Автор Тема: Маленький шаг для Локхид и большой для человечества :)  (Прочитано 318 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
Термоядерный реактор от Lockheed Martin. Заявка на победу

Цитувати
Впервые объявляя о проекте, компания заявила, что может представить рабочий прототип революционного источника энергии ещё в 2019 году.
Джосеф Тревитник, 26 марта 2018

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Я не зрозумів в чому перевага такої конструкції над тороїдальною камерою. Автори збираються утримувати плазму іншою конфігурацією магнітного поля, ніж в торі, і експлуатувати реактор із збільшеним бета-лімітом. Як це практично зробити не зрозуміло, так само, як не зрозуміло, як вони збираються піднімти температуру до необхідного рівня. Мені здається, що утримувтаи штучне сонце в тонкому дроті має бути легше, ніж в об'ємі. Подивимось.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
Я не зрозумів в чому перевага такої конструкції над тороїдальною камерою. Автори збираються утримувати плазму іншою конфігурацією магнітного поля, ніж в торі, і експлуатувати реактор із збільшеним бета-лімітом. Як це практично зробити не зрозуміло, так само, як не зрозуміло, як вони збираються піднімти температуру до необхідного рівня. Мені здається, що утримувтаи штучне сонце в тонкому дроті має бути легше, ніж в об'ємі. Подивимось.

хз что там такое, они пишут что конфигурация поля такова ято оно усиливается при расширении плазмы.
тоесть убирается основная проблема остальных реакторов, там при появлении нестабильности в плазменном шнуре магнитное поле изменяется пропорционально и происходит разрыв шнура
Но номера патента что б глянуть на это чудо я не нашел

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Но номера патента что б глянуть на это чудо я не нашел

Патента ещё нет, есть заявка:

Encapsulating Magnetic Fields for Plasma Confinement
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.