Автор Тема: Драсте  (Прочитано 5906 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Драсте
« Reply #60 : Квітня 06, 2018, 12:12:42 12:12 »
А продана эта *УЕТА- УП... Аленой Притулой Левочкину была еще в 2008 году. Вместе с журналистами, форумами и потрохами.

Це було очевидно.
То яке там місце ця "узбекська біженка" займала яка дуже хотіла помирити кацапів та хахлів?
Чому тоді всі на Югенда кидаються коли він каже очевидні речі що "хвіст керує собакою"?

Югенд - сепарское тупое мудило.

Он на всех кидается подряд. ЕСТЕСТВЕННО....где-то угадывает. Если абсолютно на все во вселенной тыкать пальцем и говорить "гавно", то по теории вероятности где-то ты тыкнешь действительно на гавно и угадаешь!

Это тяжело понять?

Югенд нормальний чувак.
У нас у всіх є своїх таргани у голові, головне залишатися українцем.
З першого дня він казав що то все вистава "льовочкіна-медведчука" та був абсолютно правий.
Саме за це його постійно по банам гоняють? Бо він знає трошки більше ніж потрібно простому "манюпасу".
тоді навіщо той форум потрібен? Щоб там всі бетон Слава чи його нове "тачідло" обговорювали?

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Драсте
« Reply #61 : Квітня 06, 2018, 12:13:59 12:13 »
Мичиган - это пистец...Ты вообще не врубаешься в тему?

А я врубился в 2008-м и о*уел. Но ФУП не покидал до последнего момента, пока не понял..."а вот теперь - полный пестец".

Я про Бикову.
Про Свєту Бикову, йобнуте створіння з "мАсковським пАтріархатом", пробач "вато-кєфалією" у голові.

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Драсте
« Reply #62 : Квітня 06, 2018, 12:16:08 12:16 »
Вы, ребята еще ОХУЕЕТЕ....когда придет время и вылезет ВСЯ эта "ЭМИГРАША"...и перестанет прикидываться несчастными российскими либералами, гонимыми путинским режимом в славный город Киевской Руси...

Вы еще ОХУЕЕТЕ...какую мы ватную силищу проебали у себя под носом, холим их, лелеем, жалеем и думаем, что они с нами в одних окопах!

...страна идиотов....

Я вже дуже давно охуїв,
ще коли Потрох почав їм масово видавати громадянство, то почали всі ці Сєргацкови-Кісельови-Маши Гайдари тут осідати.
Я це висловлював вголос що Пеця тут будує "Расію №2" та був не один раз за це забанений на ФУПі.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #63 : Квітня 06, 2018, 12:26:04 12:26 »
А продана эта *УЕТА- УП... Аленой Притулой Левочкину была еще в 2008 году. Вместе с журналистами, форумами и потрохами.

Це було очевидно.
То яке там місце ця "узбекська біженка" займала яка дуже хотіла помирити кацапів та хахлів?
Чому тоді всі на Югенда кидаються коли він каже очевидні речі що "хвіст керує собакою"?

Югенд - сепарское тупое мудило.

Он на всех кидается подряд. ЕСТЕСТВЕННО....где-то угадывает. Если абсолютно на все во вселенной тыкать пальцем и говорить "гавно", то по теории вероятности где-то ты тыкнешь действительно на гавно и угадаешь!

Это тяжело понять?

Югенд нормальний чувак.
У нас у всіх є своїх таргани у голові, головне залишатися українцем.
З першого дня він казав що то все вистава "льовочкіна-медведчука" та був абсолютно правий.
Саме за це його постійно по банам гоняють? Бо він знає трошки більше ніж потрібно простому "манюпасу".
тоді навіщо той форум потрібен? Щоб там всі бетон Слава чи його нове "тачідло" обговорювали?

Да! Югенд - нормальний чувак, який, головне, залишився українцем! Это піздец, товаріщі! І він знає більше, ніж інші "манюпаси". До речі....слово "манюпаси" і ФЗВ - використовується "понаєхавшей лімітой"...що б корчити з себе справжніх ФУПчєгів.

Форум потрібен для того, щоб і надалі проводити політику "варкі жаби в кастрюлє на мєдлєнном огнє".

Не вдалося взяти Україну влоб з триколорами і колорадсткими лєнточками..зробимо КЛАСИЧНО! Сдєлаєм то, на что "хахли" всєгда клєвалі 100% Бо вони - як "Чіп І Дейл". Тупиє і отважниє!

Ми іх візьмемо БУДЬ-ЯКИМИ методами "ЗРАДОЙОБСТВА". Переодягнемось у вишиванки, заговоримо через гугл-піріводчік українською, назвемося #справжнімипатріотами, візтмемо аватарку козака з шаблею....і вперьод МОЧІТЬ УКРАЇНУ.

А на закиди далбайоба Гєо...будемо відповідати....мовчи, контужений АТОШНІК...."а то путін нападьот".

Знаешь, как вы мне все остопиздели? А?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Драсте
« Reply #64 : Квітня 06, 2018, 12:26:52 12:26 »
Десь згоден.
Южанін - матюкливе кацапське створіння, але його тримають бо він типу "провладне".
Хоча які там насправді таракани в голові - невідомо.

При чому тут Южанин. Там більше половини таких вилупків як люкс-хуй-виговориш, вольтер та інша  кацапнутомаразматична купа лайна.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #65 : Квітня 06, 2018, 12:30:54 12:30 »
Мичиган - это пистец...Ты вообще не врубаешься в тему?

А я врубился в 2008-м и о*уел. Но ФУП не покидал до последнего момента, пока не понял..."а вот теперь - полный пестец".

Я про Бикову.
Про Свєту Бикову, йобнуте створіння з "мАсковським пАтріархатом", пробач "вато-кєфалією" у голові.

єбануццо....Прі чьом тут Бикова? Слав, Бикова, Дмснет, синок палковніка - єбанутий граф...і пр....

Я ж тобі пояснив...НА ЯКИЙ РІВЕНЬ треба дивитися....сцуко! :pooh_go:

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Драсте
« Reply #66 : Квітня 06, 2018, 12:32:03 12:32 »
А продана эта *УЕТА- УП... Аленой Притулой Левочкину была еще в 2008 году. Вместе с журналистами, форумами и потрохами.

Це було очевидно.
То яке там місце ця "узбекська біженка" займала яка дуже хотіла помирити кацапів та хахлів?
Чому тоді всі на Югенда кидаються коли він каже очевидні речі що "хвіст керує собакою"?

Югенд - сепарское тупое мудило.

Он на всех кидается подряд. ЕСТЕСТВЕННО....где-то угадывает. Если абсолютно на все во вселенной тыкать пальцем и говорить "гавно", то по теории вероятности где-то ты тыкнешь действительно на гавно и угадаешь!

Это тяжело понять?

Югенд нормальний чувак.
У нас у всіх є своїх таргани у голові, головне залишатися українцем.
З першого дня він казав що то все вистава "льовочкіна-медведчука" та був абсолютно правий.
Саме за це його постійно по банам гоняють? Бо він знає трошки більше ніж потрібно простому "манюпасу".
тоді навіщо той форум потрібен? Щоб там всі бетон Слава чи його нове "тачідло" обговорювали?

Да! Югенд - нормальний чувак, який, головне, залишився українцем! Это піздец, товаріщі! І він знає більше, ніж інші "манюпаси". До речі....слово "манюпаси" і ФЗВ - використовується "понаєхавшей лімітой"...що б корчити з себе справжніх ФУПчєгів.

Форум потрібен для того, щоб і надалі проводити політику "варкі жаби в кастрюлє на мєдлєнном огнє".

Не вдалося взяти Україну влоб з триколорами і колорадсткими лєнточками..зробимо КЛАСИЧНО! Сдєлаєм то, на что "хахли" всєгда клєвалі 100% Бо вони - як "Чіп І Дейл". Тупиє і отважниє!

Ми іх візьмемо БУДЬ-ЯКИМИ методами "ЗРАДОЙОБСТВА". Переодягнемось у вишиванки, заговоримо через гугл-піріводчік українською, назвемося #справжнімипатріотами, візтмемо аватарку козака з шаблею....і вперьод МОЧІТЬ УКРАЇНУ.

А на закиди далбайоба Гєо...будемо відповідати....мовчи, контужений АТОШНІК...."а то путін нападьот".

Знаешь, как вы мне все остопиздели? А?

Все що ти розказав вище мені й так відомо.
Що ти пропонуєш конкретно?

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Драсте
« Reply #67 : Квітня 06, 2018, 12:34:31 12:34 »
Десь згоден.
Южанін - матюкливе кацапське створіння, але його тримають бо він типу "провладне".
Хоча які там насправді таракани в голові - невідомо.

При чому тут Южанин. Там більше половини таких вилупків як люкс-хуй-виговориш, вольтер та інша  кацапнутомаразматична купа лайна.

не треба так про Дмитра.
Єдиний модератор який повертає на землю а то там би такий самий "одобрямс" стояв би як свого часу на фор.юа.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #68 : Квітня 06, 2018, 12:35:33 12:35 »
А продана эта *УЕТА- УП... Аленой Притулой Левочкину была еще в 2008 году. Вместе с журналистами, форумами и потрохами.

Це було очевидно.
То яке там місце ця "узбекська біженка" займала яка дуже хотіла помирити кацапів та хахлів?
Чому тоді всі на Югенда кидаються коли він каже очевидні речі що "хвіст керує собакою"?

Югенд - сепарское тупое мудило.

Он на всех кидается подряд. ЕСТЕСТВЕННО....где-то угадывает. Если абсолютно на все во вселенной тыкать пальцем и говорить "гавно", то по теории вероятности где-то ты тыкнешь действительно на гавно и угадаешь!

Это тяжело понять?

Югенд нормальний чувак.
У нас у всіх є своїх таргани у голові, головне залишатися українцем.
З першого дня він казав що то все вистава "льовочкіна-медведчука" та був абсолютно правий.
Саме за це його постійно по банам гоняють? Бо він знає трошки більше ніж потрібно простому "манюпасу".
тоді навіщо той форум потрібен? Щоб там всі бетон Слава чи його нове "тачідло" обговорювали?

Да! Югенд - нормальний чувак, який, головне, залишився українцем! Это піздец, товаріщі! І він знає більше, ніж інші "манюпаси". До речі....слово "манюпаси" і ФЗВ - використовується "понаєхавшей лімітой"...що б корчити з себе справжніх ФУПчєгів.

Форум потрібен для того, щоб і надалі проводити політику "варкі жаби в кастрюлє на мєдлєнном огнє".

Не вдалося взяти Україну влоб з триколорами і колорадсткими лєнточками..зробимо КЛАСИЧНО! Сдєлаєм то, на что "хахли" всєгда клєвалі 100% Бо вони - як "Чіп І Дейл". Тупиє і отважниє!

Ми іх візьмемо БУДЬ-ЯКИМИ методами "ЗРАДОЙОБСТВА". Переодягнемось у вишиванки, заговоримо через гугл-піріводчік українською, назвемося #справжнімипатріотами, візтмемо аватарку козака з шаблею....і вперьод МОЧІТЬ УКРАЇНУ.

А на закиди далбайоба Гєо...будемо відповідати....мовчи, контужений АТОШНІК...."а то путін нападьот".

Знаешь, как вы мне все остопиздели? А?

Все що ти розказав вище мені й так відомо.
Що ти пропонуєш конкретно?

 :lol:

НІЧОГО!


Зрозумів?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #69 : Квітня 06, 2018, 12:37:15 12:37 »
ЄБІТЕСЬ ВИ, ПРОВАЛІТЕСЬ ВСЄЙ ВАШЕЙ ТУПОЙ ЗРАДОЙОБСКОЙ ШОБЛОЙ!

фЕРШТЕЙН, ШО Я ПРОПОНУЮ?

 :smiley14:

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Драсте
« Reply #70 : Квітня 06, 2018, 12:38:31 12:38 »
ЄБІТЕСЬ ВИ, ПРОВАЛІТЕСЬ ВСЄЙ ВАШЕЙ ТУПОЙ ЗРАДОЙОБСКОЙ ШОБЛОЙ!

фЕРШТЕЙН, ШО Я ПРОПОНУЮ?

 :smiley14:
ось й поговорили....

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #71 : Квітня 06, 2018, 12:39:31 12:39 »
ЄБІТЕСЬ ВИ, ПРОВАЛІТЕСЬ ВСЄЙ ВАШЕЙ ТУПОЙ ЗРАДОЙОБСКОЙ ШОБЛОЙ!

фЕРШТЕЙН, ШО Я ПРОПОНУЮ?

 :smiley14:
ось й поговорили....


ГЛИИИБААААКО
ПОХУЙ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #72 : Квітня 06, 2018, 12:43:05 12:43 »
Мичиган....я человек очень терпеливый...Я годами могу "пытаться объяснить".

...но, если я достигаю 99 лэвэла....то СОТЫЙ лэвэл...называется "идите на хуй, долбоебы". И вот  это уже окончательно и бесповоротно. Это уже фатально.

Когда я достигаю нирваны сотого уровня, то не надо УЖЕ меня спрашивать..."що ти пропонуєш?". Поздно.

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Драсте
« Reply #73 : Квітня 06, 2018, 12:50:46 12:50 »
Мичиган....я человек очень терпеливый...Я годами могу "пытаться объяснить".

...но, если я достигаю 99 лэвэла....то СОТЫЙ лэвэл...называется "идите на хуй, долбоебы". И вот  это уже окончательно и бесповоротно. Это уже фатально.

Когда я достигаю нирваны сотого уровня, то не надо УЖЕ меня спрашивать..."що ти пропонуєш?". Поздно.

Я тебе почув "почесний президент ФУПа"

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #74 : Квітня 06, 2018, 01:12:01 13:12 »
Мичиган....я человек очень терпеливый...Я годами могу "пытаться объяснить".

...но, если я достигаю 99 лэвэла....то СОТЫЙ лэвэл...называется "идите на хуй, долбоебы". И вот  это уже окончательно и бесповоротно. Это уже фатально.

Когда я достигаю нирваны сотого уровня, то не надо УЖЕ меня спрашивать..."що ти пропонуєш?". Поздно.

Я тебе почув "почесний президент ФУПа"


Да, кстати...Я НЕ БАЛЛОТИРОВАЛСЯ В ПРЕЗИДЕНТЫ.

Пойми это....Не надо меня этим в морду постоянно тыкать. Я не напрашивался. А то я опять могу послать к ипеней матери любого, кто начнет пи*деть про то, что "президент" сбежал!

Учитие....я никогда не был "почетным президентом" ФУПа. Почетный Президент ФУПа - например, Дидусь....или #Дряньтакая....или Слетевший с Катушек Сметана.

Отъебитесь от меня. Забудьте. Вы мне там все в душу хором насрали. Гыгыкали "атопутіннападе". Теперь время "идти на хуй".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #75 : Квітня 06, 2018, 04:47:45 16:47 »
Veni-vidi...дядьку..що ти там ото за кіпєш підняв з якимись "обмінами полонених"?

Мені і тут хАрАшо... :af

Там є новий фупчєг - Інгредієнт....Сказати, що цей персонаж "охуєнєн"....не сказати нічого. Нехай його читають від першого до останнього абзацу, не пропускаючи жоднгого його слова. "от такоє от проклятіє"... :lol:  :lol:  :lol:

Нє...кроме шуток...там людина так фупчєгам мозок трахає...я такого ще не бачив. Навіть Гайди До Байди - дитятко...Інгредієнт - Гуру Мозкового Сексу.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #76 : Квітня 06, 2018, 05:04:58 17:04 »
Я зрозумів, хто такий Інгредієнт...

Тільки одна людина в Україні здатна годинами такою не живою...а академічною чистою українською мовою пиздіти обо всьом і ні о чьом...виєбать послєдніє мозгі співрозмовнику, нічого при цьому так і не сказати....за три-п'ять годин монологу....приємно посміхнутись і пообіціяти всім, хто вже бовтається в зашморгу...нових зустрічей в ефірах.

Це.....Костянтин Грищенко. Думаю, що він і є  Інгредієнт. Великий, талановитий, видатний мозгойоб сучасності з класичною українською.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #77 : Квітня 06, 2018, 07:57:37 19:57 »
О, до нас тут жирний зрадойоб завітав  :weep:

Навіть по пунктах тут претензії тулить. Правда, чомусь більшість з тих пунктів - пряма кацапська пропаганда, решта - якась малореальна куйня  :smilie7:   

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Драсте
« Reply #78 : Квітня 08, 2018, 12:05:10 00:05 »
хвуяссє, плодовітая хвуйня :smilie10:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5016552

Ім'я користувача: Veni-vidi
Дата реєстрації: 17 листопада 2014 19:46:55
Повідомлень: 20 860 (~17 в день)


плюс  істчьо на дурдомє 20 000 накропала

і 13000 на цугундєрє :fp

ПС глянул пуфік , там 6600 :smiley14:

Многостаночніца, мля

Це Олешко, або один з його багатьох ботів. ФУП засрали своїми "панегіріками"  "якщо не Потрох то хто?"  :eyes:

Ы 

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Драсте
« Reply #79 : Квітня 08, 2018, 12:08:31 00:08 »
Veni-vidi...дядьку..що ти там ото за кіпєш підняв з якимись "обмінами полонених"?

Мені і тут хАрАшо... :af

Там є новий фупчєг - Інгредієнт....Сказати, що цей персонаж "охуєнєн"....не сказати нічого. Нехай його читають від першого до останнього абзацу, не пропускаючи жоднгого його слова. "от такоє от проклятіє"... :lol:  :lol:  :lol:

Нє...кроме шуток...там людина так фупчєгам мозок трахає...я такого ще не бачив. Навіть Гайди До Байди - дитятко...Інгредієнт - Гуру Мозкового Сексу.

то я шуткую так)  Димона дразнил трохи

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Драсте
« Reply #80 : Квітня 08, 2018, 12:11:32 00:11 »
касаемо  отого компонента чы як його в биса там, то таки да.  После прочтения третьего слова моск набекрень становиться начинает. Психотропное оружыйо, а не юзер.
 Поэтому я его не читаю. Бережоново бох бережот

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #81 : Квітня 08, 2018, 12:11:44 00:11 »
Що там у вас ? Масова різня ще не почалась ?  :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #82 : Квітня 08, 2018, 12:29:37 00:29 »
Що там у вас ? Масова різня ще не почалась ?  :smilie7:

В розумінні - Варфоломіївська ніч  :weep:

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Re: Драсте
« Reply #83 : Квітня 08, 2018, 12:53:44 12:53 »
Цуко....яка узбекська біженка?

Альона Чістова - узбекська біженка?

Слівной бачок - ліцо УП...."смишльоний малий"(с) Сірожа Лєщєнко - узбєкській біженець чи хто?

Это про африканского йожа. Светлану Быкову.

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Драсте
« Reply #84 : Квітня 09, 2018, 11:56:38 11:56 »
Що там у вас ? Масова різня ще не почалась ?  :smilie7:

а я хез, я не беру в голову.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #85 : Квітня 09, 2018, 03:20:27 15:20 »
Що там у вас ? Масова різня ще не почалась ?  :smilie7:

а я хез, я не беру в голову.

Ти, Вєнєдікт, зі здоровим нальотом конформізму товаріщь  :smilie5:

Я це без підколок кажу, насправді найбільш правильний підхід до всілякої куйні, яка навкруги відбувається  :smilie7:


Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Драсте
« Reply #86 : Квітня 09, 2018, 03:35:01 15:35 »
Що там у вас ? Масова різня ще не почалась ?  :smilie7:

а я хез, я не беру в голову.

Ти, Вєнєдікт, зі здоровим нальотом конформізму товаріщь  :smilie5:

Я це без підколок кажу, насправді найбільш правильний підхід до всілякої куйні, яка навкруги відбувається  :smilie7:

не просто со здоровым, а со здаравеенным.
Еще и тяга к сибаритству присутствует, да.
Ну а что касается всякой фуйни то ну ее.  Я сам по себе, а она сама по себе

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #87 : Квітня 09, 2018, 03:47:13 15:47 »
Що там у вас ? Масова різня ще не почалась ?  :smilie7:

а я хез, я не беру в голову.

Ти, Вєнєдікт, зі здоровим нальотом конформізму товаріщь  :smilie5:

Я це без підколок кажу, насправді найбільш правильний підхід до всілякої куйні, яка навкруги відбувається  :smilie7:

не просто со здоровым, а со здаравеенным.
Еще и тяга к сибаритству присутствует, да.
Ну а что касается всякой фуйни то ну ее.  Я сам по себе, а она сама по себе

По здоров'ю - дай тобі боже побільше і щоб зміг в руках донести до всіх, кому бажаєш.
 
По хвупу - тут слав часом забігає, жалуєцця на життя. Каже, зрадойоби обсіли, життя немає від них. Так що слабо працюєте, рошенок вам не випишуть в достатній кількості  :smilie2:

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Драсте
« Reply #88 : Квітня 11, 2018, 07:38:31 07:38 »
Що там у вас ? Масова різня ще не почалась ?  :smilie7:

а я хез, я не беру в голову.

Ти, Вєнєдікт, зі здоровим нальотом конформізму товаріщь  :smilie5:

Я це без підколок кажу, насправді найбільш правильний підхід до всілякої куйні, яка навкруги відбувається  :smilie7:

не просто со здоровым, а со здаравеенным.
Еще и тяга к сибаритству присутствует, да.
Ну а что касается всякой фуйни то ну ее.  Я сам по себе, а она сама по себе

По здоров'ю - дай тобі боже побільше і щоб зміг в руках донести до всіх, кому бажаєш.
 
По хвупу - тут слав часом забігає, жалуєцця на життя. Каже, зрадойоби обсіли, життя немає від них. Так що слабо працюєте, рошенок вам не випишуть в достатній кількості  :smilie2:

от які Ви тільки є, дядьку РіГ.  Злі та нехороші(
З'їхали на курорт та ще й закиди закидаєте.
А ми там на передньому краї..
Ми тії рошенки потом і кров'ю заробляємо..
А з забезпеченням таки трабли. Рошенки надходять з перебоями та в недостатній кількості.
Бува й по декілька діб без Рошену сидимо :smilie2:
Карочє тре' щось робити. Збирайте хоч гуманітарку тут яку чишо? Так переможемо.
Слава Петру!
Рошену слава!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #89 : Квітня 13, 2018, 01:10:38 01:10 »
Що там у вас ? Масова різня ще не почалась ?  :smilie7:

а я хез, я не беру в голову.

Ти, Вєнєдікт, зі здоровим нальотом конформізму товаріщь  :smilie5:

Я це без підколок кажу, насправді найбільш правильний підхід до всілякої куйні, яка навкруги відбувається  :smilie7:

не просто со здоровым, а со здаравеенным.
Еще и тяга к сибаритству присутствует, да.
Ну а что касается всякой фуйни то ну ее.  Я сам по себе, а она сама по себе

По здоров'ю - дай тобі боже побільше і щоб зміг в руках донести до всіх, кому бажаєш.
 
По хвупу - тут слав часом забігає, жалуєцця на життя. Каже, зрадойоби обсіли, життя немає від них. Так що слабо працюєте, рошенок вам не випишуть в достатній кількості  :smilie2:

от які Ви тільки є, дядьку РіГ.  Злі та нехороші(
З'їхали на курорт та ще й закиди закидаєте.
А ми там на передньому краї..
Ми тії рошенки потом і кров'ю заробляємо..
А з забезпеченням таки трабли. Рошенки надходять з перебоями та в недостатній кількості.
Бува й по декілька діб без Рошену сидимо :smilie2:
Карочє тре' щось робити. Збирайте хоч гуманітарку тут яку чишо? Так переможемо.
Слава Петру!
Рошену слава!

Слава навіки !

Ми тут не на курорті, а просто в більш робочій обстановці трудимось на ниві педроботства.

На хвупі вашому просто голоти всілякої багато зараз налізло, благородному рошенівцю і пройти спокійно не можна, щоб в гівно на зрадойоба  якогось не наступити.

Та ще й масон люксембургський з кацапоузбеками там командує і напускає всю цю циганву підхуйловську, а ви його навіть не пистите з носака регулярно  :Ganba:

Так що недопрацьовуєте колеги, недопрацьовуєте  :smilie2: