Автор Тема: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.  (Прочитано 5310 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #90 : Квітня 18, 2018, 08:09:11 20:09 »
Южанін дійсно патріот. Патріот русскава міра. І це визначається насамперед його ставленням до української мови.  :smilie7:

Щодо рагулізму Кота, то прошу навести аргументи на користь подібної характеристики.  :smilie5:

При чому тут рагулізм, ти просто хуйловська гнида. І україномовність просто робить тебе гнидою2

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #91 : Квітня 18, 2018, 08:10:34 20:10 »

Воно тупе, неосвічене, із зайвою хромосомою

Разве я тебя старого маразматического совка просил себя характеризовать? Тебе маразматику кто-то сказал, что вас Швондеров в Украине уже нет? И дай Бог уже никогда не будет. Что ты там в Америке делаешь старый совок?  Тебе к совкам в Московию нужно. Там у них совковый ренессанс и совок у руля. Для тебя там все свои. 

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #92 : Квітня 18, 2018, 08:36:48 20:36 »
Патріот - Емігрант vs Скацаплений- Патріот.
І за срачем між цими достойниками, забули про головне питання.

Українізація (читай перехід російськомовного населення на українську) добро чи зло?

Залишився без відвертої відповіді  російськомовних. (Як власне і до Війни)
Нічого нового.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #93 : Квітня 18, 2018, 08:51:24 20:51 »
Не треба натягувати кондома на глобус ( рускоязичіє на українську самоідентифікацію) не сумісні це речі.
Або труси, або хрест.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #94 : Квітня 18, 2018, 08:57:32 20:57 »
Я можу зрозуміти лише одну позицію зросійщеного українця: Я в процесі опанування рідної українськї мови. Крапка.

Чим можемо
Допоможемо мовним середовищем, ідіоматичними висловами, спілкуванням без грамарнацизму....було б бажання.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #95 : Квітня 18, 2018, 09:04:52 21:04 »
Фінлі, не сип перед ними перли. Це справа вибору. Який нахуй може бути дискофорт від переходу на українську в Україні? Яких їм бляха-муха умов треба?
У мене не було жодного дискофорту від переходу на англійську в Америці.
Скільки ще десятиліть цю киздобратію треба заохочувати?
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #96 : Квітня 18, 2018, 09:10:54 21:10 »
Ні Кіт. Для тих хто прагне  позбавитись дисонансу - зроблю все що можу. Решту - нах ( бо підараси).

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #97 : Квітня 18, 2018, 09:11:01 21:11 »
Патріот - Емігрант vs Скацаплений- Патріот.
І за срачем між цими достойниками, забули про головне питання.

Українізація (читай перехід російськомовного населення на українську) добро чи зло?

Залишився без відвертої відповіді  російськомовних. (Як власне і до Війни)
Нічого нового.

Кхе-кхе... я не расєйськомовний, але скажу  :smilie5:

Українізація - це стратегічний пріоритет, тут без варіантів.

В політичному плані - всі, хто вякає за 'особиє статуси', 'ущємлєніє' і т.п. херню - зразу в п'ятак. Політика українізації має бути чіткою і безкомпромісною.

В побутовому плані - абсолютний спокій, без рвання на собі вишиванок, лапсердаків та інших предметів одягу.

Питання українізації на побутовому рівні принципово не вирішуються, хоч ти трісни. Часто це виглядає, як спроби бігти попереду поїзда з криками 'чому він не їде швидше ?'   

Десь так  :smilie7:
 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #98 : Квітня 18, 2018, 09:22:01 21:22 »
Патріот - Емігрант vs Скацаплений- Патріот.
І за срачем між цими достойниками, забули про головне питання.

Українізація (читай перехід російськомовного населення на українську) добро чи зло?

Залишився без відвертої відповіді  російськомовних. (Як власне і до Війни)
Нічого нового.

Кхе-кхе... я не расєйськомовний, але скажу  :smilie5:

Українізація - це стратегічний пріоритет, тут без варіантів.

В політичному плані - всі, хто вякає за 'особиє статуси', 'ущємлєніє' і т.п. херню - зразу в п'ятак. Політика українізації має бути чіткою і безкомпромісною.

В побутовому плані - абсолютний спокій, без рвання на собі вишиванок, лапсердаків та інших предметів одягу.

Питання українізації на побутовому рівні принципово не вирішуються, хоч ти трісни. Часто це виглядає, як спроби бігти попереду поїзда з криками 'чому він не їде швидше ?'   

Десь так  :smilie7:

 :smiley24:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #99 : Квітня 18, 2018, 09:27:35 21:27 »
перехід російськомовного населення на українську- добро чи зло?Залишився без відвертої відповіді  російськомовних.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #100 : Квітня 18, 2018, 09:31:32 21:31 »
Хай якось визначаться.
І НЕ БУДЕ СРАЧІВ. Буде чітко зрозуміла ВСІМ мета.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #101 : Квітня 18, 2018, 09:53:24 21:53 »
Хай якось визначаться.
І НЕ БУДЕ СРАЧІВ. Буде чітко зрозуміла ВСІМ мета.

Ото ти формаліст. Навіщо всім все розуміти і перейматись, для руху вперед достатньо просто кваліфікованої більшості  :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #102 : Квітня 18, 2018, 09:57:50 21:57 »
Котяры , на ваших образах я хочу продемонстрировать нормальным людям как выглядят леваки и их левацкие замашки. Я вас леваков определяю на раз. Вы очень быстро меняете окрасы , мгновенно берете на вооружение любые лозунги в процессе маскировки, леваки в этом вопросе беспринципны ,но ваша левацкая натура остается в ваших конкретных действиях. Я леваков не переношу в любом окрасе и считаю леваков источником всего того бреда , что творился на планете последние сто лет. Любимое слово у левака "заборонити",которое сразу должно настораживать. Второе любимое слово "зобов'язати". Леваки разрушители по своей натуре и с леваками никогда не будет нормального государства. Леваки не приемлят свободных людей. Идеальный гражданин для левака это заключенный с кайлом. Я не могу в точности определить ваш подвид леваки. Повадки у вас левацкие (своковые) а вот мотивов пока понять не могу. Пока списываю на травму вас совком и вы просто не знаете другой модели  поведения.  Леваки тянутся к знакомой моделе поведения. Модель поведения кремлядей левакам (совкам) показалась знакомой и они способствовали ей в виде "узкого мира" . Вы совки такие же. Вы и  есть проводники "узкого мира" и корчите из себя сверх "патриотов"  только потому что до вас "узкий мир" не добрался , а то бы вы были точно такой же ватой. И не добрался он до вас благодаря в большой степени тем, кого у вас хватает наглости называть врагами. А о вашей то ли умышленной , то ли не умышленной деятельности на кремль я уже писАл.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #103 : Квітня 18, 2018, 10:02:41 22:02 »
Хай якось визначаться.
І НЕ БУДЕ СРАЧІВ. Буде чітко зрозуміла ВСІМ мета.

Ото ти формаліст. Навіщо всім все розуміти і перейматись, для руху вперед достатньо просто кваліфікованої більшості  :smilie7:

Забагато стало хитрожопих. Між крапельками проскочити...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #104 : Квітня 18, 2018, 10:13:19 22:13 »
Хай якось визначаться.
І НЕ БУДЕ СРАЧІВ. Буде чітко зрозуміла ВСІМ мета.

Ото ти формаліст. Навіщо всім все розуміти і перейматись, для руху вперед достатньо просто кваліфікованої більшості  :smilie7:

Забагато стало хитрожопих. Між крапельками проскочити...

Та ніхто нікуди не проскочить. Немає вже таких шпарин щоб надовго туди заникатись  :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #105 : Квітня 18, 2018, 10:34:05 22:34 »
я б сказав, Южанін для нього хороший спаринг партнер

Нехороший. Я Южанина знаю з 2005 року, він 100% патріот. А от хто такий той одеський рагуль Ферал - я не знаю.

у патріотизмі Южаніна я не сумніваюся

але не до кінця розумію його крайню агресивність

для чого так гостро реагувати на ботів ?

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #106 : Квітня 18, 2018, 10:37:36 22:37 »
Історію Півдня я на цьому форумі знаю краще будь кого.
Як і те, що в райцентрах регіону українською користувалася абсолютна більшість, включно з молоддю. Так було в 1970-80.
Зараз в райценрах панує кацапська. Всі стали южанамі, замість стати українцями.

В райцентрах півдня до сих пір ще в основному українська (суржик). Але настрої в кращому випадку зрадофільські. А в більшості - україномовні русофіли/совки, і головний ворог - Порошенко. Я вже про це раніше писав. І це велика проблема.
Russia delenda est.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #107 : Квітня 18, 2018, 10:40:11 22:40 »
Патріот - Емігрант vs Скацаплений- Патріот.
І за срачем між цими достойниками, забули про головне питання.

Українізація (читай перехід російськомовного населення на українську) добро чи зло?

Залишився без відвертої відповіді  російськомовних. (Як власне і до Війни)
Нічого нового.

перехід відбувається природнім чином

але є бажаючі типу "прискорити" цей процес

але це тільки ззовні - в реальності вони просто з нерозуміння або навмисне радикалізують суспільство, відповідно послаблюючи його

особливо харахтерно, що роблять часто це люди, для яких Україна вже давно не є рідним домом

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #108 : Квітня 18, 2018, 10:49:07 22:49 »
Агресивність пояснюється тим, що южаніна тицьнули пикою у власне ж лайно. Я можу навіть припустити що він не кацап, а із тих продажних хохликів, про яких свого часу згадував Шевченко. В такому разі, або він або його батьки свідомо зрадили власне національне я з певної причини і тепер при кожній згадці про цю їхню зраду подібних типів аж трясе. Цей тип покручів в Укрїні дуже чисельний, бо ними рухає на підсвідомому рівні люта ненависть до того, що вони зрадили і розтоптали із власної волі. Це типова проблема Каїна.
Апелювати до їхньої совісті абсолютно марно. Людина, яка зневажає культуру і мову народу, до якого себе приписує (бо зараз це вигідно), совісті не має за визначенням.
Примушувати южан до спілкування українськю немає жодного сенсу. Таких типів треба просто оминати, дивлячись на них як на щось абсолютно аномальне і примітивне чим вони власне і є. Щкода, що така аномалія є такою поширеною в Україні... :smilie2:
« Останнє редагування: Квітня 18, 2018, 10:54:11 22:54 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #109 : Квітня 18, 2018, 10:50:31 22:50 »
я б сказав, Южанін для нього хороший спаринг партнер

Нехороший. Я Южанина знаю з 2005 року, він 100% патріот. А от хто такий той одеський рагуль Ферал - я не знаю.

у патріотизмі Южаніна я не сумніваюся

але не до кінця розумію його крайню агресивність

для чого так гостро реагувати на ботів ?

Это синдром ФУПа

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #110 : Квітня 18, 2018, 10:51:28 22:51 »
Історію Півдня я на цьому форумі знаю краще будь кого.
Як і те, що в райцентрах регіону українською користувалася абсолютна більшість, включно з молоддю. Так було в 1970-80.
Зараз в райценрах панує кацапська. Всі стали южанамі, замість стати українцями.

В райцентрах півдня до сих пір ще в основному українська (суржик). Але настрої в кращому випадку зрадофільські. А в більшості - україномовні русофіли/совки, і головний ворог - Порошенко. Я вже про це раніше писав. І це велика проблема.

Ці настрої формуються через медія. Навіть у якомусь засраному селі на Прикарпатиі всі клянуть Порошенка і люблять Юлю. Бо тупі і обмежені.
Плюс традиційна ненависть до власної держави і влади.
На цьому кацапи добре грали починаючи ще від Петра І.
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #111 : Квітня 18, 2018, 10:55:59 22:55 »
Агресивність пояснюється тим, що южаніна тицьнули пикою у власне ж лайно. Я можу навіть припустити що він не кацап, а із тих продажних хохликів, про яких свого часу згадував Шевченко. В такому разі, або він або його батьки свідомо зрадили власне національне я з певної причини і тепер при кожній згадці про цю їхню зраду подібних типів аж трясе. Цей тип покручів в Укрїні дуже чисельний, бо ними рухай на підсвідомому рівні люта ненависть до того, що вони зрадили і розтоптали із власної волі. Це типова проблема Каїна.
Апелювати до їхньої совісті абсолютно марно. Людина, яка зневажає культуру і мову народу, до якого себе приписує (бо зараз це вигідно), совісті не має за визначенням.
Примушувати южан до спілкування українськю немає жодного сенсу. Таких типів треба просто оминати, дивлячись на них як на щось абсолютно аномальне і примітивне чим вони власне і є. Щкода, що така аномалія є такою поширеною в Україні... :smilie2:

Южанін, поряд з іншими громадянами- патріотами зараз намагається гасити пожежу в нашому спільному домі

а ви піздякаєте десь з-за ріки, що він гасить погано, бо говорить не тою мовою, як вам хочеться

ми з Южаніном розуміємо один одного, у нас є спільна мета- випиздити суку підпалювача і врятувати дім

а у вас мета- розсварити нас, щоб ми покидали відра і перестали носити воду

ХУЙ ВАМ !!!

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #112 : Квітня 18, 2018, 10:56:53 22:56 »
я б сказав, Южанін для нього хороший спаринг партнер

Нехороший. Я Южанина знаю з 2005 року, він 100% патріот. А от хто такий той одеський рагуль Ферал - я не знаю.

у патріотизмі Южаніна я не сумніваюся

але не до кінця розумію його крайню агресивність

для чого так гостро реагувати на ботів ?

Это синдром ФУПа

я також прожив на ФУПі три роки

на щастя, мабуть, звалив звідти

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #113 : Квітня 18, 2018, 11:02:16 23:02 »
Історію Півдня я на цьому форумі знаю краще будь кого.
Як і те, що в райцентрах регіону українською користувалася абсолютна більшість, включно з молоддю. Так було в 1970-80.
Зараз в райценрах панує кацапська. Всі стали южанамі, замість стати українцями.

В райцентрах півдня до сих пір ще в основному українська (суржик). Але настрої в кращому випадку зрадофільські. А в більшості - україномовні русофіли/совки, і головний ворог - Порошенко. Я вже про це раніше писав. І це велика проблема.

Ці настрої формуються через медія. Навіть у якомусь засраному селі на Прикарпатиі всі клянуть Порошенка і люблять Юлю. Бо тупі і обмежені.
Плюс традиційна ненависть до власної держави і влади.
На цьому кацапи добре грали починаючи ще від Петра І.

Ці настрої формуються через таких підарасів, як ти. Тому давай нахер зі своїм патетичним пистіжеи, можеш навіть бігом   :smilie7:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #114 : Квітня 18, 2018, 11:04:44 23:04 »
перехід російськомовного населення на українську- добро чи зло?Залишився без відвертої відповіді  російськомовних.
А де взяти уповноваженого  представника російськомовних? Хто має відповідати?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #115 : Квітня 18, 2018, 11:04:55 23:04 »
Агресивність пояснюється тим, що южаніна тицьнули пикою у власне ж лайно. Я можу навіть припустити що він не кацап, а із тих продажних хохликів, про яких свого часу згадував Шевченко. В такому разі, або він або його батьки свідомо зрадили власне національне я з певної причини і тепер при кожній згадці про цю їхню зраду подібних типів аж трясе. Цей тип покручів в Укрїні дуже чисельний, бо ними рухай на підсвідомому рівні люта ненависть до того, що вони зрадили і розтоптали із власної волі. Це типова проблема Каїна.


а ви піздякаєте десь з-за ріки, що він гасить погано, бо говорить не тою мовою, як вам хочеться

ми з Южаніном розуміємо один одного, у нас є спільна мета- випиздити суку підпалювача і врятувати дім

а у вас мета- розсварити нас, щоб ми покидали відра і перестали носити воду

ХУЙ ВАМ !!!

Я вітаю ваш палкий ентузіязм, юначе. Але майте на увазі, що за подібних обставин вам доведеться гасити пожежу на постійній основі. Бо завдяки южанам Хуйло і його наступники ніколи не залишать Україну без своєї братньої опіки.
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #116 : Квітня 18, 2018, 11:10:58 23:10 »
Агресивність пояснюється тим, що южаніна тицьнули пикою у власне ж лайно. Я можу навіть припустити що він не кацап, а із тих продажних хохликів, про яких свого часу згадував Шевченко. В такому разі, або він або його батьки свідомо зрадили власне національне я з певної причини і тепер при кожній згадці про цю їхню зраду подібних типів аж трясе. Цей тип покручів в Укрїні дуже чисельний, бо ними рухай на підсвідомому рівні люта ненависть до того, що вони зрадили і розтоптали із власної волі. Це типова проблема Каїна.


а ви піздякаєте десь з-за ріки, що він гасить погано, бо говорить не тою мовою, як вам хочеться

ми з Южаніном розуміємо один одного, у нас є спільна мета- випиздити суку підпалювача і врятувати дім

а у вас мета- розсварити нас, щоб ми покидали відра і перестали носити воду

ХУЙ ВАМ !!!

Я вітаю ваш палкий ентузіязм, юначе. Але майте на увазі, що за подібних обставин вам доведеться гасити пожежу на постійній основі. Бо завдяки южанам Хуйло і його наступники ніколи не залишать Україну без своєї братньої опіки.

це вже нам з Южаніном переживати- на якій основі

це наш дім, і нам і нашим дітям у ньому жити

а для вас це тільки розвага або спосіб заробити гроші

щиро сподіваюся, що розвага

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #117 : Квітня 18, 2018, 11:12:29 23:12 »
Гаразд, поясню на пальцях.

Як каже шановний Geo, Рассійа і русскій мір це вірус.

Русскій язик в Україні - це те середовище в якому цей вірус отримує всі поживні речовини щоб інфікувати все і вся. Ми знаємо, що знищити вірус неможливо, але можна зробити від нього щеплення. Цим щепленням і є УКРАЇНСЬКА МОВА. Вірус русскава міра на ній гине або ж припиняє свою руйнівну дію.

Прибалти це підтвердять.
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #118 : Квітня 18, 2018, 11:16:27 23:16 »
Агресивність пояснюється тим, що южаніна тицьнули пикою у власне ж лайно. Я можу навіть припустити що він не кацап, а із тих продажних хохликів, про яких свого часу згадував Шевченко. В такому разі, або він або його батьки свідомо зрадили власне національне я з певної причини і тепер при кожній згадці про цю їхню зраду подібних типів аж трясе. Цей тип покручів в Укрїні дуже чисельний, бо ними рухай на підсвідомому рівні люта ненависть до того, що вони зрадили і розтоптали із власної волі. Це типова проблема Каїна.


а ви піздякаєте десь з-за ріки, що він гасить погано, бо говорить не тою мовою, як вам хочеться

ми з Южаніном розуміємо один одного, у нас є спільна мета- випиздити суку підпалювача і врятувати дім

а у вас мета- розсварити нас, щоб ми покидали відра і перестали носити воду

ХУЙ ВАМ !!!

Я вітаю ваш палкий ентузіязм, юначе. Але майте на увазі, що за подібних обставин вам доведеться гасити пожежу на постійній основі. Бо завдяки южанам Хуйло і його наступники ніколи не залишать Україну без своєї братньої опіки.

PS дякую за ЮНАЧЕ - радий, що не стаю старим пердуном  :gigi:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8630
  • Стать: Чоловіча
Re: Приєднуйтесь панове.Або не приєднуйтесь.
« Reply #119 : Квітня 18, 2018, 11:52:24 23:52 »
По-перше, більшість на фронті - україномовні.

Це пиздець. Під час війни розділяти людей за мовою. За таке варто дійсно в окопи - довести свою українскість.

Так, це і є головною метою- розділення

це маніпуляція, вЄстнік, с твАєй стАрАни, і сА стАрАни уєбана, на рєпліку кАторАВА, ти АтвІчал
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…