег? Яких денег, Вова? Смертей нужно.

Рубан В.В.: Это репрессия, это не революция. Мы сейчас говорим…

Савченко Н.В.: Три – це мало.

Березень Г.П.: Три и управление ситуацией.

Рубан В.В.: А потом репрессии. Репресии – это будущее, это даже не (н.ц.л) сейчас, на стадионах или в шахтах.

Савченко Н.В.: А потом репрессатор повинен вводить смертну казнь на унічтоженіє.
=======================
Гвинтівка калібру 12,7 мм № "ГИК 0014" є крупнокаліберною гвинтівкою, яка є нарізною вогнепальною зброєю, калібру 12,7 мм та придатна до стрільби.

Конструктивні особливості, якість обробки поверхонь, наявність маркувальних позначень свідчить про те, що даний предмет виготовлений заводським способом.

Гвинтівка калібру 12,7 мм № "ГИК 0014" не перебувала та не перебуває на озброєнні у Збройних силах України.
Зазначена гвинтівка виготовляється на тимчасово непідконтрольній території Донецької області членами терористичної організації так званої "ДНР".

На відео із гвинтівки калібром 12,7 мм здійснює постріли один із ватажків так званої "ДНР" Олександр Тимофєєв
із позивним "Ташкент" під час випробовування новітньої розробки так званого "військово-промислового комплексу" псевдореспубліки.

08.03.2018 Рубан В.В., який діяв на виконання спільного з Савченко Н.В злочинного плану, привіз зброю із підконтрольного терористам міста
Горлівка для вчинення державного перевороту та терористичних актів у місті Києві.

08.03.2018 на КПВВ "Майорське" у ході обшуку автомобіля Mercedes-Benz Sprinter, д.н.з АН 6034 ІВ, було вилучено упаковочний лист
до гранат РГД-5 із зазначенням військової частини № 08819, яка структурно входить до так званого "1-го АК НМ ДНР".

08.03.2018 Рубан В.В. для реалізації злочинного плану завіз із тимчасово окупованої території ОРДЛО наступну зброю:
– 320 патронів калібру 12,7 мм;
– 1280 патронів калібру 9 мм;
– 700 патронів калібру 7,62 мм;
– 4320 патронів калібру 5,45 мм;
– 17 магазинів споряджених 570 патронами калібру 5,45 мм;
– 2 магазини споряджених 60 патронами калібру 7,62 мм;
– 2 пістолета Макарова калібру 9 мм без маркування з магазинами;
– 4 пристрої для безшумної стрільби;
– автомат Калашникова АК-47;
– 3 автомати Калашникова АКС-74У;
– 5 автоматів Калашникава АК-74;
– 2 ручних кулемета Калашникова;
– 46 одиниць 120 мм мінометних мін із вкрученими підривачами М-12, вишибними патронами та додатковими пороховими зарядами;
– 6 протипіхотних мін осколкової дії МОН-50;
– 6 мін калібру 82 мм із вкрученими реактивними двигунами до протитанкового гранатомету РПГ-7 та підривачами М-6;
– 12 порохових вишибних зарядів до пострілів ручного протитанкового гранатомету РПГ-7ПГ-7ПМ;
– 2 протитанкових гранатомети РПГ-22;
– 6 пострілів до протитанкового гранатомету РПГ-7 ПГ-7С;
– 20 корпусів гранат Ф-1 та 20 запалів УЗРГМ-2;
– 20 корпусів гранат РГД-5 та 20 запалів УЗРГМ;
– 20 корпусів гранат РГД-5 та 20 запалів УЗРГМ (УЗРГМ-2);
– 28 гранат ВОГ-25;
– предмет, схожий на саморобну мінометну міну найбільшим діаметром 57 мм, масою 2,627 кг із вишибним патроном;
– міномет із внутрішнім діаметром ствола 62 мм.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
 :smiley24: дякую

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
01.12.2017. Зустріч у кабінеті військової частини у м. Хмельницький. В приміщенні знаходяться: Рубан В.В., Савченко Н.В., Березень Г.П., Лящ С.В.

Це вони дійсно єбануті...  там же могло бути до чорта камер... так вони і були мабуть там... от сцуко довбойоби.. ну слава Богу що так вийшло.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Цікаво буде, якщо це уйобище випадково втопиться в параші  :smilie7:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Це найгірший варіант. Найкращий - як з Рудольфом Гессом.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Це найгірший варіант. Найкращий - як з Рудольфом Гессом.

Та ну, далеко не найгірший. Знати воно і так нічого не може більше, ніж вже напистіла, так що нафіга казенну баланду переводити на це біологічне сміття   :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Е. Марчук вважае, що Гадя - не хвора, ii понти - це вади характеру.
 https://zik.ua/news/2018/03/24/ne_dumayu_shcho_u_nei_ie_vady_psyhiky_marchuk_prokomentuvav_spravu_savchenko_1291843

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Маманя - з гумором.
 :smiley24: