Автор Тема: Журналіст - розслідувач з програми "Схеми" задекларував білше мільйона гривень.  (Прочитано 523 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412


Боротьба з "корупцією" дуже прибуткова штука. :weep:   :lol:

"Я подал электронную декларацию. Хотя меня и моих коллег закон прямо к этому не обязывает. Наша общественная организация хоть и получает зарубежные гранты на разоблачение коррупции, но они не являются "международной технической помощью", как это написано в законе. Но, я все равно подал декларацию. Если власть так хочет вывести антикоррупционеров на чистую воду - без проблем. Мне скрывать нечего. За прошлый год я заработал около 1 миллиона гривен. Сумма не маленькая. Но я работаю одновременно на трех работах: занимаюсь журналистскими расследованиями в проекте "Слидство.Инфо",  веду видео-блоги на канале "24", а с недавних пор еще и программу "Что это было?",  2-3 раза в месяц провожу тренинги для молодых журналистов", - написал Гнап.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
І це відносно "біла"  верхівка айсбергу, яку сховати важко. Уявляю які кошти цей фуцин отримував у конвертах.
1до10 приблизно.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Для порівняння цього антикоропціоно-громадського піздєца:

Президент України - Барига і Шоколадно-Збройний Барон  отримав 16 млн. гривень


 Журнашлюха з мутними статками vs През з реальним кейсом власності.

 :weep:


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Якщо не відмінять декларування для ГО.

Ми побачимо багато цікавого у Діток Лєйтєнанта Шмідта  :gigi:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Зі. Гнап забув вписати прокачаний Туарег ..на якому він постійно розсіка по місту.

Забув мабуть  :lol:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Зі. Гнап забув вписати прокачаний Туарег ..на якому він постійно розсіка по місту.

Забув мабуть  :lol:

Бабушка подарила

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4196
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Навіть якщо завтра відмінять е-декларування для панів "антикорупціонерів", ми дізналися вже достатньо, щоби розуміти за що і з чим вони борються.
Буденна новина:
- Голова «Антикорупційного руху Житомирщини» за 2,7 млн грн купив квартиру в Іспанії;
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Навіть якщо завтра відмінять е-декларування для панів "антикорупціонерів", ми дізналися вже достатньо, щоби розуміти за що і з чим вони борються.
Буденна новина:
- Голова «Антикорупційного руху Житомирщини» за 2,7 млн грн купив квартиру в Іспанії;

Тю, я думав в Іспаніі нерухомість дорожча.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Навіть якщо завтра відмінять е-декларування для панів "антикорупціонерів", ми дізналися вже достатньо, щоби розуміти за що і з чим вони борються.
Буденна новина:
- Голова «Антикорупційного руху Житомирщини» за 2,7 млн грн купив квартиру в Іспанії;

Просто надо запомнить что борьба с коррупцией и борьба между коррупционерами это разные вещи  :gigi: