Автор Тема: СБУ: Росія хоче ввести війська в Україну під приводом захисту російськомовних  (Прочитано 6276 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Коротше.
У нас з прикордонними районами проблема.
На всьому периметрі кордону.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Коротше.
У нас з прикордонними районами проблема.
На всьому периметрі кордону.
400 км...
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
« Останнє редагування: Квітня 14, 2018, 02:01:59 14:01 від Южанин »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Це все звісно чудово. Тільки не зрозуміло чому величина проблем з російською агресією в регіонах України практично прямо пропорційна кількості російськомовного населення в цьому регіоні і зворотньо пропорційна кількості отих жахливих "моводрочерів".  :shuffle:

Ты кроме пустых брехливых заявлений предоставь какие-то доказательства своего бреда , где присутствует строгая корреляция между  продвижением "Узкого мира" и  мовою , ты брехло и нет ни какой зависимости , а моводрочеры сегодня работаю на кремль и создают предпосылки для  дальнейшей продвижением "узкого мира" .

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Зрозуміло.
Ці райони межують з Рашкою.
Звідти всі проблеми.
Це була б досить цікава теорія, якби вона підтверджувалась практикою. А так Чернігівська і Сумська області також межують з Рашкою. Але проблем з Російською агресією там немає. І навіть у Харківській і північних районах Донеччини і Луганщини - Слобожанщині і Сватовому зовсім інша ситуація. При цьому Крим межує взагалі тільки з Азовським та Чорним морем. То може все ж таки ще щось крім межі?  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча

Це все звісно чудово. Тільки не зрозуміло чому величина проблем з російською агресією в регіонах України практично прямо пропорційна кількості російськомовного населення в цьому регіоні і зворотньо пропорційна кількості отих жахливих "моводрочерів".  :shuffle:

Ты кроме пустых брехливых заявлений предоставь какие-то доказательства своего бреда , где присутствует строгая корреляция между  продвижением "Узкого мира" и  мовою , ты брехло и нет ни какой зависимости , а моводрочеры сегодня работаю на кремль и создают предпосылки для  дальнейшей продвижением "узкого мира" .
От дивіться я ж вам не хамив. Не ображав. А з вас "узький мір" поліз в усій красі. Тому даю останній шанс вибачитись і почати нормально спілкуватись, бо інакше підете у вічний ігнор.

А щодо чіткої кореляції, то чесно кажучи давно вважав що очевидні речі не потребують доведення. Але нехай.

От сторінка у Вікі з результатами розповсюдження різних мов в Україні - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%B2%D0%B8_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96
,
Ось карти поширення мов згідно перепису населення 2001:







Нічого не нагадує?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Тіпічний южанін жіночого роду :rotate:
“Адалели нас эти бэндеры! Командуют, по-украински надо балакать! Шо балакать? Ломать язык? Зачем?”
відео за лінком
https://viche1.co.ua/2018/04/13/video-adaleli-nas-ye/

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Це все звісно чудово. Тільки не зрозуміло чому величина проблем з російською агресією в регіонах України практично прямо пропорційна кількості російськомовного населення в цьому регіоні і зворотньо пропорційна кількості отих жахливих "моводрочерів".  :shuffle:

Ты кроме пустых брехливых заявлений предоставь какие-то доказательства своего бреда , где присутствует строгая корреляция между  продвижением "Узкого мира" и  мовою , ты брехло и нет ни какой зависимости , а моводрочеры сегодня работаю на кремль и создают предпосылки для  дальнейшей продвижением "узкого мира" .
От дивіться я ж вам не хамив. Не ображав. А з вас "узький мір" поліз в усій красі. Тому даю останній шанс вибачитись і почати нормально спілкуватись, бо інакше підете у вічний ігнор.

А щодо чіткої кореляції, то чесно кажучи давно вважав що очевидні речі не потребують доведення. Але нехай.

От сторінка у Вікі з результатами розповсюдження різних мов в Україні - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%B2%D0%B8_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96
,
Ось карти поширення мов згідно перепису населення 2001:







Нічого не нагадує?
Я поняла.
Если бы не было в Украине русскоязычных украинцев, то Путин бы НЕ напал на Украину.
Так ?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Я поняла.
Если бы не было в Украине русскоязычных украинцев, то Путин бы НЕ напал на Украину.
Так ?
А як ви самі думаєте?  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Я поняла.
Если бы не было в Украине русскоязычных украинцев, то Путин бы НЕ напал на Украину.
Так ?
А як ви самі думаєте?  :shuffle:
Я первая спросила.
 :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Я поняла.
Если бы не было в Украине русскоязычных украинцев, то Путин бы НЕ напал на Украину.
Так ?
А як ви самі думаєте?  :shuffle:
Я первая спросила.
 :smilie1:
Ну тоді я відповім дуже просто - «Історія не знає умовного способу». Але якби раптом я був російськомовним до 2014, то однозначно перейшов би на українську після Намкриша, тим самим хоч на долю відсотка зменшуючи шанс того, що мене таки прийдуть "визволяти".  Але тут уже кожен вирішує за себе - у нас демократична країна. :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Я поняла.
Если бы не было в Украине русскоязычных украинцев, то Путин бы НЕ напал на Украину.
Так ?
А як ви самі думаєте?  :shuffle:
Я первая спросила.
 :smilie1:
Ну тоді я відповім дуже просто - «Історія не знає умовного способу». Але якби раптом я був російськомовним до 2014, то однозначно перейшов би на українську після Намкриша, тим самим хоч на долю відсотка зменшуючи шанс того, що мене таки прийдуть "визволяти".  Але тут уже кожен вирішує за себе - у нас демократична країна. :shuffle:
Очень много людей так и сделали.
Перешли на українську мову и пошли защищать Украину.
Но у них остались жёны и родители, которые в силу каких-либо причин разговаривать по-русски.
И вы на них хотите свалить ответственность за то, что вытворяет Куйло.
Это позиция слабости, а не силы.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
И вы на них хотите свалить ответственность за то, что вытворяет Куйло.
Вибачте, але ви хочете приписати мені щось геть мені не притаманне.  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
И вы на них хотите свалить ответственность за то, что вытворяет Куйло.
Вибачте, але ви хочете приписати мені щось геть мені не притаманне.  :shuffle:
Ну, вы не ответили прямо на мой вопрос:
''Если бы не было в Украине русскоязычных украинцев, то Путин бы НЕ напал на Украину.
Так ?''
Поэтому у меня сложилось такое ,может быть ошибочное,мнение.
 :smilie1:


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
И вы на них хотите свалить ответственность за то, что вытворяет Куйло.
Вибачте, але ви хочете приписати мені щось геть мені не притаманне.  :shuffle:
Ну, вы не ответили прямо на мой вопрос:
''Если бы не было в Украине русскоязычных украинцев, то Путин бы НЕ напал на Украину.
Так ?''
Поэтому у меня сложилось такое ,может быть ошибочное,мнение.
 :smilie1:
Ну якби я був би спеціалістом в альтернативній історії, то давно уже б заробляв купу грошей на тому, що писав би для москалів мотлох про "попаданців", і навряд чи був би зараз тут.  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
И вы на них хотите свалить ответственность за то, что вытворяет Куйло.
Вибачте, але ви хочете приписати мені щось геть мені не притаманне.  :shuffle:
Ну, вы не ответили прямо на мой вопрос:
''Если бы не было в Украине русскоязычных украинцев, то Путин бы НЕ напал на Украину.
Так ?''
Поэтому у меня сложилось такое ,может быть ошибочное,мнение.
 :smilie1:

Ну аутлендер чомусь соромиться а я скажу прямо - так вірогідно не напав би.
Але ж на Грузію напав. Так міг би і на нас напасти якби президентом у нас був Саакашвилі.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
И вы на них хотите свалить ответственность за то, что вытворяет Куйло.
Вибачте, але ви хочете приписати мені щось геть мені не притаманне.  :shuffle:
Ну, вы не ответили прямо на мой вопрос:
''Если бы не было в Украине русскоязычных украинцев, то Путин бы НЕ напал на Украину.
Так ?''
Поэтому у меня сложилось такое ,может быть ошибочное,мнение.
 :smilie1:

Ну аутлендер чомусь соромиться а я скажу прямо - так вірогідно не напав би.
Але ж на Грузію напав. Так міг би і на нас напасти якби президентом у нас був Саакашвилі.

Путин напал бы на Украину в любом случае. Вернее он не напал бы только в одном случае - если бы в Киеве продолжала сидеть оккупационная администрация, но тогда бы это была не Украина, даже с украинским языком
Ни товарищ Саахов, ни украинский язык тут ни при чем
Стараться "не давать повода" агрессору это изначально ошибочный подход. Про это еще дедушка Крылов писал - "ты виноват уж в том что хочется мне кушать"

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Путин напал бы на Украину в любом случае. Вернее он не напал бы только в одном случае - если бы в Киеве продолжала сидеть оккупационная администрация, но тогда бы это была не Украина, даже с украинским языком
Ни товарищ Саахов, ни украинский язык тут ни при чем
Стараться "не давать повода" агрессору это изначально ошибочный подход. Про это еще дедушка Крылов писал - "ты виноват уж в том что хочется мне кушать"
Є невеличка підозра, що в вищеописаному варіанті альтернативної історії, окупаційна адміністрація в Києві взагалі не могла б виникнути, оскільки карта електоральної підтримки Віктора Федоровича також до болі нагадує одну з вищенаведених карт.  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Путин напал бы на Украину в любом случае. Вернее он не напал бы только в одном случае - если бы в Киеве продолжала сидеть оккупационная администрация, но тогда бы это была не Украина, даже с украинским языком
Ни товарищ Саахов, ни украинский язык тут ни при чем
Стараться "не давать повода" агрессору это изначально ошибочный подход. Про это еще дедушка Крылов писал - "ты виноват уж в том что хочется мне кушать"
Є невеличка підозра, що в вищеописаному варіанті альтернативної історії, окупаційна адміністрація в Києві взагалі не могла б виникнути, оскільки карта електоральної підтримки Віктора Федоровича також до болі нагадує одну з вищенаведених карт.  :shuffle:

"Мальчик, девочка, какая в жопу разница?"
В смысле массовая поддержка Юлии Владимировны на западной Украине на мысли не наводит?

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Стратегі йопт, ви б хоч голови повмикали на пару хвилин. Як ваш Путін буде газ продавати в ЄС, якщо він окупує Україну? Але хоча би ті області де заходить газова труба. Га?
Як здійснювати транзити вантажів з яких РФ має гешефт? От прокладуть Північний потік - тоді й чухайтесь.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
RAND Corporation підтверджує висновок СБУ:

https://www.radiosvoboda.org/a/29166317.html

Цитувати
Найбільш ефективною тактикою в Кремлі, згідно з дослідженням, вважають вбивання клину між етнічними росіянами і російськомовним населенням та відповідними державами, передусім в Україні, але й також у Латвії, Литві, Естонії, меншою мірою в Молдові та Білорусі.

« Останнє редагування: Квітня 15, 2018, 08:22:01 20:22 від div »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча


А щодо чіткої кореляції, то чесно кажучи давно вважав що очевидні речі

Потому я вас  моводрочерных дебилов и посылаю нахен по причине вшей дебильности.  Ты как баран смотришь на картинки и не понимаешь что на них. Ну и где ты увидело четкую корреляцию? Четкая корреляция была бы тогда , если бы твои картинки четко совпадали с Лугандоном.  А так на них отмечено , что вы моводрочеры дебилы.  Вы тут сопели надуваете пользуясь тем , что вас "узкий мир"" не атаковал, потому неизвестно сколько бы вас моводрочеров лягло под кремль. Я уверен , что моводрочеры бы первыми лягли под кремлядей , потому что это по сути не "узкий мир", а "совковый мир", который вы совки моводрочерные пытаетесь распространить на Украину  к большому удовольствию кремля.  А вот нас "узкий мир" атаковал и именно те , которых вы моводрочеры во враги записываете отстояли свою землю  , даже без помощи гос.структур.  И еще совершенно неизвестно , кто настоящие украинцы, те кто себя уже показал или вы совки моводрочерные.
« Останнє редагування: Квітня 15, 2018, 08:20:29 20:20 від Южанин »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
RAND Corporation підтверджує висновок СБУ:

https://www.radiosvoboda.org/a/29166317.html
також у Латвії, Литві, Естонії, .
[/quote]

К слову о Прибалтике.


Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1741

Це все звісно чудово. Тільки не зрозуміло чому величина проблем з російською агресією в регіонах України практично прямо пропорційна кількості російськомовного населення в цьому регіоні і зворотньо пропорційна кількості отих жахливих "моводрочерів".  :shuffle:

Ты кроме пустых брехливых заявлений предоставь какие-то доказательства своего бреда , где присутствует строгая корреляция между  продвижением "Узкого мира" и  мовою , ты брехло и нет ни какой зависимости , а моводрочеры сегодня работаю на кремль и создают предпосылки для  дальнейшей продвижением "узкого мира" .
От дивіться я ж вам не хамив. Не ображав. А з вас "узький мір" поліз в усій красі. Тому даю останній шанс вибачитись і почати нормально спілкуватись, бо інакше підете у вічний ігнор.

А щодо чіткої кореляції, то чесно кажучи давно вважав що очевидні речі не потребують доведення. Але нехай.

От сторінка у Вікі з результатами розповсюдження різних мов в Україні - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%B2%D0%B8_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96
,
Ось карти поширення мов згідно перепису населення 2001:







Нічого не нагадує?
Я поняла.
Если бы не было в Украине русскоязычных украинцев, то Путин бы НЕ напал на Украину.
Так ?
Ні, не так.
Все лихо від "моводрочерів, вишиватників, нацюків".
Так що винна Фаріон з Тягнибоком.
Пуйло не напало б на Україну, якби не було україномовних українців.
Првда і України не було б.
Ну то таке...

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Ні, не так.
Все лихо від "моводрочерів, вишиватників, нацюків".
Так що винна Фаріон з Тягнибоком.
Пуйло не напало б на Україну, якби не було україномовних українців.
Првда і України не було б.
Ну то таке...
[/quote]

Именно так сегодня все зло от совковых моводрочеров , которые пытаются реализовать свой любимый совковый принцип единообразия. Совок без единообразия как Тягнибок без жидов.  Вот моводрочеры выдумывают всякую совковую херню возомнив себя эталонными украинцами. А кто вам моводрочекрвам сказал, что именно так должны выгладить украинцы. Что украинец должен быть дебилом уровня  и моя , твоя не понимает?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865

Ні, не так.
Все лихо від "моводрочерів, вишиватників, нацюків".
Так що винна Фаріон з Тягнибоком.
Пуйло не напало б на Україну, якби не було україномовних українців.
Првда і України не було б.
Ну то таке...

Именно так сегодня все зло от совковых моводрочеров , которые пытаются реализовать свой любимый совковый принцип единообразия. Совок без единообразия как Тягнибок без жидов.  Вот моводрочеры выдумывают всякую совковую херню возомнив себя эталонными украинцами. А кто вам моводрочекрвам сказал, что именно так должны выгладить украинцы. Что украинец должен быть дебилом уровня  и моя , твоя не понимает?

Не, ну ты тоже не перехлестывай
Теоретически, в идеале, хорошо бы было если бы все жители Украины общались по украински.
Но так как "маемо те що маемо" то из этого и надо исходить, а не из какихто идеалистических построений

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Висновок на поверхні:

Доки населення України вживатиме мову свого ворога, доти воно буде інструментом і опорою ворога в Україні.
Кожен кацапомовний громадянин України є виразником інтересів і представником інтересів Москви.

If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча


Не, ну ты тоже не перехлестывай
Теоретически, в идеале, хорошо бы было если бы все жители Украины общались по украински.
Но так как "маемо те що маемо" то из этого и надо исходить, а не из какихто идеалистических построений

Заметь , я ни слова не сказал против украинской мовы , а тем более украиномовнеых не объявлял врагами , что постоянно делают моводрочерные совковые в угоду кремля раскалывая Украину, о чем и говорит СБУ.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Висновок на поверхні:



Вывод на поверхности : посылать колбасное совковое говно запоребриковое нахуй. Ты чего колбасное животное свое рыло суешь  в чужую страну? Ты такое же запоребриковое  , как и то из-за другого поребрика. У себя там в колбасии  строй лепрозорий мовоозабоченных дегенератов , там и живи по своим совковым понятиям.