Автор Тема: Петіна політична кар"єра накривається мідним тазом  (Прочитано 3064 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тиць-пиздиць  :smilie11:
Для того, щоб мати гарантію обрання в 2019 р.
В нас без підтримки олігархів був обраний тільки Кравчук, хіба що.
Бо їх тоді ще не існувало в природі.
Ти хоч розумiеш, що строчиш?..
Нащо Гаранту,  в якого бiльше 50% пiдтримка населення, якась жалка купка олiгархiв?.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Власнику компанії "СКМ" українському олігарху Рінату Ахметову заборонили витрачати більше 20 тисяч євро на місяць. Про це йдеться у рішенні окружного суду м. Нікосії (Кіпр) про заморожування активів Ахметова у справі "Укртелекому"

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/finance/2337132-ahmetovu-zaboronili-vitrachati-bilshe-20-tisyach-evro-na-misyats-rishennya-sudu.html

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741

а як юля- залучилась вже підтримкою ?

Все эту бабцю нахрен посылают , только кремль и ее секта дегенератов облизывает это ворье с косой.

а раптом олігархи захочуть бапцю ?

ми ж не можемо цього виключати ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Тиць-пиздиць  :smilie11:
Для того, щоб мати гарантію обрання в 2019 р.
В нас без підтримки олігархів був обраний тільки Кравчук, хіба що.
Бо їх тоді ще не існувало в природі.
Ти хоч розумiеш, що строчиш?..
Нащо Гаранту,  в якого бiльше 50% пiдтримка населення, якась жалка купка олiгархiв?.
 :smilie7:

Бувалий, давай не будемо. Добре? Підтримка населення - більше 50% - то я про таких соціологів-фантастів ще не чув. Якщо ти чув - дай посилання.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ну так я ж кажу, ще час не настав. Вибори будуть 31.03.2019 р.
Дик але ж ви за Юлю уже зараз, а не 31.03.2019.

Чинний не влаштовує, бо може бути кращий ( своє ставлення до Порошенка я висловив в своєму поперелньому пості, більш докладно.).
Дик чим же вона краще, якщо ви не можете навіть спрогнозувати жодного її кроку щодо принципових питаннь?  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Тиць-пиздиць  :smilie11:
Для того, щоб мати гарантію обрання в 2019 р.
В нас без підтримки олігархів був обраний тільки Кравчук, хіба що.
Бо їх тоді ще не існувало в природі.
Ти хоч розумiеш, що строчиш?..
Нащо Гаранту,  в якого бiльше 50% пiдтримка населення, якась жалка купка олiгархiв?.
 :smilie7:

Бувалий, давай не будемо. Добре? Підтримка населення - більше 50% - то я про таких соціологів-фантастів ще не чув. Якщо ти чув - дай посилання.

бум, це ти тут почав фантазувати

про якісь інсайди якогось кучерявого афериста, який упиздив купу грошей в українців

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча

а як юля- залучилась вже підтримкою ?

Все эту бабцю нахрен посылают , только кремль и ее секта дегенератов облизывает это ворье с косой.

а раптом олігархи захочуть бапцю ?

ми ж не можемо цього виключати ?

До виборів ще достатньо часу, ми не можемо нічого виключати в т.ч. й збереження суверенітету України над більшістю сьогоднішніх теренів.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Бувалий, давай не будемо. Добре? Підтримка населення - більше 50% - то я про таких соціологів-фантастів ще не чув. Якщо ти чув - дай посилання.

Куда ваша воровитая бабка воё рыло сунет с ее 12%? Навряд ли у этой путлеровской шлюхи в 2019 году будет существенно больше.  В 2009 году за этот кусок говна с косой многие голосовали исходя из принципа "аби не дважды судимый".  Был бы какой нибудь Тягибко , то эта тварь пригорала бы ему с треском , потому она  тянула и оберегала тяжелое тупое тело, но и ему проиграла. 
« Останнє редагування: Квітня 14, 2018, 11:18:34 23:18 від Южанин »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бувалий, давай не будемо. Добре?
Підтримка населення - більше 50% - то я про таких соціологів-фантастів ще не чув.
Якщо ти чув - дай посилання.
Ти бажаеш, аби твоя Юляша пройшла?.
Не буде це нiколи.
Вона навiть iз 1% не пройде.
Буде лише всюди горланити, що у неi самий високий рейтинг.
Педро нiчого не треба - анi рейтингу, анi Юлi з ii понтами - вiн навiть без олiгархiв йде у Прези на другий термiн.
Бо на вiдмiну вiд брехухи та хi-хi-калки, у нього е реальнi справм, а не та брехня, яка йде потоком iз горлянки твоеi Бахiнi.
 :smilie7: 

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741

а як юля- залучилась вже підтримкою ?

Все эту бабцю нахрен посылают , только кремль и ее секта дегенератов облизывает это ворье с косой.

а раптом олігархи захочуть бапцю ?

ми ж не можемо цього виключати ?

До виборів ще достатньо часу, ми не можемо нічого виключати в т.ч. й збереження суверенітету України над більшістю сьогоднішніх теренів.

нах*уя так заплутано

скажи просто- бапця роздасть кацапам все, до чого дотягнеться

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
скажи просто- бапця роздасть кацапам все, до чого дотягнеться
Хай лише спробуе - Петя iй швидко руки вiдiрве.
Буде iз Гадею - в однiй камерi - мемуари писати.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741

Бувалий, давай не будемо. Добре? Підтримка населення - більше 50% - то я про таких соціологів-фантастів ще не чув. Якщо ти чув - дай посилання.

Куда ваша воровитая бабка воё рыло сунет с ее 12%? Навряд ли у этой путлеровской шлюхи в 2019 году будет существенно больше.  В 2009 году за этот кусок говна с косой многие голосовали исходя из принципа "аби не дважды судимый".  Был бы какой нибудь Тягибко , то эта тварь пригорала бы ему с треском , потому она  тянула и оберегала тяжелое тупое тело, но и ему проиграла.

бапка з хряком практично і не змагалися- хуйло ж не тормоз

задача бапці була виключити Ющенка

і бути на підхваті, якщо хряк почне вийо*уватись

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
скажи просто- бапця роздасть кацапам все, до чого дотягнеться
Хай лише спробуе - Петя iй швидко руки вiдiрве.
Буде iз Гадею - в однiй камерi - мемуари писати.
 :smilie7:

вона вже не просто пробувала, а і успішно це робила

тому , погоджуся, очікуємо від гетьмана хорошого підсрачника для бабці

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Ну так я ж кажу, ще час не настав. Вибори будуть 31.03.2019 р.
Дик але ж ви за Юлю уже зараз, а не 31.03.2019.

Чинний не влаштовує, бо може бути кращий ( своє ставлення до Порошенка я висловив в своєму поперелньому пості, більш докладно.).
Дик чим же вона краще, якщо ви не можете навіть спрогнозувати жодного її кроку щодо принципових питаннь?  :shuffle:

Для мене особисто тим, що я пам"ятаю її політичні кроки за 21 рік, особливо в переломні моменти (2000 рік, 2004 рік, 2010 рік). Пам"ятаючи це, особисто я можу екстраполювати її можливі політичні кроки в разі її можливого обрання.

Але зараз військова ситуації і які вона дії може запропонувати зараз - я не уявляю. Бо війна не жіноче діло.

Вона не оприлюднює свою програму зараз, бо ще рано і цю програму почнуть обпльовувати різні гордони бойки, червоненки рабиновичі і т.п. прямо з першого ж дня.
...............
Особисто я можу спрогнозувати 1) ініціювання створення законодавчих умов для  ліквідації будь-яких можливостей підприємствам зареєстрованим в Україні працювати через офшорні зони; 2) недопущення земельної реформи; 3) призупинення медичної реформи і відновлення того що було в медицині до цієї реформи; 4) радикальний перегляд т.з. "пенсійної реформи".

І ще, дуже сподіваюсь, на усунення з виконавчих структур всіх посланців США (таких як Супрун).
......................
Це мої особисті прогнози, а ближче до виборів стане зрозуміло конкретніше.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
тому , погоджуся, очікуємо від гетьмана хорошого підсрачника для бабці
Повiрте - пiсля Саакашвiлi та Гадi... Педро не налаштований з кимось гратися.
Для нього Юля - пустое место - тому його не тягне iз нею сперечатися.
Юля давно просрала свою полiтичну кареру - зараз вона немае нiякого впливу, як би не одягалися, до кого б не залицялася.
Тому й кажу, що Педро спокiйно йде на другий термiн, бо реальних конкурентiв у нього просто немае.
 :smilie7:   

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Бувалий, давай не будемо. Добре?
Підтримка населення - більше 50% - то я про таких соціологів-фантастів ще не чув.
Якщо ти чув - дай посилання.
Ти бажаеш, аби твоя Юляша пройшла?.
Не буде це нiколи.
Вона навiть iз 1% не пройде.
Буде лише всюди горланити, що у неi самий високий рейтинг.
Педро нiчого не треба - анi рейтингу, анi Юлi з ii понтами - вiн навiть без олiгархiв йде у Прези на другий термiн.
Бо на вiдмiну вiд брехухи та хi-хi-калки, у нього е реальнi справм, а не та брехня, яка йде потоком iз горлянки твоеi Бахiнi.
 :smilie7:
Ну то тоді держава Україна припинить своє існування.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
тому , погоджуся, очікуємо від гетьмана хорошого підсрачника для бабці
Повiрте - пiсля Саакашвiлi та Гадi... Педро не налаштований з кимось гратися.
Для нього Юля - пустое место - тому його не тягне iз нею сперечатися.
Юля давно просрала свою полiтичну кареру - зараз вона немае нiякого впливу, як би не одягалися, до кого б не залицялася.
Тому й кажу, що Педро спокiйно йде на другий термiн, бо реальних конкурентiв у нього просто немае.
 :smilie7:

на тому можна і зупинитись  :smiley15:

думаю, Бум також не проти  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну то тоді держава Україна припинить своє існування.
Не бреши, фанат.
Все буде  :smiley24:
Юльку чекае Качанiвка, Гадю - ще далi.
Не треба нам твоеi Бахiнi.
Вона за пять рокiв нахi-хi-кала собi рокiв 15-20...
Нехай далi смiеться та рушае до Трампа на черговий молитовний завтрак.
Постривай - ще Паша-Пилесос не приiхав.
Ото вже Юляшi будуть вирванi роки...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Квітня 15, 2018, 11:17:24 11:17 від Бувалий »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Особисто я можу спрогнозувати 1) ініціювання створення законодавчих умов для  ліквідації будь-яких можливостей підприємствам зареєстрованим в Україні працювати через офшорні зони; 2) недопущення земельної реформи; 3) призупинення медичної реформи і відновлення того що було в медицині до цієї реформи; 4) радикальний перегляд т.з. "пенсійної реформи".

І ще, дуже сподіваюсь, на усунення з виконавчих структур всіх посланців США (таких як Супрун).
......................
Це мої особисті прогнози, а ближче до виборів стане зрозуміло конкретніше.
Знаєте, після цих усіх дій з пунктів від першого по п'ятий, мені особисто уже і Хуйло в Києві не таким уже страшним видається.  Хоча я так розумію що це якраз пунктом шостим і має бути, якраз після усунення посланців США. :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Ну то тоді держава Україна припинить своє існування.
Не бреши, фанат.
Все буде  :smiley24:
Юльку чекае Качанiвка, Гадю - ще далi.
Не тренба нам твоеi Бахiнi.
Вона за пять рокiв нахi-хi-кала собi рокiв 15-20...
Нехай далi смiеться та рушае до Трампа на черговий молитовний завтрак.
Постривай - ще Паша-Пилесос не приiхав.
Ото вже Юляшi будуть вирванi роки...
 :smilie7:

Бувалий, ну от скажи, нафіга ти робиш такі прогнози? :smilie11:

В тебе були прогнози в 2010, коли обрали Януковича? :smilie11:
Я своїм друзям і знайомим ( з ким спілкуюсь про політику) зразу сказав: Біда!
 Суверенітет України поставлено під питання й під загрозу!
Мені ніхто не вірив.

Не вірте й зараз. Але Хуйло 9% нашої території вже 4 роки незмінно контролює.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Особисто я можу спрогнозувати 1) ініціювання створення законодавчих умов для  ліквідації будь-яких можливостей підприємствам зареєстрованим в Україні працювати через офшорні зони; 2) недопущення земельної реформи; 3) призупинення медичної реформи і відновлення того що було в медицині до цієї реформи; 4) радикальний перегляд т.з. "пенсійної реформи".

І ще, дуже сподіваюсь, на усунення з виконавчих структур всіх посланців США (таких як Супрун).
......................
Це мої особисті прогнози, а ближче до виборів стане зрозуміло конкретніше.
Знаєте, після цих усіх дій з пунктів від першого по п'ятий, мені особисто уже і Хуйло в Києві не таким уже страшним видається.  Хоча я так розумію що це якраз пунктом шостим і має бути, якраз після усунення посланців США. :shuffle:

Це лише мої особисті екстраполяції. Але ж, сподіваюсь, що й Хуйло не вічний.
Сьогодні дуже невдалий час для прогнозів.

Хуйло 6-м пунктом бути не може. Бо тоді й Юля не Юля.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Outlander

Я повністю схвалюю всю ідеологічну складову політики Порошенка ( декомунізація, хоча б м"яка дересуфікація), але я не хочу щоб проводилась така економічна політика, яка спрямована на перетворення України в аграрну країну з населенням не більше 15 млн. мешканців.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Мирослав Гай
1 ч ·

Уполномоченный по делам в Украине от США Курт Волкер заявил, что удар коалиции по Сирии не должен отразиться на ситуации на Донбассе.

Вот блять.

Значит отразится.

Где Донбасс, а где Сирия, казалось?

А с чего это, ситуация в Сирии должна, вообще, колышить Украину?

А может потому, что и там, и тут растут плешивые уши фюрера 21 века - Путина?

Как же эта РФ достала. Да закройтесь вы уже в себе, убийцы.

Оставьте нас в покое. Будьте прокляты и живите с миром. Так нет.

"Удар по Сирии не должен отразиться на ситуации на Донбассе".

Путин, что б ты сдох, падло.

https://www.facebook.com/miroslavgai

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Це лише мої особисті екстраполяції. Але ж, сподіваюсь, що й Хуйло не вічний.
А можна я пройдусь по вашим екстраполяціям попунктово?

> 1) ініціювання створення законодавчих умов для  ліквідації будь-яких можливостей
> підприємствам зареєстрованим в Україні працювати через офшорні зони

Ну загалом ця гілка почалась з питання підтримки чи не підтримки Порошенко олігархами. В принципі мабуть існує лише два основних претенденти на Президенство-2019. І якщо олігархи не підтримують Порошенко, це автоматично означає що вони підтримують Тимошенко. При цьому питання озвучене в пункті першому (точніше його недопущення) для них дуже принципове. Тому помиляєтесь або ви, коли прогнозуєте що Тимошенко підтримає пункт перший, або олігархи, які надали перевагу Тимошенко над Порошенко. Якщо б олігархи помилялись, а ви ні, то мабуть ви б зараз були на їхньому місці, а вони на вашему.

> 2) недопущення земельної реформи

Ви маєте на увазі вільний продаж с\г землі? Тобто Тимошенко не будуть потрібні кредити МВФ та СБ? Адже це одна з умов подальшого кредитування. Тоді звідки планується взяти гроші на покриття минулих боргів, набраних якраз переважно "бульдозером навшпиньках"? У друга Вови?
Також постає питання чому тоді Тимошенко і її прихильники не хочуть входження України в число цивілізованих держав. Адже в усіх цивілізованих країнах земля є товаром. А Україні доводиться завдяки популістам бути у списку разом з Конго і КНДР.

> 3) призупинення медичної реформи і відновлення того що було в медицині до цієї реформи

Це чого саме? Гомеопатії, хабарників у ВИШах і зеленки з флюорографіями? Щоб бути як в Рассіє-матушкє? Чи для чого ще я не можу зрозуміти. За якою чудовою медициною минулого ви вже так встигли скучити?

> 4) радикальний перегляд т.з. "пенсійної реформи"

Ну це Юля точно зробить. Пенси це її єдиний і стійкий електорат, який дістався їй у спадок від Наталі Вітренко, після того як та остаточно зрозуміла що риболовля цікавіша за політику. Щоправда цей пункт нас також повертає до неможливості отримання західних кредитів і тому через рік ми ловитимемо курс десь в районі 200 гривень за долар, і ще кілька десятиліть бовтатимемось як квіточка в ополонці від кризи до кризи, як Аргентина після сімейства Перонів, але Юля як завжди розтовкмачить що це геть не її провина.

> 5) І ще, дуже сподіваюсь, на усунення з виконавчих структур всіх посланців США (таких як Супрун).

Логічно. Треба звільняти місце для посланців з іншої країни.

Хуйло 6-м пунктом бути не може. Бо тоді й Юля не Юля.

Добре. Нехай буде сьомим. Шостим буде роздача тисячі. Рублів. Кожному.  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Президентом стане Гройсман Володимир Борисович і всіх примирить.
Та жартую, жартую... ;)
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
...
Не вірте й зараз. Але Хуйло 9% нашої території вже 4 роки незмінно контролює.

Так твоя макака ж тоді верещала 'жоден танк не повинен...'   :love:

А до того роками тулила 'флотам дружить' і кацапську агентуру типу Павла Лєбедєва пропихала наверх.

Про здачу інтересів країни кацапам по всіх напрямках навіть не згадую 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бувалий, ну от скажи, нафіга ти робиш такі прогнози? :smilie11:
В тебе були прогнози в 2010, коли обрали Януковича? :smilie11:
Я своїм друзям і знайомим ( з ким спілкуюсь про політику) зразу сказав: Біда!
 Суверенітет України поставлено під питання й під загрозу!
Мені ніхто не вірив.
Не вірте й зараз. Але Хуйло 9% нашої території вже 4 роки незмінно контролює.
Ти увжно читав мiй пост?.
Йдеться  не про те, щр Петя - поганий, а буде ще гiрше...
Йдеть про те, що у твоеi Бахiнi шансiв взагалi немае.
Хто може пройти разом iз Порошенко?,.
Лабухiв та масовку залишимо в спокоi.
Твоя Юляша вперто йде по старим граблям, якi Хуйло iй лишив в попереднi роки.
У Тимошенко нема анi програм дiй, анi власного бачення майбутнього Украiни в ЕС й НАТО.
Взагалi, що вона може, окрiм як шукати собi пригод iз всякою шушерою та еднатися iз тими, хто навiть 1% не збеое?..
Замiсть того, аби серйозно робити аналiз ситуацii. розробляти план дiй, йти в Прези с чимось реальним, вона показуе, яка вона гарна, яка типу принципова, коли навiть в США може iздити, як iз вул  Грушевскього на Хрещатик.
Ти нi як не можеш збагнути, що твоя Юля - це вчорашнiй день, що окрiм газу та Пашиних мульйонiв у неi нiчого немае.
Тому така образа на Ю, Тимошенко...
Якщо ти такий фанат БЮТ,  якщо справдi бачiш свою Бахiню в креслi Преза в наступнi пять рокiв, не Педро сором, а пропонуй щось реальне, чого в iншiх немае.
 :smilie7: 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Бувалий, давай не будемо. Добре?
Підтримка населення - більше 50% - то я про таких соціологів-фантастів ще не чув.
Якщо ти чув - дай посилання.
Ти бажаеш, аби твоя Юляша пройшла?.
Не буде це нiколи.
Вона навiть iз 1% не пройде.
Буде лише всюди горланити, що у неi самий високий рейтинг.
Педро нiчого не треба - анi рейтингу, анi Юлi з ii понтами - вiн навiть без олiгархiв йде у Прези на другий термiн.
Бо на вiдмiну вiд брехухи та хi-хi-калки, у нього е реальнi справм, а не та брехня, яка йде потоком iз горлянки твоеi Бахiнi.
 :smilie7:
Ну то тоді держава Україна припинить своє існування.

Це ВИ припините своє існування. І це не погрози. Ти - довбень, не розумієш, що з вами буде через пів-року після обрання.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Смотри, Бумеранг...я тебе на пальцах объясню...обезьяне юльковской....

Вы - прокремлевская, ватная, русскомирная колонна. такого жлобья...допустим вы насобираете...и выиграете. Дальше вы начнете СЛИВАТЬ Украину. Это обязательно. Это записано у Прошмандовки в ДНК-коде. Пока народ раздуплится...пока врубится...даю пол-года.

Сколько атошников с УБД? 400 тысяч. Сколько было на передке РЕАЛЬНО? Допустим 80-100 тысяч. Как ты думаешь, что с ВАМИ будет?

Думай...Давай...рвитесь к власти, подписывайте себе приговор. Учти...Я...ТЕБЯ....ХУЙ ПОЖАЛЕЮ. А таких, как я - пара-другая-третья десятков тысяч наберется. Ты и твоя Юля - для меня *уи собачьи. Только порпобуйте просрать Украину...А вы ПОПРОБУЕТЕ. Я и ТЫ это знаем...Ну, давай...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг

Запомни....Из Украины будут руины. Я буду обугленный (я к этому готов уже давно) и ты будешь обугленный рядом, хомяк сраный....НО...МОСКАЛЯМ УКРАИНА БОЛЬШЕ НЕ ДОСТАНЕТСЯ. как вы хотите. ХУЙ ВАМ по всей вашей рыжей, конопатой русскомирной роже. Понял, пиздюк?