Автор Тема: Тяжко...  (Прочитано 701 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Тяжко...
« : Квітня 04, 2018, 11:54:24 11:54 »
10 минут назад пожал руку не знакомому мне бойцу из 17 ОТБР ЗСУ...На вид не больше 25 лет. На лице живого места нет. Слепой. Его дальше повел за руку его товарищ...а я взял сигарету...сццуко...отвернулся и стал по морде слезы размазывать.

Сколько таких детей-воинов по Украине...

Господи...разорви этот Мордор на мелкие кусочки...ВЕСЬ.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Тяжко...
« Reply #1 : Квітня 04, 2018, 02:04:16 14:04 »
Потрібна якась програма реабілітації воїнів. Не просто якась, не просто потрібна, а негайно, професійно, не шкодуючи грошей. Завдяки цим людям Україна продовжує існувати. Кілька процентів з бюджету треба виділити.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Тяжко...
« Reply #2 : Квітня 04, 2018, 03:09:58 15:09 »
23 роки. Андрій. з 2015 року  - наглухо сліпий.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Тяжко...
« Reply #3 : Квітня 04, 2018, 03:13:17 15:13 »
Потрібна якась програма реабілітації воїнів. Не просто якась, не просто потрібна, а негайно, професійно, не шкодуючи грошей. Завдяки цим людям Україна продовжує існувати. Кілька процентів з бюджету треба виділити.

Всім "гнапам-лєщєнкам" похєр. Взяли б і натиснули на ВР....А Гнап на Лєщєнка...(бо та цука ще й депутат).

Це нецікава тема в суспільстві. Є більш цікаві теми: Улюблена "Зрадонька" і заробляння грошенят на "зрадонці"...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Тяжко...
« Reply #4 : Квітня 04, 2018, 03:17:55 15:17 »
Мальчишке-герою мы сейчас сладостей с одной девочкой-волонтером накупили...ХОТЬ КАК-ТО...хоть что-то...хоть к Пасхе бідній дитині...этокапец.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46456
  • Never give in!
Re: Тяжко...
« Reply #5 : Квітня 04, 2018, 04:34:00 16:34 »
І жодних шансів на відновлення зору хоча б частково?
If you are going through hell, keep going.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Тяжко...
« Reply #6 : Квітня 04, 2018, 04:46:34 16:46 »
Так, старшні справи. Але надія є.

Технологія поки що в зародковому стані:

https://www.technologyreview.com/s/516796/a-second-artificial-retina-option-for-the-eu/

http://www.secondsight.com/

За першим посиланням навіть вказана вартість 100 – 130 тисяч доларів. Дорого, але не неможливо. І вона буде падати, а технологія вдосконалюватися. Може треба тому хлопцю про це сказати.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Тяжко...
« Reply #7 : Квітня 04, 2018, 05:06:02 17:06 »
І жодних шансів на відновлення зору хоча б частково?

Ні.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тяжко...
« Reply #8 : Квітня 04, 2018, 11:08:27 23:08 »
Так склалося по життю, що я знайома з проблемами виникнення сліпоти у людей. Мені досить дохідливо одна класна спеціаліст свого часу пояснила, що в принципі людині можна повернути зір у любому випадку, якщо не пошкоджено зоровий нерв, який знаходится глибоко поза оком. При мені вона оперувала жіночку, у якої з-за ураження струмом, було повністю зруйноване око. Успішно. Не хочеться ставити зайвих запитань, але чи досить кваліфіковані лікарі його консультували?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Тяжко...
« Reply #9 : Квітня 04, 2018, 11:13:39 23:13 »
Так склалося по життю, що я знайома з проблемами виникнення сліпоти у людей. Мені досить дохідливо одна класна спеціаліст свого часу пояснила, що в принципі людині можна повернути зір у любому випадку, якщо не пошкоджено зоровий нерв, який знаходится глибоко поза оком. При мені вона оперувала жіночку, у якої з-за ураження струмом, було повністю зруйноване око. Успішно. Не хочеться ставити зайвих запитань, але чи досить кваліфіковані лікарі його консультували?

Йому купу операцій зробили. Він трошки бачив якесь світло. В Австрії йому зробили операцію, тепер він взагалі нічого не бачить.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тяжко...
« Reply #10 : Квітня 04, 2018, 11:29:03 23:29 »
Так склалося по життю, що я знайома з проблемами виникнення сліпоти у людей. Мені досить дохідливо одна класна спеціаліст свого часу пояснила, що в принципі людині можна повернути зір у любому випадку, якщо не пошкоджено зоровий нерв, який знаходится глибоко поза оком. При мені вона оперувала жіночку, у якої з-за ураження струмом, було повністю зруйноване око. Успішно. Не хочеться ставити зайвих запитань, але чи досить кваліфіковані лікарі його консультували?

Йому купу операцій зробили. Він трошки бачив якесь світло. В Австрії йому зробили операцію, тепер він взагалі нічого не бачить.

Жаль. Схоже, що зорові нерви не працюють. У нас і в Штатах дуже гарні спеціалісти в області мікрохірургії ока. Свого часу наші лікарі стажувалися саме в Штатах. Але не потрібно втрачати надію. Можливо, технології, про які писав Кіккер, по штучному зоровому нерву таки будуть більш доступними.