Автор Тема: Як нещасна вдовушка М. Максакова втiкла iз Украiни в Iталiю  (Прочитано 2029 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Перед тим, як ви подивитесь цей сюжет, перепрошую за суто. аматорський стиль дикцii  - для лузерiв Па-Раши це  :smiley24:
Для нас... це нове обличчя Русского Мiра, який пустив своi корiння в душi тих iстот, якi нi коли не будуть Людьми.
У мене було передчуття, що М. Максакова... лище грае вiдвену ФСБ роль нещасноi й затурканоi жiночки, яка втратила свое кохання, за два роки... не зомла знайти себе в двох краiнах...
Можливо,  вродлива акторка могла б у нас почати нове життя, була б оперною Примою...
Та щось пiшло не так: для московитiв Украiна - нi коли не була Краiною...
Тому Марiя вирiшiла, що не варто чекати чуда, спакувала валiзи й подалася в Европу.
 


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Ну а что ты хочешь
В европе зарплаты больше, что ее здесь может держать? Там предложили место она и уехала

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
йобнуте відео поскіпано

Блядь, на яких помийках треба шаройобитися щоб знайти таку гидотину? Оце гнусаве кацапське перекручування слова "незалежна", хуйня "про чуб"... Я саме на "чубі" блеванув і дивится припинив.

Нахуй тут це? Ти б ще шарія, блядь, запостив. 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Ну а что ты хочешь
В европе зарплаты больше, что ее здесь может держать? Там предложили место она и уехала

Вона співала в опері в Україні. І вивчила українську і досить пристойно нею говорила (випадково чув інтерв'ю з нею на радіо). І навіть українською викладала, якщо я не помиляюсь.
« Останнє редагування: Травня 18, 2018, 08:55:04 20:55 від Адам Жоржович »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Ну а что ты хочешь
В европе зарплаты больше, что ее здесь может держать? Там предложили место она и уехала

Вона співала в опері в Україні. І вивчила (чи відновила?) українську і досить пристойно нею говорила (випадково чув інтерв'ю з нею на радіо). І навіть українською викладала, якщо я не помиляюсь.

Блин. Ну и что. Ясно ж что в Италии мест для певцов больше чем в Украине и гонорары больше. Какая разница знала она украинский или нет, я вроде интервью ее по ТВ видел, вроде говорила по украински и пристойно, но при чем тут это

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Ну а что ты хочешь
В европе зарплаты больше, что ее здесь может держать? Там предложили место она и уехала

Вона співала в опері в Україні. І вивчила (чи відновила?) українську і досить пристойно нею говорила (випадково чув інтерв'ю з нею на радіо). І навіть українською викладала, якщо я не помиляюсь.

Блин. Ну и что. Ясно ж что в Италии мест для певцов больше чем в Украине и гонорары больше. Какая разница знала она украинский или нет, я вроде интервью ее по ТВ видел, вроде говорила по украински и пристойно, но при чем тут это

При тому, що в говновідео натякали, що вона нібито звалила в Італію, обсираючи Україну де їй нібито не дали працювати. А вона насправді спокійно працювала в Україні і поїхала в Італію скоріш за все з професійних міркувань, а не тому, що "наскакалась" , "нє далі работать" та "Украіна - нє страна".

Мені особисто похуй на Максакову та її покійного вараньонкава, але така подача новини, як в говновідео,  смердить хуйлом за кілометр.
« Останнє редагування: Травня 18, 2018, 09:02:23 21:02 від Адам Жоржович »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Блин. Ну и что. Ясно ж что в Италии мест для певцов больше чем в Украине и гонорары больше.
Какая разница знала она украинский или нет, я вроде интервью ее по ТВ видел, вроде говорила по украински и пристойно, но при чем тут это
Вся справа в ФСБ - нi для кого не секрет, що у нас повно  "Агентiв" Па-Рашних структур пiд прикриттям працюе...
Iтосрiя з РIА Новостi-Украiна... iз тим Вишинським... нас нiчому не вчiть?..
Може, почали цькувати, а може... в Театрi стосунки не склалилися - так часто бувае, коли приходить Прима та для неi роблять роль й гонорар.
Вона співала в опері в Україні. І вивчила українську і досить пристойно нею говорила (випадково чув інтерв'ю з нею на радіо).
І навіть українською викладала, якщо я не помиляюсь.
У нас Оппоблоок чудово розумiе Державну мову але вата пре... мама не горюй.
Так само й Максакова - справдi могла розумiти мову, але не розмовляти.
Коли не розмовляеш, то лишаешся ватою, яка б чудова легенда не була.
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960

У нас Оппоблоок чудово розумiе Державну мову але вата пре... мама не горюй.

У нас і буланий інколи українською пише, але ватне говновідео постить - аж дранька сиплеться.   :smiley14:

Не міг, блядюга, нормального викладення тієї ж новини знайти замість того кацапського лайна, котри ти сюди висер? З отими от "нєзалєжная" і "чубом"?  :smilie9:

Вважаєшь максакову пиздою ачкатою - так і напиши. Але в тому відео в основному Україну поливають, а не максакову. Ти дійсно дурний, як сибірська тайга, чи "работа такая"?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Ну а что ты хочешь
В европе зарплаты больше, что ее здесь может держать? Там предложили место она и уехала

Вона співала в опері в Україні. І вивчила (чи відновила?) українську і досить пристойно нею говорила (випадково чув інтерв'ю з нею на радіо). І навіть українською викладала, якщо я не помиляюсь.

Блин. Ну и что. Ясно ж что в Италии мест для певцов больше чем в Украине и гонорары больше. Какая разница знала она украинский или нет, я вроде интервью ее по ТВ видел, вроде говорила по украински и пристойно, но при чем тут это

При тому, що в говновідео натякали, що вона нібито звалила в Італію, обсираючи Україну де їй нібито не дали працювати. А вона насправді спокійно працювала в Україні і поїхала в Італію скоріш за все з професійних міркувань, а не тому, що "наскакалась" , "нє далі работать" та "Украіна - нє страна".

Мені особисто похуй на Максакову та її покійного вараньонкава, але така подача новини, як в говновідео,  смердить хуйлом за кілометр.

Понятно. Я просто ролик не смотрел

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У нас і буланий інколи українською пише, але ватне говновідео постить - аж дранька сиплеться.
Не міг, блядюга, нормального викладення тієї ж новини знайти замість того кацапського лайна, котри ти сюди висер? З отими от "нєзалєжная" і "чубом"?
Вважаєшь максакову пиздою ачкатою - так і напиши. Але в тому відео в основному Україну поливають, а не максакову.
Ти дійсно дурний, як сибірська тайга, чи "работа такая"?
По перше -  :Vedy_sebe: - твоя думка - це лише твiй голос...
Жоржич, тобi, як спражному диванному патрiоту, вже й вiдео не пiдходить?.
Ну, вибач, наступного разу, зроблю для тебе особистий ролик.
Поки що можеш... взагалi не дивитися на М. Максакову, а  ролик, як на мене, хоч  i халтурний, а пiдкреслюе суть московськоi панi, якiй та Украiна - до сраки - треба було  лише вiдсiдiтися, не вiдкривати рот, де не треба, не робити iз себе дурепу, з якоi пре Па-Раша - мама не горюй...
Ролик хоч i поганий, а "Правильний"  - лише слiпий не бачiть, як iз Максаковоi зробили ФСБ шну ляльку, як чудово вона грала невтiшну вдову, що втратила в Киiвi свое кохання... ФСБ-ешного чоловiка, який знав на що й шов та чiм все закiнчiться...
Але Жорхичу треба... прапори й вишиванки, щоб Максакова хоч 5 хв. щось таке ляпала на Укр. мовi.
Не буде цього, бо сценарiй ФСБ... не передбачае дублювання Укр. мовою ФСБ-шних думок.
Гра (на публiку) закiнчiлася - як кажуть iтальянцi - Фiнiта ля комедiя.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Травня 18, 2018, 11:05:23 23:05 від Бувалий »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ось ще деякi матерiалаи про життя та творчiсть М. Максаковоi.
http://www.starhit.ru/novosti/mariya-maksakova-obrela-novuyu-semyu-140511/
Додамо ще матерiали...
https://dni.ru/showbiz/2018/4/27/396867.html
Можливо, в першому постi була надто радикальна точка зору, притаманна суто Па-Рашному сприйняттю.
Можливо не все гаразд у Марii в життi, але такi люди, як вiдомо, завжди були в полi зору ФСБ (НКВД, КГБ тощо)
Хто може знати правду - лише той, проти кого працюють специ.
Тому... не варто на щось таке ображатися...
Прийде час, може й сама  М. Максакова вiдривае душу...
Поки що... можна лиша здогадуватися, яке життя  було у Примадони останнi роки...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Травня 18, 2018, 11:35:58 23:35 від Бувалий »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
У нас і буланий інколи українською пише, але ватне говновідео постить - аж дранька сиплеться.
Не міг, блядюга, нормального викладення тієї ж новини знайти замість того кацапського лайна, котри ти сюди висер? З отими от "нєзалєжная" і "чубом"?
Вважаєшь максакову пиздою ачкатою - так і напиши. Але в тому відео в основному Україну поливають, а не максакову.
Ти дійсно дурний, як сибірська тайга, чи "работа такая"?
По перше -  :Vedy_sebe: - твоя думка - це лише твiй голос...

І я тим голосом посилаю тебе нахуй за розмащування кацапської хуйні по форуму.  :smiley14:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Ви чули українські пісні у виконанні Максакової? Уявіть собі, оперним голосом .. я тут постив десь. І мені пох поїхала вона в Італію чи ні, по факту її до України не прив'язує нічого.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
І я тим голосом посилаю тебе нахуй за розмащування кацапської хуйні по форуму.  :smiley14:
По-перше  -  :Vedy_sebe:, по друге - в кожному твоему постi - матюки й образи...
Це як називаеться - культурна й неупереджена точка зору?..
Я не дивуюсь, що у нас дивляться СУП аж... 8-10 учасникiв Форуму - Кому приемно матюки читати?..
Звикай до рiзних думок, тому що в Iнтернетi... життя не закiнчуеться.
Менi пох... що ти думаеш про М. Максакову, яка раптом стала Патрijотом Украiни.
Максакова, Вишинський... все це гра Хуйла на нервах, коли треба якось прогнати Русскiй Мiр, коли через  дипломатiв не проходить такi паскуднi варiанти.
Ще раз повторюю - для Жоржича - М. Максакова була в Гос. Думе РФ, в Партii Едина Росiя...
Якi ще можуть бути питання до спiвачки, яка раптом вiдчула себе Патрiтом Украiни, вивчивши декiлька слiв Укр. мовою?..
Ви чули українські пісні у виконанні Максакової?
Уявіть собі, оперним голосом .. я тут постив десь.
І мені пох поїхала вона в Італію чи ні, по факту її до України не прив'язує нічого.
Так в тому то й справа, Svit...
Iталiя - скорiш за все... Ля Скала... - дала згоду на контракт, тому М. Максакова поiхала в Европу.
У нас Укр. прими... теж спiвають за кордоном, але це не дае право думати, що iм було погано в Украiнi.
Просто Мистецтво йде iншiм шляхом, анiж полiтика.
Вважаю, що ролик, який зробила якась Чума... вiдображае суть Руского Мiра - нам погано, а тобi буде ще гiрше...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Травня 19, 2018, 12:22:54 12:22 від Бувалий »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ну, навіть і не знаю, про що думати. Поки що знаю, що містечко Портофіно, куди ніби-то виїхала Максакова - це невеличкий курорт з населенням 500 чоловік. І там звичайно, немає ніякого театру. Мабуть вона просто поїхала відочивати.

ПС. Бувалий, проста порада - не їж неякісної іжі, від неї може бути розлад травлення. І не читай і не дивись неякісних кацапських сайтів - від них може трапитися розлад психіки. 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
"Посеред хати сидить Свирид Опанасович у валянках і шапці-ушанці, за спиною у нього ружжо, біля руки лежить гостро наточена сокира, так, що дотягнуться до неї зовсім не важко. Вінчає обстановочку опудало крокодила, яке гойдається під стелею. На крокодилі де-не-де приклеєні ярлики готелів і закордонних спиртних напоїв. Свирид Опанасович видовбує з кишені коробочку калу, нюхає її, чха і кладе в кишеню назад. "  :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Максакова приїхала  :hot: :smilie5:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Що це було?...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Марія Максакова. Концерт. 11 червня, Харків. ХАТОБ. вул.Сумська скіки там.

Чутки про її від'їзд були сильно перебільшені  :laugh:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Марія Максакова. Концерт. 11 червня, Харків. ХАТОБ. вул.Сумська скіки там.

Чутки про її від'їзд були сильно перебільшені  :laugh:

Бач, буланий, таки притаскав ти на хворум смердючу кацапську говняшку і жував її "прі народє в хараводє". І ще брикався, коли тебе в неї пикою натовкли.  :Vedy_sebe:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бач, буланий, таки притаскав ти на хворум смердючу кацапську говняшку і жував її "прі народє в хараводє".
І ще брикався, коли тебе в неї пикою натовкли.
Вишинський... теж типу Украiнець, а працював на Хуйло.
Так що... не все так просто iз тою М. Максаковою...
Можно сто тищ разiв носити вишиванку, спiвати Укр. пiснi, навiть трохи Мову вивчити, а душою... вона буде там, звiдки приiхала.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Так що... не все так просто iз тою М. Максаковою...
Можно сто тищ разiв носити вишиванку, спiвати Укр. пiснi, навiть трохи Мову вивчити, а душою... вона буде там, звiдки приiхала.

До відома.

Марія Максакова народилась у Мюнхені. Вона є дочкою актриси Людмили Максакової та Петера Андреаса Ігенбергса, німецького підприємця, уродженця Праги, сина прибалтійського німця з Латвії, та внучкою співачки Марії Максакової. За «правом крові» (ius sanguinis) та «правом ґрунту» (ius soli) від народження отримала громадянство Німеччини та СРСР.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
До відома.
Марія Максакова народилась у Мюнхені. Вона є дочкою актриси Людмили Максакової та Петера Андреаса Ігенбергса, німецького підприємця, уродженця Праги, сина прибалтійського німця з Латвії, та внучкою співачки Марії Максакової.
За «правом крові» (ius sanguinis) та «правом ґрунту» (ius soli) від народження отримала громадянство Німеччини та СРСР.
I що це доводить?..
При Царюваннi Петра Першого, його коханка... була нiмкою (Ketrin).
Вiдтак, нiмкеня була наслiдною Царицею Рос. Престолу.
Нiмцi, як бачiте, непогано ставляться до росiян.
Але у випадку iз М. Максаковою це не мае значення.
Для неi Украiна... перевалочная зона - вiдпочiне та поiде туди, куди треба.
Дивно, що Педро направо-налiво Громадянство дае: Випадок iз Саакашвiлi, здаеться, нi кого й нi чого не навич.
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Не можна нічого стверджувати про людину, допоки вона своїми діями чи словами не покаже своє єство. Інакше це схоже на наклеп. :shuffle:

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Вона що присягалася, що буде жити в Україні?
Вона громадянка Німеччини. Які претензії?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Але у випадку iз М. Максаковою це не мае значення.
Для неi Украiна... перевалочная зона - вiдпочiне та поiде туди, куди треба.
Дивно, що Педро направо-налiво Громадянство дае: Випадок iз Саакашвiлi, здаеться, нi кого й нi чого не навич.

Дали то й далі, без Воронєнкова Максакова в політичному сенсі не має ніякого значення. Хай живе, тобі що воно заважає?
Он концерти влаштовує, а оперних співаків у нас не так багато.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Максакова виявляється не тільки не втекла, а ще й Філарету співає  :shuffle:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Максакова виявляється не тільки не втекла, а ще й Філарету співає  :shuffle:

Каротше кажучи, буланий розмастив кацапське лайно, як і казалося.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Максакова виявляється не тільки не втекла, а ще й Філарету співає  :shuffle:
Каротше кажучи, буланий розмастив кацапське лайно, як і казалося.
Не подобаеться Geo, коли не пустому мiстi срач почiнаеться.
Е що по темi?..
 :smilie7:
« Останнє редагування: Липня 21, 2018, 10:16:03 10:16 від Бувалий »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Максакова виявляється не тільки не втекла, а ще й Філарету співає  :shuffle:
Лише одна Максакова?..
Великi тенори Свiту... завжди спiвали в Храмах...
Покопайтесь в Iсторii, знайдете чiмало прикладiв.
Блог М. Максаковоi... чудово зроблений - проф. вiдео-зйомка, редагування й монтаж...
Це вже не примiтивне селфi просто так... а матерiал для документального кiно...
 :smilie7: