Автор Тема: Київ руйнується і перестає існувати. Гройсмани і євро-Клички доцарювалися.  (Прочитано 2830 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8055
  • Стать: Чоловіча
Ви Шухевича нахуя хотіли вбити? А? Обвініть Владу Порошенка? Восстаніє поднять?

Ти думаєш, я забув?

Ну хоч не говори дурниць, наче дитина з дитсадка.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8055
  • Стать: Чоловіча
Нема більш паскудної політсили, ніж Юля і її партія. Риги вже не отямляться...А ось Юля - єдина сила, що може зруйнувати Україну зараз. І це реально. І це не жарти.

РИГИ вже отямились, та й нікуди вони не пропадали.
Вони в різних політичних силах, але вже під орудою і контролем Порошенка.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Geo
Навряд чи потрібна дискусія в такій тональності.
Я нікому нічого не нав"язую ( вже давно).

Ця тема ( взагалі ) була проте, що Україна занепадає(інфраструктура її) під керівництвом цих шоколадних держдепівських холуїв.

Ти підарасина підкацапна, вже починаєш тут скиглити.

Розкажи но, накуя твоя їблива макака бере в хуйла бабло на лобістів.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Ви Шухевича нахуя хотіли вбити? А? Обвініть Владу Порошенка? Восстаніє поднять?

Ти думаєш, я забув?

Ну хоч не говори дурниць, наче дитина з дитсадка.

Що таке, підарасина підкацапна, пам'ять відбило ?

За даними журналіста Тетяни Даниленко, виступити з трибуни Шухевича підмовила саме Тимошенко. За її словами, той мав намір "виголосити різку антипрезидентську промову, зі словами "імпічмент", "Мінськ", "тарифи". 

Ляшко заявив, що на Шухевича готують замах

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ви Шухевича нахуя хотіли вбити? А? Обвініть Владу Порошенка? Восстаніє поднять?

Ти думаєш, я забув?

Ну хоч не говори дурниць, наче дитина з дитсадка.

Про Шухевича? Дурниці?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Нема більш паскудної політсили, ніж Юля і її партія. Риги вже не отямляться...А ось Юля - єдина сила, що може зруйнувати Україну зараз. І це реально. І це не жарти.

РИГИ вже отямились, та й нікуди вони не пропадали.
Вони в різних політичних силах, але вже під орудою і контролем Порошенка.

Закрой пасть про Пороха и рыгов. Давай поговорим про современную коалицию Батькивщины и рыгов? Голосования в Раде слить сюда?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча


Що таке, підарасина підкацапна, пам'ять відбило ?

За даними журналіста Тетяни Даниленко, виступити з трибуни Шухевича підмовила саме Тимошенко. За її словами, той мав намір "виголосити різку антипрезидентську промову, зі словами "імпічмент", "Мінськ", "тарифи". 

Ляшко заявив, що на Шухевича готують замах

Старому глухому и слепому Шухевичу подсунули ТЕКСТ, который бы он прочитал на всю Украину с трибуны. Текст там был - звиздец. Максимально ГНЕВНЫЙ антиурядовый и антипрезидентский текст с "импичментом" зраднику-президенту. Текст проиготовила "Батькивщина". В сопровождении двух бывших охранников Медведчука...(на данный момент юлькиных людей) Шухевича отводили к трибуне, где он должен был зачитать этот текст на всю Украину.

...потом после этого действа.... Шухевича Юля планировала ЗАВАЛИТЬ. И обвинить в этом, естественно ПОРОХА.

По ее плану должны были подняться с кровавыми от ярости глазами все националисты всех мастей и АТОшники...и начаться ПИ*ДОРЕЗ внутри Украины.

"...но что-то пошло не так"...У Ляшка есть свои "контрики". Он все это узнал. И началось то, что мы все видели и слышали. Ляшко реально был в дикой ярости. Я знаю, что Ляшко - актер и популист...но он был в дикой ярости, что Юлька хотела завалить его депутата. И кого? Шухевича.

Бумеранг - обезьяна юльковская....хлопает глазами и прикидывается ветошью. И все они, скоты юльковские, именно такие.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Помаранчевая революция.

Именно Юлька таскала несколько тысяч человек к Администрации Президента, что бы пролилась кровь. Именно Юлька тогда сказала кому-то из нашего помаранчевого политикума...что революции без крови не бывает и абсолютно похер, сколько при этом подохнет "биомассы".

Эта тварюка всегда была такая. Она ни с кем и ни с чем не считалась никогда. Эта гадина готова всегда идти по костям, и неважно, какой высоты будут эти горы костей.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8055
  • Стать: Чоловіча
Geo
Навряд чи потрібна дискусія в такій тональності.
Я нікому нічого не нав"язую ( вже давно).

Ця тема ( взагалі ) була проте, що Україна занепадає(інфраструктура її) під керівництвом цих шоколадних держдепівських холуїв.

Ти підарасина підкацапна, вже починаєш тут скиглити.

Розкажи но, накуя твоя їблива макака бере в хуйла бабло на лобістів.

Я ж тобі вчора порекомендував куди йти. То чому ж ти ще й досі тут?  :smilie11:
Дорогу забув? Підказать?
ЗІ: Хто коли в кого брав гроші на лоббістів, чи давав іншому, на щось інше, то цим навіть не переймайся. Це тематика не для тебе. Це для тебе вищі матерії, наче китайська грамота.
В тебе й так мізки плавляться. А так то й взагалі в дурку помістять.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8055
  • Стать: Чоловіча
Ви Шухевича нахуя хотіли вбити? А? Обвініть Владу Порошенка? Восстаніє поднять?

Ти думаєш, я забув?

Ну хоч не говори дурниць, наче дитина з дитсадка.

Що таке, підарасина підкацапна, пам'ять відбило ?

За даними журналіста Тетяни Даниленко, виступити з трибуни Шухевича підмовила саме Тимошенко. За її словами, той мав намір "виголосити різку антипрезидентську промову, зі словами "імпічмент", "Мінськ", "тарифи". 

Ляшко заявив, що на Шухевича готують замах

Що шумиш, довбойоб польсько-холуйський ?
...
Ну да, Ляшко, для тебе авторитет нів"єбєнний, хто б сумнівався.
Ви ж однієї орієнтації, це давно зрозуміло.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8055
  • Стать: Чоловіча
   Geo
Якщо найдостойніші на сьогодні люди думають так як ти і у всьому цьому впевнені так як і ти, то тоді все, біда. Україні каюк.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Ви Шухевича нахуя хотіли вбити? А? Обвініть Владу Порошенка? Восстаніє поднять?

Ти думаєш, я забув?

Ну хоч не говори дурниць, наче дитина з дитсадка.

Що таке, підарасина підкацапна, пам'ять відбило ?

За даними журналіста Тетяни Даниленко, виступити з трибуни Шухевича підмовила саме Тимошенко. За її словами, той мав намір "виголосити різку антипрезидентську промову, зі словами "імпічмент", "Мінськ", "тарифи". 

Ляшко заявив, що на Шухевича готують замах

Що шумиш, довбойоб польсько-холуйський ?
...
Ну да, Ляшко, для тебе авторитет нів"єбєнний, хто б сумнівався.
Ви ж однієї орієнтації, це давно зрозуміло.

ПІдарасина ти макаківсько-хуйловська, Ляшко в 100 разів менше лайно від твоєї їбливої мавпи. Він гівнюк, демагог і пистобол, але хоча б не здає власну країну кацапам, як косата скотина.       

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8055
  • Стать: Чоловіча
Ви Шухевича нахуя хотіли вбити? А? Обвініть Владу Порошенка? Восстаніє поднять?

Ти думаєш, я забув?

Ну хоч не говори дурниць, наче дитина з дитсадка.

Що таке, підарасина підкацапна, пам'ять відбило ?

За даними журналіста Тетяни Даниленко, виступити з трибуни Шухевича підмовила саме Тимошенко. За її словами, той мав намір "виголосити різку антипрезидентську промову, зі словами "імпічмент", "Мінськ", "тарифи". 

Ляшко заявив, що на Шухевича готують замах

Що шумиш, довбойоб польсько-холуйський ?
...
Ну да, Ляшко, для тебе авторитет нів"єбєнний, хто б сумнівався.
Ви ж однієї орієнтації, це давно зрозуміло.

ПІдарасина ти макаківсько-хуйловська, Ляшко в 100 разів менше лайно від твоєї їбливої мавпи. Він гівнюк, демагог і пистобол, але хоча б не здає власну країну кацапам, як косата скотина.     

Довбойобе, польсько- жидівський!

Ляшко зараз вже підставляє дупу під Ахметова і вже дуже давно, голосує завжди "так як треба"(і його фракція при потребі вся так само) і в Ахметова давно він на зарплаті.
Чого це він по тричі на рік в лотареї виграє? Це ж треба, от такий везунчик  :laugh: :laugh:
Але для Ляшка такий стиль поведінки є звичайний.

Ляшко багато років був депутатом від БЮТ і його тримали й брали в список в ролі "торпеди". Тобто, коли когось треба хуями обкласти, спровокувати, скомпрметувати і т.д. і т.п.
І про його реально нездорову психіку теж давно знали. І як рівного соратника його ніколи в фракції БЮТ не сприймали. Ну хотів він бути депутатом, користь з нього була - ну то й брали цього шизика в список.

Пізніше, Ляшко хоча й не зовсім психічно здоровий, відчув, що фракція БЮТ ослабла і за звичкою підарасів пішов з фракції. Пішов шукати іншого роботодавця для своєї дупи. Врешті -решт цей "цінний кадр" без роботи не залишився, дали йому бабла і зліпили для нього самостійну фракцію. І голосує та фракція завжди так "як треба". Для початку трохи повийобується, але потім необхідні голоси завжди дасть (наприклад, медична і пенсійна реформа).
.............................
Але вважати, що Ляшко "не здає власну країну кацапам" можуть тільки ОбRиGані придурки, такі як ти.
.............................
І голосувати на виборах за нього чи за його партію на будь-яких виборах, можуть тільки такі ж само полудурки як ти.
.............................
Ляшко не демагог і не пиздобол, Ляшко реальний шизофренік
За останні 28 років у ВР я бачив таких тільки двох ( другий - Надя Савченко).
.............................
У нас тут на форумі буває різна публіка, але психіатричного обстеження потребуєш тільки один ти.
..............................
Якби серед наших форумчан була б вся Верховна Рада, то я б сказав би, що психічного нагляду потребують тільки троє: Ляшко, Надя і ти.
Будь-кого четвертого я не назвав би.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Друге - значне злодіяння Юща.
пам"ятаєш?
А як ти думаєш, нащо Ющ так зробив?  :smilie11:

Ющенко про це писав у ФБ, і я той пост тут десь публікував. Почитай та на задрачуй людей своєю макакою, а тим більше в контексті януковича, бо вони обидва хуйловські агенти, два сорти лайна, чим одне лайно смачніше за інше?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Що, підарасина макаківсько-хуйловська, шкварчить пукан  :laugh:

Твій пиздіж абсолютно до сраки, типове бюторасне хуєпльотство. Мені похер на Ляжка, тут розбираємо твою косату скотину.

Так що краще розкажи, чому їблива макака взяла гроші в Хуйла на лобістів  :smilie7:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Ляжко засадив макаці  :love: :weep:


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8055
  • Стать: Чоловіча
Друге - значне злодіяння Юща.
пам"ятаєш?
А як ти думаєш, нащо Ющ так зробив?  :smilie11:

Ющенко про це писав у ФБ, і я той пост тут десь публікував. Почитай та на задрачуй людей своєю макакою, а тим більше в контексті януковича, бо вони обидва хуйловські агенти, два сорти лайна, чим одне лайно смачніше за інше?

                             ЗГОДЕН !


Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Шо тут, ковыряетесь в навозе и ищете вкусненькое? :lol: :laugh: :gigi:


Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Бюторасина, тут бурятосос прийшов, щоб ти йому відсмоктав. Ну десь так, як твоя макака смокче в останніх кацапських холопів   :moskali: