Автор Тема: Есть деловое предложение по Тимокаке, Говноблоку и подобным  (Прочитано 2169 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Макаківці на кожних місцевих верещать, що вони перемогли   :weep:

З дійсністю це має мало спільного.

З дійсністю це співпадає повністю.

Але кому це ще "не добігло", то чекайте хуйла на камазі.
"Дулі в кишенях" будете скручувати потім( як в Криму й на Донбасі зараз).

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Дрищам раджу знову противсіхствувати.

Альтернативний варіант - в"їбашитися головою об стіну, з розгону.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Пишут что у нас депозитов, только валютных, до 10 ярдов лежит. Пусть хоть половина из них заработана, а не наколядована, единомоментное изъятие такой суммы из банков это сила. С этой силой прийдется считаться разным Григоришиным, Коломойским и Пинчукам.
И думать, кому давать деньги

Я собі слабо уявляю людей, які тримають валютні депозити в українських банках. По-перше гарантується лише 200к грн. або 7700 дол., по-друге ставки настільки низькі, що надійніше розмістити депозит десь в Європі.

Вопервых в европе за депозит еще доплатить прийдется, во вторых попробуй его там нерезу открой, в третьих это как бы не по теме несколько, депозиты любые и не валютные

А вообще сенкс что отписался
Тема заинтересовала аж двоих. Все предпочитают обсуждать актуальнейший вопрос - применять отчество или не применять

Є банки, які відкривають рахунки нерезидентам, просто треба пошукати. В швейцарський банк мабуть без мільйона не відкриють, але для менших сум можна пошукати опції в тій же Польщі.

А якщо по темі, то валютні депозити в укр. банках я не розглядаю в принципі. Наразі маю лише приват-вклад, який зніму в кінці літа, бо з осені можливе сезонне послаблення гривні.
Вибори будуть в травні 2019? Ну значить, якщо буде депозит на той момент, то зніму і переведу у валюту за тиждень до виборів.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Це дуже сложна схема може не спрацювати. Краще взяти по троху з кожного депозита при його закінченні і скластися на гарного кіллєра.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Це дуже сложна схема може не спрацювати. Краще взяти по троху з кожного депозита при його закінченні і скластися на гарного кіллєра.

Убийство одного из основных оппозиционных политиков страны произведет неблагоприятное впечатление на наших партнеров, а их мнение для нас существенно

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Нехай верещать собі. Народна мудрість говорить - Не кажи "гоп" поки не перескочив.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Невже хтось думає що косата може перемоги?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Невже хтось думає що косата може перемоги?

Про Трампа напомнить?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Про Трампа напомнить?

Вибачаюся, Трамп - кандидат від однієї з двох партій в їх двопартійній системі, чому він не міг перемогти?
А кого представляє макака?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Про Трампа напомнить?

Вибачаюся, Трамп - кандидат від однієї з двох партій в їх двопартійній системі, чому він не міг перемогти?
А кого представляє макака?

А про то что кацапы в выборы вмешивались. У нас они и подавно могу свое поганое рыло всунуть.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
А про то что кацапы в выборы вмешивались. У нас они и подавно могу свое поганое рыло всунуть.

Вони могли намагатися втручатися, але я далекий від думки що Республіканська партія дозволила б кацапам поставити свого кандидата, тим більше з огляду на те які дива зараз творить Трамп... це чисто проект по розводці москалів, вони думають що Трампа вони обрали, шампанське там п'ють, а він тим часом  граючись змінює усю геополітику як до нього ще ніхто не робив - хто б міг помріяти що буде таке -


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Может, может
И надо сделать все что бы этого не случилось. Просто из чувства самосохранения

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Может, может
И надо сделать все что бы этого не случилось. Просто из чувства самосохранения

Янук теж зміг  :smiley16:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Может, может
И надо сделать все что бы этого не случилось. Просто из чувства самосохранения

Янук теж зміг  :smiley16:
В історії з виборами Янука українцям нема чим гордитись. Замість того, щоб ігнорувати СМкаку та Ягука, ми їх вивели в другий тур, за шо й досі платимо смертями найуращих синів і дочок народу.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?