Автор Тема: Интересное интервью от вражеского дипломата  (Прочитано 381 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
https://lenta.ru/articles/2018/05/15/adamishin/

Буков много, поэтому копировать не буду.
Ретроспектива со времен Андропова по нынешний день по дипломатическому фронту

Как мне показалось переломный момент во взаимоотношениях РФ и запада наступил на косовском вопросе. Хотя он говорит про 2004 год, думаю у него просто "украинский вопрос" глаза застит как всем имперцам


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
https://lenta.ru/articles/2018/05/15/adamishin/

Буков много, поэтому копировать не буду.
Ретроспектива со времен Андропова по нынешний день по дипломатическому фронту

Как мне показалось переломный момент во взаимоотношениях РФ и запада наступил на косовском вопросе. Хотя он говорит про 2004 год, думаю у него просто "украинский вопрос" глаза застит как всем имперцам
Та не просто імперець, а скінченна мерзота- його засмутила звістка, що Ряшя поступилась своїми інтересами на перемовах з Україною під тиском США. Це в ті самі 90-ті, коли насправді гра йшла в одні ворота й ряшя з Україною взяла все- правонаступництво СРСР, ядерну зброю, Чорноморський Флот, базу в Севастополі.  І що додає особливої пікантності його такого роду "служінню" - його прізвище ( Адамішин ) є типово західноукраїнським, навіть греко-католицьким. Переродився, "імперець"

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Подібні колишні землячки - це найбільш затяті україноненависники. Якщо кацапи - просто тупа і агресивна худоба і наволоч, то адамишини - розумні і принципові в своєму кацапському лакействі. Таких треба знищувати першими. Бо вони добре розуміють що роблять.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Как мне показалось переломный момент во взаимоотношениях РФ и запада наступил на косовском вопросе.

Вони за сербів образилися, навіть десант тоді в Приштину кидали, американці дуже здивовані були таким дурним вчинком  :laugh:  Писали, як амерські морпіхи носили тим валєнкам воду та їжу, бо привезти на аеродром їх привезли, а харчів дали на два дні, думали блискавично операцію проведуть, а довелося там тиждень в оточенні військ НАТО сидіти.