Автор Тема: Аваков має свій план з повернення окупованого Донбасу до України  (Прочитано 139 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 30852
  • Never give in!
 Очільник МВС України Арсен Аваков має свій план з повернення окупованого Донбасу до України. Про це він заявив в інтерв’ю виданню "Українська правда".

Як відзначив Аваков, потрібно застосувати "тактику дрібних кроків, яким аплодують всі".

"Я не вважаю, що реінтегрувати можна одразу всю територію окупованого Донбасу. "Блакитних шоломів" стільки немає – на всю територію. Тому я пропоную, умовно кажучи, взяти спочатку окремо Горлівку або Новоазовський район", – заявив міністр внутрішніх справ.

    "План такий: заходять миротворці і стають на кордоні умовного міста Горлівка або сільського Новоазовського району. Кордон з окупованою територією одразу беруть під контроль і "блакитні шоломи", й українські прикордонники. Всередину цієї території, що повернулася до України, заходять органи української юстиції і проводять вибори за нашим законом", – уточнив очільник МВС.

На думку Авакова, неважливо, хто переможе на цих виборах. Радше за все, буде обраний хтось із відверто проімперськими поглядами. Але "головне – сформувати перехідну адміністрацію: на основі цих нових, обраних за українським законом органів і представників державної влади України".

"Туди має прийти центральна влада разом з українськими поліцейськими силами", – наголосив міністр.

Наступний крок – Україна має ухвалити закон про амністію, який повинен стосуватися абсолютно всіх, крім тих, "у кого на руках кров, хто вбивав наших солдатів, брав участь у репресіях проти мирного населення". Окремо слід ухвалити закон "про колаборантів".

"Але закон "про колаборантів" – обов'язковий, тому що потрібно визначити статус кожної людини. Офіційно встановити, що він такий же громадянин України, як і всі інші. Він або жертва, яких більшість, або учасник, але не критичний", – пояснив Аваков.

https://www.5.ua/polityka/umovno-kazhuchy-zvilnyty-spochatku-horlivku-avakov-podilyvsia-planom-povernennia-okupovanoho-donbasu-168293.html
If you are going through hell, keep going.