Автор Тема: Ну шо, закон про антикорупційний суд прийнято, 315 "за"  (Прочитано 615 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Южанин

• Hero Member
  • Стать: Чоловіча
АГА! Точно по тому же самому ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВУ!!

А Вы для них предлагаете написать отдельное законодательство или проблема все же в правоприменительной практике?

Offline WestNik

• Hero Member
не знаю

мені справді подобається ідея делегування хоча б частини відповідальності за боротьбу з корупцією нашим колегам- ковбоям

Offline Geo

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • м. Київ
Люди добрі.

Все в нас буде класно. Як і повинно бути...років за 50-70-80...в нас реально суттєво впаде рівень корупції. Маю надію, що повиздихає блядське воровскоє, бандітскоє, совецькоє поколєніє граждан...разом з довбаним диким азійським "русскім міром"...понародять нові покоління вже нові покоління...і років за 80!!! рівень корупції впаде.

Раніше - ні. Ні...любі мОї!! (с)

Ну ніяк...сцуккко...ну НІЯК!!

:lol:
Так дальше жить нiльзя! Скрiзь долбойоби! Навiщо, мама, мудрая сова, мене ти народила! (c) Лесь.

Offline Зденик

• Ветеран форума
  • Gutta cavat lapidem
    • СУП
Тепер на черзі створити антикорупційні тюрми  :smiley15:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Geo

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • м. Київ
не знаю

мені справді подобається ідея делегування хоча б частини відповідальності за боротьбу з корупцією нашим колегам- ковбоям

Я ж кажу...як з "Будапештським МімО Рандумом"
Так дальше жить нiльзя! Скрiзь долбойоби! Навiщо, мама, мудрая сова, мене ти народила! (c) Лесь.

Offline WestNik

• Hero Member
і не думаю, що корупційні справи якісь складні чи потребують високої професійності чи "іншого" законодавства

потрібна політична воля, судячи з голосування, певні кроки зроблено

Offline WestNik

• Hero Member
Люди добрі.

Все в нас буде класно. Як і повинно бути...років за 50-70-80...в нас реально суттєво впаде рівень корупції. Маю надію, що повиздихає блядське воровскоє, бандітскоє, совецькоє поколєніє граждан...разом з довбаним диким азійським "русскім міром"...понародять нові покоління вже нові покоління...і років за 80!!! рівень корупції впаде.

добровільно не народять

НІЯК !!

Offline Южанин

• Hero Member
Люди добрі.

Все в нас буде класно. Як і повинно бути...років за 50-70-80...в нас реально суттєво впаде рівень корупції. Маю надію, що повиздихає блядське воровскоє, бандітскоє, совецькоє поколєніє граждан...

А вы уверены, что тони себя не клонируют в новом поколении?

Offline WestNik

• Hero Member
не знаю

Я ж кажу...як з "Будапештським МімО Рандумом"

ну хоча б так

хоча б на такому рівні, на якому США нас підтримують у війні з кацапами

це значно краще, ніж взагалі без підтримки

взагалі, у мене є тверде переконання, що кацапів в 2014 році в значній мірі зупинили США

Offline Geo

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • м. Київ
Люди добрі.

добровільно не народять

НІЯК !!

Народять. Це називаєтьсе ЕВОЛЮЦІЯ.

Знищити СРСР в голові - раз.
Знищити рашку в реалі - два.

І ДВОХ З ДВОХ таких могутніх факторів вже не буде. Не будуть народжуватись ОРКИ.

Offline WestNik

• Hero Member
Люди добрі.

добровільно не народять

НІЯК !!

І ДВОХ З ДВОХ таких могутніх факторів вже не буде. Не будуть народжуватись ОРКИ.

народять , але не добровільно

корупція тому і цвіте і пахне, що вона спрощує життя

люди мусять переступити через спрощення,не шукати легких рішень,а це само собою не станеться

Offline Geo

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • м. Київ
Люди добрі.

Все в нас буде класно. Як і повинно бути...років за 50-70-80...в нас реально суттєво впаде рівень корупції. Маю надію, що повиздихає блядське воровскоє, бандітскоє, совецькоє поколєніє граждан...

А вы уверены, что тони себя не клонируют в новом поколении?

Зачем Бог СЖЕГ Содом и Гоморру?

СЖЕГ. Думаем...

Зачем Моисей ТЯГАЛ по кругу по маленькой пустыне еврейский народ СОРОК лет?

Думаем...

Что-то должно быть уничтожено физически.
Что-то должно физически ВЫМЕРЕТЬ само по себе.

Offline Geo

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • м. Київ
Люди добрі.

добровільно не народять

НІЯК !!

люди мусять переступити через спрощення,не шукати легких рішень,а це само собою не станеться

Ні. Корупція - це відсутність ВИЩОЇ моралі (поза будь-які закони людські)....Вища мораль - Закон Божий. Все!

Де люди Бога бояться...там найменша корупція. Ані судами, ані законами...зло не зупинити. Тільки ВНУТРІШНЯ СОВІСТЬ.

Offline Geo

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • м. Київ
Русскій мір
СССР

це абсолютно диявольська річ. Я не шуткую. Це повинно ЗНИКНУТИ.

Offline WestNik

• Hero Member
Люди добрі.

добровільно не народять

НІЯК !!

Ні. Корупція - це відсутність ВИЩОЇ моралі (поза будь-які закони людські)....Вища мораль - Закон Божий. Все!

Де люди Бога бояться...там найменша корупція. Ані судами, ані законами...зло не зупинити. Тільки ВНУТРІШНЯ СОВІСТЬ.

запитайте у галичан, хто у нас стоїть спереду в церквах

Offline Geo

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • м. Київ

Не плутайте релігійність з Вірою. Це абсолютно різні речі. Поставити свічку, сказати "Слава Ісу", перехреститись три рази, вийти з церкви і облапошить ближнього свого на 10 гривень...це не Християнство.

Offline Geo

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • м. Київ
А ще не треба хизуватись Вірою!

Бо Бог сказав, що чорти й демони з Сатаною не тільки вірять...вони ЗНАЮТЬ ЩО БОГ Є! Люди вірять. А чорти ЗНАЮТЬ!

Тому "по делам судимы будете".

Offline svit

• Ветеран форума
Запізніле гав-гав  від норкомана :laugh:

Саакашвілі: Американці висунули Порошенку ультиматум: або він перестане саботувати антикорупційний суд, або його буде судити суд американський

Президент України Петро Порошенко обіцяв "своїй банді" саботувати антикорупційний суд, зазначив лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі.

Фото: ЕРА
Влада США вимагає від президента України Петра Порошенка, щоб Верховна Рада ухвалила 7 червня закон про антикорупційний суд. Про це повідомив у Facebook депортований з України лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі.

"Американці висунули Порошенку ультиматум: або завтра він не стримає обіцянку, дану своїй банді, і перестане саботувати антикорупційний суд, або скоро його буде судити американський. Треба ж було бути таким недалекоглядним і загнати себе в такий глухий кут", – написав він.

Політик припустив, що "завтра барига з великою ймовірністю закусить вудила і проведе цей закон".

"І другий мій абсолютно точний прогноз: його, [нардепа від Блоку Петра Порошенка Ігоря] Кононенка, [генерального прокурора України Юрія] Луценка, [міністра внутрішніх справ України Арсена] Авакова і компанію буде судити саме новий антикорупційний суд, підібраний із допомогою іноземців. До речі, у Гватемалі зовсім недавно таке сталося", – зазначив Саакашвілі.

Offline Geo

• Global Moderator
  • Ветеран форума
  • м. Київ

Саакашвілі: Американці висунули Порошенку ультиматум: або він перестане саботувати антикорупційний суд, або його буде судити суд американський

Президент України Петро Порошенко обіцяв "своїй банді" саботувати антикорупційний суд, зазначив лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі.

Фото: ЕРА
Влада США вимагає від президента України Петра Порошенка, щоб Верховна Рада ухвалила 7 червня закон про антикорупційний суд. Про це повідомив у Facebook депортований з України лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі.

"Американці висунули Порошенку ультиматум: або завтра він не стримає обіцянку, дану своїй банді, і перестане саботувати антикорупційний суд, або скоро його буде судити американський. Треба ж було бути таким недалекоглядним і загнати себе в такий глухий кут", – написав він.

Політик припустив, що "завтра барига з великою ймовірністю закусить вудила і проведе цей закон".

"І другий мій абсолютно точний прогноз: його, [нардепа від Блоку Петра Порошенка Ігоря] Кононенка, [генерального прокурора України Юрія] Луценка, [міністра внутрішніх справ України Арсена] Авакова і компанію буде судити саме новий антикорупційний суд, підібраний із допомогою іноземців. До речі, у Гватемалі зовсім недавно таке сталося", – зазначив Саакашвілі.

Лють!  :fp

Offline злата

• Ветеран форума
Саакашвили  простил Жулье...
Простит и Путину.
( почти народная мудрость ).
 :smilie1:

Offline Южанин

• Hero Member

Саакашвілі:

Сразу в мусорку. Мнение этого кремлёвского наркомана совершенно не интересует.

Offline WestNik

• Hero Member

Не плутайте релігійність з Вірою. Це абсолютно різні речі. Поставити свічку, сказати "Слава Ісу", перехреститись три рази, вийти з церкви і облапошить ближнього свого на 10 гривень...це не Християнство.

от і я про що

реально віруючих людей мізер

і сподіватись, що вони вирішать долю країни ризиковано

Offline Шарик72

• Hero Member
Нації корупціонерів не допоможе ніякий Антикорупційний суд, бо базис корупції знаходиться не у верхах, а в самих низах. Саме манюпаси розплодили корупцію до неймовірних розмахів, можна сказати - викохали, зробили її своїм суспільним договором між ними та владою, а також поміж собою.
Навіть новонароджений українець - вже корупціонер, бо за його народження вже дали на лапу всім потрібним людям.

Offline WestNik

• Hero Member
Нації корупціонерів не допоможе ніякий Антикорупційний суд, бо базис корупції знаходиться не у верхах, а в самих низах. Саме манюпаси розплодили корупцію до неймовірних розмахів, можна сказати - викохали, зробили її своїм суспільним договором між ними та владою, а також поміж собою.
Навіть новонароджений українець - вже корупціонер, бо за його народження вже дали на лапу всім потрібним людям.

все так

але зламати систему можна

так само колись не прищіпались ремнями і не вмикали світло

Offline bоrderlander

• Hero Member
тепер би ще в загальних рисах розібратись- що це за хрінь така, цей антисуд

Разводілово для ідіотів.

Бо, як казав Воланд (Аццкій Сотона) з книги "Мастєр і Маргаріта"..."не бывает осетрины второй свежести! Свежесть бывает одна - первая. И она же единственная!" (с)

Так і з "антикорупційними" судами.

чув про контроль Заходу над призначенням суддів

це добре, потім не зможуть сказати- кого вибрали, відповідальність доведеться розділити
Буде контроль Кремля за призначнням тих суддів, щоправда не прямий, а через різні прокремлівські шаражкіні канторки типу Шабунькіної.

Ну а Захід буде знову нити і звинувачувати Україну, яка тіпа винувата в тому, що Будапештський мумурвндум Захід не виконує.

Offline Шарик72

• Hero Member
От, можна зламати, але для цього потрібно почати дрючии манюпааа за роздачу хабарів, боротись із відкатами в економіці і не лише там, де є державні кошти, але і поміж приватних фірм, бо саме там найбільше страждає економіка, не від чиновників, а від не чистих на руку менегерів, які свідомо наносять збитки власним фірмам за толіку малую, а потім ці збитки вкладаються в кінцеву вартість продукту і чим більше циклів для виробництва товару - тим більший у вартості відсоток збитків від відкатів.

Offline WestNik

• Hero Member

Разводілово для ідіотів.

Бо, як казав Воланд (Аццкій Сотона) з книги "Мастєр і Маргаріта"..."не бывает осетрины второй свежести! Свежесть бывает одна - первая. И она же единственная!" (с)

це добре, потім не зможуть сказати- кого вибрали, відповідальність доведеться розділити
Буде контроль Кремля за призначнням тих суддів, щоправда не прямий, а через різні прокремлівські шаражкіні канторки типу Шабунькіної.

Ну а Захід буде знову нити і звинувачувати Україну, яка тіпа винувата в тому, що Будапештський мумурвндум Захід не виконує.

не хотів би видаватись простодушним, але :

Згідно із Законом, «Громадська рада міжнародних експертів виконує свої повноваження у складі семи членів, які призначаються Вищою кваліфікаційною комісією суддів України виключно на підставі пропозицій міжнародних організацій, з якими Україна співпрацює у сфері запобігання та протидії корупції відповідно до міжнародних договорів України.

Offline bоrderlander

• Hero Member
і не думаю, що корупційні справи якісь складні чи потребують високої професійності чи "іншого" законодавства

Ну поки що ніде в світі і ніколи в історії корупцію не подолали.
Мабуть політичної волі замало було  :shuffle:

Offline bоrderlander

• Hero Member

Разводілово для ідіотів.

не хотів би видаватись простодушним, але :

Згідно із Законом, «Громадська рада міжнародних експертів виконує свої повноваження у складі семи членів, які призначаються Вищою кваліфікаційною комісією суддів України виключно на підставі пропозицій міжнародних організацій, з якими Україна співпрацює у сфері запобігання та протидії корупції відповідно до міжнародних договорів України.
У Вас є іллюзії стосвно міжнародних експертів? Ну буде Вам Шрьодер експертом, чим не експерт  :weep:

Offline WestNik

• Hero Member

Ну поки що ніде в світі і ніколи в історії корупцію не подолали.
Мабуть політичної волі замало було  :shuffle:

не думаю, що в України з шрьодером є договір про співпрацю у запобіганні корупції

і ще раз- припускаю, що якщо ці контори контролюють боротьбу з корупцією і призначають суддів, то відповідальність мала б розділятись

з якими Україна співпрацює у сфері запобігання та протидії корупції відповідно до міжнародних договорів України.