Автор Тема: З Порохом нам поперло, випадково.Чисто як у Лотто Міліон - хапнули квартиру .  (Прочитано 352 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Але ж просремо. 100%
Тому . Запасайте скепсис , "жири" морально-фізично-духовні на час панування сарані - безсоромної.
Вже зараз. Щоб не виїхати, не плюнути на всьо, а згодом,   взяти цю пєрхоть за горло.Ніжно . :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46463
  • Never give in!
Але ж просремо. 100%
Тому . Запасайте скепсис , "жири" морально-фізично-духовні на час панування сарані - безсоромної.
Вже зараз. Щоб не виїхати, не плюнути на всьо, а згодом,   взяти цю пєрхоть за горло.Ніжно . :smilie1:

Скепсису аж через край.
 :smilie7:А щодо пархів, то їх треба вже тепер вимивати якимось їдким розчином із брандспойнту.
« Останнє редагування: Травня 22, 2018, 10:07:32 22:07 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Вообще-то этому "випадково" предшествовали два Майдана и все это закономерно. Порох - это лучшее , что было у руля государства после 1991 года. 

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Відверто кажучи - ні, якщо на виборах не переможе Порох або його людина я з України виїду

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Що до перемоги Пороха я особисто не маю сумнівів. Мене більш хвилює слідуюча Верховна рада
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
подушний ввп папуа нової гвінеї десь - 2 528  дані мвф

подушний ввп везунчиків українців - 2 194 дані мвф

https://ru.wikipedia.org/wiki/Список_стран_по_ВВП_(номинал)_на_душу_населения

паритетний ввп і індекс бігмаку - засунути в сраку. по новому . )))

і папуасам ще й не треба півроку купувати підігріту воду у попутчиків революції гідності через вроттердам плюс - щоб не замерзнути))))

це раз. везунчики українці впали нижче папуасів . голі цифри. не брешуть


ну звичайно якщо вважати українцямивиключно діамантових членів і манд опг корупціонерія, очолена петром олексійовичем - всілякі охендовські і треті помічники райпрокурорів чи суддів живуть так що позаздрять і саудівські принци))) та й судді прокурори етс у нас уже чисто спадкове. ну  тоді так - сригам суддям прокурорам митникам і всій іншій бандпиздоті ну дуже пофартило що прийшов петька і виконав свою обіцянку ригам при передачі влади забезпечити повні гарантії недоторканності як їх так і корупційного ладу . )))
а всі решта з здепопульованої України , населення якої стрімко вимирає - яякщо старе , якщо не старше розбігаєтьяс трудовими біженцями наймитами по європах - та решта є казли каториє мішают діамантовим державникам жить))))