Автор Тема: Достойно  (Прочитано 1538 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Достойно
« Reply #30 : Травня 21, 2018, 11:50:58 23:50 »
О, прозрів один!  :lol: :lol: :lol: :lol:
Те, що УП - це ФСБешний ресурс було відомо ще 15 років тому, коли мене там забанили назавжди.  :laugh: :laugh:

чудово, я знав, що тебе це повністю влаштовує

Що саме?
ФУП - це фсбешне кодло. Я це тут завше писав.

Там нормальні майже не залишился. Хто сам пішов, кого забанили. Слав там ригівські сраки лизав, але і його навіть не втерпіли.  :lol: :lol:
Мені шкода, що R.Perl, Бартка, Гонсалес, та дехто інший нормальний там все ще є.
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Достойно
« Reply #31 : Травня 22, 2018, 10:37:21 10:37 »
О, прозрів один!  :lol: :lol: :lol: :lol:
Те, що УП - це ФСБешний ресурс було відомо ще 15 років тому, коли мене там забанили назавжди.  :laugh: :laugh:

чудово, я знав, що тебе це повністю влаштовує

Що саме?
ФУП - це фсбешне кодло. Я це тут завше писав.

Там нормальні майже не залишился. Хто сам пішов, кого забанили. Слав там ригівські сраки лизав, але і його навіть не втерпіли.  :lol: :lol:
Мені шкода, що R.Perl, Бартка, Гонсалес, та дехто інший нормальний там все ще є.

мово- і ксено- провокатори , чи я помиляюся ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Достойно
« Reply #32 : Травня 22, 2018, 06:01:28 18:01 »
Звичайно помиляєшся, хлопчику. Ці люди пишуть правду і стають на захист української мови. Лише упосліджені безхребетні зрадливі скацаплені хохлики можуть називати їх провокаторами. Немає нічого в Україні огиднішого ніж русскоязичний тип чиї діди-прадіди розмовляли українською.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Достойно
« Reply #33 : Травня 22, 2018, 06:57:55 18:57 »
Бюторас Бартка  :weep:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Достойно
« Reply #34 : Травня 22, 2018, 10:17:06 22:17 »
Звичайно помиляєшся, хлопчику. Ці люди пишуть правду і стають на захист української мови. Лише упосліджені безхребетні зрадливі скацаплені хохлики можуть називати їх провокаторами. Немає нічого в Україні огиднішого ніж русскоязичний тип чиї діди-прадіди розмовляли українською.

є огидніше

провокатори, які зтравлюють між собою патріотів

ми називаємо їх хуйлоботами

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Достойно
« Reply #35 : Травня 22, 2018, 10:54:44 22:54 »
Патріотів зіштовхнути між собою абсолютно неможливо за визначенням.
 :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Достойно
« Reply #36 : Травня 22, 2018, 11:09:54 23:09 »
Патріотів зіштовхнути між собою абсолютно неможливо за визначенням.
 :smilie7:

можливо

достатньо назвати російськомовного патрота України неповноцінним, що ти тут постійно робиш

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Достойно
« Reply #37 : Травня 22, 2018, 11:13:03 23:13 »
"Російськомовний патріот України" звучить як знущання. І повний нонсенс.


If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Достойно
« Reply #38 : Травня 22, 2018, 11:17:11 23:17 »
"Російськомовний патріот України" звучить як знущання. І повний нонсенс.

хіба для кацапа це так звучить

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Достойно
« Reply #39 : Травня 22, 2018, 11:32:00 23:32 »
Якщо особа, яка називає себе українцем, народилася і живе в Україні, але послуговується в житті мовою кацапів, то ця особа - або кацап, або виродок без мізків і ознак елементарної совісті. Така собі одноклітинна амеба, чиє існування має лише один сенс - бути використаною кацапами при нагоді для підтвердження тези Хуйла що "Украіна нє нація і даже нє страна".
Хуйло використав русскій йазик як головний аргумент у його агресії щодо України.

Якби ці русскоязичниє дебіли в Україні перейшли за якихось 10 років від проголошення незалежнлсті на українську, жодне хуйло б не поперло б проти України. Бо мало б перед собою сконсолідовану націю а не хєр зна шо.
If you are going through hell, keep going.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Достойно
« Reply #40 : Травня 23, 2018, 08:09:11 08:09 »
ну в йулькозаповідниках мене банять максимум впродовж доби. як то буде в пидріотському заповіднику))))

плюралізьм що там що тут одинаковий - український. який чомусь нічим від кацапського не відрізняється. те ж саме бажання  зацензурувати опонента )))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Достойно
« Reply #41 : Травня 23, 2018, 08:25:56 08:25 »
ну в йулькозаповідниках мене банять максимум впродовж доби. як то буде в пидріотському заповіднику))))

плюралізьм що там що тут одинаковий - український. який чомусь нічим від кацапського не відрізняється. те ж саме бажання  зацензурувати опонента )))

Все ниєш, козлина ?  :weep:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Достойно
« Reply #42 : Травня 23, 2018, 11:29:41 11:29 »
Якщо особа, яка називає себе українцем, народилася і живе в Україні, але послуговується в житті мовою кацапів, то ця особа - або кацап, або виродок без мізків і ознак елементарної совісті. Така собі одноклітинна амеба, чиє існування має лише один сенс - бути використаною кацапами при нагоді для підтвердження тези Хуйла що "Украіна нє нація і даже нє страна".
Хуйло використав русскій йазик як головний аргумент у його агресії щодо України.

Якби ці русскоязичниє дебіли в Україні перейшли за якихось 10 років від проголошення незалежнлсті на українську, жодне хуйло б не поперло б проти України. Бо мало б перед собою сконсолідовану націю а не хєр зна шо.

не пизди

краще нахреняч мені ще пару дизлайків