Автор Тема: СБУ: Росія хоче ввести війська в Україну під приводом захисту російськомовних  (Прочитано 2778 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 5774
 • Стать: Чоловіча

Я ж тобі ще раз нагадаю - головна ознака совка в Україні - ваш кацапський язик.  :smilie7:

Я тебе пригоженской совковой соске напоминаю, что мова стоит на последнем месте среди атрибутов совка , что ты пытаешься здесь трансливать.

Южанін, познайомся в реалі зі Златою та виїби її.  Хоч щось продуктивне зробиш.
Але вона з нальоту не ведеться просто так  :gigi:
Бо восени можуть приїхати зелені чоловічки до Миколаєва, щоб захищати тебе від моводрочерів. І тоді вже Злату пользуватимуть тільки вони  :smilie5:

Offline Fox

 • Обмежений доступ
 • Hero Member
 • *
 • Повідомлень: 2769
 • Стать: Чоловіча
Кiт, годi нести пургу про мову...
https://zik.ua/news/2018/04/16/ukraina_gotuietsya_do_naygirshogo_stsenariyu_na_donbasi_1306141
 :smilie7:

Бывалый спи спокойно, тебя защищает САМАЯ СИЛЬНАЯ армия ЕВРОПЫ ! :gigi:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 30470
 • Never give in!
Przemysław Lis Markiewicz
9 hrs · Ciechanów, Poland ·

НЕ КАЖІТЬ ПОЛЯКУ, ЯК ВІН МАЄ СТАВИТИСЯ ДО УКРАЇНЦІВ ТА РОСІЯН І ЩО ПРО НИХ ДУМАТИ

Учора я розмістив пост про п’яних російських хлопців (з города русской славы - Николаева), що в понеділок увечері купляли пиво та горілку. Раніше я писав про п’яну російськомовну молодь, що дебошувала в познанському трамваю. Обидва дописи поєднує те, що мене шляк трафляє, коли поляки беруть росіян за українців.
Реакція деяких українців на мої дописи мене ошелешила. По перше тим, що вони почали мене переконувати, що росіяни то українці (технічно, адміністративно, громадянсько, абощо), по дриге тим, що напустилися на мене, що я сію розбрат в Україні, розколюю Україну, хочу війни в Ураїні і такі інші.

Добродії та добродійки! Я «в Україні» нічого не хочу. Я живу в Польщі, жити в Україні наразі не маю наміру, я маю польське громадянство, обирати вам нікого не буду, до жодної політичної діяльності не вдаватимусь. Якщо я щось хочу, то я можу хотіти ДЛЯ України, але про це – згодом.
Усе, що я пишу про Україну, українців, українських громадян російської національності – то думка, погляди поляка. Польського громадянина. У моїх жилах не тече ані краплина української крові, українська мова – для мене іноземна, Україна – країна сусідня, українське мистецтво – зарубіжне. Усе, що я кажу та пишу – погляди поляка і польська точка зору. Кому не цікаві мої роздуми – не читайте. Але не вселяйте мені, що я проваджу якусь діяльність в Україні, що я кремлівський агент, тощо.

Для мене – поляка – все російське - чуже а Росія (Імперія зла) – відвічний ворог. Так само, як і Німеччина та все німецьке, хоча до них я ставлюся спокійніше, бо важко тепер приписувати німцям імперіалізм чи брехливість стосовно історичних питань. Сучасна Німеччина та сучасна Росія – два протилежні світи.
Я алергічно реагую на російську мову, вона мене роздратовує. Я не маю бажання її слухати. Я дуже шкодую, що мої прагнення не справляться. Я вчив російську від п’ятого класу початкової школи по четвертий курс вишу (12 років), опанував не гірше за українську, але жодної російської книги не прочитав, російського кіно не дивлюся, воно мене відштовхує. За 30 років моїх зв’язків з «російським» я зробив кілька винятків: ходив на вистави Чайковського та раз пішов у Львові на «Ревізора» Гогола українською, бо хотілося піти до «Заньковецької» а нічого іншого не було. Російською розмовляю з тими іноземцями (вірмени, казахи, грузини), яким хочу допомогти а іншою мовою не виходить. Так (в більшій чи меншій мірі) ставиться до Росії та росіян 85% поляків. Одним словом, я висловлюю свою польську думку і маю на це право.

Якщо я пишу про росіян (російськомовних громадян України), то я знаю, що пишу і не вмовляйте мене, що це українці.
Я знаю росіян, знаю українців і знаю, чим є нація.
На відміну від більшості з вас я регулярно їздив до Росії від 1994 року по 2013, бувало, що двічі на місяць. Був там скрізь, не був лише «на Дальнем Востоке» та Новосибірську. Москва, Петербург (у якому був з 30 разів), Нижний Новгород, Самара, Ростов на Дону, Екатеринбург, Тула, Калуга, Орел, Великий Новгород, Казань, Волгоград, Воронеж, Тольятті, Калининград, Курск, Белгород, Ставрополь – я там був. Інколи по кілька разів. То завдяки своїм поїздкам до Росії я перетворився з русофіля в лютого русофоба. Росія то просто інша країна ніж будь-яка європейська … такий евфемістичний підсумок можна зробити. А жителі Росії? Це люди, які не спроможні жити поза своїм суспільством. Росіяни (більшість) – люди шовіністичні, агресивні, вульгарні. Справляється враження, що алкоголізм та бєспрєдєл – елементи їхньої національної культури. Там немає правил. Авантюри, крики, матюки – на кожному кроці. До кінця життя не забуду одного п’яного як хлющ чувака, якого привіз до готелю таксист, ледве виволік з салону, це була 16.00 в четвер у Ростові на Дону. Пияк (якого підтримував водій) дістав прутня і просто висцявся на парадні сходи, не заважало йому, що на дворі готелю було з 20 осіб. Мене тільки раз ограбили за все моє життя. У Росії. Двічі мене побили. Раз у Росії, раз в Іспанії. Ставлення росіян до поляків – жахливе, випливає з їхнього шовінізму. Я мав захоплюватися Путіним і водночас радіти, що Качинський загинув в авіакатастрофі. У Росії я вічно відчував неспокій та загрозу, Росія так мене стомлювала, що я мріяв тільки, щоб сісти до літака і покинути цей простір. Дотепер, коли подумаю про бандитизм та хабарництво поліції та інших службовців, то мені холод пробігає по спині. Я змінив роботу та професію, аби туди ніколи вже не їздити.
Ви ще мені скажете, що я не знаю росіян і не вмію їх відрізнити від українців?

В Україні був безліч разів, не порахую. Від Закарпаття по Донецьк, від Сумщини по Одесу. Я не відвідав лише кількох областей. Завжди мені в Україні було добре, я не відчував ніколи тривоги та загрози. І любив вертатися. І далі хочеться до вас їздити. Хоча не за Збруч, бо за Збручем панує та чигає на мене ворожий та бридкий мені русский мир. Я в Україні маю друзів. Таких людей, завдяки яким я вивчив українську мову. Я обожнюю українське мистецтво, зокрема літературу, але теж музику та живопис. Я прочитав більшість творів Івана Франко, Івана Нечуя – Левицького, Марка Вовчка, Володимира Винниченка, Михайла Коцюбинського, Ліни Костенко, Олеся Ульяненка, Ніни Фіалко, Володимира Лиса, Сергія Жадана, Оксани Забужко, Юрія Винничука, Юрія Андруховича, Любка Дереша, Софії Андрухович. Коли я в Україні – я можу не виходити з театру. Коли вчився у Луцьку, то приїжджав на сесії. Ходив до театру щодня. Обожнюю ходити до музеїв. Був у всіх пов’язаних з Франком. Твори Франка перекладаю на польську мову. Вражає мене український фольклор. З українцями мені приємно проводити час. Українці, здебільшого, люди спокійні, смирні (для життя в Польщі – за смирні), терпеливі, добрі. Більшість українців – позитивно налаштовані до поляків, бо українці зазвичай позитивно налаштовані до інших людей. В Україні мене ніхто не обікрав, не побив.

Ви ще мені скажете, що я не знаю українців і не вмію їх відрізнити від росіян?
Чого молоти, що російськомовні громадяни України то українці за національністю? Бо вони так кажуть? Я колись чув, як Вадим Колесніченко божився, що він – «украинец».
Ви думаєте, що я не знаю, чим є нація?

Нація то не етнічна спільнота. Бо таких в Європі не існує. У Польщі лише 4% поляків то люди, яких ДНК відповідає ДНК слов’ян з часів полян. Уся решта – суміш. В Україні – те саме. Нація сьогодні то модерна нація. Нація то спільнота людей об’єднана навколо таких національних елементів як мова, традиції, культура, історія, мистецтво. Із якого дива громадянин України, що не знає української мови, не послуговується нею, може бути членом спільноти об’єднаної українською мовою та літературою, якщо він ніколи не прочитав жодного твору українською мовою, не заспівав жодної пісні українською мовою? Чого ви з мене робите дурня? Ніде у світі немає російськомовних поляків, німців, шведів, португальців. Лише у вас мають бути російськомовні українці? Вони вважаються «украинцами», бо вони живуть в країні, що так зветься. Але це почуття приналежності до простору, території (слова Путіна про Україну), а українець за національністю то має бути людина, що відчуває приналежність до українства, тобто адаптивно-еволюційної системи ознак і властивостей, які вирізняють українську людину, українську спільноту і українську культуру з-поміж інших аналогічних об'єктів. Так я собі це все допетрав у своїй польській голові.

Марно мене переконувати, що п’яні та смердючі цигарками та перегаром молоді хлопці, які регочуться на слова «Николаев – город русской славы» - це українці. Бо коли я щось таке бачу та чую, то мені на спогад збігає Самара, парк над Волгою і саме такі хлопці, що сидять на лавочках і хлепчуть пиво (розливне) з п'ятилітрових банок для мінеральної води. На кожній лавочці – те саме. П'яні, хамські, агресивні, галасливі. Плювають собі прямо під ноги і сцять метр від лавочки. Я ніколи в Україні не бачив, аби в парку, на кожній лавці, сиділи парубки і дудлили горілку. Я ніде в Україні не бачив, аби п’яні люди гуртом валялися по хідниках. Таке я тільки бачив у Росії та в Кракові (коли англійці святкують). За показниками злочинності – Україна одна з найбезпечніших країн у Європі. Росія – навпаки. Росія потопає в алкоголізмі та наркоманії. Вимирає, бо це суспільство гниє. Це загально відомі факти. Такого в Україні немає. Були проведені дослідження. В Україні найвища злочинність на Донеччині та Одещині, там, де найвища кількість людей розмовляє російською. І вважає себе етнічними росіянами. Найнижча злочинність – на Терпопільщині – 97% українськомовних.
Якісь ще аргументи?

Ще мав написати, чого я бажаю Україні. Україні бажаю українізації та дерусифікації. Аби сформувалася українська нація від Сяну до Дону, спільнота людей об’єднаних українською мовою та культурою. Аби українці почували себе в Україні як удома а не в гостях у росіян. З «украинцами» такого не буде ніколи.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1840192189335272&id=100000335259707
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 5774
 • Стать: Чоловіча
О, Ферал Кет, тобі цей перепост так просто не минеться.

Зараз прибіжить сюди все форумне шобло і почнуть тебе звинувачувати в "зраді".
Найввічливіше слово яке ти від них почуєш - це "Іудушка".

А як прибіжить сюди "украинка" Злата, чи "украинец" Южанін, ти зразу ж станеш "кремляддю", "совком" і "моводрочером".

Тут форум "справжній український", тільки абсолютна більщість форумчан мовою володіють недосконало і часто послуговуються онлайн-перекладачем.

Вони Україну сприймають як місток "в прекрасноє дальоко" і дуже нервують коли їх хтось навантажує тими дискусіями,  де дуже наочно проглядається їхнє генетичне лицемірство.

Offline злата

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 10927
Ага.
''Ніколаєв-це росія''- каже Пуйло, Feral Cat, матюклівий Бумеранг і якийсь поляк.
 :smilie5:

Offline Бумеранг

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 5774
 • Стать: Чоловіча
Ага.
''Ніколаєв-це росія''- каже Пуйло, Feral Cat, матюклівий Бумеранг і якийсь поляк.
 :smilie5:

А хіба не схоже ?
І вдосконалюй мову.

Offline злата

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 10927
Ага.
''Ніколаєв-це росія''- каже Пуйло, Feral Cat, матюклівий Бумеранг і якийсь поляк.
 :smilie5:

А хіба не схоже ?
І вдосконалюй мову.
Как хотите, но Бумеранг -кацапло, а не юлек.
Кацап.

Offline Бумеранг

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 5774
 • Стать: Чоловіча
Ага.
''Ніколаєв-це росія''- каже Пуйло, Feral Cat, матюклівий Бумеранг і якийсь поляк.
 :smilie5:

А хіба не схоже ?
І вдосконалюй мову.
Как хотите, но Бумеранг -кацапло, а не юлек.
Кацап.

 :laugh: :laugh: :laugh:
 :Razom:

Offline злата

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 10927
Бумеранг такой же украинец, как Путин -немец.
Вот так.


Offline RG

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 15601
 • Стать: Чоловіча
Макаківець, сюди хіба що зайдуть подивитись на художню композицію 'Бюторас, що підтримує прутень Іудушки'.

Концептуальне панно, так би мовити  :laugh:
 
Бютораси продовжують смоктати в Хуйла !

Offline Южанин

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2909
 • Стать: Чоловіча
Бумеранг такой же украинец, как Путин -немец.


Он рафинированный йульёк , а значит это диагноз. К этим больным выродкам нужно относиться так же как к путиноидам.  Игнорировать в обычной жизни , а при первой возможности уничтожать .  :smilie7:

Offline Бумеранг

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 5774
 • Стать: Чоловіча
Бумеранг такой же украинец, как Путин -немец.


Он рафинированный йульёк , а значит это диагноз. К этим больным выродкам нужно относиться так же как к путиноидам.  Игнорировать в обычной жизни , а при первой возможности уничтожать .  :smilie7:

Свисни в хуй, там дірочка є  :gigi:

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 30470
 • Never give in!
Українська поезія надихнула тайванця вивчити українську мову

https://www.radiosvoboda.org/a/29057517.html

Узкоязичіє - це глухий кут цивілізації, шлях до подальшої деградації і перетворення особи у вегетативний організм, який може бути використаний будь-коли як розмінна монета Мордору.   :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Michigan

 • Full Member
 • ***
 • Повідомлень: 234
Хто може пояснити навіщо ці "лякалки" зараз запускають та що виконує СБУ?
Якби кацапи щось могли, то вторглися би всією армією коли була можливість - у 2014 році.
Зараз вже буде кривава баня, задля якихось "южаніних"? Не вірю!

Offline RG

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 15601
 • Стать: Чоловіча
Хто може пояснити навіщо ці "лякалки" зараз запускають та що виконує СБУ?
Якби кацапи щось могли, то вторглися би всією армією коли була можливість - у 2014 році.
Зараз вже буде кривава баня, задля якихось "южаніних"? Не вірю!

Які бляха лякалки, дятел ти зрадойобський   :fp2

Твої макаки з сракошвілями хочуть замутити тут срач і бардак, аж з трусів вискакують. Ну а кацапи довго думати не будуть, якщо хоча б якась можливість влізти намалюється  :moskali:

Йди краще думки дідуся слухай   :laugh:

   
Бютораси продовжують смоктати в Хуйла !

Offline Fox

 • Обмежений доступ
 • Hero Member
 • *
 • Повідомлень: 2769
 • Стать: Чоловіча
Хе - хе.
Россия мож шото и введет, но только не войска.
Какие могут быть войска между торговыми партнерами?  :smiley14:


Торговля Украины с Россией выросла больше, чем с ЕС

Украина нарастила товарооборот с РФ на 28,6%, а с ЕС - на 27,6%

За 11 месяцев 2017 года (январь-ноябрь) Украина увеличила суммарный товарооборот с Россией на 28,6% – до $9,36 млрд.

https://biz.nv.ua/economics/torhovlja-ukrainy-s-rossiej-vyrosla-silnee-chem-s-es-2443089.html

Практически весь антрацит Украина в 2017 году купила в РФ

Одна тонна российского угля в среднем стоила 99,3 доллара

"В 2017 году 78,6% импортируемого антрацита (2,66 млн тонн) поступило из Российской Федерации, при этом 99,5% - через посредников.
 
Усредненная расчетная цена антрацита, который завозился в Украину из РФ по "непрямым" контрактам, в 2017 году составила 99,3 USD/т, а напрямую из РФ завезли только 12,1 тыс. тонн по среднерасчетной цене 165,7 USD/т.

В основном импорт антрацита из России в 2017 году происходил через такие страны как Швейцария (1,5 млн тонн по среднерасчетной цене около 100,4 USD/т) и Великобритания (523,4 тыс. тонн в среднерасчетной цене 102,6 USD/т) », - говорится в сообщении.
https://focus.ua/country/395551/

Путин подтверждает:


« Останнє редагування: Квітня 25, 2018, 10:07:25 10:07 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Michigan

 • Full Member
 • ***
 • Повідомлень: 234
Хто може пояснити навіщо ці "лякалки" зараз запускають та що виконує СБУ?
Якби кацапи щось могли, то вторглися би всією армією коли була можливість - у 2014 році.
Зараз вже буде кривава баня, задля якихось "южаніних"? Не вірю!

Які бляха лякалки, дятел ти зрадойобський   :fp2

Твої макаки з сракошвілями хочуть замутити тут срач і бардак, аж з трусів вискакують. Ну а кацапи довго думати не будуть, якщо хоча б якась можливість влізти намалюється  :moskali:

Йди краще думки дідуся слухай   :laugh:

 

Слухай, ти нормально спілкуватися взагалі не навчився?
Чи тільки через обзивання та ругню?
Де таких хамовитих опьоздалов беруть?

Offline Бумеранг

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 5774
 • Стать: Чоловіча
Хто може пояснити навіщо ці "лякалки" зараз запускають та що виконує СБУ?
Якби кацапи щось могли, то вторглися би всією армією коли була можливість - у 2014 році.
Зараз вже буде кривава баня, задля якихось "южаніних"? Не вірю!

Які бляха лякалки, дятел ти зрадойобський   :fp2

Твої макаки з сракошвілями хочуть замутити тут срач і бардак, аж з трусів вискакують. Ну а кацапи довго думати не будуть, якщо хоча б якась можливість влізти намалюється  :moskali:

Йди краще думки дідуся слухай   :laugh:

 

Слухай, ти нормально спілкуватися взагалі не навчився?
Чи тільки через обзивання та ругню?
Де таких хамовитих опьоздалов беруть?

Це всім відомий цуцик Єгорка, гавкає на всіх форумах. куди його пускають.
Ходить на ФУП, там його час від часу перевіряють з носака, то тоді він відповзає сюди  і скавчить тут.
Щось йому пояснювати нема потреби. Просто переїбаш його і він відповзе сам.

Offline RG

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 15601
 • Стать: Чоловіча
Хто може пояснити навіщо ці "лякалки" зараз запускають та що виконує СБУ?
Якби кацапи щось могли, то вторглися би всією армією коли була можливість - у 2014 році.
Зараз вже буде кривава баня, задля якихось "южаніних"? Не вірю!

Які бляха лякалки, дятел ти зрадойобський   :fp2

Твої макаки з сракошвілями хочуть замутити тут срач і бардак, аж з трусів вискакують. Ну а кацапи довго думати не будуть, якщо хоча б якась можливість влізти намалюється  :moskali:

Йди краще думки дідуся слухай   :laugh:

 

Слухай, ти нормально спілкуватися взагалі не навчився?
Чи тільки через обзивання та ругню?
Де таких хамовитих опьоздалов беруть?

Нормально - це тобі треба йти слухати думки до дідуса, висококультурної людини. Ну чи до місцевого макакопідараса, он він вище вже дзявкає  :love:

А я не херню кажу і буду казати, що це херня. Так що нічого не поробиш, прийдеться потерпіти   :smilie7:
Бютораси продовжують смоктати в Хуйла !

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 30470
 • Never give in!
Хто може пояснити навіщо ці "лякалки" зараз запускають та що виконує СБУ?
Якби кацапи щось могли, то вторглися би всією армією коли була можливість - у 2014 році.
Зараз вже буде кривава баня, задля якихось "южаніних"? Не вірю!

Які бляха лякалки, дятел ти зрадойобський   :fp2

Твої макаки з сракошвілями хочуть замутити тут срач і бардак, аж з трусів вискакують. Ну а кацапи довго думати не будуть, якщо хоча б якась можливість влізти намалюється  :moskali:

Йди краще думки дідуся слухай   :laugh:

 

Слухай, ти нормально спілкуватися взагалі не навчився?
Чи тільки через обзивання та ругню?
Де таких хамовитих опьоздалов беруть?

Good question!
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 15601
 • Стать: Чоловіча
Кармодрочерством не займаюсь,але із задоволенням вліпив Іудушці 4000-й мінус  :smiley24:

Піздєц тобі, підхуйловець, тепер кацапи зменшать розцінки на твої висери  :weep:
Бютораси продовжують смоктати в Хуйла !

Offline RG

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 15601
 • Стать: Чоловіча
Переведуть, так би мовити, на нижчу тарифну сітку  :laugh:
Бютораси продовжують смоктати в Хуйла !

Offline Feral Cat

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 30470
 • Never give in!
Sometimes degenerates can write in Ukrainian. You are an example.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 15601
 • Стать: Чоловіча
Sometimes degenerates can write in Ukrainian. You are an example.  :smilie7:

Не візьмуть тебе ольгінці в 'іностранний отдєл', не напружуй пукан.

Будеш на однаковій ставці з якимось бурятом чи таджиком   :weep:
Бютораси продовжують смоктати в Хуйла !