Автор Тема: як має працювати форум  (Прочитано 13346 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9271
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: як має працювати форум
« Reply #90 : Травня 21, 2018, 11:17:24 23:17 »
От причепився...Тих, хто тут пише, все влаштовує, й навряд хтось хоче тут щось змінювати чи формалізуватися.

єдине, що є постійним в нашому житті- це зміни

Оу....нас здається хочуть порахувати й вишикувати. Рятуйся, хто може... :pooh_on_ball:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #91 : Травня 21, 2018, 11:17:33 23:17 »
Вєстнік - ідеаліст, хоче все по науці робити  :smilie5:

чесно, все що я пишу, беру з голови- наукою тут і не пахне

просто це могла б бути цікава дискусія- і зовсім не обов'язково її привязувати до супу

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #92 : Травня 21, 2018, 11:18:46 23:18 »
От причепився...Тих, хто тут пише, все влаштовує, й навряд хтось хоче тут щось змінювати чи формалізуватися.

єдине, що є постійним в нашому житті- це зміни

Оу....нас здається хочуть порахувати й вишикувати. Рятуйся, хто може... :pooh_on_ball:

проблема в тому і полягає, що на супі неважко порахувати

надто неважко

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9271
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: як має працювати форум
« Reply #93 : Травня 21, 2018, 11:25:01 23:25 »
От причепився...Тих, хто тут пише, все влаштовує, й навряд хтось хоче тут щось змінювати чи формалізуватися.

єдине, що є постійним в нашому житті- це зміни

Оу....нас здається хочуть порахувати й вишикувати. Рятуйся, хто може... :pooh_on_ball:

проблема в тому і полягає, що на супі неважко порахувати

надто неважко

А чого це тебе так турбує? Ти бажаєш слави, шуму й грошей?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #94 : Травня 21, 2018, 11:33:39 23:33 »
От причепився...Тих, хто тут пише, все влаштовує, й навряд хтось хоче тут щось змінювати чи формалізуватися.

єдине, що є постійним в нашому житті- це зміни

Оу....нас здається хочуть порахувати й вишикувати. Рятуйся, хто може... :pooh_on_ball:

проблема в тому і полягає, що на супі неважко порахувати

надто неважко

А чого це тебе так турбує? Ти бажаєш слави, шуму й грошей?

я хочу розширювати коло спілкування

і шукаю способи це зробити

гроші, слава, шум- як це можна привязати до супу- не підкажеш ?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: як має працювати форум
« Reply #95 : Травня 21, 2018, 11:36:47 23:36 »
Так, мысли вслух

Конечно, форум это место для разговоров. Для того что бы был разговор надо что бы было про что говорить.
Есть два пути
1 - серьезный разговор с фактами, аргументами, выслушиванием оппонента и прочей скучной лабудой
2 - веселый срач с киданием какашками и прочими сильно пахнущими предметами

Проблема в том что у нас стараются сделать первый вариант, но есть одно НО

В том что мы обсуждаем на самом деле нет предмета для обсуждения. Уже давно всем более менее разумным людям понятно что надо делать и как. кроме того разумные люди понимают что правительство и президент не боги, которые могут ВСЕ, а обычные люди которые могут чегото и не мочь.
Поэтому обсуждение достаточно вялотекущее и касается только отдельных тем. Срач возникает только в тех темах которые на настоящее время не очень актуальны и "выпадают" из пула "остро необходимых изменений". Например обсуждение необходимости всем, добровольно и срочно перейти в быту на использование украинского языка. Ну еще в темах про "намерения пришельцев". Например обсуждение того что думает Меркель или Трамп, понятное дело что точно это никому не известно. Более того, не обладает хотябы какимто инсайдом для предположений на этот счет и следовательно высказывает исключительно свои произвольные домыслы.
Исходя из вышесказанного как форум не форматируй, а бурления в таком формате не добъешся.


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9271
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: як має працювати форум
« Reply #96 : Травня 21, 2018, 11:43:39 23:43 »
От причепився...Тих, хто тут пише, все влаштовує, й навряд хтось хоче тут щось змінювати чи формалізуватися.

єдине, що є постійним в нашому житті- це зміни

Оу....нас здається хочуть порахувати й вишикувати. Рятуйся, хто може... :pooh_on_ball:

проблема в тому і полягає, що на супі неважко порахувати

надто неважко

А чого це тебе так турбує? Ти бажаєш слави, шуму й грошей?

я хочу розширювати коло спілкування

і шукаю способи це зробити

гроші, слава, шум- як це можна привязати до супу- не підкажеш ?

Хто шукає, той знайде. Але це зовсім не означає, що інші теж прагнуть того, чого й ти. Окрім того, що ти хочеш перетворити СУП на закрити платний клуб з прівілеями, ще якісь думки є?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #97 : Травня 21, 2018, 11:46:11 23:46 »
Так, мысли вслух

Конечно, форум это место для разговоров. Для того что бы был разговор надо что бы было про что говорить.
Есть два пути
1 - серьезный разговор с фактами, аргументами, выслушиванием оппонента и прочей скучной лабудой
2 - веселый срач с киданием какашками и прочими сильно пахнущими предметами

Проблема в том что у нас стараются сделать первый вариант, но есть одно НО

В том что мы обсуждаем на самом деле нет предмета для обсуждения. Уже давно всем более менее разумным людям понятно что надо делать и как. кроме того разумные люди понимают что правительство и президент не боги, которые могут ВСЕ, а обычные люди которые могут чегото и не мочь.
Поэтому обсуждение достаточно вялотекущее и касается только отдельных тем. Срач возникает только в тех темах которые на настоящее время не очень актуальны и "выпадают" из пула "остро необходимых изменений". Например обсуждение необходимости всем, добровольно и срочно перейти в быту на использование украинского языка. Ну еще в темах про "намерения пришельцев". Например обсуждение того что думает Меркель или Трамп, понятное дело что точно это никому не известно. Более того, не обладает хотябы какимто инсайдом для предположений на этот счет и следовательно высказывает исключительно свои произвольные домыслы.
Исходя из вышесказанного как форум не форматируй, а бурления в таком формате не добъешся.

я це розумію

тому і пропонував два види гілок - "цензуровану" , яку можуть відкривати члени клубу, і "нецензуровані" , які можуть відкривати всі

в перших модерує автор, автора модерує модератор

в других ніхто не модерує, модератор там не втручається

перші можна відкривати обмежено, можна своє право відкривати передати комусь іншому

тільки ще раз скажу- мені ця дискусія цікава більше академічно, міняти чи "перераховувати"  форум я не планував

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #98 : Травня 21, 2018, 11:49:16 23:49 »
От причепився...Тих, хто тут пише, все влаштовує, й навряд хтось хоче тут щось змінювати чи формалізуватися.

єдине, що є постійним в нашому житті- це зміни

Оу....нас здається хочуть порахувати й вишикувати. Рятуйся, хто може... :pooh_on_ball:

проблема в тому і полягає, що на супі неважко порахувати

надто неважко

А чого це тебе так турбує? Ти бажаєш слави, шуму й грошей?

я хочу розширювати коло спілкування

і шукаю способи це зробити

гроші, слава, шум- як це можна привязати до супу- не підкажеш ?

Хто шукає, той знайде. Але це зовсім не означає, що інші теж прагнуть того, чого й ти. Окрім того, що ти хочеш перетворити СУП на закрити платний клуб з прівілеями, ще якісь думки є?

я в житті керуюся універсальною логікою- за все треба платити

і з прислів'ям , яке з нього витікає- безплатний сир в мишоловці

з привілеями це ВЗАГАЛІ не має нічого спільного

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: як має працювати форум
« Reply #99 : Травня 21, 2018, 11:50:41 23:50 »

я це розумію

тому і пропонував два види гілок - "цензуровану" , яку можуть відкривати члени клубу, і "нецензуровані" , які можуть відкривати всі

в перших модерує автор, автора модерує модератор

в других ніхто не модерує, модератор там не втручається

перші можна відкривати обмежено, можна своє право відкривати передати комусь іншому

тільки ще раз скажу- мені ця дискусія цікава більше академічно, міняти чи "перераховувати"  форум я не планував

По факту ты предлагаешь запускать сюда врагов за деньги. Я считаю что им не надо давать слово вообще. Меня лично абсолютно не интересует их "мнение" ни по какому вопросу

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #100 : Травня 21, 2018, 11:59:17 23:59 »

я це розумію

тому і пропонував два види гілок - "цензуровану" , яку можуть відкривати члени клубу, і "нецензуровані" , які можуть відкривати всі

в перших модерує автор, автора модерує модератор

в других ніхто не модерує, модератор там не втручається

перші можна відкривати обмежено, можна своє право відкривати передати комусь іншому

тільки ще раз скажу- мені ця дискусія цікава більше академічно, міняти чи "перераховувати"  форум я не планував

По факту ты предлагаешь запускать сюда врагов за деньги. Я считаю что им не надо давать слово вообще. Меня лично абсолютно не интересует их "мнение" ни по какому вопросу

вороги зараз можуть зайти без грошей ?

взагалі мова про якісь індульгенціі не йшла в принципі- звідки ти це взяв уявлення не маю

мова йшла про прозорість, логічність і розвиток

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9271
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: як має працювати форум
« Reply #101 : Травня 21, 2018, 11:59:57 23:59 »
Даааа....дядечку, та ви здається диверсант. Геніально - напустити сюди всіляких ботів та ольгінців, щоби у всіх мізки повиносили. Красно дякуємо. Чимчикуйте собі кудись подалі розширювати своє коло спілкування.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #102 : Травня 22, 2018, 12:00:59 00:00 »
дивно, дискусії немає, є лише якість недоречні звинувачення

добраніч !

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #103 : Травня 22, 2018, 12:04:00 00:04 »
Даааа....дядечку, та ви здається диверсант. Геніально - напустити сюди всіляких ботів та ольгінців, щоби у всіх мізки повиносили. Красно дякуємо. Чимчикуйте собі кудись подалі розширювати своє коло спілкування.

не можу не відповісти дамі

у цей момент крім мене на форумі 2 людей

у тебе (чи Вас) , бо Ви почали на ти, це не створює дискомфорту ?

тепер і вам (тобі) надобраніч !

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: як має працювати форум
« Reply #104 : Травня 22, 2018, 12:04:04 00:04 »

я це розумію

тому і пропонував два види гілок - "цензуровану" , яку можуть відкривати члени клубу, і "нецензуровані" , які можуть відкривати всі

в перших модерує автор, автора модерує модератор

в других ніхто не модерує, модератор там не втручається

перші можна відкривати обмежено, можна своє право відкривати передати комусь іншому

тільки ще раз скажу- мені ця дискусія цікава більше академічно, міняти чи "перераховувати"  форум я не планував

По факту ты предлагаешь запускать сюда врагов за деньги. Я считаю что им не надо давать слово вообще. Меня лично абсолютно не интересует их "мнение" ни по какому вопросу

вороги зараз можуть зайти без грошей ?

взагалі мова про якісь індульгенціі не йшла в принципі- звідки ти це взяв уявлення не маю

мова йшла про прозорість, логічність і розвиток

Ну как же не идет если члены клуба могут открывать ветки которые модер не цензурирует?

Получается что Бумеранг например или Фокс внеся 20 гривен могут открыть, допустим, пять веток где будут иметь возможность безудержно срать

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #105 : Травня 22, 2018, 12:10:17 00:10 »

я це розумію

тому і пропонував два види гілок - "цензуровану" , яку можуть відкривати члени клубу, і "нецензуровані" , які можуть відкривати всі

в перших модерує автор, автора модерує модератор

в других ніхто не модерує, модератор там не втручається

перші можна відкривати обмежено, можна своє право відкривати передати комусь іншому

тільки ще раз скажу- мені ця дискусія цікава більше академічно, міняти чи "перераховувати"  форум я не планував

По факту ты предлагаешь запускать сюда врагов за деньги. Я считаю что им не надо давать слово вообще. Меня лично абсолютно не интересует их "мнение" ни по какому вопросу

вороги зараз можуть зайти без грошей ?

взагалі мова про якісь індульгенціі не йшла в принципі- звідки ти це взяв уявлення не маю

мова йшла про прозорість, логічність і розвиток

Ну как же не идет если члены клуба могут открывать ветки которые модер не цензурирует?

Получается что Бумеранг например или Фокс внеся 20 гривен могут открыть, допустим, пять веток где будут иметь возможность безудержно срать

така динаміка на троє людей- аж дух перехопило

ви читали взагалі , що я писав?

якби читали, то б побачили,що все з точністю до навпаки

в цензурованих темах модерує автор, автора модерує модератор

члени клубу мають обмежену можливість відкривати цензуровані теми, але можуть це право передавати

просто спробуйте пробігтись по темі

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9271
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: як має працювати форум
« Reply #106 : Травня 22, 2018, 12:12:02 00:12 »
Даааа....дядечку, та ви здається диверсант. Геніально - напустити сюди всіляких ботів та ольгінців, щоби у всіх мізки повиносили. Красно дякуємо. Чимчикуйте собі кудись подалі розширювати своє коло спілкування.

не можу не відповісти дамі

у цей момент крім мене на форумі 2 людей

у тебе (чи Вас) , бо Ви почали на ти, це не створює дискомфорту ?

тепер і вам (тобі) надобраніч !

Ні, не створює. Я взагалі дуже самодостатня. :pooh_lol:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: як має працювати форум
« Reply #107 : Травня 22, 2018, 12:40:42 00:40 »
ви читали взагалі , що я писав?

якби читали, то б побачили,що все з точністю до навпаки

в цензурованих темах модерує автор, автора модерує модератор

члени клубу мають обмежену можливість відкривати цензуровані теми, але можуть це право передавати

просто спробуйте пробігтись по темі

Да, читал

Цитувати
для початку , щоб не насухо, пропоную пару думок:

-опцію для юзерів - при створенні нової теми вибирати режим" (1) "зі срачем" або (2) "без срачу", відповідно, (1) підлягає чи (2)ні модеруванню.

- (2)без срачу на день можна завести обмежену кількість тем

Тоесть ограничение на открытие налагается на темы "без срачу" которые не модерируются. А так как они "без срачу" то естественно вытекает что автор темы там может вытирать все сообщения что ему не нравятся (те что создают срач)
Остальные темы модерируются в обычном порядке

Это имеет какуюто логику, хоть мне и не ясен механизм увеличения посещаемости форума

То что ты пишешь сейчас
Цитувати
в перших модерує автор, автора модерує модератор

в других ніхто не модерує, модератор там не втручається

перші можна відкривати обмежено, можна своє право відкривати передати комусь іншому

Вообще никакой логики не имеет.
Почему ограничение накладывается на темы с модерацией? Что это дает?
Почему темы вообще без всякой модерации можно открывать неограничено? Какое тут изменение с текущей ситуацией? Какой в этом смысл?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #108 : Травня 22, 2018, 10:32:21 10:32 »
ви читали взагалі , що я писав?

якби читали, то б побачили,що все з точністю до навпаки

в цензурованих темах модерує автор, автора модерує модератор

члени клубу мають обмежену можливість відкривати цензуровані теми, але можуть це право передавати

просто спробуйте пробігтись по темі

Да, читал

Цитувати
для початку , щоб не насухо, пропоную пару думок:

-опцію для юзерів - при створенні нової теми вибирати режим" (1) "зі срачем" або (2) "без срачу", відповідно, (1) підлягає чи (2)ні модеруванню.

- (2)без срачу на день можна завести обмежену кількість тем

Тоесть ограничение на открытие налагается на темы "без срачу" которые не модерируются. А так как они "без срачу" то естественно вытекает что автор темы там может вытирать все сообщения что ему не нравятся (те что создают срач)
Остальные темы модерируются в обычном порядке

Это имеет какуюто логику, хоть мне и не ясен механизм увеличения посещаемости форума

То что ты пишешь сейчас
Цитувати
в перших модерує автор, автора модерує модератор

в других ніхто не модерує, модератор там не втручається

перші можна відкривати обмежено, можна своє право відкривати передати комусь іншому

Вообще никакой логики не имеет.
Почему ограничение накладывается на темы с модерацией? Что это дает?
Почему темы вообще без всякой модерации можно открывать неограничено? Какое тут изменение с текущей ситуацией? Какой в этом смысл?

1) дякую

2) відвідуваність форуму може зрости, бо реалізовується механізм модерування кожним членом клубу, те, чого немає на інших форумах. Не можна просто копіювати когось, треба бути в чомусь унікальним

3) в першу чергу для того, щоб модератор/и міг/могли справитись із своїм завданням- ефективно модерувати. Перечитувати все немає сенсу, модерувати довелося б лише теми з цензурою, і тільки в частині авторів теми

  в другу чергу, щоб зберегти срачі


Ще раз зауважу- дякую за критку, був би безмежно щасливий почути пропозиції та альтернативи

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: як має працювати форум
« Reply #109 : Травня 22, 2018, 12:36:21 12:36 »

1) дякую

2) відвідуваність форуму може зрости, бо реалізовується механізм модерування кожним членом клубу, те, чого немає на інших форумах. Не можна просто копіювати когось, треба бути в чомусь унікальним

3) в першу чергу для того, щоб модератор/и міг/могли справитись із своїм завданням- ефективно модерувати. Перечитувати все немає сенсу, модерувати довелося б лише теми з цензурою, і тільки в частині авторів теми

  в другу чергу, щоб зберегти срачі


Ще раз зауважу- дякую за критку, був би безмежно щасливий почути пропозиції та альтернативи

По факту ты предлагаешь ФУПовскую модель - блоги + срач-форум

Я альтернатив развития предлагать не буду бо нифига в этом не понимаю, в развитии форумов в смысле

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #110 : Травня 22, 2018, 12:50:51 12:50 »

1) дякую

2) відвідуваність форуму може зрости, бо реалізовується механізм модерування кожним членом клубу, те, чого немає на інших форумах. Не можна просто копіювати когось, треба бути в чомусь унікальним

3) в першу чергу для того, щоб модератор/и міг/могли справитись із своїм завданням- ефективно модерувати. Перечитувати все немає сенсу, модерувати довелося б лише теми з цензурою, і тільки в частині авторів теми

  в другу чергу, щоб зберегти срачі


Ще раз зауважу- дякую за критку, був би безмежно щасливий почути пропозиції та альтернативи

По факту ты предлагаешь ФУПовскую модель - блоги + срач-форум

Я альтернатив развития предлагать не буду бо нифига в этом не понимаю, в развитии форумов в смысле

не хотів би помилитись, але блоги- це більше не обговорення, а об'ємне викладення думок

і на фупі блоги- це для своїх

"цензуровані" теми- це , як на мене, відносно зважений спосіб ведення дискусії, якщо автор цього, звичайно, хоче

а срачі- так, потрібні

але для них потрібна критична маса людей, інакше вони також вироджуються

про "досвід"- мені просто цікаво дискутувати, дуже часто люди без "досвіду" мають ідеї, в той час, як з "досвідом" їх тирять

до речі, такі форуми , як фуп, в значній мірі для того і існують, щоб тирити ідеї в "недосвічених"


Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: як має працювати форум
« Reply #111 : Травня 24, 2018, 12:20:06 12:20 »
Вєня тиждень назад завтра обіцяв прояснити

правда обіцяв?? :smilie10:
Не пам'ятаю, чесно.
Хоч вбийте)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #112 : Травня 24, 2018, 04:24:07 16:24 »
Вєня тиждень назад завтра обіцяв прояснити

правда обіцяв?? :smilie10:
Не пам'ятаю, чесно.
Хоч вбийте)

« : Травня 10, 2018, 12:34:20 00:34 »
Цитата: WestNik від Травня 09, 2018, 11:02:07 23:02

    Цитата: Veni-vidi від Травня 09, 2018, 09:05:52 21:05

        Цитата: WestNik від Травня 09, 2018, 08:58:43 20:58

            Цитата: Veni-vidi від Травня 09, 2018, 08:52:58 20:52

                та.. Я ж полюбляю заради високої мети, а не срач заради срачу)
                I тупiсть мене вибiшує.  Ну вже б як тролять то  тролили б хоч якось вишуканiше, а то ж примiтив один. Оце й злить.
                А ти ж не троль i не тупий, чого менi з тобою сваритися?
                А взагалi то я фудбол дивлюсь)


            Тобі не вгодиш  :smilie1:

            Я всерйоз пропоную зайнятися конструктивом- змоделювати принципи роботи Форуму, які забезпечать справедливість, змагальність, взаємоповагу і звичайно, «продуктивні» срачі


        ok. Порєшаєм.
        Тiльки то вже завтра. А то в мене сьогоднi розслабон i я футбол дивлюсь


    Нагадав мені бородатий анекдот про студента і китайську мову  :smilie7:


це який? :smilie10:

    Відповідь
    Цитувати
    Повідомляти



Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #113 : Травня 24, 2018, 04:25:32 16:25 »
але це нічого, я також не вивчив китайську мову

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #114 : Червня 02, 2018, 12:22:37 12:22 »
Бачу дехто читає суп

ИМХО знаю как возродить ФУП :)

Intruder
   cьогодні в 12:08
IP/Host: ---.219.220.84.freenet.com.ua
Начитался я разных веток про модерацию... про болезнь "кнопки"... про отсутствие контента и обсуждений... про срачи.
Потом подумал, что заставило меня "прикрутить" свое появление на ФУПе и почему ушел на ФБ.
Оказалось все просто - право самостоятельно модерировать СВОИ темы.

ИМХО нужно допилить движок ФУПа так, чтоб действовал тот же принцип модерации как на ФБ - 2 уровня: автор старт-топика можерирует свою ведко, а администрация модерирует старт-топики.

Усьо. Тогда все самособой решится. Не будет левых срачей - самоочищающаяся система и саморегиллируемая.
« Останнє редагування: Червня 02, 2018, 04:49:25 16:49 від WestNik »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: як має працювати форум
« Reply #115 : Червня 02, 2018, 01:36:42 13:36 »
Единственное , что меня огорчает на этом форуме , так это санаторно-пенсионерская динамика форума. Он очень вялый ,без драйва. Такая себе вялая беседа. Во всем остальном форум нормальный, если модеры будут следить за проникновением сюда зрадофильского болота удушившего известный всем форум.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33002
  • Стать: Чоловіча
Re: як має працювати форум
« Reply #116 : Червня 02, 2018, 01:48:52 13:48 »
ИМХО знаю как возродить ФУП :)
бачу,  дехто читає  суп

Intruder
   cьогодні в 12:08
IP/Host: ---.219.220.84.freenet.com.ua
Начитался я разных веток про модерацию... про болезнь "кнопки"... про отсутствие контента и обсуждений... про срачи.
Потом подумал, что заставило меня "прикрутить" свое появление на ФУПе и почему ушел на ФБ.
Оказалось все просто - право самостоятельно модерировать СВОИ темы.

ИМХО нужно допилить движок ФУПа так, чтоб действовал тот же принцип модерации как на ФБ - 2 уровня: автор старт-топика можерирует свою ведко, а администрация модерирует старт-топики.

Усьо. Тогда все самособой решится. Не будет левых срачей - самоочищающаяся система и саморегиллируемая.


Це той, що лиже макакіну манду ?    :smilie5:

Він тупий, як барабан  :bu

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: як має працювати форум
« Reply #117 : Червня 02, 2018, 02:31:22 14:31 »
Единственное , что меня огорчает на этом форуме , так это санаторно-пенсионерская динамика форума. Он очень вялый ,без драйва. Такая себе вялая беседа. Во всем остальном форум нормальный, если модеры будут следить за проникновением сюда зрадофильского болота удушившего известный всем форум.

Те прийдется выбирать, либо слабая динамика, либо драйв, совмещать не получится

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: як має працювати форум
« Reply #118 : Червня 02, 2018, 03:02:43 15:02 »
Структурування, ось найперша мета СУПа.
Що нас відірве від удмуртфорума?
Удмуртфорум - завжди у руслі подій.
А ми мусімо бути руслом.
В цьому суть полеміки - пологи майбутніх подій.
Посидіти, позудіти, як ті бабці на припічку - не наше.
Отож, шануйтеся :bch:
Mocsia delenda est

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як має працювати форум
« Reply #119 : Червня 02, 2018, 04:55:21 16:55 »
Единственное , что меня огорчает на этом форуме , так это санаторно-пенсионерская динамика форума. Он очень вялый ,без драйва. Такая себе вялая беседа. Во всем остальном форум нормальный, если модеры будут следить за проникновением сюда зрадофильского болота удушившего известный всем форум.

говорю вже давно- потрібен платний тамада- модератор- адміністратор- помічник в дискусіях