Автор Тема: В передчутті ...  (Прочитано 392 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4106
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
В передчутті ...
« : Квітня 17, 2018, 10:29:47 10:29 »
Я застала останні роки союзу з жахливим дефіцитом усього.

Юність припала на ніщету 90-их , коли світла не було днями і тижнями, грошей і роботи- роками.
Політичний бандитизм при Кучмі , невиправдані сподівання при Ющенко. Безнадія і апатія при яникові.

Війна.

А вчора мене колежанка " обрадувала" одкровенням: вона у фебе відео бачила , оте " давай абнімемся". І все, вона на голубому глазу вірить , що війна треба тільки політикам , а пересічний руський аж зі штанів випригує обійматися, миритись і любити українців.

І потім вона і тисячі інших наївних підуть і виберуть мені у президенти щось на зразок юльки чи михуїла, бажаючи зробити якнайкраще і щоб зразу.
І все що я бачила до цього в житті покажеться мені лише прелюдією піздєца.
Бо люди в нас наївні, журналісти - останні з блядей , а політики суки , які сподіваються жити вічно.

І так, якась частина мене бажає щоб усі оті кому зараз " зрада і нужда" , побачили що таке справжній піздець і обнімашечки в руському виконанні, коли від тих обіймів кишки , кров і очі вилазять. Але ж іншої України в мене для себе нема , як нема і сотні років для експериментів всіх хотєльщиків.

(цитата з мордокнижки)
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: В передчутті ...
« Reply #1 : Квітня 17, 2018, 10:41:41 10:41 »
Писать надо в ответ в мордокниге. Моя жена (русская)...такой ответ на обнимашечки написала, что там целая война началась.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: В передчутті ...
« Reply #2 : Квітня 17, 2018, 10:54:44 10:54 »
Читать нужно коменты под самим видео, а лучше слушать с первой секунды и не паниковать. С первой секунды ролика все сказано.



Online Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4106
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: В передчутті ...
« Reply #3 : Квітня 18, 2018, 12:35:06 12:35 »
Чим більше спілкуюся з нашим щирим та богоносним "прастим народом" тм, тим більше дивуюся оцьому сплаву ультрахитродупої пронирливості, безповоротньої амнезійності й майже дитячої наївності, що веде до перманентних фрустрацій і постійно робить їх жертвами різноманітних аферистів і/або популістів. Віртуозно надурити всіх і вся випацючити матеріальних благ й тут же вкласти лаве в банк "Михайлівський"; позбутися януческу й бачити в нашвидкоруч підштукатуреній milf-style-Йулі нову месію... схоже девіз цього втраченого покоління "піську вкрав - в сраці сховав"

(фейсбук)
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: В передчутті ...
« Reply #4 : Квітня 18, 2018, 01:58:46 13:58 »
Чим більше спілкуюся з нашим щирим та богоносним "прастим народом" тм, тим більше дивуюся оцьому сплаву ультрахитродупої пронирливості, безповоротньої амнезійності й майже дитячої наївності, що веде до перманентних фрустрацій і постійно робить їх жертвами різноманітних аферистів і/або популістів. Віртуозно надурити всіх і вся випацючити матеріальних благ й тут же вкласти лаве в банк "Михайлівський"; позбутися януческу й бачити в нашвидкоруч підштукатуреній milf-style-Йулі нову месію... схоже девіз цього втраченого покоління "піську вкрав - в сраці сховав"

(фейсбук)

 :Vedy_sebe: