Автор Тема: Для тих хто знає все  (Прочитано 1213 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Для тих хто знає все
« : Квітня 15, 2014, 09:11:00 09:11 »
Ситуація на форумах мені нагадує ситуацію при вболіванні на футболі, коли дивишся телевізор і кричиш"Дурень, давай пас, куди ти казьол?", або з грою«Who Wants to Be a Millionaire?" коли сидиш біля телевізора і знаєш всі відповіді.
Всі ми біля компа аналітики, політики, військові стратеги, мужні революціонери. А в житті?
Ми знаєм які закони приймати, коли проводити військову операцію, кого і як засудити, як стримати курс  НБ . А от цікаво прибити поличку в ванній чи спекти смачний пиріг багато з нас знає і може? : :shuffle:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Для тих хто знає все
« Reply #1 : Квітня 15, 2014, 09:31:08 09:31 »
Як каже леі Ю - типичная манипуляция. Ми багато чого не знаємо, але не треба закінчувати війскову академію щоб визначитись, що день за днем сепаратисти захоплюють по одному місту. то на третій день можна зробити висновок що влада нічого не робить. Чи треба ще тиждень почекати і довести кількість захоплених  населених пунктів до двадцяти і тільки тоді  вже можна сказати, що мабудь наша влада нічого не робить. І то не факт, що ви не напишите - а чого ж ви , такі розумні раніше мовчали?
Батя, мы стараемся ...

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Для тих хто знає все
« Reply #2 : Квітня 15, 2014, 09:42:00 09:42 »
Як каже леі Ю - типичная манипуляция. Ми багато чого не знаємо, але не треба закінчувати війскову академію щоб визначитись, що день за днем сепаратисти захоплюють по одному місту. то на третій день можна зробити висновок що влада нічого не робить. Чи треба ще тиждень почекати і довести кількість захоплених  населених пунктів до двадцяти і тільки тоді  вже можна сказати, що мабудь наша влада нічого не робить. І то не факт, що ви не напишите - а чого ж ви , такі розумні раніше мовчали?

Добре, тоді "аналітики", "стратеги" і т.п. від компа мають не тільки кричати "все пропало", "всі підараси", "всіх на нари", але і пропонувати свої варінти рішення проблем. А ми їх покритикуємо, посміємся над ними, або схвалимо їх міркування.

Я плять не розумію нах кричати "Авакова і Турчинова на нари", "Раду розігнати" і ВСЕ. Нє, ви тоді розкажіть нам всім, що буде ДАЛІ.

Припустимо Аваков і Турчинов на нарах, Рада розігнана - ДАЛІ ЩО?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Для тих хто знає все
« Reply #3 : Квітня 15, 2014, 09:59:06 09:59 »
Іще раз. для маніпуляторів - де ви чули заклик -Розігнати Раду? Рада лігитимнмй орган, працює погано, але працюе і навіть інколи приймає щось корисне. Вимагаємо переобрати Турчинова і звільнити Авакова що в цьому складного і такого. що не можна виконати. Чому в складний час на посаді міністра МВД опинився м"яко кажучи бізнесмен. Що він робить - те що вміе , торгує посадами, ну і для душі в твітер пише. Дійсно якщо його замінити ТО СИСТЕМА ЛІГІТИМНОЇ ВЛАДИ ЗРАЗУ ЗАВАЛИТЬСЯ, АЙ ЯЯЙ. І ще одне - ми ж Конституцію не читаємо, дехто цим добре користається. Вчора Головатий на громадському трохи просвітив - нема по Конституції такого поняття як виконуючий обовьязки Президента. При відсутності Президента деякі його обов"язки виконує голова Верховної Ради крапка. А у нас?  В.О. Президента з повним функціонуванням президентської вертикалі. Юльки при владі, що тут скажиш.
Батя, мы стараемся ...

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Для тих хто знає все
« Reply #4 : Квітня 15, 2014, 09:59:25 09:59 »
Ну, звичайно, їх треба підганяти, тиснути.
Але я пагано уявляю, як би командувала військовими.Нє , ну теоретично сказала б "Всєм наступать і пабєдіть, всєх разогнать і наказать."
А реально?
Прийшла б в НБУ і сказала б "Долар стой, раз-два. Не хочеш стояти? Зараз ми вс ірезерви на тебе потратим до понеділка впадеш, як миленький." А хто мені скаже що у вівторок і в середу.
Я думаю, наша влада ....., ну така собі не дуже хороша, надійна  і оптимальна.
І дії її, ну.....скажем слабенькі дії.
Але просто тут сидіти, камлати про її непрофесійність і всьо прапало ну теж згодьтеся не très bien
Ну от, якось так

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Для тих хто знає все
« Reply #5 : Квітня 15, 2014, 10:11:33 10:11 »
Іще раз. для маніпуляторів - де ви чули заклик -Розігнати Раду? Рада лігитимнмй орган, працює погано, але працюе і навіть інколи приймає щось корисне. Вимагаємо переобрати Турчинова і звільнити Авакова що в цьому складного і такого. що не можна виконати. Чому в складний час на посаді міністра МВД опинився м"яко кажучи бізнесмен. Що він робить - те що вміе , торгує посадами, ну і для душі в твітер пише. Дійсно якщо його замінити ТО СИСТЕМА ЛІГІТИМНОЇ ВЛАДИ ЗРАЗУ ЗАВАЛИТЬСЯ, АЙ ЯЯЙ. І ще одне - ми ж Конституцію не читаємо, дехто цим добре користається. Вчора Головатий на громадському трохи просвітив - нема по Конституції такого поняття як виконуючий обовьязки Президента. При відсутності Президента деякі його обов"язки виконує голова Верховної Ради крапка. А у нас?  В.О. Президента з повним функціонуванням президентської вертикалі. Юльки при владі, що тут скажиш.

Ну от оці :love: зовсім не моя пісня.
Але  коли Рада не може проголосувати  , бо не вистачає голосів (всі торгуються), то я впевнена, що при переобранні Голови будуть торгуватися ще більше, можливо до 25 травня. Всьо страх ушол. Комуняки і Риги не голосують, Єрьома торгується,  "ударівці" не всі голосують, бо йшли під Кличка - преза, а не Кличка мера і до дупи їм та політична ситуація і т.д. І що далі?
Я вважаю так

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Для тих хто знає все
« Reply #6 : Квітня 15, 2014, 10:12:52 10:12 »
Іще раз. для маніпуляторів - де ви чули заклик -Розігнати Раду? Рада лігитимнмй орган, працює погано, але працюе і навіть інколи приймає щось корисне. Вимагаємо переобрати Турчинова і звільнити Авакова що в цьому складного і такого. що не можна виконати. Чому в складний час на посаді міністра МВД опинився м"яко кажучи бізнесмен.

Раду, до речі, в сусідній гілці розганяють.

Переобрати Турчинова і Авакова на кого? Якими голосами? 

Імхо, на посаді міністра МВС у нас має бути цивільний. Якщо б у нас було нормальтне МВС, я думаю, що претензій до Авакова не було б. А так - він Сході генерал без армії. Хто на його місці переламає ситуацію? Ярема? Москаль? Ярош? Луценко? Гриценко? Парасюк? Ваші варіанти?

Додам цитату іншого форумчанина

Надо созывать вече. Однозначно. Явное предательство со стороны властей.

Абсолютно згідний. АЛЕ !!!!

Яка програма ?! Кому надати владу ? Хто замість "тимчасовго уряду" - причому такий, що його послухають і армія, в СБУ, і менти ? Бо основна (як на мене) причина пасивної здачі Сходу не тільки в професійній непридатності ураду Турчинова - а і в тому, що ті ж менти тупо не спримають їх як легитимну та авторитетну владу і просто відмовляються виконувати накази. Згадайте ту ж "Альфу" - вони відмовились йти на штурм - і все, Аваков лишився тільки зі своїм Фейсбуком.

Причому цей супер-автоитетний лідер (в особі одної людини чи комітету) має з"явитись в Україні на протязі 1-2, максимум трьох діб! І при цьому - бути професіоналом, а не простим сотником з Майдану. І при цьому - щоб його підтримав Захід і щоб він жодним чином не виглядав на "хунту".  У вас є кандидати ? Бо я, якщо чесно, таких не бачу.  :smilie2: :smilie2: :smilie2:
« Останнє редагування: Квітня 15, 2014, 10:16:29 10:16 від Мирон »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Для тих хто знає все
« Reply #7 : Квітня 15, 2014, 10:20:59 10:20 »
Іще раз. для маніпуляторів - де ви чули заклик -Розігнати Раду? Рада лігитимнмй орган, працює погано, але працюе і навіть інколи приймає щось корисне. Вимагаємо переобрати Турчинова і звільнити Авакова що в цьому складного і такого. що не можна виконати. Чому в складний час на посаді міністра МВД опинився м"яко кажучи бізнесмен. Що він робить - те що вміе , торгує посадами, ну і для душі в твітер пише. Дійсно якщо його замінити ТО СИСТЕМА ЛІГІТИМНОЇ ВЛАДИ ЗРАЗУ ЗАВАЛИТЬСЯ, АЙ ЯЯЙ. І ще одне - ми ж Конституцію не читаємо, дехто цим добре користається. Вчора Головатий на громадському трохи просвітив - нема по Конституції такого поняття як виконуючий обовьязки Президента. При відсутності Президента деякі його обов"язки виконує голова Верховної Ради крапка. А у нас?  В.О. Президента з повним функціонуванням президентської вертикалі. Юльки при владі, що тут скажиш.

Ну от оці :love: зовсім не моя пісня.
Але  коли Рада не може проголосувати  , бо не вистачає голосів (всі торгуються), то я впевнена, що при переобранні Голови будуть торгуватися ще більше, можливо до 25 травня. Всьо страх ушол. Комуняки і Риги не голосують, Єрьома торгується,  "ударівці" не всі голосують, бо йшли під Кличка - преза, а не Кличка мера і до дупи їм та політична ситуація і т.д. І що далі?
Я вважаю так
Та правильно ви вважаєте - страх ушел (а це, нажаль єдине що заставляє більшість з ни голосувати). Так требаїм цей страх повернути, для чого заклики проти ради і збирання майдану. Поки що. коли збирається 3-5 тисяч вони вухом не ведуть, треба збирати таку масу якої вони злякаються. А ми замість цього починаємо тиражувати думку що вони влада і чипати ії не треба, і хай роблять що захочуть треба потерпіти інших же нема. Скажіть комусь, що він незамінний - через скільки часу він почне вас шантажувати? Безсовісний через хвилину. сумлінний - через день.
Батя, мы стараемся ...

Offline Harddriver

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 89
  • Стать: Чоловіча
Re: Для тих хто знає все
« Reply #8 : Квітня 15, 2014, 10:22:44 10:22 »
Дивлюсь на це все, що робиться в країні - і переді мною постають філософські питання.

Кожен вид діяльності ідеально підходить під людей визначеного типу. Наприклад війна, існують "люди війни" (хоч я і не люблю Юлю, але вона - з таких) Пастор? Пастор - Достоєвський (інтуїтивно-етичний інтроверт). Це - миротворець, (доречі Юліна повна протилежність). Сила таких людей - в доброті, якщо вони не дай Б-г починають командувати, їх голос "дає півня", а всі їх накази в довгостроковій перспективі - безглузді.

Чому Україні знов так не повезло - не знаю.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Для тих хто знає все
« Reply #9 : Квітня 15, 2014, 10:35:55 10:35 »
Ну от вчора Царьов і Добкін.
Не буду заперечувати, що від цього шоу отримала моральне задоволення.
Але ви вважаєте, що після цього інциденту Царьов буде голосувати по-іншому?
Він просто не прийде на засідання Ради,як комуністи, як регіонали. Литвин кине якусь патріотичну муйню, як йому болить Україна, і не буде голосувати, Кінах кине якусь економічну хрєновень, що не може голосувати, бо економіка в небезпеці і т.д
Ви приведете 100 000 під Раду , серед яких будуть 2000 провокаторів, 10000 привезених  Єфрємовим, і батальон російського спецназу,
(ну може рота),  Розгоним іщо далі?
 Пастора не чіпать до 25 травня і крапка. Єдине що можна переконати :love: знятися з виборів.