Автор Тема: да когда же ты сдохнешь, Тварь? Господи? Ты где? Спишь?  (Прочитано 2773 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Петро робить все вчасно

Не робіть паніки


Це з Біблії цитата?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Толпа распяла Христа.
Толпа сожгла Бруно.
Толпа создала 3 рейх.
Толпа создала СССР.
Толпа переворачивает автобусы, трамваи и жжет машины на финале по футболу и в день сборов Большой Семерки.

Толпа может все. Запустить космонавтов на Луну и возвести к власти Бешеного Ефрейтора. А могла бы ТОЛПОЙ ходить на его выставки картин и сохранила бы 50 МИЛЛИОНОВ жизней.

Не шутите. Я не шучу. И вы не шутите.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Geo, зараз у світі відбулася дуже важлива подія - Штати вирішили почати процес інтеграції людства. Україна - одна з найважливіших пунктів цієї програми. Прийнято десятки законів, задіяно сотні тисяч десятки мільйонів людей, вкладено величезні гроші ... Північна Корея є також у цьому плані. Імперія хуйла опинилася в ізоляції, не повній, але це небачено і те що є. І невже якась одна тупа потвора може зупинити геополітичні процеси?

Я чомусь думаю, що Йорг Хайдер не випадково "Служебный автомобиль Хайдера Volkswagen Phaeton по не установленной пока причине вылетел с трассы" ... на якій машині там їздить Тимошенко?..

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Geo у нас точно такий самий народ як і скрізь. Не гірший і не ліпший. Різниця лише в об'єктивних історичних умовах. Якщо у нас еліта вимивалася або  знищувалася століттями то нічого дивного що Україна є прогнилим організмом станом на зараз.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
І ще я думаю до країни вцілому можна застосувати принцип розбитих вікон що працює в маленьких комьюніті.

Або я помиляюсь або зараз а публічному просторі просто шабаш уїбанів. Які в нормальному суспільстві не повинні взагалі б мати право голосу. Починаючі від парасюка і закінчуючі зеленськім
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Толпа распяла Христа.
Толпа сожгла Бруно.
Толпа создала 3 рейх.
Толпа создала СССР.
Толпа переворачивает автобусы, трамваи и жжет машины на финале по футболу и в день сборов Большой Семерки.

Толпа может все. Запустить космонавтов на Луну и возвести к власти Бешеного Ефрейтора. А могла бы ТОЛПОЙ ходить на его выставки картин и сохранила бы 50 МИЛЛИОНОВ жизней.

Не шутите. Я не шучу. И вы не шутите.

але чомусь в Україні натовп вже два рази поборов несправедливість

чого нам ще хотіти

тимошенко- це ходячий кримінальний кодекс

чого ще може бракувати Петру ?

розслабтесь трохи, Ви вже зробили більш ніж достатньо

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Geo, зараз у світі відбулася дуже важлива подія - Штати вирішили почати процес інтеграції людства. Україна - одна з найважливіших пунктів цієї програми. Прийнято десятки законів, задіяно сотні тисяч десятки мільйонів людей, вкладено величезні гроші ... Північна Корея є також у цьому плані. Імперія хуйла опинилася в ізоляції, не повній, але це небачено і те що є. І невже якась одна тупа потвора може зупинити геополітичні процеси?

Я чомусь думаю, що Йорг Хайдер не випадково "Служебный автомобиль Хайдера Volkswagen Phaeton по не установленной пока причине вылетел с трассы" ... на якій машині там їздить Тимошенко?..

Вы видели по Ютубу, как один мусульманин с ножом в Британии гоняет 9 полицейских?

А если бы мы так воевали на нуле? А???????????????????? Где бы была Украина?

Да мне ПОХУЮ гарантии Америки!!! Тем более гомосексуальной и гламурной Европы!

Они копейки в базарный день не стоят!


МИР од ДИКИХ уебков из россии...сдерживает не НАТО!!! Нет! Обычная горстка обычных парней С УКРАИНСКИХ УЛИЦ!

Вы понимаете глубину этой ЖОПЫ? А я понимаю. Я сам там был. Обычные украинские мужики спасают МИР от ЯДЕРНЫХ УЕБКОВ. Самой БОЛЬШОЙ страны мира.

Ни американцы...ни европейцы....НИКТО из этих "МЕТРОСЕКСУАЛОВ" 21 века....не способен ТУПО сидеть под 152 мм артой, Градами и таким стрелковым огнем, что я ЛИЧНО не мог пробежать СЕМЬ МЕТРОВ до блиндажа в течение 10 минут!!!! ЖИВОГО МЕСТА НЕ БЫЛО. даже собаки были раненные! А это ЦЕЛЫХ ШЕСТЬСОТ...сука СЕКУНД!

Вы понимаете? С чем мы шутим??? С ЮЛЕЙ И ПУТИНЫМ??? Вы ебанулись? (это я так...беззлобно)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Люди..вы меня когда-то вспомните...дай Бог...останутся записи...

Мой ЛЮБИМЫЙ
ТЕРПЕЛИВЫЙ
ВЕЛИКИЙ СЕРДЦЕМ
ИНФАНТИЛЬНЫЙ НА ВСЮ ГОЛОВУ
Украинский...вечно..начинающий песни с "ОЙ!".....украинский народ!!!

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Geo, подвиг Героїв України ніхто не оспорює, врятували Україну саме ви, найвищою ціною. Але. На моє переконання, і це підтверджують ольгінські бютораси, що якби не Мінські домовленості, у нас була б Чечня, або й гірше.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Толпа распяла Христа.
Толпа сожгла Бруно.
Толпа создала 3 рейх.
Толпа создала СССР.
Толпа переворачивает автобусы, трамваи и жжет машины на финале по футболу и в день сборов Большой Семерки.

Толпа может все. Запустить космонавтов на Луну и возвести к власти Бешеного Ефрейтора. А могла бы ТОЛПОЙ ходить на его выставки картин и сохранила бы 50 МИЛЛИОНОВ жизней.

Не шутите. Я не шучу. И вы не шутите.

але чомусь в Україні натовп вже два рази поборов несправедливість

чого нам ще хотіти

тимошенко- це ходячий кримінальний кодекс

чого ще може бракувати Петру ?

розслабтесь трохи, Ви вже зробили більш ніж достатньо

Не так нам страншні московські воші....як українські гниди! (Симон Петлюра)

дурень був? теоретик форумний? Ні.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Петро робить все вчасно

Не робіть паніки

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Петро робить все вчасно

Не робіть паніки

Повторити?

Про трьох півнів і Петра?

Сподіватись можна тільки на себе! Ще раз кажу...ЄДИНА країна в СВІТІ...яку звинувачують всі "ріпартьори бізграніц", кацапське наскрізь "АбЕесЄ" (на нулі серед ЗСУ  - "ОБСОСИ")  і  інші йобані маріхуанові "Хіппі"....але вже на ДЕРЖАВНИХ РІВНЯХ...по типу "АмнестІ Інтернешнл"....і "Фрідом Хаус"... - ЗГИНЕ на протязі 1 тижня!

На яких (загубив цю грандіозну статтю Хлопця з ЦАХАЛу!!!) ІЗРАЇЛЬ ХУЙ КЛАВ, ТОМУ ЩЕ Й ЖИВИЙ!!!!! Я ще сподіваюсь знайти це пророцтво!! десь року 2015-го....

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
У мене на ВОПі..ЖОДНОГО вбитого не було. Поранені були.

Я комбрігу і комбату ЄДИНЕ сказав....Все витримаємо..."п'яних сєпарів"...які поливають з посадки...вогнем...ЗДУРУ...відповідати не будемо!!!! Ми не дурні! МИ  - ПРОФІ!! 10 місяців на нулі!!! Без Жодної ротації! Нас (Нічних Тіней з 14 бригади) сєпари прозвали: "отбитиє наглухо бандєровцы!"!

А я комбату сказал....А ВОТ ЕСЛИ....будут вести прицельный огонь по моим бойцам, будет ПИЗДОРЕЗ... а я им обещал перед строем, что ВСЕ вернутся домой ЖИВЫМИ!!! Может раненными, но ЖИВЫМИ! И СДЕРЖАЛ СЛОВО!!!!


Я БУДУ ЕБАШИТЬ НЕЩАДНО!!!! Не смотря на ОБСЕ, ООН и Папу Римского!!!!!

И МЫ ЕБАШИЛИ!!! Такие ответки....что МАЛО МЕСТА БЫЛО!

Хоть слово мне кто-то сказал???? Включая штаб МО ЗСУ, которые у нас были не раз?


НЕТ!

НЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Вот так и надо ! Есть МЫ! Украинцы! мы ОБОРОНЯЕМСЯ!!! Остальные идут НАХУЙ! ВСЕЙ ПЛАНЕТОЙ!

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Толпа распяла Христа.
Толпа сожгла Бруно.
Толпа создала 3 рейх.
Толпа создала СССР.
Толпа переворачивает автобусы, трамваи и жжет машины на финале по футболу и в день сборов Большой Семерки.

Толпа может все. Запустить космонавтов на Луну и возвести к власти Бешеного Ефрейтора. А могла бы ТОЛПОЙ ходить на его выставки картин и сохранила бы 50 МИЛЛИОНОВ жизней.

Не шутите. Я не шучу. И вы не шутите.

але чомусь в Україні натовп вже два рази поборов несправедливість

чого нам ще хотіти

тимошенко- це ходячий кримінальний кодекс

чого ще може бракувати Петру ?

розслабтесь трохи, Ви вже зробили більш ніж достатньо

Не так нам страншні московські воші....як українські гниди! (Симон Петлюра)

дурень був? теоретик форумний? Ні.

Петлюра не зберіг Україну

Порошенко це зробить

А про гнид - так, це проблема

Але більшість українців так називати не можна

Вони цього не заслужили

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
але чомусь в Україні натовп вже два рази поборов несправедливість
Ви впевнені що ті, кого перемагав натовп були налаштовані битися до кінця, а не відступити в певний момент?

А що якщо Янукович не випадково став кандидатом в президенти в 2003. А що якщо це саме російські спецслужби пустили інфу що він сидів двічі за згвалтування? Чи випадково що такі політики як Янукович і Трамп мають спільний знаменник - вони МАКСИМАЛЬНО НЕПРИЙНЯТНІ для половини суспільства своїх країн.

Щодо Майдану 2014. Ви впевнені що Москва була зацікавлена у збереженні Януковича при владі?

2004 - рік суттєво поляризував українців з політичної точкі зору. 2014 цілком міг піти югославській сценарій - розпад на окремі утворення. 

На мою думку Кремль проти будь-якої України хоч проросійської хоч проєвропейської. Там в принципі не хочуть бачити України як держави. І це сценарій планомірно впроваджувався в життя ще з 2003 року.

« Останнє редагування: Травня 17, 2018, 11:02:03 23:02 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Цитувати
але чомусь в Україні натовп вже два рази поборов несправедливість
Ви впевнені що ті, кого перемагав натовп були налаштовані битися до кінця, а не відступити в певний момент?

А що якщо Янукович не випадково став кандидатом в президенти в 2003. А що якщо це саме російські спецслужби пустили інфу що він сидів двічі за згвалтування? Чи випадково що такі політики як Янукович і Трамп мають спільний знаменник - вони МАКСИМАЛЬНО НЕПРИЙНЯТНІ для половини суспільства своїх країн.

Щодо Майдану 2014. Ви впевнені що Москва була зацікавлена у збереженні Януковича при владі?

2004 - рік суттєво поляризував українців з політичної точкі зору. 2014 цілком міг піти югославській сценарій - розпад на окремі утворення. 

На мою думку Кремль проти будь-якої України хоч проросійської хоч проєвропейської. Там в принципі не хочуть бачити України як держави. І це сценарій планомірно впроваджувався в життя ще з 2003 року.

Все це зрозуміло

Також і те, що хуйло планував міняти хряка

Тільки питання - на кого ?

Напевно не на Порошенка, а на Юлю

Тобто ніби все так, як хотів хуйло, але трохи навпаки

І це все завдяки тому народу, який в цій темі піддається тотальній критиці, м’яко кажучи

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
але чомусь в Україні натовп вже два рази поборов несправедливість
Ви впевнені що ті, кого перемагав натовп були налаштовані битися до кінця, а не відступити в певний момент?

А що якщо Янукович не випадково став кандидатом в президенти в 2003. А що якщо це саме російські спецслужби пустили інфу що він сидів двічі за згвалтування? Чи випадково що такі політики як Янукович і Трамп мають спільний знаменник - вони МАКСИМАЛЬНО НЕПРИЙНЯТНІ для половини суспільства своїх країн.

Щодо Майдану 2014. Ви впевнені що Москва була зацікавлена у збереженні Януковича при владі?

2004 - рік суттєво поляризував українців з політичної точкі зору. 2014 цілком міг піти югославській сценарій - розпад на окремі утворення. 

На мою думку Кремль проти будь-якої України хоч проросійської хоч проєвропейської. Там в принципі не хочуть бачити України як держави. І це сценарій планомірно впроваджувався в життя ще з 2003 року.

Все це зрозуміло

Також і те, що хуйло планував міняти хряка

Тільки питання - на кого ?

Напевно не на Порошенка, а на Юлю

Тобто ніби все так, як хотів хуйло, але трохи навпаки

І це все завдяки тому народу, який в цій темі піддається тотальній критиці, м’яко кажучи

А потому что....у нас 38 миллионов. Из низ 350 тысяч АТОшников. Где-то миллиона полтора (всех-всех, включая школьников) неравнодушных волонтеров.
Еще стареньких пенсов...(неважно ватных или нет)...12 миллионов! Детей, молодых женщин (в тылу)....допустим миллионов 10.

Итого....прикидываем...38-1.5-12-10=14, 5.

Минус 2.5 миллиона инвалидов....

14.5-2.5=12 миллионов УЕБКОВ!!!

38\12= КАЖДЫЙ ТРЕТИЙ!


Патриот.
Социальный алкофилософ.
Блоггер.
Модератор.
Администратор
Менеджер среднего звена и адвокат.

И просто " я рожден не для войны! А для Гениального Стартапа!!! Пусть быдло воюет" (с) КОПИРАЙТ...Лично слышал.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Все це зрозуміло

Також і те, що хуйло планував міняти хряка

Тільки питання - на кого ?

Напевно не на Порошенка, а на Юлю

Тобто ніби все так, як хотів хуйло, але трохи навпаки

І це все завдяки тому народу, який в цій темі піддається тотальній критиці, м’яко кажучи

Ні на кого він не хотів міняти Хряка. Не було би України як держави. Взагалі.
 
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Цитувати
але чомусь в Україні натовп вже два рази поборов несправедливість
Ви впевнені що ті, кого перемагав натовп були налаштовані битися до кінця, а не відступити в певний момент?

А що якщо Янукович не випадково став кандидатом в президенти в 2003. А що якщо це саме російські спецслужби пустили інфу що він сидів двічі за згвалтування? Чи випадково що такі політики як Янукович і Трамп мають спільний знаменник - вони МАКСИМАЛЬНО НЕПРИЙНЯТНІ для половини суспільства своїх країн.

Щодо Майдану 2014. Ви впевнені що Москва була зацікавлена у збереженні Януковича при владі?

2004 - рік суттєво поляризував українців з політичної точкі зору. 2014 цілком міг піти югославській сценарій - розпад на окремі утворення. 

На мою думку Кремль проти будь-якої України хоч проросійської хоч проєвропейської. Там в принципі не хочуть бачити України як держави. І це сценарій планомірно впроваджувався в життя ще з 2003 року.

Все це зрозуміло

Також і те, що хуйло планував міняти хряка

Тільки питання - на кого ?

Напевно не на Порошенка, а на Юлю

Тобто ніби все так, як хотів хуйло, але трохи навпаки

І це все завдяки тому народу, який в цій темі піддається тотальній критиці, м’яко кажучи

А потому что....у нас 38 миллионов. Из низ 350 тысяч АТОшников. Где-то миллиона полтора (всех-всех, включая школьников) неравнодушных волонтеров.
Еще стареньких пенсов...(неважно ватных или нет)...12 миллионов! Детей, молодых женщин (в тылу)....допустим миллионов 10.

Итого....прикидываем...38-1.5-12-10=14, 5.

Минус 2.5 миллиона инвалидов....

14.5-2.5=12 миллионов УЕБКОВ!!!

38\12= КАЖДЫЙ ТРЕТИЙ!


Патриот.
Социальный алкофилософ.
Блоггер.
Модератор.
Администратор
Менеджер среднего звена и адвокат.

Я би безумовно погодився із всім цим

Але те, що народ вибрав Порошенка і таку Верховну Раду, яка у нас зараз є, змушує мене поважати мій народ

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Цитувати
Все це зрозуміло

Також і те, що хуйло планував міняти хряка

Тільки питання - на кого ?

Напевно не на Порошенка, а на Юлю

Тобто ніби все так, як хотів хуйло, але трохи навпаки

І це все завдяки тому народу, який в цій темі піддається тотальній критиці, м’яко кажучи

Ні на кого він не хотів міняти Хряка. Не було би України як держави. Взагалі.

Не було би - якщо б що ?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Якби кацапи вірно прорахували менталітет "жителів проросійських регіонів" все би вдалося. Вони переоцінили їх пасіонарність та проросійкість
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Якби кацапи вірно прорахували менталітет "жителів проросійських регіонів" все би вдалося. Вони переоцінили їх пасіонарність та проросійкість

Тобто не такі ми і пропащі ?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Якби кацапи вірно прорахували менталітет "жителів проросійських регіонів" все би вдалося. Вони переоцінили їх пасіонарність та проросійкість

Тобто не такі ми і пропащі ?

Ні. З точки зору Бога - пропащі, як і всі кляті і дебільні гомо-сапієнси. (Якщо що - я  - мізантроп...звиняйте)...

Але в порінянні з російськими ІМПЕРСЬКО-ФАШИСТСЬКИМИ дикими МАВПАМИ (навіть "ліберал-демократами"...до "українського питання") так ми всі - ццццукоо...ЕЛЛІНИ!!!

Я ж, окрім того, що мізантроп, ще й, як мене назвали на нулі - перфекціоніст. Довбаний перфекціоніст! Я хочу, що б українці були ДОСКОНАЛІ! Їбічеська сила!  :Prapor2:  :smilie9:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Якби кацапи вірно прорахували менталітет "жителів проросійських регіонів" все би вдалося. Вони переоцінили їх пасіонарність та проросійкість

Тобто не такі ми і пропащі ?
Я не кажу що ми пропащі навпаки треба працювати з тим матеріалом що є в наявності.
Я вже писав...ми сприймаємо війну за радянськими фільмами.

В СРСР було нелояльних радянській владі відсоток значно більший ніж в сучасній Україні.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Ты понял, что будет, если ее выберут? ? ? ? ? ? ? ?  Ну, сука...ей жить недолго!  :smilie9:

Я ни на секунду не сомневаюсь в том , что будет. Сдаст эта ебливая тварь все то , что хотело кремлёвское хуйло и все это будет под надрывный вой , что она за мир.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

Ты понял, что будет, если ее выберут? ? ? ? ? ? ? ?  Ну, сука...ей жить недолго!  :smilie9:

Я ни на секунду не сомневаюсь в том , что будет. Сдаст эта ебливая тварь все то , что хотело кремлёвское хуйло и все это будет под надрывный вой , что она за мир.

100% это будет именно так. А вот что будет дальше? Тут ДВА варианта. И оба звиздецовые.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
капець апокаліптичні прогнози

так і до зрадофілії недалеко  :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
капець апокаліптичні прогнози

так і до зрадофілії недалеко  :smilie1:

Как Вы думаете....КАК я очутился в долбанном Гнутово, гребанном Павлополе и *банной Марьинке? на 10 месяцев? В турпоездке был?

Или в РЕЗУЛЬТАТЕ ВЫБОРОВ 2010 года?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
капець апокаліптичні прогнози

так і до зрадофілії недалеко  :smilie1:

Как Вы думаете....КАК я очутился в долбанном Гнутово, гребанном Павлополе и *банной Марьинке? на 10 месяцев? В турпоездке был?

Или в РЕЗУЛЬТАТЕ ВЫБОРОВ 2010 года?

Гео
На самом деле стакан наполовину полон  :smilie3:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
капець апокаліптичні прогнози

так і до зрадофілії недалеко  :smilie1:

Как Вы думаете....КАК я очутился в долбанном Гнутово, гребанном Павлополе и *банной Марьинке? на 10 месяцев? В турпоездке был?

Или в РЕЗУЛЬТАТЕ ВЫБОРОВ 2010 года?

ні в одному суспільстві немає більшості героїв

і в нашому, звичайно, також

і зрозуміло, що ми вижили також завдяки героям,

але це не міняє того, що народ України є не менш патріотичним, ніж будь- який із тих, хто нас оточує

якщо українці під валом хуйлопропаганди вибрали Президента і ВР, які в стані міняти країну- то що нам ще хотіти ?

та і на ФУПі, де хуйлоботів як гною, Вас також вибрали Президентом

пробачте, але я просто відчуваю, що Ваше ставлення до "пересічного" українця не змінить його на краще- скоріше навпаки