Автор Тема: Морально-правові відносини між Притулою Оленою Юріївною і Скaлaнчієм Вячеславом  (Прочитано 2937 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
а що б мало вас розачарувати?

Ну я би була розчарована у двох випадках. Якби ти просто на це забив, або якби не довів би до кінця.
Якщо пригадати долю Гонгадзе та Шеремета, можливо Славу розумніше просто забити. Куратори Притули вже не раз проливали кров.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
а що б мало вас розачарувати?

Ну я би була розчарована у двох випадках. Якби ти просто на це забив, або якби не довів би до кінця.
Якщо пригадати долю Гонгадзе та Шеремета, можливо Славу розумніше просто забити. Куратори Притули вже не раз проливали кров.

Він сам прийме рішення. І точно правильно оцінить ризики, в цьому я впевнена.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
а що б мало вас розачарувати?

повторна легітимізація кацапської УП з твоєю допомогою

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
ФУП превратился в полное говно при помощи того же Слава , а теперь оно размазывает сопли по своей морде и засерает ими другой форум.

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
ФУП превратился в полное говно при помощи того же Слава , а теперь оно размазывает сопли по своей морде и засерает ими другой форум.

бля що ти пісдиш

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
ФУП превратился в полное говно при помощи того же Слава , а теперь оно размазывает сопли по своей морде и засерает ими другой форум.

бля що ти пісдиш

правда очі коле.
ай, нєхарашо :lol:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
ФУП превратился в полное говно при помощи того же Слава , а теперь оно размазывает сопли по своей морде и засерает ими другой форум.

бля що ти пісдиш

правда очі коле.
ай, нєхарашо :lol:
Панове, будьмо відвертими! Вплив Слава на ФУП ніколи не був визначальним, а нинішня ситуація наочно показує, що головним джерелом гівна на упячці завжди була, є та буде Олена Притула.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Олігарх винен хіба в тому, що довший час мирився з наявністю всілякої пиздоти на упячці   :Ganba:

Хоча, як правильно сказано, там начальство ресурсу бодро запєваєт всю цю херню   :moskali:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Олігарх винен хіба в тому, що довший час мирився з наявністю всілякої пиздоти на упячці   :Ganba:

Хоча, як правильно сказано, там начальство ресурсу бодро запєваєт всю цю херню   :moskali:

З олєгархом там взагалі кумедна і трохи конспірологічна ситуація. Нагадайте на вихідних, щоби розкрив тему :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Не обзивайте Славка олєгархом, він не депутат)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Він типу як олігарх з пролетарів  :smilie5:

А в депутани ще може попасти, хлоп не старий.

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Слав, от чесно - до кого ти апелюєш там? Я ж писав - з самого початку це був класичний варіант менеджменту коли підуть обоє. І йожа була просто затравкою, а цілью був ти. Ти програв. Зовсім. Забудь. Забий. Вони знищать себе самі. Якшо ресурс продали макакі то йому кранти.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Слав, от чесно - до кого ти апелюєш там? Я ж писав - з самого початку це був класичний варіант менеджменту коли підуть обоє. І йожа була просто затравкою, а цілью був ти. Ти програв. Зовсім. Забудь. Забий. Вони знищать себе самі. Якшо ресурс продали макакі то йому кранти.

 :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Слав, от чесно - до кого ти апелюєш там? Я ж писав - з самого початку це був класичний варіант менеджменту коли підуть обоє.
І йожа була просто затравкою, а цілью був ти.
Ти програв.
Зовсім.
Забудь.
Забий.
Вони знищать себе самі.

Якшо ресурс продали макакі то йому кранти.
У нас ще можуть воювати iз вiтряками?..
Часи Дон Кiхотiв... давно минули.
УП + ФУП - це наше ВЧОРА...
ЗАВТРА... там не буде НIКОЛИ.
 :smilie7: